redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Pobiedziska, DataSport
26 Bieg Jagiełły - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Praszka, Sebastian Nicpoń
Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, Organizator
Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, Organizator
Bieg im. Janusza Sidły - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Oborniki Wlkp., PlusTiming
Bieg o Puchar Złotej Pyry
[acrobat]
2015-06-28
Miłkowice, Pulsar Sport
Bieg Przełajowy - Kolej na Bieg
[acrobat]
2015-06-28
Frydman, Maria Habieda
Frydman Triathlon
[acrobat]
2015-06-28
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-06-28
Kielce, STS-Timing
II Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Wolbrom, ultimasport.pl
II Wolbromska Ciężka Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
IX Maraton Ostrowski - Maraton
[acrobat]
2015-06-28
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
IX Maraton Ostrowski - Półmaraton
[acrobat]
2015-06-28
Żmigród, Organizator
Maraton na raty - bieg 5
[acrobat]
2015-06-28
Radomsko, InesSport.pl
Memoriał Mariana Szymańskiego
[acrobat]
2015-06-28
Żerków, Maratończyk Pomiar Czasu
Mini Maraton Romana
[acrobat]
2015-06-28
Szczecin, Puszczyk Bukowy
Pod Prąd
[acrobat]
2015-06-28
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Womens Run
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Długi
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint MP Kobiet
[acrobat]
2015-06-28
Susz, Marcin Mądry
Susz Triathlon - Sprint MP Mężczyzn
[acrobat]
2015-06-28
Komorniki, Organizator
Szczęśliwa Siódemka
[acrobat]
2015-06-28
Tychy, Organizator
Tyski Duathlon
[acrobat]
2015-06-28
Bełchatów, Artur Strzelecki
VII Bieg Rekreacyjny i Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Niepołomice, DataSport
VII Bieg W Pogoni za Żubrem - 8 km OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - drużyny
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Platerów, ZmierzymyCzas.pl
VI Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - kategorie
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-28
Wisła, DataSport
VI Bieg górski na Stożek - OPEN
[acrobat]
2015-06-28
Zielona Góra, SuperSport
V Cross Zielonogórski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-28
Zielona Góra, SuperSport
V Cross Zielonogórski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-28
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg - 06
[excel]
2015-06-28
Rogi k.Krosna, Organizator
XXIX Bieg im.Łukasiewicza
[excel]
2015-06-27
Łańcut, Łukasz Kuźniar
1. Łańcucka Piątka
[acrobat]
2015-06-27
Oleśnica, DataSport
2. Bieg Szerszenia - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Oleśnica, DataSport
2. Bieg Szerszenia - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Balaton MTB Triathlon
[word]
2015-06-27
Bolesławiec, Organizator
Biegniemy i Maszerujemy... - 10km
[acrobat]
2015-06-27
Bolesławiec, Organizator
Biegniemy i Maszerujemy... - 5km
[acrobat]
2015-06-27
Bielsko Biała, Grzegorz Pastwa
Bieg Alpejski na Szyndzielnię
[acrobat]
2015-06-27
Warszawa, STS-Timing
Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-27
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Bieg Nocny
[acrobat]
2015-06-27
Grudziądz, Good-Time
Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2015-06-27
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
Festyn Sportowo - Muzyczny - Dorośli
[acrobat]
2015-06-27
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
Festyn Sportowo - Muzyczny - Dzieci
[acrobat]
2015-06-27
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-06-27
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja III 10km
[acrobat]
2015-06-27
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - edycja III 5km
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - Duchowieństwo
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Jarosław, Paweł Ciuba
III Maraton Benedyktyński - Służby Mundurowe
[acrobat]
2015-06-27
Gdańsk, Marek Jankowski
III Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej
[acrobat]
2015-06-27
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
III Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2015-06-27
Giełczyn, Mariusz Niziński
II Nocny Bieg z Latarkami
[excel]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - Gmina
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - kategorie
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg Janowicki - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Skierniewice, Inessport
IV Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Uniejów, DataSport
I ExTERMYnator - Team
[acrobat]
2015-06-27
Swaderki, Wojciech Kopeć
KormoRun Bieg Pstrąga
[acrobat]
2015-06-27
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka ULTRA - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka ULTRA - Sztafety
[acrobat]
2015-06-27
Mielnik, Tomasz Kopytiuk
Mielnicka Dycha
[word]
2015-06-27
Chorzów, Przemysław Basa
Parkowa mila
[acrobat]
2015-06-27
Bielsko Biała, Grzegorz Pastwa
Półmaraton górski
[acrobat]
2015-06-27
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-06-27
Katowice, Domtel-Sport
Runmageddon Classic Silesia - drużyna
[acrobat]
2015-06-27
Katowice, Domtel-Sport
Runmageddon Classic Silesia - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Służewo, Przemysław Chojnacki
VII Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-27
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VII Bieg Sokoła - 10km
[acrobat]
2015-06-27
Sokołów Małopolski, Ultimasport.pl
VII Bieg Sokoła - 5km
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - mieszk.Rybnika
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Rybnik, DataSport
VI Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2015-06-27
Prusice, STS-Timing
V Bieg Trzech Wież - małżeństwa
[acrobat]
2015-06-27
Prusice, STS-Timing
V Bieg Trzech Wież - OPEN
[acrobat]
2015-06-27
Unisław, STS-Timing
XII Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2015-06-27
Unisław, STS-Timing
XII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2015-06-27
Krokowa, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-06-27
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
XVII Międzynarodowy Bieg Górski - Żar 2015
[excel]
2015-06-27
Łobez, Zygmunt Draczyński
XV Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-26
Piotrków Trybunalski, DataSport
Piotrkowski Nocny Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - OPEN
[acrobat]
2015-06-26
Chojnice, DomTel-Sport
Tur Night 2015 - rolki
[acrobat]
2015-06-23
Warszawa, Mariusz Giżyński
Warsaw Track Cup
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna
[acrobat]
2015-06-21
Radziejowice, Żyr.A.F.A. Żyrardów
Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2015-06-21
Ustroń, Grzegorz Nieurzyła
Bieg Dookoła Doliny Wisły
[word]
2015-06-21
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
Dąbrowa Górnicza Triathlon - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
Dąbrowa Górnicza Triathlon - Sztafeta
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kategorie
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Radom, DataSport.pl
III Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Suchy Las, PlusTiming
III Sucholeski Bieg - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Suchy Las, PlusTiming
III Sucholeski Bieg - 5km
[acrobat]
2015-06-21
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
III Świętojański Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-21
Mysłowice, ZmierzymyCzas.pl
III Świętojański Bieg Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - Gimnazjum
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-21
Cienin, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Cienińska Szóstka - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Biłgoraj, Piotr Swacha
II Bieg Sitarski
[acrobat]
2015-06-21
Bierutów, Michał Kwiecień
II Edycja Cztery Pory Roku - Generalka
[acrobat]
2015-06-21
Bierutów, Organizator
II Edycja Cztery Pory Roku - LATO
[acrobat]
2015-06-21
Janczewo, STS-timing
II Janczewska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Trzcinica, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Chorzów, August Jakubik
I Śląski Bieg Charytatywny
[word]
2015-06-21
Wronki, PlusTiming
I Wroniecka Dycha
[acrobat]
2015-06-21
Wietrzychowice, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata - 2.5km
[acrobat]
2015-06-21
Wietrzychowice, Adam Winczura
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - LEGEND
[acrobat]
2015-06-21
Warszawa, Anna Otocka
Rolkathlon
[acrobat]
2015-06-21
Przykona, Tomasz Brett
RUN4.PL - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VI Bieg Sołecki - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VI Bieg Sołecki - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Złotoryja, Organizator
VI Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
[acrobat]
2015-06-21
Krubin, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - BIEG
[acrobat]
2015-06-21
Krubin, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Kolarstwo
[acrobat]
2015-06-21
Bukowno, DataSport.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno
[acrobat]
2015-06-21
Elbląg, Rysiek Biskup
XIV Grand Prix Elbląga
[excel]
2015-06-21
Międzychód, PulsarSport.pl
XI Bieg Świętojański - 10km
[acrobat]
2015-06-21
Międzychód, PulsarSport.pl
XI Bieg Świętojański - 3km
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Biegi Towarzyszące
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Bieg VIP
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - Kategorie
[acrobat]
2015-06-21
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVII Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - Kobiety
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - OPEN
[acrobat]
2015-06-21
Rytro, ultimasport.pl
X Visegrad Maraton Rytro - Sztafeta
[acrobat]
2015-06-20
Sulechów, Jarosław Chlebek
1 Sulechowska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Sulechów, Jarosław Chlebek
1 Sulechowska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - dziennikarze
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - media
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, DataSport
3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - organizatorzy
[acrobat]
2015-06-20
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
4 Nocny Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Dąbrowa Górnicza, Piotr Seremet
4 Nocny Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Szreniawa, Plus-Timing
ACTIVUS RUN
[acrobat]
2015-06-20
Koszalin, Michał Bieliński
Akademicka 5
[acrobat]
2015-06-20
Baranowo, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-06-20
Słupsk, Sławomir Ćwirko
Bieg Sobótkowy
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - BIEG
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - Marsz 10km
[acrobat]
2015-06-20
Nowa Karczma, Mirek Ugowski
Bieg Świętojański Kaszuba - Marsz 5km
[acrobat]
2015-06-20
Czarny Groń, Anna Kołodziejczyk
Cykl maratonów górskich w Beskidach - Lato
[acrobat]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
GP Zwierzyńca - Generalka Kobiety
[excel]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
GP Zwierzyńca - Generalka Mężczyźni
[excel]
2015-06-20
Ciechocinek, Maciej Wzięch
Grand Prix Tężnie Run - bieg 3
[excel]
2015-06-20
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy 2015 (5)
[excel]
2015-06-20
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca Bieg 6/6
[excel]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - 15km
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - 5km
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - Dzieci
[acrobat]
2015-06-20
Palowice, Marcin Menżyk
Grill + Run = Fun 2015 - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Wrocław, STS-Timing
III Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-20
Lubartów, InesSport.pl
III Bieg Pokój i Dobro
[acrobat]
2015-06-20
Mieczewo, Plus-Timing
III Bieg Przyjaciół Mieczewa - 15 km
[acrobat]
2015-06-20
Mieczewo, Plus-Timing
III Bieg Przyjaciół Mieczewa - 7 km
[acrobat]
2015-06-20
Rypin, Marcin Kowalczyk
III Półmaraton Rypiński
[acrobat]
2015-06-20
Sędziszów, GoodTime
III Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 10 km
[acrobat]
2015-06-20
Sędziszów, GoodTime
III Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 20 km
[acrobat]
2015-06-20
Warszawa, Marcin Mańkowski
II Bieg Pamięci w Palmirach
[acrobat]
2015-06-20
Wiśniowa Góra, Marcin Fastyn
II Bieg Ścieżkami Lasu Kraszewskiego - NW
[acrobat]
2015-06-20
Wiśniowa Góra, Marcin Fastyn
II Bieg Ścieżkami Lasu Kraszewskiego - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 11km
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 30km
[acrobat]
2015-06-20
Rytro, Ultimasport.pl
II Bieg Wierchami - 50km
[acrobat]
2015-06-20
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Piastów Śląskich - Dzieci
[acrobat]
2015-06-20
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Bieg Piastów Śląskich - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Tarnowskie Góry, Inessport
IV Bieg Tarnogórski
[acrobat]
2015-06-20
Strzegom, Edward Fedyczkowski
IV Strzegomska Dwunastka - Kobiety
[acrobat]
2015-06-20
Strzegom, Edward Fedyczkowski
IV Strzegomska Dwunastka - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - kategorie
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - kategorie dodatkowe
[acrobat]
2015-06-20
Stargard Szczeciński, Andrzej Ościak
IX Bieg O Błękitną Wstęge - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
I Bieg na Miedzyniu
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - 10km
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - 4.3km
[acrobat]
2015-06-20
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
I Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
Jubileuszowy Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
Jubileuszowy Nocny Półmaraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2015-06-20
Kotlarnia, Organizator
Masters Killer
[acrobat]
2015-06-20
Opalenica, Piotr Powel
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2015-06-20
Nowy Tomyśl, Piotr Konieczny
Przybij Piątkę - bieg 3
[acrobat]
2015-06-20
Stęszew, Plus-Timing
Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - 5km
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - MP TEAM
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-20
Strzałkowo, PulsarSport.pl
Strzałkowo - dobry kierunek - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - 10 km
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - 5 km
[acrobat]
2015-06-20
Oświęcim, Plus-Timing
Tolerancja na sportowo - rolki
[acrobat]
2015-06-20
Przykona, Tomasz Brett
TRI4.PL - Olimpijski
[acrobat]
2015-06-20
Przykona, Tomasz Brett
TRI4.PL - Sprint
[acrobat]
2015-06-20
Chełmno, STS-Timing
Triathlon Mondi - generalna
[acrobat]
2015-06-20
Chełmno, STS-Timing
Triathlon Mondi - sztafety
[acrobat]
2015-06-20
Bydgoszcz, Organizator
VII Bieg Mostami Bydgoszczy
[acrobat]
2015-06-20
Ujście, Piotr Kołodziejczyk
VI Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich
[acrobat]
2015-06-20
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Marsz Nordic Walking - Kategorie
[acrobat]
2015-06-20
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Marsz Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2015-06-20
Świerzawa, Bogusław Tomaszewski
XXIX Bieg Świerzawy
[acrobat]
2015-06-20
Pogórze k.Skoczowa, Szamot
XXVII Cross Świętojański
[word]
2015-06-20
Złotoryja, Mirosław Kopiński
Zawody w Nocnym Płukaniu Złota
[acrobat]
2015-06-20
Czerwonak, Łukasz Nowacki
Zielonka Ultra Maraton - 43km
[acrobat]
2015-06-20
Czerwonak, Łukasz Nowacki
Zielonka Ultra Maraton - 75km
[acrobat]
2015-06-19
Szczecin - Kołobrzeg, Łukasz Calicki
147ultra
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 100 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 100 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 42 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 42 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 72 km kobiety
[acrobat]
2015-06-19
Boguszów-Gorce, DataSport
27 Sudecka 100 - 72 km OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Mikołów, biegaton.pl
Biegi dla dzieci
[acrobat]
2015-06-19
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-19
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2015-06-19
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg V
[word]
2015-06-18
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #3/6
[acrobat]
2015-06-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2015-06-14
Sosnowiec, huntersgroup.pl
1 Sosnowiecki Bieg na Orientacje
[acrobat]
2015-06-14
Wągrowiec, CityTrail
200. Bieg wokół Jeziora Durowskiego
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 10km
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 15km
[acrobat]
2015-06-14
Gdańsk, DomTel-Sport
4 Bieg po Rybę - 5km
[acrobat]
2015-06-14
Brwinów, Organizator
6. Sobótkowy Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Grodzisk Wlkp, DataSport
9 Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Białystok, Grzegorz Kuczyński
Electrum Ekiden
[acrobat]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - Mila
[word]
2015-06-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[word]
2015-06-14
Nysa, Tomasz Kołodziej
III Bieg Nyski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Nysa, Tomasz Kołodziej
III Bieg Nyski - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, Jarek Nowotny
III Otwarty Bieg - Dzieci
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, Jarek Nowotny
III Otwarty Bieg - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Burzyn, Jarosław Makowiec
II Bieg Burzyński im.prof. Jana Sajdaka - Dzieci
[acrobat]
2015-06-14
Burzyn, Jarosław Makowiec
II Bieg Burzyński im.prof. Jana Sajdaka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - 5.5km
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-14
Suchań, Good-Time
II Bieg Kusego - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Malenia, Artur Strzelecki
II Bieg Maleński
[acrobat]
2015-06-14
Gorzów Wielkopolski, Sebastian Wierzbicki
II Gorzowska Nadwarciańska Dycha
[acrobat]
2015-06-14
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
II Makowska Piętnastka
[acrobat]
2015-06-14
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
IV Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Ostróda, SuperCzas.pl
IV Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Biała Podlaska, DataSport
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 10 km
[acrobat]
2015-06-14
Biała Podlaska, DataSport
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega - 5 km NW
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Konstancin-Jeziorna, DataSport
I Bieg Konstanciński - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Zakopane, Karolina Całka
I Bieg Oświęcimski
[excel]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górska Wiślańska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - drużyny
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - kategorie
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Wisła, DataSport
I Górski Półmaraton Wiślański - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Kamienna Piątka
[acrobat]
2015-06-14
Pigża, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-06-14
Suwałki, Good-Time
Suwałki 10,5 - 4.5km
[acrobat]
2015-06-14
Suwałki, Good-Time
Suwałki 10,5 - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 4
[acrobat]
2015-06-14
Elbląg, STS-Timing
VII Elbląski Bieg Piekarczyka
[acrobat]
2015-06-14
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
V Bieg Koziołków
[acrobat]
2015-06-14
Osieczna, Agnieszka Węsierska
XIII Piknik Sportowy
[word]
2015-06-14
Rudawa, PulsarSport
XI Półmaraton Jurajski - kobiety
[acrobat]
2015-06-14
Rudawa, PulsarSport
XI Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2015-06-14
Poznań, STS-timing
XLPL Ekiden
[acrobat]
2015-06-14
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXIII Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-14
Nakło nad Notecią, Sojer
XXVI Bieg uliczny im. Klemensa Biniakowskiego
[acrobat]
2015-06-14
Myszków, ultimasport.pl
XXXVI Bieg 5 Stawów - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-14
Myszków, ultimasport.pl
XXXVI Bieg 5 Stawów - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Pruszcz Gdański, Marcin Ziemkiewicz
1. Bieg o puchar Dowódcy 49. Bazy Lotniczej
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - Gmina
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - kategorie
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Żmigród, DataSport
6. Żmigrodzki Bieg Smoka - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Bieg Sylwana
[acrobat]
2015-06-13
Warszawa, STS-Timing
Bieg Ursynowa Ruch po zdrowie
[acrobat]
2015-06-13
Katowice, STS-Timing
III Bieg Fair Play
[acrobat]
2015-06-13
Warszawa, STS-Timing
III Bieg Firmowy
[acrobat]
2015-06-13
Puck, Mikołaj Szypke
III Ekstremalny Bieg Kaszubski Kaper
[acrobat]
2015-06-13
Smochowice, Maratończyk Pomiar Czasu
III Smochowicki Bieg po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Smochowice, Maratończyk Pomiar Czasu
III Smochowicki Bieg po Zdrowie - 5km
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
II Biegi Przełajowe - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
II Biegi Przełajowe - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-13
Zduny, Plus-Timing
II Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2015-06-13
Chorzów, Przemysław Basa
II Bieg Rzemieślnika
[acrobat]
2015-06-13
Wichrowo, SuperCzas.pl
II Grand Prix Warmii - Generalka
[acrobat]
2015-06-13
Wichrowo, Wojciech Gajewski
IV Biegiem po Wichrowskich lasach
[acrobat]
2015-06-13
Gałkowo, DomTel-Sport
IV Maratom Mazury - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Gałkowo, DomTel-Sport
IV Maratom Mazury - maraton
[acrobat]
2015-06-13
Kietrz, Organizator
IX Półmaraton Kietrz
[acrobat]
2015-06-13
Jaworze, BGTimeSport
Jaworzański Festiwal Sportu - 10km
[acrobat]
2015-06-13
Jaworze, BGTimeSport
Jaworzański Festiwal Sportu - 21km
[acrobat]
2015-06-13
Szemud k.Gdyni, Organizator
Kaszubski Bieg Lesoków
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 14km
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 1x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 3x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 5km
[acrobat]
2015-06-13
Zawoja, Martyna Ulikowska
Mammut Ultra Sky Marathon - 6x Babia
[acrobat]
2015-06-13
Stawiguda, Anna Skompska
Mazurskie Tropy - Trasa Piesza
[acrobat]
2015-06-13
Stawiguda, Anna Skompska
Mazurskie Tropy - Trasa Rowerowa
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - kategorie
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - mieszkańcy Torunia
[acrobat]
2015-06-13
Toruń, DataSport
Nocna Dycha Kopernikańska - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - Dzieci
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - bieg 2 - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2015-06-13
Mińsk Mazowiecki, Krzysztof Wiśniewski
Skywayrun Military
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 3 km kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Sulejówek, DataSport
VIII Bieg Marszałka - 3 km OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Biały Kościół, PTTK Strzelin
VIII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2015-06-13
Tychy, Organizator
VII Bieg Pod Żyrafą - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Tychy, Organizator
VII Bieg Pod Żyrafą - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Świdnica, Radosław Światowy
VII Bieg Wieżyczkowy
[acrobat]
2015-06-13
Ozorków, Inessport
VII Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2015-06-13
Jedlicze, Robert Gleń
VI Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2015-06-13
Pilchowice, Wydra Dawid
V Bieg im. Ks. Konstantego Damrota
[acrobat]
2015-06-13
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg Uliczny o Puchar... - dzieci
[excel]
2015-06-13
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg Uliczny o Puchar... - OPEN
[excel]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
XI Tour de UEK - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Kraków, Anna Kiełkucka
XI Tour de UEK - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-13
Wyrzysk, Wojciech Dróżdż
XVII Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - Kobiety
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-06-13
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVII Ożarowski Bieg - OPEN
[acrobat]
2015-06-13
Bytów, Organizator
XXXV Półmaraton Gochów
[acrobat]
2015-06-13
Brześć - Terespol, Anna Pietrusik
X Bieg Przyjaźni Terespol-Brześć
[excel]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - Bieg Baby Jagi
[acrobat]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - Bieg Nocny Górala
[acrobat]
2015-06-12
Krajno, Organizator
I Puchar Gór Świętokrzyskich - OPEN
[acrobat]
2015-06-12
Szczecin, Honorata Grabek
XII Dąbski Bieg Uliczny
[word]
2015-06-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
X Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2015-06-12
Siemianowice Śląskie, Wiesław Stręk
X Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - Sztafety
[acrobat]
2015-06-07
Korycin - Janów, Organizator
24 Półmaraton Mleczny
[word]
2015-06-07
Pelplin, Daniel Michna
Bieg Papieski
[acrobat]
2015-06-07
Środa Wielkpoloska, PlusTiming
III Bieg Nadziei
[acrobat]
2015-06-07
Raszków, PulsarSport.pl
III Bieg o Puchar Burmistrza Gminy - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Raszków, PulsarSport.pl
III Bieg o Puchar Burmistrza Gminy - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Władysławowo, Janusz Nowicki
III Bieg Północy
[acrobat]
2015-06-07
Janów Karwicki, Jacek Wojtarek
II Bieg o Puchar Sołtysów
[excel]
2015-06-07
Kamień, Sabina Dzierwa
II Bieg Wokół Kamienia
[acrobat]
2015-06-07
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
II Dycha nad Regą
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Maraton Fundacji DASZRADE - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Maraton Fundacji DASZRADE - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Półmaraton Fundacji DASZRADE - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Opalenie, Piotr Fiłonowicz
II Półmaraton Fundacji DASZRADE - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - drużyny
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Pszczyna, DataSport
IV Bieg Pszczyński - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Szczytno, SuperCzas.pl
I Szczycienska Dycha Jurunda - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-07
Chorzów, STS-Timing
Park Śląski Maraton - maraton
[acrobat]
2015-06-07
Wrocław, Dominik Krumin
Piastowska Piętnastka
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - 9km
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Organizator
Puchar Wyspy Giżyckiej - MiniMaraton
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - Nordic Walking
[acrobat]
2015-06-07
Giżycko, Domtel-Sport
Puchar Wyspy Giżyckiej - półmaraton
[acrobat]
2015-06-07
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 10km
[acrobat]
2015-06-07
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - Legionowo
[acrobat]
2015-06-07
Legionowo, DataSport
VII Legionowska Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Luzino, Monika Rolbiecka
VI Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Modzurów, DataSport.pl
V Bieg na Łyżworolkach - Mężczyźni
[acrobat]
2015-06-07
Wyszków, Ultimasport.pl
Wyszkowska Dycha - 10km
[acrobat]
2015-06-07
Wyszków, Ultimasport.pl
Wyszkowska Dycha - 5km
[acrobat]
2015-06-07
Murowana Goślina, PlusTiming
XIX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2015-06-07
Krzepice, Władek Nagłowski
XXII Bieg Krzepkich - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Krzepice, Władek Nagłowski
XXII Bieg Krzepkich - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Łagów, ultimasport.pl
XXI Bieg Łagowskiego Lata - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Łagów, ultimasport.pl
XXI Bieg Łagowskiego Lata - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2015-06-07
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXI Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2015-06-07
Police, Organizator
XXVII Policka Piętnastka
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - 800 metrów
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - drużyny
[acrobat]
2015-06-06
Pasłęk, STS-Timing
10 Bieg Filipidesa - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Okunianka, STS-Timing
3 Żelazny Bieg
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - gmina
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-06-06
Śrem, DataSport
4. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - 5KM
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - MARATON
[acrobat]
2015-06-06
Nowe Miasto n/Pilicą, Organizator
5. Cross Maraton nad Pilicą - PÓŁMARATON
[acrobat]
2015-06-06
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 Mostów - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 Mostów - 3km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg Wdzięczności - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg Wdzięczności - 5km
[acrobat]
2015-06-06
Białystok, STS-Timing
Bieg Wodociągowca - dzieci
[acrobat]
2015-06-06
Białystok, STS-Timing
Bieg Wodociągowca - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Orło, Arkadiusz Rosiński
Ciężka Dycha - Dzieci
[excel]
2015-06-06
Orło, Arkadiusz Rosiński
Ciężka Dycha - OPEN
[excel]
2015-06-06
Mrągowo, Tomasz Sadowski
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - 2,5km
[acrobat]
2015-06-06
Warszawa, Biegówki Wesoła
Hipodromowy Cross Biegowy - Sztafety
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2015-06-06
Lublin, DataSport
III Lubelski Półmaraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Gdańsk, Agnieszka Kowalkiewicz
II Bieg do Źródeł
[acrobat]
2015-06-06
Kamionka, Barbara Margol
II Bieg Niezapominajki - 4km
[acrobat]
2015-06-06
Kamionka, Barbara Margol
II Bieg Niezapominajki - 8km
[acrobat]
2015-06-06
Wyszyna, Inessport
II Bieg Wyszyńska Dziesiątka
[acrobat]
2015-06-06
Cisna, b4sport.pl
IV Bieg Rzeźniczka
[acrobat]
2015-06-06
Tarnobrzeg, PulsarSport
IV Maraton Vitarade - 10km
[acrobat]
2015-06-06
Tarnobrzeg, PulsarSport
IV Maraton Vitarade - maraton
[acrobat]
2015-06-06
Lisewo, Bartosz Jaworski
I Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2015-06-06
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2015-06-06
Warszawa, Paweł Zach
VI Bieg Sztafetowy 5x5km wokół Olszyn
[acrobat]
2015-06-06
Kudypy, SuperCzas.pl
Wolność jest w naturze - Kudypy 2015 - kategorie
[acrobat]
2015-06-06
Kudypy, SuperCzas.pl
Wolność jest w naturze - Kudypy 2015 - OPEN
[acrobat]
2015-06-06
Trzebiatów, UM Trzebiatów
XXXVI Trzebiatowska 10
[acrobat]
2015-06-05
Cisna, b4sport.pl
XII Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2015-06-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia Bieg 4
[acrobat]
2015-06-03
Wrocław, Róża Spiliszewska
IX Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2015-06-02
Wrocław, Agnieszka Stachurska
Zielony Wrocław 2015
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 464


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768