redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2015-05-31
Rybnik, Łukasz Jurkowski
13. Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - bieg sportowy
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - dzieci
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - mieszkańcy Boles.
[acrobat]
2015-05-31
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
15. Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Krystyna Gadzińska
16. Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2015-05-31
Piątkowisko, InesSport.pl
3. Dycha na Piątkę
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Ultimasport.pl
6 Bieg dla Maćka - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Wrocław, Ultimasport.pl
6 Bieg dla Maćka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Rybniki k.Białegosto, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 5km
[acrobat]
2015-05-31
Rybniki k.Białegosto, STS-Timing
Biegam Bo Lubię Lasy - 7.5km
[acrobat]
2015-05-31
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Dąbrówka, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Dąbrówki - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-31
Dąbrówka, Marcin NAPIERAŁA
Bieg o Koronę Dąbrówki - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Pruszków, PlusTiming
Drugi Pruszkowski Bieg Wolności - Drużynowo
[acrobat]
2015-05-31
Pruszków, PlusTiming
Drugi Pruszkowski Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Prusice, Przemysław Burchacki
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap V
[acrobat]
2015-05-31
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-05-31
Szczawnica, ProTimer
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-05-31
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
III Podkowiańska Dycha - 10 KM
[acrobat]
2015-05-31
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
III Podkowiańska Dycha - 2.9 KM
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Starter
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - 6km
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Starter
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - 9km
[acrobat]
2015-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Anna Orian
II Bieg Pamięci Powstań Śląskich - Młodzież
[acrobat]
2015-05-31
Zamek Ogrodzieniec, Rafał Ostrowski
II Bieg Zdobywców Orlich Gniazd
[acrobat]
2015-05-31
Chełm, STS-Timing
II Chełmski Półmaraton
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - drużyny matka+córka
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - gmina
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Jastrzębie Zdrój, DataSport
II Jastrzębski Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Wolsztyn, DataSport
IV Wolsztyńska Dziesiątka - powiat
[acrobat]
2015-05-31
Kraków, J. Czarnotta
Odlotowa Piątka - Kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Kraków, J. Czarnotta
Odlotowa Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Poddębice, InesSport.pl
Poddębicki Bieg bez Barier
[acrobat]
2015-05-31
Kobylnica, GoodTime
Puchar Bałtyku w Kobylnicy
[acrobat]
2015-05-31
Tczew, Good-Time
Silgan
[acrobat]
2015-05-31
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg III
[word]
2015-05-31
Gliwice, STS-Timing
VI Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-05-31
Kozy, Piotr Kozak
XIII Bieg Górski Na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2015-05-31
Człuchów, Domtel-Sport
XXII Bieg Tura - 10km
[acrobat]
2015-05-31
Człuchów, Domtel-Sport
XXII Bieg Tura - 3km
[acrobat]
2015-05-31
Rudniki, DataSport.pl
XXI Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2015-05-31
Rudniki, DataSport.pl
XXI Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2015-05-31
Obliwice, Good-Time
XXXIII Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-05-31
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XX Mazowiecka Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2015-05-31
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
XX Mazowiecka Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2015-05-30
Dąbrowa Górnicza, Rafał Kowalski
2 Cross Błędowa
[acrobat]
2015-05-30
Niemcz, GoodTime
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2015-05-30
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Kresowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-30
Bystrzyca, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Kresowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Radom, Piotr Banaszkiewicz
Bieg po Osiedlu Południe
[acrobat]
2015-05-30
Kraków, Maria Piórko
Bieg Temidy - Bieg Dodatkowy
[acrobat]
2015-05-30
Kraków, Maria Piórko
Bieg Temidy - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Dynów, Aktywny Dynów
Dynowska ZaDyszka
[acrobat]
2015-05-30
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-05-30
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Piaseczno, DataSport
III Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - kategorie
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Mazańcowice, DataSport
II Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Jantar, GoodTime
II Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2015-05-30
Brześć Kujawski, Organizator
II Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - 1km
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - 2km
[acrobat]
2015-05-30
Siepraw, PulsarSport.pl
II Sieprawska Piątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-30
Luzino, Dariusz Biernat
IV Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2015-05-30
Mysłowice, Rafal Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2015-05-30
Osiedle Poznańskie, Maratończyk Poznań
IV Piątka Majowa
[acrobat]
2015-05-30
Siemiatycze, GoodTime
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 10km
[acrobat]
2015-05-30
Siemiatycze, GoodTime
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2015-05-30
Chociwel, Organizator
I Bieg Dookoła Jeziora
[acrobat]
2015-05-30
Sławków, Łukasz Hofler
I Bieg Republiki Sławkowskiej
[acrobat]
2015-05-30
Lipinki, Łukasz Wołoszczak
I Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2015-05-30
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków
[acrobat]
2015-05-30
Mysłowce, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 3 biegach
[acrobat]
2015-05-30
Kowalewo Pomorskie, STS-Timing
Obiegnij Kowalewo
[acrobat]
2015-05-30
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-05-30
Długołęka, iteam
Rekreacyjny Bieg w Długołęce
[acrobat]
2015-05-30
Cisna, b4sport.pl
Rzeźnik Ultra
[acrobat]
2015-05-30
Trzcińsko-Zdrój, DomTel-Sport
Trzciński Bieg Wzdłuż Murów
[acrobat]
2015-05-30
Łąck k.Płocka, Ultra Rykowisko
Ultramaraton Rykowisko
[acrobat]
2015-05-30
Skorzewo, GoodTime
VII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2015-05-30
Szczytno, Jerzy Kosiński
VI Szczycieńska Piętnastka
[excel]
2015-05-30
Kozienice, Piotr Łapiński
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 10km
[acrobat]
2015-05-30
Kozienice, Piotr Łapiński
V Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 5km
[acrobat]
2015-05-30
Bielice, Renata Kubik
XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków
[acrobat]
2015-05-30
Bielice, Renata Kubik
XXIII Europejskie Biegi Młodych - Minimaraton
[word]
2015-05-30
Piaski, Maratończyk Poznań
XXXII Bieg Im. E.Bojanowskiego
[acrobat]
2015-05-30
Zgierz, Radosław Sekieta
XXXII Bieg o Czółenko Włókniarskie - mlodzież
[excel]
2015-05-30
Zgierz, Radosław Sekieta
XXXII Bieg o Srebrne Czółenko Włókniarskie - OPEN
[excel]
2015-05-30
Nowa Sól, SuperSport
XXXII Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2015-05-30
Nowa Sól, SuperSport
XXXII Półmaraton Solan - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-30
Chyrowa, Anna Berdek
Z kijami lub bez
[word]
2015-05-29
Ożarowice, Organizator
Bieg Uliczny 5597
[acrobat]
2015-05-29
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil o Puchar Dowódcy Dywizjonu
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - dOB
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - Kobiety
[acrobat]
2015-05-28
Gdynia, Good-Time
III Bieg Pięć Mil - Zespołowo
[acrobat]
2015-05-26
Zakopane, Karolina Całka
Zakopiańska Liga Biegowa - kategorie
[acrobat]
2015-05-26
Zakopane, Karolina Całka
Zakopiańska Liga Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-05-25
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
III Uliczny Bieg Azotowy
[acrobat]
2015-05-24
Jedlina Zdrój, DataSport
2. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
[acrobat]
2015-05-24
Kostrzyn k.Poznania, Anna Czubak
3.Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2015-05-24
Bydgoszcz, STS-Timing
Bieg Instalatora
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Pogoń za Lwem
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-24
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
Bieg Lwa - Sztafety Szkolne
[acrobat]
2015-05-24
Łomianki, Artur Osiak
Bieg Łomianek
[acrobat]
2015-05-24
Kraków, DataSport
Bieg Par w pogoni za tlenem
[acrobat]
2015-05-24
Dybawka, Dybawka Biega
Dybawka Biega
[acrobat]
2015-05-24
Mosina, PlusTiming
Elegant na 5
[acrobat]
2015-05-24
Nakło nad Notecią, STS-Timing
III Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2015-05-24
Olsztyn, SuperCzas
III FunRun Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2015-05-24
Rakszawa, Beata Wolanik
III Rakszawski Ćwierćmaraton
[word]
2015-05-24
Gassy, Piotr Kucharski
I Bieg Zielonoświątkowy
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km kobiety
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 10km OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 2.5km
[acrobat]
2015-05-24
Grodzisk Mazowiecki, DataSport
I Grodziskie Biegi Rodzinne - 5km OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - kategorie wiekowe
[acrobat]
2015-05-24
Piekary k.Krakowa, ZmierzymyCzas.pl
I Lisiecki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-05-24
Bojadła k.Zielonej G, Edward Klucowicz
I Memoriał Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2015-05-24
Biszcza, InesSport.pl
I Wyścig MTB Zbiornik Wodny Biszcza-Żary
[acrobat]
2015-05-24
Gorlice, Organizator
Maraton Beskid Niski
[acrobat]
2015-05-24
Żmigród, Organizator
Maraton na raty - bieg 4
[acrobat]
2015-05-24
Wrocław, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 10km
[acrobat]
2015-05-24
Wrocław, Andrzej Marchlewski
Men Expert Survival Race - 5km
[acrobat]
2015-05-24
Gryfice, Łukasz Przybysz
Polska Biega - Gryfice 2015
[acrobat]
2015-05-24
Niepołomice, Paweł Żak
Polska Biega - Niepołomice
[acrobat]
2015-05-24
Trzebinia, Chechło Run
Puszcza Run 2015
[acrobat]
2015-05-24
Sierakowice, Jan Salewski
Sierakowicka 15
[acrobat]
2015-05-24
Białystok, STS-Timing
VI Białostocki Bieg Masowy
[acrobat]
2015-05-24
Janów, Organizator
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-24
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XIII Bieg Wenedów
[acrobat]
2015-05-24
Suchowola, Krzysztof Skowera
XIX Cross Trzeźwości
[acrobat]
2015-05-24
Ostrołęka, STS-Timing
XXI Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2015-05-24
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
X Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską -Małżeństwa
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Łódź, DataSport.pl
13. Bieg Ulicą Piotrkowską - Rossmann
[acrobat]
2015-05-23
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
3. Bieg Konopielki
[acrobat]
2015-05-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
3 Bieg Swoszowicki - mila
[acrobat]
2015-05-23
Kraków, Rafał Oświęcimka
3 Bieg Swoszowicki - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Siechnice, Pro-Run
Biegaj w Siechnicach - kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Siechnice, Pro-Run
Biegaj w Siechnicach - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Czerniejewo, Maratończyk Poznań
Bieg Czerniejewski - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Dolsk, Witek Opielewicz
Dolska Dycha
[acrobat]
2015-05-23
Czerwonak, DGB
Dziewicza Góra Biega - 10km
[acrobat]
2015-05-23
Czerwonak, DGB
Dziewicza Góra Biega - 5km
[acrobat]
2015-05-23
Ruciane-Nida k.Ełku, Good-Time
Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie
[acrobat]
2015-05-23
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
III Bieg Kwitnących Ogrodów
[acrobat]
2015-05-23
Świętoszów, Organizator
III Półmaraton Świętoszowski
[acrobat]
2015-05-23
Olsztyn, SuperCzas.pl
II Bieg Uniwersytecki UWM
[acrobat]
2015-05-23
Głogów Małopolski, Andrzej Zwierzchowski
II Dycha Głogowska
[acrobat]
2015-05-23
Jarosław, Paweł Ciuba
II Mini Maraton Benedyktyński
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Kleczew, Pulsar Sport
IV Memoriał im. H.Warwasa - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Poznań, PlusTiming
IV Piętnastka im .Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2015-05-23
Żyrowa, Organizator
IV Półmaraton & DYCHA
[acrobat]
2015-05-23
Oświęcim, Organizator
IV Zielona Dycha
[acrobat]
2015-05-23
Strzebiń, Organizator
IX Bieg Św. Urbana - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-23
Strzebiń, Organizator
IX Bieg Św. Urbana - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Ciechanów, Zenon Lewandowski
I Nocny Półmaraton Otwórz się na Ciechanów
[excel]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Nordic Walking 10km
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Nordic Walking 5km
[acrobat]
2015-05-23
Katowice, Bartłomiej Szade
Katowicki Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-23
Szczecin, Magda Kasprzak
NCDC Business Race
[acrobat]
2015-05-23
Wieluń, MOS Wieluń
Pętla Wieluńska
[word]
2015-05-23
Oświęcim, Organizator
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2015-05-23
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
Polska Biega
[word]
2015-05-23
Częstochowa, Magdalena Trzepizur
Polska Biega - Częstochowa też!!!
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadl.- dzieci 400m.
[acrobat]
2015-05-23
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Półmaraton Leśny o Puchar Nadl.- dzieci 800m.
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - eliminacje
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - finał Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Wrocław, PlusTiming
Sky Tower RUN - finał Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-23
Słupsk, Slawomir Cwirko
Szybki Kilos
[acrobat]
2015-05-23
Nieżychowo, Piotr Kołodziejczyk
VII Cross Nieżychowski
[acrobat]
2015-05-23
Żnin, Michał Krzyżaniak
VII Otwarte Mistrzostwa Żnina
[word]
2015-05-23
Żyrowa, Organizator
VI Cross Duathlon
[acrobat]
2015-05-23
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
VI Edycja Akcji Polska Biega
[acrobat]
2015-05-23
Kwidzyn, DataSport.pl
VI Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2015-05-23
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XIX Bieg Święców
[acrobat]
2015-05-23
Tarnów, Maciej Pokrny
XI Bieg Sanguszków
[acrobat]
2015-05-23
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XXIII Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Krasocin, ANDYCOM BIS
XXIII Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - Kategorie
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - Kobiety
[acrobat]
2015-05-23
Sobótka, DataSport.pl
XXII Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2015-05-23
Baborów, Joanna Kowalczyk-Klimczak
XXVII Bieg Baborowa
[word]
2015-05-23
Bolewice, Wiesław Żołędziowski
X Fiedlerowska
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2015-05-22
Sobieszów, Karol Gołaj
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - Ultra
[acrobat]
2015-05-22
Żyrowa, Anna Orian
VIII Anno Górskie Biegi Przełajowe
[acrobat]
2015-05-22
Limanowa, Andrzej Sochoń
XII Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT
[acrobat]
2015-05-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2015-05-17
Gdańsk, STS-Timing
1. PZU Gdańsk Maraton
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - młodzieżowy
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - młodzieżowy kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bielsko-Biała, DataSport
23 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Sieroszewice, PulsarSport.pl
2. Duathlon Sieroszewice
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - 5km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - 5km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Białystok, DataSport
3. Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - drużyny
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Gliwice, DataSport
3 Piknik Sportowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2015-05-17
Puławy, PulsarSport.pl
Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Działoszyn, DataSport.pl
Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Cegłów, Agata Boniakowska
III Majówka z Biegami
[excel]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - Gmina
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - Leśnicy
[acrobat]
2015-05-17
Bartków, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Konstantynów Łódzki, inesSport
IX Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2015-05-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg II
[word]
2015-05-17
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 3
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 10km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 10km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km Opole
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 21km sztafety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 3.2km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 3.2km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km kategorie
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Opole, DataSport
V Maraton Opolski - 42km Opole
[acrobat]
2015-05-17
Katowice, Jacek Nowak
V Panewnicki Dziki Bieg - bieg 5
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - 10km Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-17
Szelków Stary, Krzysztof Jastrzębski
V Półmaraton Szelkowski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-17
Lidzbark Warmiński, SuperCzas
XI Lidzbarski Bieg Uliczny
[acrobat]
2015-05-17
Skaryszewy, Organizator
XVIII Biegi uliczne im. Jana Kielasa
[acrobat]
2015-05-17
Ponikiew, Jarosław Jaworski
XV Bieg na Groń Jana Pawła II
[word]
2015-05-17
Wleń, Organizator
XXIV Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2015-05-17
Łobeżnica, Marta Konek
XXI Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2015-05-17
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
X Bieg Kraków-Skotniki - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-17
Kraków - Skotniki, Ultimasport.pl
X Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2015-05-17
Sosnowiec, Rafał Sufin
Zdobądz Swoje Monte Cassino
[excel]
2015-05-16
Kliniska Wielkie, Dariusz Gapiński
100-tny Maraton Darka Gapińskiego
[acrobat]
2015-05-16
Rawicz, Maciej Szymkowiak
24- godzinny Rawicki Festiwal Sportu
[acrobat]
2015-05-16
Chodzież, STS-Timing
32 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2015-05-16
Łaziska Górne, Rafał Gałuszka
8 Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[acrobat]
2015-05-16
Warszawa, DataSport
Bieg IT - kategorie
[acrobat]
2015-05-16
Warszawa, DataSport
Bieg IT - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km kategorie
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 7km kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Klucze, DataSport
Bieg Szlakami Pustyni Błędowskiej - 7km OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 10km
[acrobat]
2015-05-16
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 2 - 5km
[acrobat]
2015-05-16
Wrocław, STS-Timing
III Bieg Firmowy
[acrobat]
2015-05-16
Nowy Targ, Agnieszka Czajkowska
III Bieg o Puchar Rektora
[acrobat]
2015-05-16
Olecko, Jan Salewski
III Olecka Trzynastka
[acrobat]
2015-05-16
Leszno, DomTel-Sport
II Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
[acrobat]
2015-05-16
Świecie, DomTel-Sport
II Bieg Rycerski
[acrobat]
2015-05-16
Łacko, Organizator
IV Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni
[excel]
2015-05-16
Wadowice, PulsarSport
I Bieg Wadowicki
[acrobat]
2015-05-16
Jezioro Chechło, Sebastian Nowak
I Pętla Chechelska
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Amatorzy 16km
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - bieg
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - dzieci
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-16
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Katowicki Maraton na... - Sport 21km
[acrobat]
2015-05-16
Myślibórz, DomTel-Sport
Myśliborska 10-tka
[acrobat]
2015-05-16
Łódź, inesSport
Nordea LCJRun
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - Dzieci
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Legnica, Rafał Srokowski
Parkowa Gonitwa - BIEG 1 - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - 10km
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - 5km
[acrobat]
2015-05-16
Trzciana, Ultimasport.pl
PZU Weekend Biegowo-Golfowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 12km Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 12km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 21km Kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Srebrna Góra, Mateusz Różyło
Silver Run - 21km Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-16
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XIX Górski Bieg Magurki
[excel]
2015-05-16
Mechelinki, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-05-16
Konin, M.Debowska
XVII Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2015-05-16
Hajnówka, PulsarSport
XV Półmaraton Hajnowski - kobiety
[acrobat]
2015-05-16
Hajnówka, PulsarSport
XV Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-16
Sielpia, Wojciech Pasek
X Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba
[acrobat]
2015-05-15
Sopot, Rafał Adametz
Navigatoria Adventure Race
[acrobat]
2015-05-15
Jastrzębie-Zdrój, Organizator
VI Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2015-05-14
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #2/6
[acrobat]
2015-05-13
Bytom, DataSport.pl
I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji
[acrobat]
2015-05-13
Bytom, DataSport.pl
I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji - Cywile
[acrobat]
2015-05-10
Swarzędz, Plus Timing
4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz
[acrobat]
2015-05-10
Mietków, Ultimasport.pl
III Bieg Mietkowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-10
Mietków, Ultimasport.pl
III Bieg Mietkowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-10
Lublin, STS-Timing
III PZU Maraton Lubelski
[acrobat]
2015-05-10
Lubaczów - Jaworów, Organizator
IV Roztoczański Maraton
[acrobat]
2015-05-10
Wieliszew, Krzysztof Szymborski
IX Wieliszewski Bieg Wiosny
[acrobat]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - 10km
[excel]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - 5km
[excel]
2015-05-10
Książenice, Michał Szczybrowski
I Bieg po Głębokich Dołach - Nordic Walking
[excel]
2015-05-10
Żytno, InesSport.pl
Leśna Dziesiątka
[acrobat]
2015-05-10
Kielce, Paweł Jańczyk
Półmaraton Kielecki
[acrobat]
2015-05-10
Szczecin, Karol Radzimski
VIII Bieg im. Jerzego Kortza
[word]
2015-05-10
Duszniki Zdrój, Michał Włodarczyk
V Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2015-05-10
Częstochowa, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-10
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
V Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-10
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
V Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2015-05-10
Wrocław, Danuta Pilarz-Małkiewicz
WPT RUN 2015 - Biegaj z nami
[acrobat]
2015-05-10
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXII Pszczewska Dwudziestka - Kobiety
[acrobat]
2015-05-10
Pszczew, PulsarSport.pl
XXXII Pszczewska Dwudziestka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Kazimierz Biskupi, Paweł Prokop
2 Bieg na Orientację pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
2015-05-09
Rosnowo, Cezary Famulski
5 Bieg Majowy
[excel]
2015-05-09
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2015-05-09
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Bieg Nocny Silesia Run - Kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Bieg Nocny Silesia Run - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Gołdap, DomTel-Sport
Bieg Zdrojowy - XXXIX Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 115km
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 50km
[acrobat]
2015-05-09
Rzeszów, Maciej Piotrowski
II Ultramaraton Podkarpacki - 70km
[acrobat]
2015-05-09
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
II Zadaniowy Rajd na Orientację PRZEPRAWA
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - drużyny
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - małżeństwa
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Złotów, DomTel-Sport
IX Złotowski Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Toszek, Bartłomiej Woźniak
I Bieg o Złotą Kaczkę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Toszek, Bartłomiej Woźniak
I Bieg o Złotą Kaczkę - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Karpacz, Artur Barczyński
Karpacz Maraton
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 10km
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2015-05-09
Katowice, Mateusz Banaś
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2015-05-09
Szczyrk, UBS
Puchar Polski Skyrunning
[acrobat]
2015-05-09
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2015-05-09
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
Tworogowska dycha po trowie
[acrobat]
2015-05-09
Inowrocław, PulsarSport.pl
VIII Bieg Piastowski - Kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Inowrocław, PulsarSport.pl
VIII Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - gmina
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - kategorie
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Bełchatów, Inessport
VII Mistrzostwa PGE Bełchatów
[acrobat]
2015-05-09
Kaczory, Piotr Kołodziejczyk
VI Kaczorska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-09
Kaczory, Piotr Kołodziejczyk
VI Kaczorska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - 21km
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Bieg Anglosaski
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Bieg Dzieci
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Duathlon
[excel]
2015-05-09
Sandomierz, Piotr Kozak
V Sportowy Weekend - Nordic Walking
[excel]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - drużyny
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - Gmina
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - kategorie
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Skawina, DataSport
XIII Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2015-05-09
Warszawa, STS-timing
XI Sztafeta Maratońska Ekiden
[excel]
2015-05-09
Grajweo, Szycik Waldemar
XVII Uliczny Bieg Wilka - dzieci
[acrobat]
2015-05-09
Grajweo, Szycik Waldemar
XVII Uliczny Bieg Wilka - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Arturówek, Inessport
XXXVI Textilcross-2015
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - kategorie różne
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - kategorie wiekowe
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2015-05-09
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
XX Oleskie Biegi Pokoju - rolki
[acrobat]
2015-05-09
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
X Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 110 km
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 161 km
[acrobat]
2015-05-08
Grodzisk Wielkopolsk, NKB Chyży
GWiNT - 55 km
[acrobat]
2015-05-08
Kobyla Góra, Radosław Ertel
Kamikadze - Kobyle Kopyto
[acrobat]
2015-05-08
Opole, Anna Pierzga
XXI Ekstremalny rajd Setka z HAKiem
[word]
2015-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
25 Bieg Orłów
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - dzieci
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - młodziaki
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Olsztyn, SuperCzas.pl
Biegowy Puchar Olsztyna - starszaki
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-03
Warszawa, DataSport
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Bydgoszcz na Start
[acrobat]
2015-05-03
Katowice, STS-Timing
ETIXX Silesiaman - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Katowice, STS-Timing
ETIXX Silesiaman - sztafety
[acrobat]
2015-05-03
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy - 21km
[acrobat]
2015-05-03
Rawa Mazowiecka, Organizator
III Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
III MosirGutwinRun
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo mieszkańcy Grudz
[acrobat]
2015-05-03
Grudziądz, DataSport
III Półmaraton Grudziądz - Rulewo OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - drużyny
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
III Półmaraton Jeleniogórski - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Supraśl, Organizator
II Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Ostrów Mazowiecki, Organizator
IV Ostrowskie Biegi 3-cio Majowe
[acrobat]
2015-05-03
Kobierzyce, Jacek Urbanowicz
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Kobierzyce, Jacek Urbanowicz
I Kobierzycki Bieg z Konstytucją - 5km
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Jelenia Góra, DataSport
Jeleniogórska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Świnoujście, Anna Bogdańska
Polsko - Niemieckie Biegi Majowe
[acrobat]
2015-05-03
Racibórz, Piotr Jemioło
VIII Bieg Bez Granic - 10km
[acrobat]
2015-05-03
Racibórz, Piotr Jemioło
VIII Bieg Bez Granic - 3.7km
[acrobat]
2015-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport
V Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2015-05-03
Wiączyń Dolny, Inessport
V Majowy Piknik Sportowy - nordic walking
[acrobat]
2015-05-03
Łubianka, STS-Timing
XVIII Bieg Samorządowy
[acrobat]
2015-05-03
Krosno, Wójcik Jacek
XVII Krośnieński Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2015-05-03
Zbąszynek, PulsarSport
XXIII Bieg Konstytucji
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km drużynowo
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km kategorie
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 21km OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5km kobiety
[acrobat]
2015-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5km OPEN
[acrobat]
2015-05-03
Stalowa Wola, Piotr Aniol
XXVII Bieg Konstytucji 3-go Maja
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności - gmina
[acrobat]
2015-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXV Sztumski Bieg Solidarności - służba więzienna
[acrobat]
2015-05-03
Żukowo, Michał Pusdrowski
Żukowska 10
[acrobat]
2015-05-02
Chojnice, Organizator
150 maraton Andrzeja Gurnowicza
[word]
2015-05-02
Połczyn-Zdrój, DomTel-Sport
Bieg Borków
[acrobat]
2015-05-02
Wołów, Ultimasport.pl
Bieg Flagi Narodowej - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Wołów, Ultimasport.pl
Bieg Flagi Narodowej - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Szczecin, ProTiming24.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - 10km
[acrobat]
2015-05-02
Szczecin, ProTiming24.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - 5km
[acrobat]
2015-05-02
Łomża, Organizator
Bieg Nadziei
[acrobat]
2015-05-02
Zabierzów, Organizator
CrossDuathlon Iron Dragon
[acrobat]
2015-05-02
Zabierzów, Organizator
CrossTriathlon Iron Dragon
[acrobat]
2015-05-02
Warszawa, Piotr Wiaderek
III Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-02
Warszawa, Piotr Wiaderek
III Bieg Flagi - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Jacnia, STS-Timing
III Triathlon Amazonek
[acrobat]
2015-05-02
Wrocław, Joanna Mazurek
I Biegiem na maturę
[excel]
2015-05-02
Dubiecko, Inessport
I Półmaraton Pogórzanin
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - drużyny
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - małżeństwa
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - mieszkańcy Kołobrzeg
[acrobat]
2015-05-02
Kołobrzeg, DataSport
Kołobrzeg Maraton 3 - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - mieszkańcy Sopotu
[acrobat]
2015-05-02
Sopot, DataSport
PKO Półmaraton Sopot - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Góra Szybowcowa, Edward Fedyczkowski
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2015-05-02
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VII Bieg pomiędzy zamkami
[excel]
2015-05-02
Gaszyn, Robert Olek
VI Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Gaszyn, Robert Olek
VI Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Skokowa, Przemysław Burchacki
V Skokowski Bieg Przełajowy
[word]
2015-05-02
Radziejów, DomTel-Sport
XII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2015-05-02
Węgorzewo, Domtel-Sport
XI Półmaraton Węgorza
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kategorie
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2015-05-02
Piaseczno, DataSport
XV Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - OPEN
[acrobat]
2015-05-02
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - sztafety
[acrobat]
2015-05-01
Włocławek, Domtel-Sport.pl
33 Bieg Kujawiaka
[acrobat]
2015-05-01
Susiec, Jacek Hadam
Bieg nad Tanwią
[acrobat]
2015-05-01
Przeźmierowo, Jacek Duszczyk
Bieg Unijny
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Challenge
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Challenge Teamy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Half Ultramaraton
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Trophy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Trophy Teamy
[acrobat]
2015-05-01
Istebna, Grzegorz Golonko
Dynafit Run Adventure - Ultramaraton
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca 5/6 - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca - generakla - Kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Białystok, Pędziwiatr Białystok
Grand Prix Zwierzyńca - generakla - Mężczyźni
[acrobat]
2015-05-01
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
III Bieg Papieski - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-01
Brzoza, Zbigniew Wiśniewski
III Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Dąbrowa Górnicza, STS-timing
III Bieg Przodownika
[acrobat]
2015-05-01
Miłomłyn, Organizator
II Biegowa Majówka
[acrobat]
2015-05-01
Człopino, DomTel-Sport
II Dycha po Piachu
[acrobat]
2015-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
II Kępiński Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Kępno, PulsarSport.pl
II Kępiński Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Lisowice, Ultimasport.pl
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Lisowice, Ultimasport.pl
IV Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Piła, DataSport
IV ĆwierćMaraton Muzyczny - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Brudze, Ultimasport.pl
IV Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Brudze, Ultimasport.pl
IV Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Trzemeszno, Justyna Stankowska
IV Otwarte Mistrzostwa Trzemeszna
[word]
2015-05-01
Legnickie Pole, PulsarSport.pl
Majowy Bieg Przełajowy
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - drużyny
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - kobiety
[acrobat]
2015-05-01
Legnica, Stanisław Jaworski
Majowy Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Strzelce Krajeńskie, Maciej Łucyk
Piątka na Rynku
[acrobat]
2015-05-01
Kraków, Ryszard Machlowski
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2015-05-01
Świdnica, Staszek K.
VII Bieg Goplany
[excel]
2015-05-01
Wągrowiec, Łukasz Nowicki
Wągrowiecka Dycha
[acrobat]
2015-05-01
Chełmża, Jan Salewski
XIII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - 10.5km
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking
[acrobat]
2015-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIV Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Sianów, Jacek Moszyński
XVIII Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego - 15km
[acrobat]
2015-05-01
Sianów, Jacek Moszyński
XVIII Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego - 5km
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - drużyny
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - OPEN
[acrobat]
2015-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XVI Bieg Śladami Bogusława X - Sołectwa
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2015-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 534


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768