redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2015-08-30
Namysłów, Organizator
12 Nestle Schöller Bieg Namysłowian
[acrobat]
2015-08-30
Bytom, Jacek Chuchla
1 Bieg Auchan - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Bytom, Jacek Chuchla
1 Bieg Auchan - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Racibórz, STS-Timing
1 Rafako Półmaraton Racibórz
[acrobat]
2015-08-30
Szczecin, Domtel-Sport.pl
36. PKO Półmaraton Szczecin - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Szczecin, Domtel-Sport.pl
36. PKO Półmaraton Szczecin - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Pawłowice, PulsarSport.pl
Bieg Pawłowicki - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Pawłowice, PulsarSport.pl
Bieg Pawłowicki - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Warszawa, DataSport.pl
BMW Półmaraton Praski
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Radlin, Bogusław Szendzielorz
Charytatywny Bieg Kamratów - NW
[acrobat]
2015-08-30
Suchedniów, InesSport.pl
III Bieg o Puchar Kruka
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - Drużynowo
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - Małżeństwa
[acrobat]
2015-08-30
Malbork, Ryszard Walendziak
III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
III MosirGutwinRun - runda 4
[acrobat]
2015-08-30
Gdańsk, PlusTiming
II Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2015-08-30
Ciechocinek, STS-Timing
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek - 10,5km
[acrobat]
2015-08-30
Ciechocinek, STS-Timing
IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Warszawa, STS-Timing
IV Wielka Ursynowska
[acrobat]
2015-08-30
Wieluń, Krzysztof Mazur
I Wieluński Bieg Pokoju
[acrobat]
2015-08-30
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka
[acrobat]
2015-08-30
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Mistrzowska Dycha - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Mistrzowska Dycha - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Murowana Goślina, Marcin Hampel
Murowana Dycha - 10km
[acrobat]
2015-08-30
Murowana Goślina, Marcin Hampel
Murowana Dycha - 5km
[acrobat]
2015-08-30
Prusice, Przemysław Burchacki
Prusice Biegają - etap VIII
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - nordic walking
[acrobat]
2015-08-30
Blachownia, DataSport.pl
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Olimpijski
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Sprint
[acrobat]
2015-08-30
Kraśnik, Piotr Członka
Triathlon Kraśnik - Sprint Sztafety
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - dzieci
[acrobat]
2015-08-30
Siedlce, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Siedleckiego Jacka - Półmaraton
[acrobat]
2015-08-30
Elbląg, Robert Bieńkowski
XIV Grand Prix Elbląga
[excel]
2015-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
XXIII Bieg Uliczny - Dzieci
[acrobat]
2015-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
XXIII Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-08-30
Szubin - Łabiszyn, Organizator
XXVII Bieg im. Stefana Bąka
[acrobat]
2015-08-30
Pyzdry, SuperSport
XXXIV Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2015-08-30
Pyzdry, SuperSport
XXXIV Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2015-08-30
Bydgoszcz, DataSport.pl
ZaDyszka Bydgoska
[acrobat]
2015-08-29
Jaworznow, DataSport.pl
20. Międzynarodowy Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2015-08-29
Jaworznow, DataSport.pl
20. Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Tłuszcz, Organizator
6 Bieg Bobra
[excel]
2015-08-29
Rzyki, TEAM 2008
Biegowe pożegnanie lata
[excel]
2015-08-29
Kraków, Organizator
Bieg do Tyłu
[word]
2015-08-29
Poznań, Organizator
Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2015-08-29
Nowogród, Jerzy Nadolski
Bieg Solidarności
[excel]
2015-08-29
Rudna, Marek Dłubała
Charytatywny Bieg Terenowy
[acrobat]
2015-08-29
Łączna, Bogdan Maziejuk
Cross Run - 10km
[acrobat]
2015-08-29
Łączna, Bogdan Maziejuk
Cross Run - 21km
[acrobat]
2015-08-29
Sokółka, Ewa Tomaszewska
Ekstremalna Przeprawa
[word]
2015-08-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-08-29
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 4 - 10km
[acrobat]
2015-08-29
Gdynia, Marcin Richert
Grand Prix w biegach górskich - bieg 4 - 5km
[acrobat]
2015-08-29
Rzgów, Organizator
III Biegu Służb Mundurowych
[acrobat]
2015-08-29
Ostrów Mazowiecka, Justyna Fidura
III Leśny Bieg Zbiega - Drużynowo
[acrobat]
2015-08-29
Ostrów Mazowiecka, Justyna Fidura
III Leśny Bieg Zbiega - OPEN
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycka Dyszka
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycki Maraton
[acrobat]
2015-08-29
Jakuszyce, Organizator
Jakuszycki Półmaraton
[acrobat]
2015-08-29
Kolbudy, Organizator
Kolbudzka 10
[acrobat]
2015-08-29
Kunice, Marek Dłubała
Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco
[excel]
2015-08-29
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #34
[acrobat]
2015-08-29
Warszawa, Marcin Siergiej
Puchar Maratonu Warszawskiego
[acrobat]
2015-08-29
Warszawa, Marcin Siergiej
Puchar Maratonu Warszawskiego
[acrobat]
2015-08-29
Inowrocław, PulsarSport.pl
Solankowy Koszmar - 5km
[acrobat]
2015-08-29
Inowrocław, PulsarSport.pl
Solankowy Koszmar - 7km
[acrobat]
2015-08-29
Chmielno, Szymon Dolega
Triathlon Chmielno
[acrobat]
2015-08-29
Jastarnia, Organizator
VI Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2015-08-29
Jastarnia, Organizator
VI Bałtycki Półmaraton brzegiem morza
[acrobat]
2015-08-29
Piła, Piotr Kołodziejczyk
VI Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego
[acrobat]
2015-08-29
Góra, PulsarSport.pl
VI Bieg z Policją
[acrobat]
2015-08-29
Łódź, STS-Timing
V Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2015-08-29
Międzyrzec Podlaski, PulsarSport.pl
V Bieg Międzyrzeckich Jeziorek
[acrobat]
2015-08-29
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 4
[acrobat]
2015-08-29
Rzeszów, Joanna Bartoszewska
XXVI Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-08-29
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
Ząbkowicka 10 - Kobiety
[acrobat]
2015-08-29
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
Ząbkowicka 10 - OPEN
[acrobat]
2015-08-28
Mielno, Michał Bieliński
MielNogami
[acrobat]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - drużynowo
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 100km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 25km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - pieszo 50km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 110km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 50km
[excel]
2015-08-28
Lubin, Piotr Socha
Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rower 75km
[excel]
2015-08-28
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 3
[acrobat]
2015-08-27
Zamość, Organizator
Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2015-08-26
Zamość, Organizator
XXVIII Wieloetapowy Bieg Pokoju - etap 1
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Powiat
[acrobat]
2015-08-23
Błonie, DataSport
5 Półmaraton im.Janusza Kusocińskiego - Samorząd
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Olimpijski Drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Olimpijski OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Białystok, Krzysztof Skowera
Elemental Triathlon Series - Sprint
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Długi
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Krótki
[acrobat]
2015-08-23
Zawoja, Organizator
III Perły Małopolski - Średni
[acrobat]
2015-08-23
Tczew, Good-Time
II Dycha nad Wisłą
[acrobat]
2015-08-23
Wągrowiec, Maratończyk Pomiar Czasu
I Bieg na Zakończenie Lata
[acrobat]
2015-08-23
Warszewice, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross
[acrobat]
2015-08-23
Ełk, Organizator
VIII Półmaraton Ełcki - Kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Ełk, Organizator
VIII Półmaraton Ełcki - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Świerklaniec, Maciej Pochciał
VI Bieg Świerklaniecki
[acrobat]
2015-08-23
Żarki, Rafał Kozik
V Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-23
Lubawa, Domtel-Sport
V Lubawska Dycha - drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Lubawa, Domtel-Sport
V Lubawska Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Brody, Sylwester Dudek
XVI Bieg im. Stanisława Staszica - Dzieci
[acrobat]
2015-08-23
Brody, Sylwester Dudek
XVI Bieg im. Stanisława Staszica - OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 drużyny
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 kategorie
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 kobiety
[acrobat]
2015-08-23
Wałbrzych, DataSport
XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 OPEN
[acrobat]
2015-08-23
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXVI Bieg Solidarności
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - kobiety
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - Liga Garnizonowa do 35
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - Liga Garnizonowa ponad 35
[acrobat]
2015-08-22
Sobótka, DataSport
2 Bieg Niezłomnych - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Tałty, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek 5/6
[excel]
2015-08-22
Wabienice, Piotr Baranowski
Bieg Dożynkowy
[acrobat]
2015-08-22
Kościerzyna, Good-Time
Bieg Twardego
[acrobat]
2015-08-22
Czerwonak, PlusTiming
II Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2015-08-22
Krasnystaw, inesSport
IV Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2015-08-22
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
I Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2015-08-22
Szczecin, Piotr Mania
Obejdziem Szczecn
[excel]
2015-08-22
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #33
[acrobat]
2015-08-22
Chorzów, August Jakubik
VII Bieg do Słońca
[word]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - 5km
[acrobat]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-22
Police, Wojciech Bobrowski
V Bieg Szlakiem Dzika - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Bogdaniec, Maratończyk Pomiar Czasu
XI Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - małżeństwa
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - niepełnosprawni
[acrobat]
2015-08-22
Skarżysko Kamienna, DataSport
XV Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2015-08-22
Kalisz, Mateusz Grajek
X Bieg Piastowski
[word]
2015-08-20
Koszalin, Michał Bieliński
Leśna Piątka 2015 #5/6
[acrobat]
2015-08-16
Borzytuchom, Leszek Tur
3 Bieg Diabelska Góra
[excel]
2015-08-16
Brenna, Krzysztof Gawlas
3. Bieg o Breńskie Kierpce
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-16
Ludwikowice, Datasport
6. Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - kategorie
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - Młodziaki
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - OPEN
[acrobat]
2015-08-16
Olsztyn, Maurycy Zawistowski
Biegowy Puchar Olsztyna - Starszaki
[acrobat]
2015-08-16
Rzekuń, Organizator
II Bieg Uliczny im. Adama Chętnika
[excel]
2015-08-16
Gryfice, Sport-time
II Gryficka Dziesiątka
[acrobat]
2015-08-16
Wolin, Organizator
IV Woliński Bieg Przełajowy
[word]
2015-08-16
Wadowice, Organizator
I Wadowicki Półmaraton Górski
[acrobat]
2015-08-15
Włocławek, DomTel-Sport
1 Bieg Cudu nad Wisłą
[acrobat]
2015-08-15
Chorzów, STS-Timing
2 Bieg Powstań Śląskich
[acrobat]
2015-08-15
Witunia, Michał Remberk
366 Maratonów w 366 dni - wszystkie biegi
[excel]
2015-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
3. Aleksandrowski Bieg - 5km
[acrobat]
2015-08-15
Aleksandrów Łódzki, Datasport
3. Aleksandrowski Bieg - półmaraton
[acrobat]
2015-08-15
Oświecim, Organizator
Biegać jest Bosko
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - Mila kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Sieraków, Ultimasport
Cross Sierakowski - Mila OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Witunia, Michał Remberk
Finał Projektu 366 Maratonów w 366 dni
[acrobat]
2015-08-15
Zakopane, PlusTiming
II Bieg Ultra Granią Tatr
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - mieszkańcy
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-15
Nowa Wieś, Grzegorz Utmańczyk
IV Bieg Nowej Wsi - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Mrągowo, Good-Time
IV Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 10 km
[acrobat]
2015-08-15
Mrągowo, Good-Time
IV Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 5 km
[acrobat]
2015-08-15
Zbrosławice, InesSport.pl
I Bieg Rolnika o Złote Gumiaki
[acrobat]
2015-08-15
Działdowo, Mosir Działdowo
I Urodzinowa Działdowska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Działdowo, Mosir Działdowo
I Urodzinowa Działdowska Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2015-08-15
Nowy Tomyśl, Konieczny Piotr
Przybij Piątkę - bieg 4
[acrobat]
2015-08-15
Osiek k Wieruszowa, Łukasz Mak
V Bieg Doliną Prosny
[word]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - mężczyźni
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
V Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2015-08-15
Jastarnia, Teresa Jaskułka
XVIII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2015-08-15
Dziwnów, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2015-08-15
Kobylin, PlusTiming
XXIV Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Kobylin, PlusTiming
XXIV Bieg im.Marszałka Piłsudskiego - Drużynowe
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Radzymin, Datasport
XXIV Półmaraton Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - kategorie
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - kobiety
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - OPEN
[acrobat]
2015-08-15
Gdańsk, Datasport
XXI Maraton Solidarności - sztafety
[acrobat]
2015-08-12
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 8
[excel]
2015-08-09
Rybnik, Łukasz Jurkowski
13 EDF Maraton Energetyków
[acrobat]
2015-08-09
Błędów, STS-Timing
2 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
[acrobat]
2015-08-09
Błędów, STS-Timing
2 Półmaraton Suhara
[acrobat]
2015-08-09
Ostrołęka, Darek Arkadia
Cross po ostrej łące
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - kategorie
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - kobiety
[acrobat]
2015-08-09
Wrocław, DataSport
Kontrolna Trzydziestka - OPEN
[acrobat]
2015-08-09
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
Szczecinecki Weekend Biegowy - 15km
[acrobat]
2015-08-09
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton
[acrobat]
2015-08-09
Widziszewo, Organizator
XXIX Bieg Przyjaźni - 10km
[acrobat]
2015-08-09
Widziszewo, Organizator
XXIX Bieg Przyjaźni - 5km
[acrobat]
2015-08-08
Koszalin, Michał Bieliński
1. eXtremalny Bieg Godzinny
[acrobat]
2015-08-08
Faszcze, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[excel]
2015-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 50+km
[acrobat]
2015-08-08
Rajcza, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 80+km
[acrobat]
2015-08-08
Wdzydze, Organizator
III Półmaraton Stolema
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 17km
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 2.7km
[acrobat]
2015-08-08
Nowa Wola, Krzysztof Skowera
II Charytatywna Siedemnastka - 7km
[acrobat]
2015-08-08
Kalinowo, Paweł Nowak
II Leśna Dycha św. Rocha
[excel]
2015-08-08
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #31
[acrobat]
2015-08-08
Henryków, Sport-Time
Półmaraton Henrykowski
[acrobat]
2015-08-08
Słupca, PlusTiming
VII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - małżeństwa
[acrobat]
2015-08-08
Słupca, PlusTiming
VII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - Mieszkańcy
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-08
Szarlejka, ZmierzymyCzas.pl
V Pozytywny Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - bieg Babci i Dziadka
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - kobiety
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mały Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mikro Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Mini Katorżnik
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - transplantacje
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2015-08-08
Lubliniec-Kokotek, DataSport
XI Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2015-08-07
Lublin, CityTrail
City Trail On Tour - Lublin
[acrobat]
2015-08-07
Lubliniec-Kokotek, DataSport
VIII Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - kobiety
[acrobat]
2015-08-07
Lubliniec-Kokotek, DataSport
VIII Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem - mężczyźni
[acrobat]
2015-08-06
Warszawa, CityTrail
City Trail On Tour - Warszawa
[acrobat]
2015-08-05
Olsztyn, CityTrail
City Trail On Tour - Olsztyn
[acrobat]
2015-08-04
Trójmiasto, CityTrail
City Trail On Tour - Gdańsk
[acrobat]
2015-08-03
Bydgoszcz, CityTrail
City Trail On Tour - Bydgoszcz
[acrobat]
2015-08-02
Krasnopol, Organizator
Bieg Wśród Krasnych Pól
[acrobat]
2015-08-02
Trzebież, Zbigniew Pokrzywiński
Europejski Bieg Rybaka
[acrobat]
2015-08-02
Skierniewice, Piguła Kacper
III Skierniewicki Maraton Pływacki
[word]
2015-08-02
Wrocław, Mateusz Lipiński
Otwarcie Trasy Biegowej Radia Wrocław
[excel]
2015-08-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
VII Półmaraton Karkonoski - Kobiety
[acrobat]
2015-08-02
Szklarska Poręba, DataSport.pl
VII Półmaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2015-08-02
Bochnia, Organizator
XXII Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2015-08-02
Opalenica, PlusTiming
XXIV Bieg Opalińskich
[acrobat]
2015-08-02
Szczyrk, Piotr Kozak
Złote Kierpce
[excel]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 13km
[acrobat]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 21km
[acrobat]
2015-08-01
Kazimierz Biskupi, PlusTiming
11 Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami - 2km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - ELITA 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - kobiety 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - mężczyźni 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - MP mężczyzn 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gdańsk, DomTel-Sport
22. Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - 10km
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - 5km
[acrobat]
2015-08-01
Gąsawa, Organizator
Biegi Gąsawskie - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Przemyśl, Tomek Kucharczyk
Biegowe Grand Prix Przemyśla
[excel]
2015-08-01
Przeworsk, Łukasz Mróz
Bieg Montera
[acrobat]
2015-08-01
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Bieg i Marsz Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Stara Łubianka, Grzegorz Lewandowski
II Bieg i Marsz Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - 7 km
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - 7 km Nordic Walking
[acrobat]
2015-08-01
Ruda Śląska, STS-Timing
I Rudzki Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Gołdap, DomTel-Sport
Półmaraton Gusiew-Gołdap
[acrobat]
2015-08-01
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2015-08-01
Złoty Potok, Organizator
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2015-08-01
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Maraton
[excel]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - kobiety
[acrobat]
2015-08-01
Szklarska Poręba, DataSport
Ultramaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2015-08-01
Rymanów Zdrój, Darek Królicki
V Festiwal Sportu - 10km
[word]
2015-08-01
Rymanów Zdrój, Darek Królicki
V Festiwal Sportu - 5km
[word]
2015-08-01
Dźwirzyno, Piotr Kołodziejczyk
XX Bieg ku Słońcu
[acrobat]
2015-08-01
Oława, Mateusz Markowski
Zaodrzańska Agrafka
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 289


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768