redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2015-11-29
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg Dla Andrzeja - Bieg Charytatywny
[acrobat]
2015-11-29
Legnica, PulsarSport.pl
Charytatywny Bieg dla Karoliny
[acrobat]
2015-11-29
Łódź, Inessport.pl
Decathlon Run 2
[acrobat]
2015-11-29
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 2
[acrobat]
2015-11-29
Prusice, Organizator
III Edycja Akcji Prusice Biegają - etap XI
[acrobat]
2015-11-29
Puszczykowo, PlusTiming
II Bieg po Ciacho
[acrobat]
2015-11-29
Leśnictwo Wilki, Tomasz Rychlewski
Leśny Rajd na Orientację zButa
[acrobat]
2015-11-29
Toruń, STS-Timing
TWARDE PIĄTKI
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
2. Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
3. Bałtyckie Mistrzostwa w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2015-11-28
Łeba, Dorota Sosnowska
3. Bałtyckie Mistrzostwa w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2015-11-28
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2015-11-28
Styrzyniec, ŁUKas Węda
IV Bieg Andrzejkowy - NW
[excel]
2015-11-28
Styrzyniec, ŁUKas Węda
IV Bieg Andrzejkowy - OPEN
[excel]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - kategorie
[acrobat]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - kobiety
[acrobat]
2015-11-28
Siemiątkowo, Superczas.pl
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta - OPEN
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - OPEN
[acrobat]
2015-11-28
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Power Nordic
[acrobat]
2015-11-28
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-28
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XII Maraton Komandosa
[acrobat]
2015-11-28
Konin, Plus Timing
XXIV Bieg o Lampkę Górniczą
[acrobat]
2015-11-27
Trzebnica, Datasport
Bieg Konferencji PSB
[acrobat]
2015-11-27
Trzebnica, DataSport.pl
Bieg podczas Konferancji PSB 2015
[acrobat]
2015-11-27
Leźnica Wielka, DataSport.pl
Bieg Szwoleżera –V Edycja
[acrobat]
2015-11-22
Warszawa, Paweł Zach
10. Jubileuszowy Bieg ENTRE
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km kategoeir
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km kobiety
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 15 km OPEN
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-22
Bełchatów, Datasport
19 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów
[acrobat]
2015-11-22
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 3
[acrobat]
2015-11-22
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - bieg 2
[acrobat]
2015-11-22
Poznań, Marcin Stachowiak
II Marceliński Bieg Jesienny
[acrobat]
2015-11-22
Tarnów, Kacper Piech
Tarnowska Dyszka
[acrobat]
2015-11-22
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Urodzinowa 50-tka Olka
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, Ultimasport
45 Bieg Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, Ultimasport
45 Bieg Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2015-11-21
Biskupiec, Jakub Ołowski
Biegowe Grand Prix Biskupca - bieg 2
[excel]
2015-11-21
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
[acrobat]
2015-11-21
Gliwice, Piotr Pacuła
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - NW
[acrobat]
2015-11-21
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 3
[acrobat]
2015-11-21
Gołąbki k.Trzemeszna, Maria Grabowska
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 1 NW
[acrobat]
2015-11-21
Gołąbki k.Trzemeszna, Maria Grabowska
II Grand Prix Trzemeszna- bieg 1 OPEN
[acrobat]
2015-11-21
Wawrzyszów, PTTK Strzelin
IX Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2015-11-21
Police, Organizator
I Przełajowy Test Coppera
[acrobat]
2015-11-21
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-21
Gracze, PulsarSport
XXI Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2015-11-21
Bydgoszcz, Ultimasport
XX Leśny Bieg Kolejarski - kobiety
[acrobat]
2015-11-21
Bydgoszcz, Ultimasport
XX Leśny Bieg Kolejarski - OPEN
[acrobat]
2015-11-20
Strzelinko, Patrycja Klimek
Bieg na Fali
[acrobat]
2015-11-15
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 2
[acrobat]
2015-11-15
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
IX Półmaraton Wodzisławski
[acrobat]
2015-11-15
Zalesewo, Plus Timing
I Bieg AGROBEX Leśna Piątka
[acrobat]
2015-11-15
Niewiadów, Inessport.pl
I Bieg w Niewiadowie
[acrobat]
2015-11-15
Poznań, Marcin Stachowiak
I Olszak Półmaraton
[acrobat]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - 10 km
[excel]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - 5 km
[excel]
2015-11-15
Woźniki, Piotr Kozak
I Woźnicki Bieg Uliczny - dzieci
[excel]
2015-11-15
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2015-11-15
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
Ostrowska Jesień Biegowa - 6,5km
[acrobat]
2015-11-15
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2015-11-15
Warszawa, STS-Timing
VIII Praska Dycha
[acrobat]
2015-11-15
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross VI etap
[excel]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - gimnazjum
[acrobat]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - OPEN
[acrobat]
2015-11-15
Otwock, STS-Timing
V Bieg Otwocki - szkoły podstawowe
[acrobat]
2015-11-15
Katowice, August Jakubik
V Panewnicki Dziki Bieg (11)
[excel]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km kobiety
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 21 km OPEN
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 42 km kobiety
[acrobat]
2015-11-15
Radom, Datasport
X Radomski Maraton Trzeźwości - 42 km OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Datasport
5 Rektora Bieg o Puchar J.M. Rektora - kobiety
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Datasport
5 Rektora Bieg o Puchar J.M. Rektora - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Choroszcz, Wojciech Jastrzębski
Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-14
Kraków, Ryszard Machlowski
Bieg o podkowę
[excel]
2015-11-14
Istebna, Stefan Kalinowski
Bieg o Puchar Złotego Gronia
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - dzieci
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - kategorie
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-14
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 2
[acrobat]
2015-11-14
Gdańsk, Maciej Hewelt
Hardcorowy Motylek
[acrobat]
2015-11-14
Przełęcz Kocierska, Organizator
III Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2015-11-14
Sedranki, Marcin Brynda
III Leśny Cross Niepodległości
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 10km NW
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - 10km NW Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - 5km NW
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - 5km NW Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Krzysztof Jachnik
II Korona Wielkopolski - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Zawidowice, Marcin Szulc
II Korona Wielkopolski - OPEN Generalka
[acrobat]
2015-11-14
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
IV Dobromiejski Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-14
Mysłowice, Rafał Kontowicz
IV Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2015-11-14
Szczecin, Cezary Knap
Parkrun Szczecin
[acrobat]
2015-11-14
Białystok, Krzysztof Skowera
Puchar Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2015-11-14
Góra Szybowcowa, Krzysztof Olański
RuneXTreme Ledwie Dycha - kobiety
[acrobat]
2015-11-14
Góra Szybowcowa, Krzysztof Olański
RuneXTreme Ledwie Dycha - OPEN
[acrobat]
2015-11-14
Węgorzewo, DomTel-Sport
V Półmaraton Niepodległoci - 10.5 km
[acrobat]
2015-11-14
Węgorzewo, DomTel-Sport
V Półmaraton Niepodległoci - półmaraton
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - 21 km
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - 42 km
[acrobat]
2015-11-14
Biedrusko, Krzysiek Pilarski
Warta Challenge - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-14
Wrocław, Dominik Krumin
XXVI Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2015-11-14
Warszawa, Maryla Lewandowska
X Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
[excel]
2015-11-13
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa
[excel]
2015-11-11
Rzeszów, STS-Timing
3. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Żagań, Tomasz Hucał
4. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Żagań, Tomasz Hucał
4. Bieg Niepodległości - 3.5km
[acrobat]
2015-11-11
Luboń, PlusTiming
5. Luboński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Biegowy Festyn Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Wrocław, Datasport
Bieg Niepodległości... z wąsem - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Oborniki Wlkp., Marcin Hampel
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2015-11-11
Jelenia Góra, Datasport
Bieg Niepodległości - 10 km
[acrobat]
2015-11-11
Oborniki Wlkp., Marcin Hampel
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2015-11-11
Jelenia Góra, Datasport
Bieg Niepodległości - 5 km
[acrobat]
2015-11-11
Dzierżoniów, Ultimasport.pl
Dzierżoniowski Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Dzierżoniów, Ultimasport.pl
Dzierżoniowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Nowy Sącz, Festiwalbiegowy.pl
III Bieg Niepodległości - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - Gmina Rydzyna
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
III Rydzyński Bieg Niepodległości - służby munduro
[acrobat]
2015-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
III Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Kępno, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Uliczny św. Marcina - Służby Mundurowe
[acrobat]
2015-11-11
Darłowo, iNetSport
II Darłowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Gmina Mogilany
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Gmina Skawina
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Skawina - Mogilany, Datasport
II Górski Bieg Niepodległości - Powiat
[acrobat]
2015-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
II Zakopiański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Świerki, Piotr Kozak
IV Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Biały Kościół, Inessport.pl
IV Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2015-11-11
Biały Kościół, Agnieszka Zawierta
IV Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2015-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
IX Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Piła, iNetSport
IX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Biecz, Tomasz Świerzowski
I Biecki Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2015-11-11
Koszęcin, Marek Pilch
I Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2015-11-11
Komprachcice, Grzegorz Owsiany
I Komprachcicka Dycha
[acrobat]
2015-11-11
Oświęcim, Organizator
Jedenastka na 11 Listopada
[acrobat]
2015-11-11
Lgota Murowana, Rafal Galinski
Jurajskie Mistrzostwa NW w Półmaratonie - open
[acrobat]
2015-11-11
Lgota Murowana, Rafal Galinski
Jurajskie Mistrzostwa NW w Półmaratonie - sztafety
[acrobat]
2015-11-11
Chorzów, Józef Łyscarz
NIC Niepodległości
[excel]
2015-11-11
Słupsk, STS-Timing
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Ryki, Artur Olek
VI Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Ryki, Artur Olek
VI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
V Brzeski Bieg Niepodległości z REGATTA
[acrobat]
2015-11-11
Godów, Organizator
V Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-11
Łubianka / Pigża, STS-Timing
XIX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XXII Bieg Niepodległości
[word]
2015-11-11
Góra k.Leszna, PulsarSport.pl
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartess
XXIV Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartess
XXIV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Bydlin, Mirosław Macek
XXI Bieg Szlakami Walk Legionistów - kobiety
[excel]
2015-11-11
Bydlin, Mirosław Macek
XXI Bieg Szlakami Walk Legionistów - mężczyźni
[excel]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-11
Warszawa, Datasport
XXVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km Mundurowi
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - mila Gmina
[acrobat]
2015-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVII Goleniowska Mila - mila OPEN
[acrobat]
2015-11-11
Turek, Inessport.pl
XXVI Biegi Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Malbork, Good-Time
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-11
Kosakowo, Good-Time
X Biegi z okazji 97 rocznicy...
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-10
Legnica, Datasport
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-09
Czarnków, Maratończyk Pomiar Czasu
XVII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Katowice, Jakub Kajdaniuk
Charytatywny bieg na Movember
[acrobat]
2015-11-08
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Gdynia - bieg 2
[acrobat]
2015-11-08
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łodź - bieg 1
[acrobat]
2015-11-08
Kluszkowce, ultimasport.pl
ICEBUG Summer Trail - MP w Zbieganiu
[acrobat]
2015-11-08
Kluszkowce, ultimasport.pl
ICEBUG Summer Trail - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Miechów, Eugeniusz Poręba
III Miechowski Bieg Niepodległości
[excel]
2015-11-08
Ostrowiec Św., Ostrowiec Biega
Ostrowieckie Biegi Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Szczytno, Mateusz Kownacki
Szczycieński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2015-11-08
Kielce, Datasport
VIII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Widacz, Organizator
Widacki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-08
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XII Memoriał Stefana Mielczarka - Kobiety
[acrobat]
2015-11-08
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XII Memoriał Stefana Mielczarka - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Kościan, STS-Timing
XI Kościański Półmaraton - COCCODRILLO
[acrobat]
2015-11-08
Kościan, STS-Timing
XI Kościański Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2015-11-08
Gniewkowo, Artur Woźniak
XXI Gniewkowski bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 10 km Podlasie
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 5 km kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - 5 km OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Białystok, Datasport
15. Bieg Niepodległości - drużynowo
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - OPEN
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - Powiat
[acrobat]
2015-11-07
Świdnica, Datasport
1 RST Półmaraton Świdnicki - RST
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
2. Maraton MTB Łeba - Mega
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
2. Maraton MTB Łeba - Mini
[acrobat]
2015-11-07
Blizanów k.Kalisza, Bogusław Maciejewski
31 Supermaraton Kalisia
[acrobat]
2015-11-07
Łeba, Good-Time
3. Duathlon Na Wydmach
[acrobat]
2015-11-07
Okonek, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - 10 km
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - dzieci
[acrobat]
2015-11-07
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - młodzież
[acrobat]
2015-11-07
Działdowo, mosir dzialdowo
Działdowskie Biegi Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2015-11-07
Działdowo, mosir dzialdowo
Działdowskie Biegi Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2015-11-07
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - 10km
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - 5km
[acrobat]
2015-11-07
Dziewicza Góra, Organizator
Grand Prix Łopuchówko - Nordic Walking
[acrobat]
2015-11-07
Podkowa Leśna, Leszek Janasik
III Noc STO-nogi
[acrobat]
2015-11-07
Chorzów, Tomek Panchyrz
II Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2015-11-07
Rogoźno, Grabiński Wojciech
I Rogoziński Półmaraton
[acrobat]
2015-11-07
Nowa Sarzyna, Grzegorz Sroka
Nowosarzyńska Jedenastka
[acrobat]
2015-11-07
Bydgoszcz, Organizator
Parkrun Bydgoszcz #44
[acrobat]
2015-11-07
Piwniczna-Zdrój, Mariusz Maryniak
XIV edycja GEZnO
[excel]
2015-11-07
Ustroń, Marcin Gajda
XXVI Bieg Legionów
[acrobat]
2015-11-07
Puławy, PulsarSport.pl
XXVI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości - 10km
[acrobat]
2015-11-07
Puławy, PulsarSport.pl
XXVI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości - 5km
[acrobat]
2015-11-07
Tczew, Szymon Bloch
XXV Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2015-11-07
Sanok, Bronisław Kielar
X Bieg Sokoli - Kategorie
[acrobat]
2015-11-07
Sanok, Bronisław Kielar
X Bieg Sokoli - OPEN
[acrobat]
2015-11-06
Korfantów, Maria Żabińska
XXVIII Biegi Crossowe
[word]
2015-11-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - Generalka
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 241


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768