redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2007-06-30
Międzybrodzie Bialsk, Mirosław Kolonko
Bieg Górski Żar 2007
[word]
2007-06-30
Wodzisław Śląski, Janusz Małek
Bieg o Puchar Prezesa Formy Wodzisław
[acrobat]
2007-06-30
Łobez, Marcin Horbacz
GP Łobza - 4 Pory Roku
[word]
2007-06-30
Ostrów Wlkp., Jerzy Bednarz
Setny Maraton Mariana Zielonki
[excel]
2007-06-26
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina w biegach przełajowych
[excel]
2007-06-24
Wrocław, Maciej Głowacki
8 Bieg Śladem Konia
[excel]
2007-06-24
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
9 Nowogrodziecka Dziesiątka
[acrobat]
2007-06-24
Blachownia, Jacek Chudy
Letni Bieg Przełajowy - kategorie
[acrobat]
2007-06-24
Blachownia, Jacek Chudy
Letni Bieg Przełajowy - kobiety
[acrobat]
2007-06-24
Blachownia, Jacek Chudy
Letni Bieg Przełajowy - mieszkańcy gminy
[acrobat]
2007-06-24
Blachownia, Jacek Chudy
Letni Bieg Przełajowy - ogólne
[acrobat]
2007-06-24
Ciechanów, Zenon lewandowski
XXII Grand Prix Ciechanowa 6/2007
[word]
2007-06-23
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Bieg Świętojański - drużynowo
[html]
2007-06-23
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Bieg Świętojański - kobiety
[html]
2007-06-23
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Bieg Świętojański - mężczyźni
[html]
2007-06-23
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Bieg Świętojański - psy kobiety
[html]
2007-06-23
Łódź, Bartłomiej Sobecki
Bieg Świętojański - psy mężczyźni
[html]
2007-06-23
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
III Maraton Bełchatowski - drużynowo
[excel]
2007-06-23
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
III Maraton Bełchatowski - kategoriami
[acrobat]
2007-06-23
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
III Maraton Bełchatowski - kobiety
[acrobat]
2007-06-23
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
III Maraton Bełchatowski - mieszkańcy
[acrobat]
2007-06-23
Bełchatów, Hieronim Olejniczak
III Maraton Bełchatowski - open
[acrobat]
2007-06-23
Gdynia, Piotr Suchenia
III Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2007-06-23
Gdynia, Marek Hanaczewski
II Nocny Maraton Świętojański - maraton
[acrobat]
2007-06-23
Gdynia, Marek Hanaczewski
II Nocny Półmaraton Świętojański - półmaraton
[acrobat]
2007-06-23
Gryfów Śląski, Przemysław Chorzępa
IV Bieg Gryfitów
[word]
2007-06-23
Unisław, Marek Chojnacki
IV Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2007-06-23
Stargard Szczeciński, Krzysztof Adamczak
I Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
[excel]
2007-06-23
Unisław, Marek Chojnacki
Unisławska Dziesiątka
[acrobat]
2007-06-23
Ostrów Wlkp., Jacek Matysiak
VII Triathlon Policyjny
[word]
2007-06-23
Glinojeck, Zenon Lewandowski
V Bieg o Puchar Burmistrza
[word]
2007-06-23
Pogórze, Krzysztof Bartkiewicz
XIX Cross Świętojański
[word]
2007-06-23
Mysłowice, Grazyna Połomska
XXII Bieg Trójkata Trzech Cesarzy - kobiety
[acrobat]
2007-06-23
Mysłowice, Grazyna Połomska
XXII Bieg Trójkata Trzech Cesarzy - mężczyźni
[acrobat]
2007-06-23
Mysłowice, Grażyna Połomska
XXII Bieg Trójkata Trzech Cesarzy - open
[acrobat]
2007-06-22
Boguszów Gorce, Łukasz Napierała
3 Mini Setka
[word]
2007-06-22
Boguszów Gorce, organizator
XII Nocny Maraton Górski
[acrobat]
2007-06-22
Boguszów Gorce, organizator
XIX Górski Marszobieg Sudecka Setka
[acrobat]
2007-06-20
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - 5/2007
[word]
2007-06-17
Podoliniec-Rytro, Adam Doliński
II Visegrad Maraton - kobiety kategoriami
[acrobat]
2007-06-17
Podoliniec-Rytro, Adam Doliński
II Visegrad Maraton - mężczyźni kategoriami
[acrobat]
2007-06-17
Podoliniec-Rytro, Adam Doliński
II Visegrad Maraton - open
[acrobat]
2007-06-17
Szlychtingowa, Arkadiusz Tołłoczko
IX Bieg Szlichtyngów - kobiety
[excel]
2007-06-17
Szlychtingowa, Arkadiusz Tołłoczko
IX Bieg Szlichtyngów - mężczyźni
[excel]
2007-06-17
Dąbrówno, Maciej Szelc
I Półmaraton Mała Dylewska
[word]
2007-06-17
Grodzisk Wlkp., Marek Hanaczewski
I Półmaraton Słowaka
[acrobat]
2007-06-17
Białystok, Paweł Ragiel
Półmaraton EKO IV - niepełnosprawni
[excel]
2007-06-17
Białystok, Paweł Ragiel
Półmaraton EKO IV - ogólne
[excel]
2007-06-17
Pieniężno, Roman Sztop
VI Bieg ku Słońcu - dzieci
[excel]
2007-06-17
Bukowno, Hieronim Olejniczak
V Bieg o Puchar Burmistrza Bukowna
[acrobat]
2007-06-17
Warszawa, Michał Biernat
Warszawski Bieg Południowy
[acrobat]
2007-06-17
Jawor, Dariusz Sidor
XIII Półmaraton Jaworski
[excel]
2007-06-17
Lębork, Kazimierz Duwe
XVI Maraton Ekologiczny T.Hopfera
[acrobat]
2007-06-17
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
XV Bieg Sokoła
[excel]
2007-06-16
Siemianowice Śląskie, Jan Stasiczek
II Nocny Bieg Godzinny - kobiety
[acrobat]
2007-06-16
Siemianowice Śląskie, Jan Stasiczek
II Nocny Bieg Godzinny - międzyczasy
[acrobat]
2007-06-16
Siemianowice Śląskie, Jan Stasiczek
II Nocny Bieg Godzinny - open
[acrobat]
2007-06-16
Kostrzyn, Krzysztof Grzybowski
XXII Kostrzyńska Dziesiątka
[html]
2007-06-15
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
3 Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu
[excel]
2007-06-15
Pieniężno, Roman Sztop
VI Bieg ku Słońcu - dorośli
[excel]
2007-06-14
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
49 Bieler Lauftage
[word]
2007-06-14
Gorlice, Dariusz Oczkowicz
Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Lekkiej Atletyce
[word]
2007-06-10
Rudawa, Bogdan Sądel
III Półmaraton Jurajski - drużynowo
[excel]
2007-06-10
Rudawa, Bogdan Sądel
III Półmaraton Jurajski - generalna
[acrobat]
2007-06-10
Leiden (NL), Maciej Szelc
Leiden Marathon
[word]
2007-06-10
Szczecin, Zbigniew Flisek
SLIB 2007/6
[word]
2007-06-10
Korycin, organizator
XVI Półmaraton Mleczny
[word]
2007-06-09
Sieraków, Marek Leśnicki
15 Bieg Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
[word]
2007-06-09
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg wokół Orbity - kategoriami
[acrobat]
2007-06-09
Wrocław, Piotr Woźniak
Bieg wokół Orbity - ogólne
[acrobat]
2007-06-09
Wilno (Litwa), Emilis Korsakas
Bieg Żałoby i Nadziei
[word]
2007-06-09
Kraków, Robert Korab
I Bieg Dobowy o puchar Lajkonika
[word]
2007-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Kietrz & Rohov - generalna
[acrobat]
2007-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Kietrz & Rohov - kategorie
[acrobat]
2007-06-09
Kietrz, Hieronim Olejniczak
I Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2007-06-08
Komańcza-Ustrzyki, Dominik Ząbczyński
IV Bieg Rzeźnika
[acrobat]
2007-06-07
Ustroń, Jan Stasiczek
NIC Marathon 5/2007 Górski
[word]
2007-06-06
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia 4/2007
[word]
2007-06-06
Wrocław, Maciej Głowacki
I Dziesiątka Artemisu
[word]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - Fiat Auto Poland
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - kategorie wiekowe
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - MP Lekarzy kategoriami
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - MP Lekarzy kobiety
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - MP Lekarzy mężczyźni
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - MP Lekarzy ogólne
[acrobat]
2007-06-03
Bielsko-Biała, Hieronim Olejniczak
15 Bieg Fiata - ogólne
[acrobat]
2007-06-03
Nowa Sól, Bogdan Sądel
24 Półmaraton Solan
[acrobat]
2007-06-03
Borne Sulinowo, Marek Leśnicki
5 Boreńskie Biegi Uliczne - kobiety
[word]
2007-06-03
Borne Sulinowo, Marek Leśnicki
5 Boreńskie Biegi Uliczne - mężczyźni
[word]
2007-06-03
Zgorzelec, Jacek Lenart
Europamarathon Görlitz-Zgorzelec
[excel]
2007-06-03
Goestling, Michał Biernat
Hochkar-Berglauf
[excel]
2007-06-03
Krzepice, Krzysztof Bartkiewicz
XIV Bieg Krzepkich
[excel]
2007-06-03
Police, Marek Leśnicki
XIX Policka Piętnastka
[word]
2007-06-03
Międzyrzecz, Krzyszfot Grzybowski
XVI Międzyrzecka Dziesiątka
[html]
2007-06-03
Karlino, Marek Leśnicki
XV Bieg Papieski im.Jana Pawła II
[acrobat]
2007-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVI Gośliński Mały Maraton Weter. - kat
[acrobat]
2007-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVI Gośliński Mały Maraton Weter. - kobiety
[acrobat]
2007-06-03
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVI Gośliński Mały Maraton Weter. - open
[acrobat]
2007-06-02
Płock, Bogdan Sądel
Bieg Chemika
[acrobat]
2007-06-02
Płock, Bogdan Sądel
Bieg Chemika - niepełnosprawni
[excel]
2007-06-02
Strzebiń, organizator
II Parafialny Bieg Św.Urbana
[acrobat]
2007-06-02
Skierniewice, Dariusz Sidor
IX Skierniewicka Piętnastka
[acrobat]
2007-06-02
Kowalewo Pomorskie, Mariusz Gutkowski
XIII Bieg Uliczny
[acrobat]
2007-06-02
Opole, Waldemar Taboła
X Mistrzostwa Opola Przedszkolaków
[word]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 105


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768