redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2018-06-30
Szklarska Poręba, Datasport
10 PZU Maraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2018-06-30
Szklarska Poręba, Datasport
10 PZU Maraton Karkonoski - kobiety
[acrobat]
2018-06-30
Szklarska Poręba, Datasport
10 PZU Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2018-06-30
Warszawa, Datasport
4. Bieg im. Stanisława Tyma
[acrobat]
2018-06-30
Kleosin, Krzysztof Skowera
4. Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2018-06-30
Kleosin, Krzysztof Skowera
4. Bieg Uliczny - mężczyźni
[acrobat]
2018-06-30
Przedbórz k.Radomska, Zmierzymyczas.pl
Bieg Przedborska Dycha
[acrobat]
2018-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 10 km
[acrobat]
2018-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 5 km
[acrobat]
2018-06-30
Bytom, Organizator
Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niep.
[acrobat]
2018-06-30
Bytom, Organizator
Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niep - nw
[acrobat]
2018-06-30
Dywity, Superczas.pl
Dywicka 5 - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-30
Dywity, Superczas.pl
Dywicka 5 - OPEN
[acrobat]
2018-06-30
Kwidzyn, Bogusław Maciejewski
I Maraton Leśny Kwidzyn
[acrobat]
2018-06-30
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon
[acrobat]
2018-06-30
Wilkowice, DomTel-Sport
SOLID RUN - 10 km
[acrobat]
2018-06-30
Wilkowice, DomTel-Sport
SOLID RUN - 20 km
[acrobat]
2018-06-30
Międzybrodzie Żyw., Organizator
XX Bieg Górski ŻAR
[excel]
2018-06-30
Sokołów Małopolski, Ultimasport
X Bieg Sokoła - 12 km
[acrobat]
2018-06-30
Sokołów Małopolski, Ultimasport
X Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2018-06-27
Gdynia, Rafał Plewiski
Cykliczny Bieg Śledzia #77
[acrobat]
2018-06-24
Henryków, Datasport
3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 10 km
[acrobat]
2018-06-24
Henryków, Datasport
3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - 21 km
[acrobat]
2018-06-24
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - 17 km
[acrobat]
2018-06-24
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - 36 km
[acrobat]
2018-06-24
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - 54 km
[acrobat]
2018-06-24
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - WMR Long Dist.
[acrobat]
2018-06-24
Bartoszyce, DomTel-Sport
Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny
[acrobat]
2018-06-24
Goniądz, Datasport
Biebrzański Bieg Łosia
[acrobat]
2018-06-24
Warszawa, Datasport
Bieg Super Taty - 5 km
[acrobat]
2018-06-24
Konstancin-Jeziorna , Datasport
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego - 10 km
[acrobat]
2018-06-24
Konstancin-Jeziorna , Datasport
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego - 5 km
[acrobat]
2018-06-24
Łabiszyn, Michal Wiwatowski
III Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2018-06-24
Lublin, STS-Timing
MILA na START #2 - 5 mil
[acrobat]
2018-06-24
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC X Bieg w pogoni za żubrem - 15 km
[acrobat]
2018-06-24
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC X Bieg w pogoni za żubrem - 8 km
[acrobat]
2018-06-24
Opole, ZmierzymyCzas.pl
Triathlon Opole - 1/4 Ironman
[acrobat]
2018-06-24
Opole, ZmierzymyCzas.pl
Triathlon Opole - 1/8 Ironman
[acrobat]
2018-06-24
Radom, Monika Zychowicz
VI Półmaraton Radomskiego Czerwca - bezwzgl.
[acrobat]
2018-06-24
Radom, Monika Zychowicz
VI Półmaraton Radomskiego Czerwca - bezwzgl.GP
[acrobat]
2018-06-24
Radom, sportmaniacs.com
VI Półmaraton Radomskiego Czerwca - kategorie
[acrobat]
2018-06-24
Radom, sportmaniacs.com
VI Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2018-06-24
Mysłowice, Organizator
VI Świętojański Bieg - bieg
[acrobat]
2018-06-24
Mysłowice, Organizator
VI Świętojański Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-23
Jaworzno, Organizator
24.Wyścig Rowerów Górskich
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - 21 km mężczyźni
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - 5 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - triatlon kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Korycin, Krzysztof Skowera
27. Półmaraton Mleczny - triatlon mężczyźni
[acrobat]
2018-06-23
Prusice, Datasport
8. Bieg III Wież - drużyny
[acrobat]
2018-06-23
Prusice, Datasport
8. Bieg III Wież - kategorie
[acrobat]
2018-06-23
Prusice, Datasport
8. Bieg III Wież - kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Prusice, Datasport
8. Bieg III Wież - OPEN
[acrobat]
2018-06-23
Unisław, STS-Timing
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2018-06-23
Kraśnik, STS-Timing
III Kraśnik Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2018-06-23
Kraśnik, STS-Timing
III Kraśnik Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2018-06-23
Siemianowice Śląskie, Organizator
III Siemianowicki Bieg Świetlików - 10 km
[acrobat]
2018-06-23
Siemianowice Śląskie, Organizator
III Siemianowicki Bieg Świetlików - 5 km
[acrobat]
2018-06-23
Siemianowice Śląskie, Organizator
III Siemianowicki Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-23
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2018-06-23
Mysłowice, Jacek Księżyk
IX Grand Prix Mysłowic - po 4 biegach
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 21 km kateg.
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 7 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 7 km OPEN
[acrobat]
2018-06-23
Rybnik, Datasport
IX Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2018-06-23
Polkowice, PulsarSport
Polkowicka Dycha
[acrobat]
2018-06-23
Strzegom, Sebastian Domański
VII Strzegomska Dwunastka - 12 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Strzegom, Sebastian Domański
VII Strzegomska Dwunastka - 12 km mężczyźni
[acrobat]
2018-06-23
Strzegom, Sebastian Domański
VII Strzegomska Dwunastka - 6 km kobiety
[acrobat]
2018-06-23
Strzegom, Sebastian Domański
VII Strzegomska Dwunastka - 6 km mężczyźni
[acrobat]
2018-06-23
Unisław, STS-Timing
XV Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2018-06-23
Świerzawa, Marek Konefał
XXXII Bieg Świerzawy
[acrobat]
2018-06-23
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXX Cross Świętojański - mały cross
[acrobat]
2018-06-23
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXX Cross Świętojański - mini cross
[acrobat]
2018-06-23
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXX Cross Świętojański - OPEN
[acrobat]
2018-06-22
Piotrków Trybunalski, Datasport
IV Nocny Półmaraton Piotrkowski - 21 km
[acrobat]
2018-06-22
Piotrków Trybunalski, Datasport
IV Nocny Półmaraton Piotrkowski - 5.2 km
[acrobat]
2018-06-22
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - NOrdic Walking
[acrobat]
2018-06-22
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2018-06-22
Boguszów Gorce, Datasport
Sudecka 100 - 100 km
[acrobat]
2018-06-22
Boguszów Gorce, Datasport
Sudecka 100 - 42 km
[acrobat]
2018-06-22
Boguszów Gorce, Datasport
Sudecka 100 - 72 km
[acrobat]
2018-06-20
Gdynia, Tadeusz Orlikowski
76. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-06-20
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - OPEN
[acrobat]
2018-06-20
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - po 4 biegach
[acrobat]
2018-06-20
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - po 4 biegach drużynowo
[acrobat]
2018-06-17
Wodzisław Śląski, Ireneusz Stachowski
20 km na 20 - lecie Powiatu Wodzisławskiego
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Śrem, Datasport
7 Mróz Śrem Półmaraton - 2 km
[acrobat]
2018-06-17
Ustka, DomTel-Sport
Bieg Jantarowy
[acrobat]
2018-06-17
Cięcina, Organizator
Bieg na 10 lecie portalu - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Cięcina, Organizator
Bieg na 10 lecie portalu - 5 km
[acrobat]
2018-06-17
Wrocław, Tomasz Skrzypczak
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - 21 km
[acrobat]
2018-06-17
Ciechanów, Superczas.pl
III Ciechanowskie Święto Biegania - niepełnospraw.
[acrobat]
2018-06-17
Gostynin, Inessport.pl
III Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - elita
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - kobiety
[acrobat]
2018-06-17
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Harpagana - mężczyźni
[acrobat]
2018-06-17
Brzostek, Magdalena Kawalec
II Bieg Uliczny w Brzostku - kategorie
[acrobat]
2018-06-17
Brzostek, Magdalena Kawalec
II Bieg Uliczny w Brzostku - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Wronki, Plus-Timing
IV Wroniecka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-17
Wronki, Plus-Timing
IV Wroniecka Dycha - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Garwolin, Datasport
IX Bieg AVON kontra przemoc - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Garwolin, Datasport
IX Bieg AVON kontra przemoc - 2 km
[acrobat]
2018-06-17
Złotów, DomTel-Sport
IX ECO CROSS Złotów - małżeństwa
[acrobat]
2018-06-17
Złotów, DomTel-Sport
IX ECO CROSS Złotów - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Złoty Potok k.Często, Organizator
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking - etap 5
[acrobat]
2018-06-17
Bogatynia, PulsarSport
VI Bieg Uliczny
[acrobat]
2018-06-17
Bogatynia, PulsarSport
VI Bieg Uliczny - bieg rekreacyjny
[acrobat]
2018-06-17
Wyry, Organizator
V Bieg Wyrski - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-17
Wyry, Organizator
V Bieg Wyrski - OPEN
[acrobat]
2018-06-17
Bukowno, Datasport
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2018-06-17
Bukowno, Datasport
XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny - 5.5 km
[acrobat]
2018-06-16
Okonin, DomTel-Sport
1 Okonińska Pętla
[acrobat]
2018-06-16
Zduny, Organizator
5. Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kategoria
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobieta
[acrobat]
2018-06-16
Wrocław, Datasport
6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2018-06-16
Osetnik, Tomasz Fiera
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2018-06-16
Jaworze, Jakub Jankowski
Bieg po Zdrój - 10 km
[acrobat]
2018-06-16
Jaworze, Jakub Jankowski
Bieg po Zdrój - 21 km
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 1.8 km
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 600 metrów
[acrobat]
2018-06-16
Jarocin, Organizator
Bieg z okazji 150-lecia - 6 km
[acrobat]
2018-06-16
Zielona Góra, Super-Sport.pl
Czas na Sport - 10 km
[acrobat]
2018-06-16
Zielona Góra, Super-Sport.pl
Czas na Sport - 5 km
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - 21 km
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-16
Rogoźnik, ZmierzymyCzas.pl
III Rogoźnicki Półmaraton Leśny - pochodnie
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - 10 km
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - 5 km
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - Bieg Rodzinny
[acrobat]
2018-06-16
Oświęcim, STS-Timing
RUN 4 Life - rolki
[acrobat]
2018-06-16
Piaseczno, Mirosław Cisek
Setny Maraton Mirka Ciska
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - indywidualnie
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety męskie
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety mieszane
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
VI Bieg Firmowy - sztafety żeńskie
[acrobat]
2018-06-16
Kusięta, Organizator
XIII Bieg Leśnych Ludków
[acrobat]
2018-06-16
Warszawa, STS-Timing
XII Bieg Ursynowa
[acrobat]
2018-06-16
Strzelin, Krzysztof Lucima
XVII Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2018-06-16
Radziejów, Tomasz Dominiak
XV Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2018-06-16
Służewo, Przemysław Chojnacki
X Bieg Papieski
[acrobat]
2018-06-13
Gdynia, Rafał Plewiski
75. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-06-13
Warszawa, Janusz Kalinowski
Piątka z Kucharem
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 21 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - Nordic Walk.
[acrobat]
2018-06-10
Katowice, DomTel-Sport
1st Wizz Air Katowice Half Marathon - sztafety
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 21 km
[acrobat]
2018-06-10
Piątnica, Good-Time
3. Bieg z Butelką Mleka - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Piekary Śląskie, Organizator
47 Masowe Biegi Przełajowe
[acrobat]
2018-06-10
Inowrocław, STS-Timing
II Bieg Souvre - 10 km
[acrobat]
2018-06-10
Inowrocław, STS-Timing
II Bieg Souvre - 5 km
[acrobat]
2018-06-10
Pawełki k.Lublińca, Zbigniew Rosiński
II Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[acrobat]
2018-06-10
Poddębice, STS-Timing
IV Poddębicki Bieg Bez Barier
[acrobat]
2018-06-10
Poddębice, STS-Timing
IV Poddębicki Bieg Bez Barier - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-10
Luzino k.Wejherowa, Monika Rolbiecka
IX Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2018-06-10
Kęty, Organizator
Kęcka Piątka
[acrobat]
2018-06-10
Libiąż, Datasport
Libiąska Dziesiąteczka
[acrobat]
2018-06-10
Izbicko, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 11 km
[acrobat]
2018-06-10
Izbicko, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Biegnę by pomóc - 2 km
[acrobat]
2018-06-10
Mietków, Datasport
Triathlon Mietków 1/8
[acrobat]
2018-06-10
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
VII Kłobucki Bieg Leśny
[acrobat]
2018-06-10
Ostróda, Superczas.pl
VII Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
[acrobat]
2018-06-10
Milanówek, STS-Timing
VI Bieg STO-nogi
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - gmina
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2018-06-10
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XII Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - bankowcy
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - duchowni
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - LZS
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - nauczyciele
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - OPEN
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - policja
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - straż
[acrobat]
2018-06-10
Rudawa, PulsarSport
XIV EKO Półmaraton Jurajski - wojsko
[acrobat]
2018-06-10
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIV Półmaraton Jaworski
[acrobat]
2018-06-10
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXIV Półmaraton Jaworski - strażacy
[acrobat]
2018-06-10
Domacyno - Karlino, Organizator
XXVI Bieg Papieski
[acrobat]
2018-06-09
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
2 Bieg Lubliniecki - drużyny
[acrobat]
2018-06-09
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
2 Bieg Lubliniecki - OPEN
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Electrum Ekiden
[acrobat]
2018-06-09
Żmigród, Robert Grabkowski
9. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2018-06-09
Wrocław, STS-Timing
Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2018-06-09
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Bieg Trzeźwości na Stulecie Wolności - 5 km
[acrobat]
2018-06-09
Kraków, ZmierzymyCzas.pl
Commando Race - 3 km
[acrobat]
2018-06-09
Kraków, ZmierzymyCzas.pl
Commando Race - 6 km
[acrobat]
2018-06-09
Osjaków, Organizator
II Mila Osjakowska
[acrobat]
2018-06-09
Jankowice, Czesław Tomczyk
II Rodzinny Bieg Charytatywny - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Jankowice, Czesław Tomczyk
II Rodzinny Bieg Charytatywny - 5 km
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 1500 m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 5km +1500m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 5km +750m
[acrobat]
2018-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid - 750 m
[acrobat]
2018-06-09
Szamotuły, STS-Timing
Szamotulska Nocna Piątka
[acrobat]
2018-06-09
Bydgoszcz, STS-Timing
Terenowa Masakra
[acrobat]
2018-06-09
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4
[acrobat]
2018-06-09
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/8
[acrobat]
2018-06-09
Mietków k.Wrocławia, Datasport
Triathlon Mietków 1/4
[acrobat]
2018-06-09
Iwanowice, Rafał Kozik
VIII Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-09
Smolec, ZmierzymyCzas.pl
VI Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2018-06-09
Gdańsk, STS-Timing
V Bieg do Źródeł - 10 KM
[acrobat]
2018-06-09
Gdańsk, STS-Timing
V Bieg do Źródeł - 3 KM
[acrobat]
2018-06-09
Olsztyn, Superczas.pl
V Bieg Uniwersytecki
[acrobat]
2018-06-09
Sulejówek, Datasport
XI Bieg Marszałka - 10 km
[acrobat]
2018-06-09
Sulejówek, Datasport
XI Bieg Marszałka - 3 km
[acrobat]
2018-06-09
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport
XXX Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2018-06-06
Gdynia, Rafał Plewiński
74. Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2018-06-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia
[excel]
2018-06-05
Warszawa, Piotr Bętkowski
Monte Kazura #3
[acrobat]
2018-06-03
Nakło n.Notecią, STS-Timing
1 Nakielska Dziesiątka
[acrobat]
2018-06-03
Olsztyn, Zbigniew Steplowski
23 Marszobieg na Jurajskim Szlaku
[acrobat]
2018-06-03
Toruń, Piotr Marach
2 Toruński Bieg Kolorów
[acrobat]
2018-06-03
Szczytna, Datasport
3. Szczytniański Bieg Liczyrzepy
[acrobat]
2018-06-03
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 10 km
[acrobat]
2018-06-03
Białystok, Krzysztof Skowera
4. Grand Prix Zwierzyńca - 5 km
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - 10 km
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - półmaraton
[acrobat]
2018-06-03
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
7. Bieg Lwa - setka STIHL
[acrobat]
2018-06-03
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg z Okazji 40-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
[acrobat]
2018-06-03
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg z Okazji 40-l Spółdzielni Mieszkaniowej NW
[acrobat]
2018-06-03
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2018-06-03
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2018-06-03
Olsztyn, Superczas.pl
II Bieg o Złotą Monetę
[acrobat]
2018-06-03
Kraszewo-Graczułty, Andrzej Świercz
II Kraszewski Bieg Po Zdrowie
[acrobat]
2018-06-03
Świerklaniec, Organizator
IV Bieg Auchan Bytom
[acrobat]
2018-06-03
Bydgoszcz, Organizator
IV Bieg Instalatora
[acrobat]
2018-06-03
Pszczyna, Datasport
VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2018-06-03
Janczewo, STS-Timing
V Janczewska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2018-06-03
Janczewo, STS-Timing
V Janczewska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2018-06-03
Kozy, Krzysztof Skibicki
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
[acrobat]
2018-06-03
Bytów, Organizator
XXXVIII Półmaraton Gochów
[acrobat]
2018-06-02
Pogwizdów, Organizator
3 Bieg o Złoty Gwizdek
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Datasport
3. Reso Suwałki 10,5
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Krzysztof Skowera
3. Reso Suwałki 10,5 - 3.5 km
[acrobat]
2018-06-02
Suwałki, Krzysztof Skowera
3. Reso Suwałki 10,5 - sztafety
[acrobat]
2018-06-02
Lublin, Datasport
6 PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2018-06-02
Siemiatycze k.Białeg, Krzysztof Skowera
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Siemiatycze k.Białeg, Krzysztof Skowera
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Siechnice, Datasport
9. Biegaj w Siechnicach - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Siechnice, Datasport
9. Biegaj w Siechnicach - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Tarnów, Datasport
Bieg Dni Chemika Grupy Azoty
[acrobat]
2018-06-02
Uniejów, Paweł Żałoba
ExTERMYnator
[acrobat]
2018-06-02
Lisewo, Bartosz Jaworski
IV Lisewski Bieg Jaszczurczy
[acrobat]
2018-06-02
Opole, ZmierzymyCzas.pl
I Opolski Charytatywny DogTrekking
[acrobat]
2018-06-02
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2018-06-02
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2018-06-02
Gałkowo, DomTel-Sport
VII Maraton Mazury - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Gałkowo, DomTel-Sport
VII Maraton Mazury - 42 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 10 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 2 km
[acrobat]
2018-06-02
Wyszków, Datasport
Wyszkowska Dycha Nocą - 6 km
[acrobat]
2018-06-02
Okuninka k.Włodawy, STS-Timing
Żelazny Triathlon
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 102 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 171 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 21 km
[acrobat]
2018-06-01
Chojnik, Datasport
Ultra Chojnik - 42 km
[acrobat]
2018-06-01
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
X Kwietny Bieg
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 272


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768