redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2016-06-26
Szczecin, DataSport.pl
2. PZU Maraton Szczeciński - Kobiety
[acrobat]
2016-06-26
Szczecin, DataSport.pl
2. PZU Maraton Szczeciński - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - 3333m
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - NW
[acrobat]
2016-06-26
Platerów, M. Michaluk
6. Bieg Uliczny Biegiem Przez Platerów - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Bydgoszcz, Domtel-Sport.pl
92. Mistrzostwa Polski Seniorów
[acrobat]
2016-06-26
Ustroń, Grzegorz Nieurzyła
Bieg Dookoła Doliny Wisły
[acrobat]
2016-06-26
Poznań, PlusTiming
Bieg Piotr i Paweł
[acrobat]
2016-06-26
Janczewo , STS-Timing
III Janczewska 10
[acrobat]
2016-06-26
Kielce, DataSport.pl
III Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - 10km
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - 5km
[acrobat]
2016-06-26
Wolbrom, Marcin Osuszek
III Wolbromska Ciężka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Olszyny k.Tarnowa, Organizator
II Bieg na Brzankę
[acrobat]
2016-06-26
Komprachcice, Time-Sport.pl
II Małe Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2016-06-26
Komprachcice, Time-Sport.pl
II Rodzinne Podbiegi
[acrobat]
2016-06-26
Radomsko, InesSport.pl
IV Radomszczański Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-06-26
Mysłowice, Sławomir Kulików
IV Świętojański Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - 10km
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - 5km
[acrobat]
2016-06-26
Piątnica, Good-Time
I Półmaraton w Piatnicy - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-26
Kraśnik, STS-Timing
Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów
[acrobat]
2016-06-26
Łabiszyn, Krzysztof Kiełpiński
Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - LONG
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - MINI
[acrobat]
2016-06-26
Mława, SuperCzas.pl
Maraton Rowerowy o Złoty Pierścień Mławy - SHORT
[acrobat]
2016-06-26
Chrzan, Roman Cenkier
Mini Maraton Romana
[acrobat]
2016-06-26
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC VIII Bieg w pogoni za żubrem - 15km
[acrobat]
2016-06-26
Niepołomice, STS-Timing
NIDEC VIII Bieg w pogoni za żubrem - 8km
[acrobat]
2016-06-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Siedlec, Rafał Kozik
Pustynna Ośmiornica - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Ryki, Organizator
Run For Ryki VII - 10 km
[acrobat]
2016-06-26
Ryki, Organizator
Run For Ryki VII - 5 km
[acrobat]
2016-06-26
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - BIEG
[acrobat]
2016-06-26
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Scout Cross Race - Kolarstwo
[acrobat]
2016-06-26
Elbląg, STS-Timing
VIII Bieg Piekarczyka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-26
Elbląg, STS-Timing
VIII Bieg Piekarczyka - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Zielona Góra, Tomasz Staszewski
VI Cross Zielonogórski Parszywa 12
[acrobat]
2016-06-26
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross
[excel]
2016-06-26
Bogatynia, PulsarSport.pl
V Bieg Uliczny Karbonlalia - Bieg Rekreacyjny
[acrobat]
2016-06-26
Bogatynia, PulsarSport.pl
V Bieg Uliczny Karbonlalia - OPEN
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - BIEG
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Duathlon
[acrobat]
2016-06-26
Wieliszew, Marek Ziółkowski
Wieliszewski Crossing - Kolarstwo
[acrobat]
2016-06-26
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-25
Szczytna, Datasport.pl
1. Szczytniański Bieg Liczyrzepy - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Mielnik, Krzysztof Skowera
3. Mielnicka Dycha
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - MINI
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - Średni
[acrobat]
2016-06-25
Karpacz, Organizator
3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - ULTRA
[acrobat]
2016-06-25
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
6000 Metrów na 600 Lecie Krostoszowic - NW
[acrobat]
2016-06-25
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
6000 Metrów na 600 Lecie Krostoszowic - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - Gmina
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - kategorie
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Prusice, Datasport.pl
6. Bieg III Wież - Powiat
[acrobat]
2016-06-25
Koszwice, ZmierzymyCzas.pl
7 Marsz Nordic Walking w Koszwicach
[acrobat]
2016-06-25
Grudziądz, Good-Time
Bieg Trzech Plaż
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - 5km
[acrobat]
2016-06-25
Ciechanów, SuperCzas.pl
Ciechanowski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Kielce, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-06-25
Kielce, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Zielona Góra, SuperSport.com.pl
Czas Na Sport 2016 - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Marki k.Warszawy, Organizator
III Bieg Nocny Marek - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Marki k.Warszawy, Organizator
III Bieg Nocny Marek - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Zduny, PlusTiming
III Bieg o Zdunowskiego Kafla
[acrobat]
2016-06-25
Kotlarnia k.Gliwic, ZmierzymyCzas.pl
III Edycja Masters Killer
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - drużyny
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - kategorie
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Uniejów, Datasport.pl
II ExTERMYnator - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Sielinko, Organizator
II Nocny Bieg Świętojański
[word]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - 4.3km
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - Dzieci
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
II Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Sędziszów, Good-Time
IV Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 10km
[acrobat]
2016-06-25
Sędziszów, Good-Time
IV Sędziszowski Bieg Po Zdrowie - 20km
[acrobat]
2016-06-25
Ostrowite, Marcin Chwiłkowski
IX Dni Ostrowitego
[acrobat]
2016-06-25
Brody, PulsarSport.pl
I Bieg Brühla w Brodach
[acrobat]
2016-06-25
Dźwierzuty, SuperCzas.pl
I Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką
[acrobat]
2016-06-25
Gliwice, Organizator
Maraton Pędziwiatra
[acrobat]
2016-06-25
Bydgoszcz, Tomasz Dobosz
Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
[acrobat]
2016-06-25
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2016-06-25
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
Siemianowicki Bieg Świetlików - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-25
Siemianowice Śląskie, Klaudia Kapica
Siemianowicki Bieg Świetlików - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Pasterka, STS-Timing
Supermaraton Gór Stołowych
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Beskid
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Gorce
[acrobat]
2016-06-25
Krościenko, Kacper Piech
Triada - Pieniny
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 10km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 10km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 5km Kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Sokołów Małopolski, Organizator
VIII Bieg Sokoła - 5km Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dary Serca
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Rybnik, Datasport.pl
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy - sztafety
[acrobat]
2016-06-25
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Janowicki - Gmina
[acrobat]
2016-06-25
Janowice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
V Bieg Janowicki - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
V Bieg Nowej Wsi
[acrobat]
2016-06-25
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-25
Unisław, STS-Timing
XIII Dziesiatka Unisławska
[acrobat]
2016-06-25
Unisław, STS-Timing
XIII Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2016-06-25
Międzychód, PulsarSport.pl
XII Bieg Świętojański - Bieg młodzieżowy
[acrobat]
2016-06-25
Międzychód, PulsarSport.pl
XII Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-25
Krokowa, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-06-25
Międzybrodzie Żywiec, Kazimierz Hojdys
XVIII Bieg Górski ŻAR
[excel]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 1000m
[acrobat]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 400m
[acrobat]
2016-06-25
Zabrze, Marek Latos
Zabrzańska Masakra Bieżnią Lekkoatletyczną - 5000m
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 100 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 100 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 42 km
[acrobat]
2016-06-24
Boguszów-Gorce, Datasport.pl
28. Sudecka 100 - 72 km
[acrobat]
2016-06-24
Poznań, PlusTiming
2. Bieg Czekoladowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-24
Poznań, PlusTiming
2. Bieg Czekoladowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-24
Gajewniki, Damian Mikołajczyk
Bieg Świętojański
[acrobat]
2016-06-24
Tatry, Marcin Wernik
HardaSuka Ultimate Triathlon
[excel]
2016-06-24
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
II Nocny Półmaraton Wielu Kultur - Kobiety
[acrobat]
2016-06-24
Piotrków Trybunalski, DataSport.pl
II Nocny Półmaraton Wielu Kultur - OPEN
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Bieg
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-24
Chojnice, Organizator
LETNIE Przesilenie - Rolki
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - 2km Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Garwolin, DataSport.pl
AVON kontra przemoc - OPEN Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Bydgoszcz, Michał Senger
Biegowe Cztery Pory Roku
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Oświęcim, DataSport.pl
Bieg Uliczny - Tolerancja na Sportowo - Rolki
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - Mila
[acrobat]
2016-06-19
Wodzisław Śląski, Joanna Habram
Festiwal Biegowy o Puchar Starosty - NW
[acrobat]
2016-06-19
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Białystok, Krzysztof Skowera
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Radziejowice, InesSport.pl
III Bieg Chełmońskiego
[acrobat]
2016-06-19
Wisła, DataSport.pl
II Górski Półmaraton Wiślański - 10km
[acrobat]
2016-06-19
Wisła, DataSport.pl
II Górski Półmaraton Wiślański - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Wronki, PlusTiming
II Wroniecka Dycha
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Drużyny
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - Lekarze
[acrobat]
2016-06-19
Radom, DataSport.pl
IV Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Dzieci
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Młodziaki
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #2 - Starszaki
[acrobat]
2016-06-19
Polesie, InesSport.pl
Polesie - Biegamy 2016
[acrobat]
2016-06-19
Wierzchowisko, Ultimasport.pl
VII Bieg Sołecki
[acrobat]
2016-06-19
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[excel]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - mieszkańcy
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2016-06-19
Bukowno, Grażyna Kowina-Świderek
XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2016-06-19
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVIII Nowogrodzka 10-tka - biegi towarzyszące
[acrobat]
2016-06-19
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XVIII Nowogrodzka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Wrocław, DataSport.pl
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2016-06-18
Wrocław, DataSport.pl
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 10km
[acrobat]
2016-06-18
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run - 5km
[acrobat]
2016-06-18
Poznań, PlusTiming
Ej, pobiegnij dla Nepalu - 10km
[acrobat]
2016-06-18
Poznań, PlusTiming
Ej, pobiegnij dla Nepalu - 5km
[acrobat]
2016-06-18
Wiśniowa Góra, Good-Time
III Bieg i Marsz Lasem Kraszewskim - NW
[acrobat]
2016-06-18
Wiśniowa Góra, Good-Time
III Bieg i Marsz Lasem Kraszewskim - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 11km
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 30km
[acrobat]
2016-06-18
Rytro, Ultimasport.pl
III REGATTA Bieg Wierchami - 50km
[acrobat]
2016-06-18
Bydgoszcz, Maksymilian Libera
II Bieg na Miedzyniu
[acrobat]
2016-06-18
Zwoleń, Ultimasport.pl
II Bieg Szlakiem Jana Kochanowskiego
[acrobat]
2016-06-18
Kartuzy, Good-Time
Kartuskie Biegi Uliczne - Małe Kaszuby Biegają
[acrobat]
2016-06-18
Kartuzy, Good-Time
Kartuskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Kraków, pomiar-czasu.pl
Krakowski Bieg Świetlików LATO - SEZON IV
[acrobat]
2016-06-18
Strzałkowo, Marcin Chwiłkowski
Strzałkowo - dobry kierunek
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4 IM
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/4 IM Sztafety
[acrobat]
2016-06-18
Lusowo, STS-Timing
Triathlon Lwa - 1/8 IM
[acrobat]
2016-06-18
Służewo, Przemysław Chojnacki
VIII Bieg Papieski
[excel]
2016-06-18
Stęszew, PlusTiming
VI Stęszewski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-06-18
Skierniewice, InesSport.pl
V Półmaraton Skierniewicki
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - Młodzież
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-18
Tarnowskie Góry, Grzegorz Grochowski
V Tarnogórski Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-18
Radziejów, DomTel-Sport
XIII Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2016-06-18
Glinojeck, Ireneusz Jałoza
XIV Bieg O Puchar Burmistrza
[excel]
2016-06-18
Stargard, Andrzej Ościak
X Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę - Kat. Dodatkowe
[acrobat]
2016-06-18
Stargard, Andrzej Ościak
X Bieg Uliczny O Błękitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2016-06-17
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - marsz
[acrobat]
2016-06-17
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2016-06-15
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 5
[excel]
2016-06-12
Białystok, Krzysztof Skowera
2. Electrum Ekiden
[acrobat]
2016-06-12
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
3. Bieg Sądeczan - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Stary Sącz, Grzegorz Rogowski
3. Bieg Sądeczan - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Piekary Śląskie, Organizator
45 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę
[excel]
2016-06-12
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 6. Etap
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Warszawa, Datasport
5150 Warsaw Triathlon - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Poznań - Umultowo, Jarek Nowotny
Bieg o Puchar Rady Osiedla Umultowo
[acrobat]
2016-06-12
Jaworze, InesSport.pl
Bieg po zdrój
[acrobat]
2016-06-12
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Biskupice Biegają
[acrobat]
2016-06-12
Świerklaniec, Daniel Wójcik
Etixx Silesiaman Triathlon - 1/4IM
[acrobat]
2016-06-12
Świerklaniec, Daniel Wójcik
Etixx Silesiaman Triathlon - 1/8IM
[acrobat]
2016-06-12
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
III Makowska Piętnastka - drużyny
[acrobat]
2016-06-12
Maków Mazowiecki, Bartosz Packo
III Makowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Kłodzko, Jarosław Komorowski
II Bieg do Serca
[acrobat]
2016-06-12
Nysa, Super-Sport.pl
IV Bieg Nyski - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Nysa, Super-Sport.pl
IV Bieg Nyski - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Piatkowisko, InesSport.pl
IV Dychy na piątkę
[acrobat]
2016-06-12
Wieruszów, Jarosław Urbaniaj
IV Uliczne Biegi Wierusza - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Wieruszów, Jarosław Urbaniaj
IV Uliczne Biegi Wierusza - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Goleszów, Eryk Stępień
IX DInO Ekspres - Trasa Indywidualna
[excel]
2016-06-12
Goleszów, Eryk Stępień
IX DInO Ekspres - Trasa Rodzinna
[excel]
2016-06-12
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Kamienna Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Kęty, PulsarSport.pl
Kęcka Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Brenna, Józef Łyscarz
Nic Górski 1
[excel]
2016-06-12
Gdynia - Orłowo, Adrian S.
Puchar Gdyni - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-06-12
Gdynia - Orłowo, Adrian S.
Puchar Gdyni - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Rzeszów, STS-Timing
Rzeszowska Piątka
[acrobat]
2016-06-12
Sucha, SuperSport
Szczęśliwa Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Sucha, SuperSport
Szczęśliwa Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - 10km
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - 5km
[acrobat]
2016-06-12
Bełchatów, Artur Ogórek
VIII Bieg Rekreacyjny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-12
Legionowo, Daniel Nowak
VIII Legionowska Dycha
[acrobat]
2016-06-12
Luzino, Monika Rolbiecka
VII Charytatywny Bieg Skrzydło Anioła
[acrobat]
2016-06-12
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
V Kłobucki Bieg Leśny - NGB
[acrobat]
2016-06-12
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
V Kłobucki Bieg Leśny - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - drużyny
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Ostróda, Superczas.pl
V Ostródzki Półmaraton św. Jerzego - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - 10km
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - 15km
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-12
Biała Podlaska, Łukasz Węda
V Rodzinny Piknik Biegowy - Rolki
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - ćwierćmaraton
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Tarnobrzeg, Organizator
V VIRATADE Maraton - półmaraton
[acrobat]
2016-06-12
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 39.maraton
[excel]
2016-06-12
Wrocław, Izabela Prażmowska
Wro Runway Rrun
[acrobat]
2016-06-12
Rudawa, Organizator
XII EKO Półmaraton Jurajski
[acrobat]
2016-06-12
Elbląg, Ryszard Biskup
XV Grand Prix Elbląga
[excel]
2016-06-12
Karlino, Piotr Kołodziejczyk
XXIV Bieg Papieski
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2016-06-12
Grodzisk Wlkp., Datasport
X Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2016-06-12
Myszków, Szamot
XXXVII Bieg Pięciu Stawów
[acrobat]
2016-06-11
Wyrzysk, Piotr Kołodziejczyk
18 Bieg Olka
[acrobat]
2016-06-11
Burzyn, Jarosław Makowiec
3 Bieg Burzyński im.prof Jana Sajdaka z Regatta
[acrobat]
2016-06-11
Oleśnica, Hieronim Olejniczak
3. Bieg Szerszenia
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - Gmina
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Śrem, Datasport
5. Mróz Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Żmigród, PulsarSport.pl
7. Żmigrodzki Bieg Smoka
[acrobat]
2016-06-11
Niemcz k.Bydgoszczy, Adam Kleniewski
Biegaj w Niemczu
[acrobat]
2016-06-11
Stilo, DomTel-Sport
Bieg 2 Wieże
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, Kamil Janik
Bieg Firmowy
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - Mieszane
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
Bieg Firmowy - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 10 km
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 10 km Wojsko
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 1 km
[acrobat]
2016-06-11
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana - 500 metrów
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - gmina i miasto
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Jasień, Bogusław Tomaszewski
Diabelska Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Gorzów Śląski, Michalina Stelmach
Gorzów Śląski Biega
[acrobat]
2016-06-11
Gostynin, InesSport.pl
Gostyniński Bieg Zamkowy
[acrobat]
2016-06-11
Mietków, STS-Timing
III Triathlon Mietków 1/4 IM
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Andrzej Zaczyk
II Bieg Rodzinny - 2km kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Andrzej Zaczyk
II Bieg Rodzinny - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 5 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Toruń, Datasport.pl
II Nocna Dycha Kopernikańska - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Tarnowskie Góry, STS-Timing
II Pętla Chechelska
[acrobat]
2016-06-11
Kędzierzyn-Koźle, Łukasz Apostel
IV Bieg Azotowy
[acrobat]
2016-06-11
Katowice, Tomek Panchyrz
IV Bieg Fair Play
[acrobat]
2016-06-11
Smolec k.Wrocławia, ZmierzymyCzas.pl
IV ENERVIT Smolecka (Za)Dyszka - kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Smolec k.Wrocławia, ZmierzymyCzas.pl
IV ENERVIT Smolecka (Za)Dyszka - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - 10km
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - 5km
[acrobat]
2016-06-11
Suchy Las, Tomasz Zeńczak
IV Sucholeska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - 3.1 km
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - kategorie
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Sulejówek, Datasport
IX Bieg Marszałka - OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Klucze k.Olkusza, Marta Kołodziej
IX Rajd Czterech Żywiołów
[word]
2016-06-11
Rogożnik, Łukasz Flak
I Bieg pod Pochodniami
[acrobat]
2016-06-11
Radzionków, Grzegorz Szeremeta
I ECO Cidry Cross
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 5 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-11
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu - 5 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Wałcz, Zdzisław Dominiak
Mistrzostwa Wałcza i Powiatu Wałeckiego
[acrobat]
2016-06-11
Szczecin, Super-Sport.pl
NCDC Buisness Race
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 10 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-06-11
Świeradów-Zdrój, Datasport
Runners World Super Bieg - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 1/2 Sky Marathon Babia Góra
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 3xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 4xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 5xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - 6xBabia
[acrobat]
2016-06-11
Zawoja, Kinga Pachura
Ultra Sky Marathon - Marathon Babia Góra
[acrobat]
2016-06-11
Świdnica, Organizator
VIII Bieg Wieżyczkowy
[excel]
2016-06-11
Ozorków k.Łodzi, Inessport.pl
VIII Supermaraton 25/50 km
[acrobat]
2016-06-11
Jedlicze, Robert Gleń
VII Bieg Uliczny Jedlicka Siódemka
[acrobat]
2016-06-11
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg o Puchar Burmistrza - dzieci
[excel]
2016-06-11
Wołczyn, Piotr Kozak
XIV Bieg o Puchar Burmistrza - OPEN
[excel]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - MP Lekarzy
[acrobat]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - Sprint
[acrobat]
2016-06-11
Płock, Śmietanowska Donata
XI Triathlon o Puchar Prezydenta - SuperSprint
[acrobat]
2016-06-11
Śmigiel, Żaneta Klecha
XXIII Otwarte Biegi Uliczne Śmigla
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
X Bieg Ursynowa - 10 km
[acrobat]
2016-06-11
Warszawa, STS-Timing
X Bieg Ursynowa - 5 km
[acrobat]
2016-06-11
Kietrz, Chronotex.pl
X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz
[acrobat]
2016-06-11
Gilów k.Strzelina, Krzysztof Lucima
X Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 10km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 22km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 45km
[acrobat]
2016-06-10
Krajno, Organizator
II Puchar Gór Świętokrzyskich - 6km
[acrobat]
2016-06-10
Szczecin, Aneta Ogrodnik
XIII Dąbski Bieg Uliczny
[word]
2016-06-10
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - OPEN
[acrobat]
2016-06-10
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XI Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny - pary
[acrobat]
2016-06-08
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 6
[excel]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - NW
[acrobat]
2016-06-05
Rybnik, Time-Sport.pl
14 Półmaraton Energetyków - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Janków Przygodzki, DataSport.pl
1. Dyszka Pięciu Stawów
[acrobat]
2016-06-05
Poddębice, InesSport.pl
2 Poddębicki Bieg bez Barier
[acrobat]
2016-06-05
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
3.ActivusRun - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Szreniawa, Stanisław Maćkowiak
3.ActivusRun - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Skrudziana, Organizator
Bieg Barana
[acrobat]
2016-06-05
Bojano, Henryk Witt
Bieg charytatywny Biegnij dla Magdy
[acrobat]
2016-06-05
Palenica Białczańska, Kuba Dzwolak
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
[acrobat]
2016-06-05
Pelplin, Good-Time
Bieg Papieski
[acrobat]
2016-06-05
Bydgoszcz, Błażej Stawiarski
Bydgoski Bieg Przedsiębiorców
[acrobat]
2016-06-05
kobylnica, Good-Time
Duathlon Kobylnica
[acrobat]
2016-06-05
Wodzisław Śląski, Organizator
Grand Prix Trzech Wzgórz - bieg 2
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 10km NW
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 16km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Ogrodzeniec, Rafał Ostrowski
III Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - 5km NW
[acrobat]
2016-06-05
Świdwin, Piotr Kołodziejczyk
III DYCHA nad REGĄ
[acrobat]
2016-06-05
Opalenie, Piotr Paczyński
III Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-06-05
Opalenie, Piotr Paczyński
III Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2016-06-05
Reda, Good-Time
III Redzki Bieg
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - drużyny
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - trasa profesjonalna
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
II Mistrzostwa Cze-wy NW - trasa rekreacyjna
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - Kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - Kobiety
[acrobat]
2016-06-05
Szczytno, SuperCzas.pl
II Szczycieńska Dycha Juranda - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Władysławowo, Good-Time
IV Bieg Północy Władysławowo - Jastrzębia Góra
[acrobat]
2016-06-05
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 2. runda
[acrobat]
2016-06-05
Kolbuszowa, Marcin Grabiec
Kolbuszowska Dycha
[acrobat]
2016-06-05
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Maraton MTB
[acrobat]
2016-06-05
Rębkowo, Marcin Banaszkiewicz
Pogoń za Lisem
[acrobat]
2016-06-05
Trzebinia, Organizator
Puszcza Run
[acrobat]
2016-06-05
Radom, sportmaniacs.com
Słoneczny Bieg - 10km
[acrobat]
2016-06-05
Radom, sportmaniacs.com
Słoneczny Bieg - 5km
[acrobat]
2016-06-05
Gliwice, Time-Sport.pl
VII Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-06-05
Duszniki, Michał Włodarczyk
VI Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2016-06-05
Goworowo, GOPS Goworowo
V Bieg o Puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, DataSport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - kobiety
[acrobat]
2016-06-05
Pszczyna, Datasport.pl
V Carbo Asecura Bieg Pszczyński - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Kozy, Piotr Kozak
XIV Bieg górski na Hrobaczą Łąkę
[excel]
2016-06-05
Luboń, Organizator
XI Bieg Luboński z Okazji Dnia Dziecka
[word]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - Kategorie
[acrobat]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2016-06-05
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXII Półmaraton Jaworski - Strażacy
[acrobat]
2016-06-05
Korycin - Janów, Adrian Lachowicz
XXV Półmaraton Mleczny
[word]
2016-06-05
Murowana Goślina, PlusTiming
XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie
[acrobat]
2016-06-05
Zakopane, Kuba Dzwolak
Zakopiański Weekend biegowy z Sokołem - GENERALKA
[acrobat]
2016-06-04
Pasłęk, STS-Timing
11 Bieg Filipidesa
[acrobat]
2016-06-04
Kowalewo Pomorskie, Piotr Kołodziejczyk
17. Dycha Kowalewska
[acrobat]
2016-06-04
Bytów, Good-Time
36 Półmaraton Gochów
[acrobat]
2016-06-04
Leżajsk, Witek Urban
3 Leżajski Bieg Zośki Turosz
[acrobat]
2016-06-04
Lublin, DataSport.pl
4. PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2016-06-04
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Siemiatycze, Paweł Słowikowski
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Siechnice, DataSport.pl
Biegaj w Siechnicach - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Siechnice, DataSport.pl
Biegaj w Siechnicach - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, DataSport.pl
Biegnij Warszawo Nocą
[acrobat]
2016-06-04
Łęknica, PulsarSport.pl
Bieg 7 mostów
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Gimnazjum Chłopcy
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Gimnazjum Dziewczyny
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Kobiety
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Liceum Kobiety
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - Liceum Mężczyźni
[acrobat]
2016-06-04
Lubin, Zbigniew Harendarz
Bieg Kopernika - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 11.4km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 1.5km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 5.7km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - 800m
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Krystian Włodarczak
Bieg Na Tak - Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg PoWoli - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Poznań, Maratończyk Pomiar Czasu
Bieg PoWoli - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Wdzięczności - 4km
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Jakub Nowak
Bieg Wdzięczności - 8km
[acrobat]
2016-06-04
Wrocław, Dominik Krumin
Bieg Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2016-06-04
Piekoszów, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-06-04
Piekoszów, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - 10 km
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - Maraton
[acrobat]
2016-06-04
Nowe Miasto nad Pili, Organizator
Cross Festiwal nad Pilicą - Półmaraton
[acrobat]
2016-06-04
Gdańsk, Good-Time
III Bieg do Źródeł
[acrobat]
2016-06-04
Kamionka k.Nidzicy, Barbara Margol
III Bieg Niezapominajki - 3km
[acrobat]
2016-06-04
Kamionka k.Nidzicy, Barbara Margol
III Bieg Niezapominajki - 6km
[acrobat]
2016-06-04
Wrząsowice, Wojciech Musiał
III Bieg o Rogatywkę - 1500m
[acrobat]
2016-06-04
Wrząsowice, Wojciech Musiał
III Bieg o Rogatywkę - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Olsztyn, SuperCzas.pl
III Bieg Uniwersytecki
[acrobat]
2016-06-04
Lipinki k.Warlubia, Joanna Krzemień
II Bieg Szlakiem Leśnych
[acrobat]
2016-06-04
Lusówko k.Poznania, PlusTiming
II Rozalińska 13-tka
[acrobat]
2016-06-04
Puck, Marcin Rupiewicz
IV Bieg Ekstremalny Kaszubski Kaper
[acrobat]
2016-06-04
Warszawa, Organizator
IV Klubowa Mila TTT
[excel]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 10km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 15km
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 5km
[acrobat]
2016-06-04
Katowice, Ewelina Puchała
Postaw na Lewka - 5km Nordic Walking
[acrobat]
2016-06-04
Sierpc, Organizator
Sierpecka Piątka im. Zdzisława Krzyszkowiaka
[acrobat]
2016-06-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg 4
[word]
2016-06-04
Łąck k.Płocka, Organizator
Ultramaraton Rykowisko
[excel]
2016-06-04
Skorzewo, Good-Time
VIII Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2016-06-04
Kędzierzyn-Koźle, Justyna Wycisk
VI Bieg Koziołków
[acrobat]
2016-06-04
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
V Maraton Mazury - 10km
[acrobat]
2016-06-04
Gałkowo, Domtel-Sport.pl
V Maraton Mazury - OPEN
[acrobat]
2016-06-04
Zakopane, Kuba Dzwolak
Wysokogórski Bieg im dh Franciszka Marduły
[acrobat]
2016-06-04
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport.pl
XXVIII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2016-06-04
Trzebiatów, Organizator
XXXVI Trzebiatowska 10
[acrobat]
2016-06-03
Kuźnice k.Zakopanego, Kuba Dzwolak
Bieg Sokoła
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - Kategorie
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - OPEN
[acrobat]
2016-06-03
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
Kwietny Bieg - Sztafety
[acrobat]
2016-06-01
Toruń, Organizator
Grand Prix Torunia - Bieg 4
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 455


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768