redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2009-06-28
Wrocław, Maciej Głowacki
10 Bieg Śladem Konia
[word]
2009-06-28
Chrzan, Artur Kasperski
19 Bieg Mini Maraton Romana
[word]
2009-06-28
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
33 Bieg Swierzawy - 10km
[acrobat]
2009-06-28
Świerzawa, Hieronim Olejniczak
33 Bieg Swierzawy - 5km
[acrobat]
2009-06-28
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
3 Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka - maraton
[excel]
2009-06-28
Ostrów Wielkopolski, Marta Szczypkowska
3 Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka - półmar.
[excel]
2009-06-28
Grajewo, Janusz Krause
III Bieg Godzinny
[word]
2009-06-28
Korbielów, Piotr Kozak
I Bieg Na Halę Miziową
[excel]
2009-06-28
Sokołów Małopolski, Wiesław Sondej
I Bieg Sokoła
[word]
2009-06-28
Brody, Sylwester Dudek
I Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego na 10KM
[word]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Kobiety
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 15km - OPEN
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - Mieszkańcy Gminy
[acrobat]
2009-06-28
Niepołomice, Ewa Boczkowska
W pogoni za żubrem - 8km - OPEN
[acrobat]
2009-06-28
Łomża, Mariusz Nizinski
XXXII Łomżyńska Dziesiątka - Kategoriami
[excel]
2009-06-28
Łomża , Mariusz Nizinski
XXXII Łomżyńska Dziesiątka - OPEN
[excel]
2009-06-27
Mysłowice, Anna Gandyk
24 Cross Trójkąta Trzech Cesarzy
[excel]
2009-06-27
Ruda Śląska, August Jakubik
II Mistrzostwa Polski w biegu 24 h - ogólne
[word]
2009-06-27
Ruda Śląska, August Jakubik
II Mistrzostwa Polski w biegu 24 h - szczegóły
[excel]
2009-06-27
Warszawa, Michał Muzyka
Puchar Maratonu
[excel]
2009-06-27
Glinojeck k.Płońska, Zenon Lewandowski
VII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta
[word]
2009-06-27
Wodzisław Śląski, organizator
V Międzynarodowy Bieg Wodzisławski
[excel]
2009-06-27
Międzybrodzie Żyw., Piotr Kozak
XI Bieg Górski Żar
[excel]
2009-06-26
Zabrze, Bartłomiej Bober
Bieg podziemny w Skansenie Górniczym
[word]
2009-06-26
Kraków, organizator
Krakowski mityng 100-lecia AZS
[acrobat]
2009-06-21
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
11 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Nowogrodziec, Hieronim Olejniczak
11 Bieg Nowogrodziecka Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Milicz, Bogusław Tomaszewski
29 Bieg Baryczan
[html]
2009-06-21
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
4 Bieg Ku Słońcu
[excel]
2009-06-21
Warszawa, Marek Hanaczewski
III Bieg Ursynowa
[acrobat]
2009-06-21
Oborniki, Rafał Grzegorzewski
II Bieg o Puchar Złotej Pyry
[word]
2009-06-21
Podoliniec-Rytro, Marek Zieliński
IV Visegrad Maraton
[acrobat]
2009-06-21
Służewo, Leszek Marcinkiewicz
I Bieg Papieski
[acrobat]
2009-06-21
Legionowo, organizator
I Legionowska Dycha
[excel]
2009-06-21
Kozy, Piotr Kozak
VII Bieg Górski Na Hrobaczą Łąke
[excel]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Mieszkańcy
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - Niepełnospr.
[acrobat]
2009-06-21
Bukowno, Hieronim Olejniczak
VII Bieg O Puchar Burmistrza Miasta - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Kluby
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - Mieszkańcy Namysłowa
[acrobat]
2009-06-21
Namysłów, Mariusz Boduch
VI Bieg Namysłowian - OPEN
[acrobat]
2009-06-21
Lębork, Kazimierz Duwe
XVIII Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera
[acrobat]
2009-06-21
Sadek, Dariusz Hernik
XX Jubileuszowy Bieg Sadek 2009
[acrobat]
2009-06-20
Istebna, Tomasz Wrześniak
2 Bieg im. Stanisława Legierskiego
[acrobat]
2009-06-20
Unisław, Marek Chojnacki
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2009-06-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 4 biegach - Kobiety
[acrobat]
2009-06-20
Radom, Darek Hernik
Grand Prix Radomia po 4 biegach - Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek, Bartłomiej Sobecki
III Bieg Świętojański
[excel]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - Kobiety
[acrobat]
2009-06-20
Oława, Hieronim Olejniczak
II Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
II Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem
[excel]
2009-06-20
Sławków, Hieronim Olejniczak
I Bieg Wolności - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-20
Sławków, Hieronim Olejniczak
I Bieg Wolności - OPEN
[acrobat]
2009-06-20
Elbląg, Grzegorz Lipiński
I Elbląski Bieg Piekarczyk - 4.2KM
[acrobat]
2009-06-20
Elbląg, Grzegorz Lipiński
I Elbląski Bieg Piekarczyk - 9.8KM
[acrobat]
2009-06-20
Postomino, organizator
Młodzieżowe MP 10.000m
[acrobat]
2009-06-20
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
MTB Bike Tour Gdańsk
[acrobat]
2009-06-20
Węgry, Bogdan Piatek
Ultramaratonbalaton
[word]
2009-06-20
Unisław, Marek Chojnacki
VI Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2009-06-20
Arturówek k.Łodzi, Witek Sabanda
V Grand Prix Arturówka 2009 po 3 biegach
[excel]
2009-06-20
Radom, Artur Błasinski
XII Bieg o Puchar Rektora Politechniki Radomskiej
[excel]
2009-06-20
Poznań, Piotr Fijałkowski
XII Bieg Piastowski im. Wojciecha Niewiady
[word]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XIV Nocny Maraton Górski
[acrobat]
2009-06-20
Prostki, Waldemar Szycik
XI Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XXI Sudecka Setka - 100KM
[acrobat]
2009-06-20
Boguszów-Gorce, Grzegorz Pogorzelski
XXI Sudecka Setka - 72KM
[acrobat]
2009-06-20
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Zawody na Ściezce Biegowej Nike
[acrobat]
2009-06-20
Płock, Przemysław Gizynski
IV Triathlon Płock
[acrobat]
2009-06-17
Toruń, Jadwiga Wichrowska
V edycja Grand Prix Torunia
[word]
2009-06-14
Domacyno-Karlino, Ewa Kaczmarczyk
17 Bieg Papieski im. Jana Pawła II
[acrobat]
2009-06-14
Bukownica, Grzegorz Jeżewski
17 Bieg Sokoła im. Jana Pawła II
[excel]
2009-06-14
Korycin, Paweł Żuk
18 Półmaraton Mleczny Korycin-Janów-Korycin
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - bieg 10
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - klasyfikacja kobiet
[excel]
2009-06-14
Szczecin, Artur Potasznik
Grand Prix Szczecina - klasyfikacja mężczyzn
[excel]
2009-06-14
Grodzisk Wlkp, Artur Ostoja
III Grodziski Półmaraton Słowaka
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
II Bieg Strazacki - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - zawodowcy
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - Drużyny
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - Kobiety
[acrobat]
2009-06-14
Rudawa, Bogdan Sądel
V Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Toporzysko, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Jordanów
[acrobat]
2009-06-14
Chełm, organizator
XIV Bieg o Puchar Prezydenta Miasta Chełma
[excel]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Kobiety
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - Mistrzostwa TKKF
[acrobat]
2009-06-14
Jawor, Jan Czekiel
XV Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2009-06-14
Myszków, organizator
XXX Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy
[word]
2009-06-14
Myszków, organizator
XXX Bieg V-ciu Stawów - pozostałe dystanse
[word]
2009-06-13
Pęczniew, Leszek Marcinkiewicz
Bieg nad Jeziorskiem
[html]
2009-06-13
Świdnica, Radosław Światowy
Bieg Wieżyczkowy
[word]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - Kobiety
[acrobat]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-13
Stargard Szczeciński, Łukasz Wójcik
III Bieg o Błękitną Wstęgę - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Dyrektorzy Biegów
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Kobiety
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Mieszkańcy Kietrza
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - Niepełnosprawni
[acrobat]
2009-06-13
Kietrz & Rohov, Hieronim Olejniczak
III Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Wrocław, Ewa Czarko-Wasiutycz
II Bieg Energetyka
[excel]
2009-06-13
Sulejówek, Marek Hanaczewski
II Bieg Marszałka - 10KM
[acrobat]
2009-06-13
Sulejówek, Marek Hanaczewski
II Bieg Marszałka - 3KM
[acrobat]
2009-06-13
Lasowice, Róża Spiliszewska
I Puchar Artemisu
[acrobat]
2009-06-13
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - amatorzy
[acrobat]
2009-06-13
Susz, Barbara Muzyka
Triathlon Susz 2009 - dzieci
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - Biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - Biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2009-06-13
Gryfów Śląski, organizator
V Bieg Gryfitów - OPEN
[acrobat]
2009-06-13
Skierniewice, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Skierniewicka 15
[html]
2009-06-13
Kostrzyn, Andrzej Holzman
XXIV Kostrzyńska Dziesiątka
[word]
2009-06-13
Włocławek, Daniel Tarczynski
Liga Biegaczy Amatorów
[acrobat]
2009-06-12
Biel (Szwajcaria), Kazimierz Kordziński
51 Bieler Luftage
[word]
2009-06-10
Wrocław, Róża Spiliszewska
3 Dziesiątka Artemisu
[acrobat]
2009-06-10
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa Slib-2009
[word]
2009-06-07
Krzepice, Kazimierz Kordziński
16 Bieg Krzepkich
[excel]
2009-06-07
Police, Kamil
21 Policka Piętnastka - kobiety
[word]
2009-06-07
Police, Kamil
21 Policka Piętnastka - OPEN
[word]
2009-06-07
Bytów, Andrzej Doleciński
29 Bytowski Półmaraton Gochów
[excel]
2009-06-07
Krotoszyn, Roman Stawowy
30 Bieg Krotosa
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - Bieg Zdrowych Miast
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - drużynowo
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - Półmaraton
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - rolki kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Toruń-Bydgoszcz, Marek Hanaczewski
Maraton Metropolii - rolki mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 06/2009
[word]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 10KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 21KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - 42KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - Rolki - 21KM
[acrobat]
2009-06-07
Görlitz - Zgorzelec, Jacek Lenart
VI Europamaraton - Rolki - 42KM
[acrobat]
2009-06-07
Olsztyn, Damian Kucharski
XIV Marszobieg
[acrobat]
2009-06-07
Międzyrzecz, Andrzej Holzman
XVIII Biegu Miedzyrzecka Dziesiatka
[acrobat]
2009-06-07
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVIII Gośliński Mały Maraton Weteranów - KAT
[acrobat]
2009-06-07
Murowana Goślina, Hieronim Olejniczak
XXVIII Gośliński Mały Maraton Weteranów - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Lubuszanie Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Lubuszanie Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Nowosolanie Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - Nowosolanie Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Sebastian Domański
XXVI Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-07
Nowa Sól, Paweł Ignaszak
XXVI Półmaraton Solan - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Wołczyn, Arkadiusz Tołłoczko
8 Bieg o Puchar Burmistrza Wołczyna
[acrobat]
2009-06-06
Zakopane, Marek Kowalczyk
Bieg im. Władysława Zamoyskiego
[acrobat]
2009-06-06
Warszawa, Bogdan Piątek
Bieg o Puchar Marszałka Senatu RP
[excel]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-06
Piotrków Trybunalski, Marcin Ćwiek
Bieg Piotrkowski - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Szczytno, Piotr Burnos
II Bieg Klenczona - tam gdzie woda i las
[word]
2009-06-06
Kruszyn, Daniel Tarczynski
IV Bieg Chemika
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
IV Nocny Maraton Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
IV Nocny Półmaraton Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Bydgoszcz, Helena Radowska
I Bieg Mostami Bydgoszczy O Puchar JM. Rektora UTP
[acrobat]
2009-06-06
Białystok, organizator
Półmaraton Eko VI
[excel]
2009-06-06
Wrocław, Piotr Dorawozniak
Szczytnicka Piątka - Kategoriami
[acrobat]
2009-06-06
Płock, Paweł Ignaszak
V Bieg Chemików - OPEN Kobiety
[acrobat]
2009-06-06
Płock, Paweł Ignaszak
V Bieg Chemików - OPEN Mężczyźni
[acrobat]
2009-06-06
Gdynia, Piotr Suchenia
V Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2009-06-06
Sianów, Henryk Chudy
XII Sianowski Bieg im. Ryszarda Targaszewskiego
[word]
2009-06-06
Świdnik-Lublin, Krzysztof Kuśmirek
XVII Bieg Solidarności
[word]
2009-06-06
Wrocław, Piotr Dorawozniak
Szczytnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2009-06-05
Siemianowice Śląskie, Grzegorz Lipiński
IV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2009-06-05
Schwerte, Justyna Kolonko
Ruhrstadtlauf
[acrobat]
2009-06-04
Wiedeń, Mirosław Urbański
Wiener - Neustadt Firmenlauf
[acrobat]
2009-06-03
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[word]
2009-06-03
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - Kobiety
[excel]
2009-06-03
Warszawa, Krzysztof Kaleta
Grand Prix Żoliborza - Mężczyźni
[excel]
2009-06-02
Warszawa, Tomasz Roszkowski
Test Coopera
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 175


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768