redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 100km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 110km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 21.3km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 35km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 45km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 50km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - 70km
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - drużynowo
[excel]
2012-08-31
Lubin, Jan Doleziński
III Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina - rodzinna
[excel]
2012-08-31
Krasnobród - Zamość, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 3
[acrobat]
2012-08-30
Warszewice k.Torunia, Organizator
Grand Prix Łubianki
[excel]
2012-08-30
Zwierzyniec - Krasno, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 2
[acrobat]
2012-08-29
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 8/2012 Nothing International Classic Marathon
[word]
2012-08-29
Zamość - Zwierzyniec, Organizator
XXVI Bieg Pokoju Pam.Dzieci Zamojszczyzny - etap 1
[acrobat]
2012-08-26
Ciechanów, Zenon Lewandowski
27. Grand Prix Ciechanowa - Bieg VII
[word]
2012-08-26
Brąchnowo, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Brąchnowo
[acrobat]
2012-08-26
Łubianka, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Klasyfikacja końc.
[acrobat]
2012-08-26
Szczecin, STS-Timing
33 Szczeciński Półmaraton Gryfa - nieoficjalne
[acrobat]
2012-08-26
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-26
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko - po 3 etapach
[excel]
2012-08-26
Lubawa, Domtel-Sport
II Lubawska Dycha
[acrobat]
2012-08-26
Błonie k.Warszawy, DomTel-Sport
II Półmaraton Powiatu Warszawskiego Zachodniego
[acrobat]
2012-08-26
Przybysławice, Andrzej Tomczyk
I Integracyjny Bieg o Puchar Sołtysa Przybysławic
[acrobat]
2012-08-26
Ciechocinek, STS-Timing
Półmaraton Termy - 10km
[acrobat]
2012-08-26
Ciechocinek, STS-Timing
Półmaraton Termy - półmaraton
[acrobat]
2012-08-26
Ełk, Organizator
V Półmaraton Ełcki
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - 7km kobiety
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - 7km OPEN
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - drużyny
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - FAURECIA
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - kategorie
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - kobiety
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - OPEN
[acrobat]
2012-08-26
Wałbrzych, DataSport
XIII Półmaraton Wałbrzych - służba zdrowia
[acrobat]
2012-08-26
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXIII Bieg Solidarności
[word]
2012-08-26
Pyzdry, Supersport
XXXI Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski - 10km
[acrobat]
2012-08-26
Pyzdry, Supersport
XXXI Ogólnopolski Bieg Kazimierzowski - 5km
[acrobat]
2012-08-25
Papowo Biskupie, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Papowo Biskupie
[acrobat]
2012-08-25
Papowo Biskupie, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Papowo Biskupie
[acrobat]
2012-08-25
Jaworzno, Organizator
6 Triathlon Stalowy Sokół
[acrobat]
2012-08-25
Bystrice, Szamot
9 Beh na Svaty Hostyn
[excel]
2012-08-25
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - 4 etap
[excel]
2012-08-25
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - finał
[excel]
2012-08-25
Jastarnia, Jan Salewski
III Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - IPA
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - NSZZP
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - Policja
[acrobat]
2012-08-25
Góra, Organizator
III Bieg z Policją - wózki
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-08-25
Nowy Tomyśl, DataSport
II Chyża Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-08-25
Chorzów, August Jakubik
IV Bieg do Słońca o Puchar Prezesa KSM
[word]
2012-08-25
Kraków, Organizator
Krakowski Nocny Bieg
[word]
2012-08-25
Gniewino k.Wejherowa, Michał Dolistowski
Pomorski Puchar Dogtrekkingu
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Organizator
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Kończewice
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Kończewice
[acrobat]
2012-08-24
Kończewice, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - po 2 etapach
[acrobat]
2012-08-23
Chełmża, Bartosz Lewandowski
2 Tour The Run Ziemia Gotyku - Piwnice
[acrobat]
2012-08-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 8/12
[excel]
2012-08-19
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-19
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko - łącznie
[excel]
2012-08-19
Gdynia, Piotr Suchenia
Gdynia MTB
[acrobat]
2012-08-19
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
III Bieg Górski na Wielką Sowę
[excel]
2012-08-19
Świerklaniec, Maciej Pochciał
III Bieg Świerklaniecki - kobiety
[acrobat]
2012-08-19
Świerklaniec, Maciej Pochciał
III Bieg Świerklaniecki - OPEN
[acrobat]
2012-08-19
Klementowice k.Puław, Krzysztof Misiurek
III Bieg Życia
[acrobat]
2012-08-19
Koninki, Organizator
II Gorczański Bieg Górski - kategorie
[acrobat]
2012-08-19
Koninki, Organizator
II Gorczański Bieg Górski - OPEN
[acrobat]
2012-08-19
Łobez, Marcin Horbacz
Łobeska Dziesiątka
[acrobat]
2012-08-19
Ludwikowice Kłodzkie, Piotr Kozak
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim
[excel]
2012-08-19
Stary Sącz, Andrzej Borek
VII Grand Prix Sądeczanina
[word]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - drużyny
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - Monar
[acrobat]
2012-08-19
Warszawa, DataSport
V Praska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Ustroń, Marcin Szczurek
22. Bieg Romantyczny Parami
[excel]
2012-08-18
Mnisi, Szamot
Beh oborou
[excel]
2012-08-18
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - 3 etap
[excel]
2012-08-18
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec - po 3 etapach
[excel]
2012-08-18
Leszno, ProTimer
III Koleżeński Maraton Leszno
[acrobat]
2012-08-18
Osiek k.Wieruszowa, Łukasz Mak
II Bieg Doliną Prosny
[word]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - kobiety kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - mężczyźni kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
II Bieg Kamienny - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
II Bieg Kamienny - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Wolbrom, Organizator
II Bieg Wolbromski
[acrobat]
2012-08-18
Osiek k.Torunia, Rafał Kowalski
IV Kamus Cross for The Beatles
[excel]
2012-08-18
Nowa Wola, Paweł Grabowski
I Charytatywny Półmaraton Podlaski - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Nowa Wola, Paweł Grabowski
I Charytatywny Półmaraton Podlaski - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - mundurowi
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - nauczyciele
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Krasnystaw k.Zamości, Ultimasport
I Półmaraton Chmielakowy - samorząd
[acrobat]
2012-08-18
Koszalin, Michał Bieliński - 4.7 km
Kros po Chełskiej
[acrobat]
2012-08-18
Koszalin, Michał Bieliński
Kros po Chełskiej - 9.4 km
[acrobat]
2012-08-18
Ełk, DataSport
Triathlon Ełk 2012 - sztafety
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Dzieci
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Mężczyźni
[acrobat]
2012-08-18
Górzno k.Brodnicy, sts-timing
Triathlon Górzno - Niepełnosprawni
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Skarżysko Kamienna, DataSport
XII Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2012-08-18
Szczawa, Przemek Bukowiec
II Bieg Górski - kobiety
[acrobat]
2012-08-18
Ełk, DataSport
Triathlon Ełk 2012 - OPEN
[acrobat]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Piesza 100km
[excel]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Rowerowa 150km
[excel]
2012-08-17
Barcinek , Organizator
Izerska Wielka Wyrypa - Trasa Piesza 50
[excel]
2012-08-16
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-08-15
Kobylin k.Krotoszyna, Szymon Chyba
21 Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2012-08-15
Gdańsk, DataSport
Energa XVIII Maraton Solidarnosci
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - 10km mężczyźni
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - 5km kobiety
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica k.Wrocławia, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - dzieci
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - Nordic Walking
[acrobat]
2012-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
II Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2012-08-15
Nowa Wieś k.Będzina, Marcin Czapla
I Bieg Nowej Wsi
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - 4km
[acrobat]
2012-08-15
Mrągowo, Kamil Długosz
I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - dzieci/młodz
[acrobat]
2012-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
XIV Bieg Cztery Mile Jarka
[acrobat]
2012-08-15
Dziwnów, DomTel-Sport
XIV Bieg Cztery Mile Jarka - dzieci
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - kategorie
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - kobiety
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - wózki
[acrobat]
2012-08-15
Radzymin, DataSport
XXI Półmaraton Uliczny Cud nad Wisłą - OPEN
[acrobat]
2012-08-12
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. UTEX Półmaraton Energetyków
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - 3 km
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - kobiety
[acrobat]
2012-08-12
Brzeg k.Opola, Ultimasport
Bieg Piastów Śląskich - OPEN
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
III Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2012-08-12
Poraj k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - V runda
[acrobat]
2012-08-12
Węgorzyno, Arkadiusz Kozak
I Bieg o Perłę Dwudziestu Siedmiu Jezior
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
I Walka o Ogień
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 1
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 2
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - drużyny,start 3
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - dzieci/młodzik
[acrobat]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - młodzik/junior
[acrobat]
2012-08-12
Ustka, Mieczysław Nycz
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
[excel]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 11.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 12.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 13.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 14.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VIII Bieg Katorżnika - 15.00
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - makro
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - mikro
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Bieg Mikro, Mini i Małego Katorżnika - mini
[acrobat]
2012-08-12
Kokotek k.Lublińca, Marek Hanaczewski
VI Galernik Team
[acrobat]
2012-08-12
Gusiew - Gołdap, Marek Kuskowski
XVIII Bieg Gusiew - Gołdap
[acrobat]
2012-08-12
Mysłowice, Tomasz Katan
Biegowisko
[excel]
2012-08-12
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
II Puszczykowski Bieg Przełajowy
[excel]
2012-08-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Otwarte Mistrzostwa Polski w Aquathlonie - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-08-11
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec
[excel]
2012-08-11
Cięcina k.Żywca, Organizator
Górski Bieg Zbója
[excel]
2012-08-11
Kamionek k. Szczytna, Organizator
III Bieg do Ula Miodobranie
[word]
2012-08-11
Siedlce, Jan Salewski
III Bieg Siedleckiego Jacka - 10 km
[acrobat]
2012-08-11
Siedlce, Organizator
III Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg Rodzinny
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - kategorie
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - mieszkańcy
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
IV Bieg św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
I Półmaraton Henrykowski - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
I Półmaraton Henrykowski - OPEN
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa kleryków i ksieży w półmaratonie
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa nauczycieli Dolnego Śląska - kobiety
[acrobat]
2012-08-11
Henryków k.Ziębic, Ultimasport
Mistrzostwa nauczycieli Dolnego Śląska - mężczyźni
[acrobat]
2012-08-11
Piwniczna-Zdrój, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg pod Radziejową - Womem
[acrobat]
2012-08-11
Piwniczna-Zdrój, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg pod Radziejową - Men
[acrobat]
2012-08-11
Słupca k.Konina, Hieronim Olejniczak
MP Małżeństw
[acrobat]
2012-08-11
Ostrzyce k.Kartuz, sts-timing
Triathlon Tour MTB Ostrzyce - dystans długi
[acrobat]
2012-08-11
Ostrzyce k.Kartuz, sts-timing
Triathlon Tour MTB Ostrzyce - dystans krótki
[acrobat]
2012-08-11
Rajcza - Ujsoły , Organizator
Ultramaraton Chudy Wawrzyniec
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-08-11
Osielsko k.Bydgoszcz, DataSport
4/8 Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-08-11
Zbereże, Jakub Lengiewicz
II Bieg Po-lesie
[acrobat]
2012-08-10
Łódź, Szymon Drab
I Wycie Szakala o Północy
[word]
2012-08-05
Pęckowo k.Czarnkowa, Waldemar Łastowski
33 Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego
[acrobat]
2012-08-05
Sosnowiec, Tomasz Katan
Biegowisko - Sosnowiec
[excel]
2012-08-05
Szczyrk, Marek Matuszczyk
Bieg o Złote Kierpce - kategorie
[acrobat]
2012-08-05
Szczyrk, Marek Matuszczyk
Bieg o Złote Kierpce - OPEN
[acrobat]
2012-08-05
Rawa Mazowiecka, Artur Rosiński
III Otwarte Mistrzostwa Rawy w Duathlonie
[acrobat]
2012-08-05
Klikowa k.Tarnowa, Magdalena Głód
Klikowa Endurance Race
[acrobat]
2012-08-05
Brody, Sylwester Dudek
XIII Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica
[word]
2012-08-05
Bochnia, Łukasz Kuczmarski
XIX Bieg Memoriałowy Majora Bacy
[acrobat]
2012-08-05
Opalenica, Ultimasport
XXI Bieg Opalińskich - kobiety
[acrobat]
2012-08-05
Opalenica, Ultimasport
XXI Bieg Opalińskich - OPEN
[acrobat]
2012-08-05
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-08-05
Krasne Krzywe , Organizator
XXII Bieg Jezior
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - Jaworzno
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-08-04
Jaworzno, DataSport
17 Międzynarodowy Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - 5 km
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - MP 10 km
[acrobat]
2012-08-04
Gdańsk, Domtel-Sport
19 Międzynarodowy bieg św.Dominika - VIP
[acrobat]
2012-08-04
Police, Paweł Dymowski
3 Bieg Szlakiem Dzika - 10km
[acrobat]
2012-08-04
Police, Paweł Dymowski
3 Bieg Szlakiem Dzika - 15km
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - powiat
[acrobat]
2012-08-04
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-08-04
Rawa Mazowiecka, sts-timing
Triathlon Rawa
[acrobat]
2012-08-04
Kodeń, Organizator
XIII Bieg Sapiehów
[excel]
2012-08-04
Winiec k.Ostródy, sts-timing
3 IMPACT Winiec Triatlon
[acrobat]
2012-08-04
Łódź, Organizator
Biegowa Bitwa o Łódź
[acrobat]
2012-08-04
Szklarska Poręba, DataSport
IV Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2012-08-04
Bydgoszcz, Michał Kosiński
I Bieg z Łapką
[excel]
2012-08-03
Katowice, August Jakubik
42 maratony 42 dni - 42 maratony
[word]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Bike
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Extreme
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Medium
[acrobat]
2012-08-03
Mochy k.Leszna, Organizator
III Rajd Konwalii - Trasa Relax
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 218


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768