redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2012-11-28
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 11/2012
[word]
2012-11-28
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą E1
[acrobat]
2012-11-25
Rybnik, Grzegorz Wnuk
10. Maraton Energetyków
[acrobat]
2012-11-25
Łódź, Organizator
GP Łodzi w biegach przełajowych
[acrobat]
2012-11-25
Łódź, Organizator
GP Łodzi w nordic walking
[acrobat]
2012-11-25
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg III
[excel]
2012-11-25
Katowice, Piotr Kozak
Mistrzostwa Polski w Biegu po Schodach
[excel]
2012-11-25
Graby k.Czerniejewa, Organizator
Nocne Zawody na Orientacje Nocek 2012
[acrobat]
2012-11-25
Olsztyn, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-25
Warszawa, Jolanta Pawłowska
IV Bieg na Dwa Kółka
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety AZS
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-24
Wrocław, UltimaSport
42 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni AZS
[acrobat]
2012-11-24
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
9 Maraton Komandosa - drużyny
[acrobat]
2012-11-24
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
9 Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2012-11-24
Włocławek, Organizator
Fun DGS Run
[acrobat]
2012-11-24
Wzgórza Strzelińskie, Organizator
III Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2012-11-24
Olszyna, Przemek Chorzepa
MMP w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-11-24
Olszyna, Przemek Chorzepa
MMP w Biegach Przełajowych - biegi towsrzyszące
[excel]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - kobiety po 6 biegach
[word]
2012-11-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - po 6 biegach
[word]
2012-11-24
Bydgoszcz, Organizator
XVIII Leśny Bieg Kolejarski
[acrobat]
2012-11-24
Majdan k. Wołomina, Organizator
X Mix Andrzejkowy
[word]
2012-11-24
Bydgoszcz, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-22
Kielce, Organizator
Funex Orient
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów (K)
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - Bełchatów (M)
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2012-11-18
Bełchatów, DataSport
16 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2012-11-18
Szczecin, Organizator
Bieg im. Jerzego Kortza - bieg 2/8
[word]
2012-11-18
Lublin, Łukasz Kuczmarski
Druga Dycha do Maratonu
[acrobat]
2012-11-18
Szczecin, Organizator
Grand Prix Szczecina - bieg II
[excel]
2012-11-18
Elbląg, Robert Bieńkowski
XII Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-11-17
Cadca, Szamot
6 Beh na Husarik
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Paweł Zach
7 Bieg Entre - Integracja
[acrobat]
2012-11-17
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 11200m
[acrobat]
2012-11-17
Kraków, Organizator
Grand Prix Krakowa w biegach górskich - 5600m
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria experts
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria hardcores
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria masters
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
II Manewry SKPB - kategoria tourists
[acrobat]
2012-11-17
Gdańsk, Jan Salewski
II Setka AWF Gdańsk
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Organizator
Rodzinne Biegi Górskie
[acrobat]
2012-11-17
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi - 2/5
[acrobat]
2012-11-17
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 11/12
[excel]
2012-11-17
Gryfino, Organizator
XIV Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2012-11-17
Gracze, Organizator
XVIII Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2012-11-17
Gdańsk, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-17
Kłos k.Koszalina, Organizator
II Grand Prix Klubu Biegacza
[acrobat]
2012-11-17
Warszawa, Jolanta Pawłowska
Sztafeta w Skaryszaku
[acrobat]
2012-11-17
Mochy k.Wolsztyna, Organizator
XXI Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-15
Wrocław, UltimaSport
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora - kobiety
[acrobat]
2012-11-15
Wrocław, Paweł Rejkowicz
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Wałbrzych, Jarosław Słomowicz
12 Cross Niepodległości Grand Prix IDOL 2012
[excel]
2012-11-11
Łuków, Organizator
20 Jubileuszowe Łukowskie Biegi Listopadowe
[word]
2012-11-11
Luboń k.Poznania, SuperSport
2. Luboński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Luboń k.Poznania, SuperSport
2. Luboński Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-11
Goleniów, Organizator
Bieg Gaz-System S.A.
[acrobat]
2012-11-11
Opole, Organizator
Bieg i Marsz Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2012-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Oborniki Wielkopolsk, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Brzeg, Szymon Dreksler
Brzeski Bieg Niepodległościowy - szkoły
[word]
2012-11-11
Krostoszowice, Adam Kot
III Edycja New Balance Korona Śląska - kategorie
[acrobat]
2012-11-11
Łódź, Szymon Szymczak
IX Światowy Dzień Biegania
[acrobat]
2012-11-11
Żagań, Karol Cząstka
I Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-11
Cegłów, Ultimasport.pl
I Cegłowski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Cegłów, Ultimasport.pl
I Cegłowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - ratownicy
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, STS-Timing
Jesienny Bieg Niepodległości - strażacy
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2012-11-11
Wielka Wieś, pulsarsport.pl
Niepodległościowa Jedenastka - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VI Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-11
Piła, Marek Bramorski
VI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Marcinkowice, Organizator
XIII Bieg Uliczny św.Marcina
[word]
2012-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Biegi Niepodległości - 11km
[excel]
2012-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XIX Biegi Niepodległości - 3km, 6km, NW
[word]
2012-11-11
Góra, R. Wawer
XIX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Góra, R. Wawer
XIX Bieg Niepodległości - powiat
[acrobat]
2012-11-11
Tarnów, Organizator
XVII Bieg Sokołów
[excel]
2012-11-11
Łubianka, STS-Timing
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - kobiety
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - rolki
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa, DataSport
XXIV Bieg Niepodległosci - wózki
[acrobat]
2012-11-11
Goleniów, Organizator
XXIV Goleniowska Mila Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Stalowa Wola, Organizator
XX Bieg Niepodległości
[excel]
2012-11-11
Brzeg, Szymon Dreksler
Brzeski Bieg Niepodległościowy - OPEN
[word]
2012-11-11
Krostoszowice, Adam Kot
III Edycja New Balance Korona Śląska - OPEN
[acrobat]
2012-11-11
Gdynia, Organizator
Jesienny Bieg Niepodległości - nordic walking
[acrobat]
2012-11-11
Kuźnia Raciborska, Rafał Linder
XIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-11
Warszawa Białołęka, Organizator
XV Bieg Niepodległości Białołęka
[acrobat]
2012-11-10
Trzebnica, Piotr Chodorski
III Trzebnicki Maraton
[excel]
2012-11-10
Radziechowy, Janusz Sobkowski
IV Rajd Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-10
Słupsk, Krzysztof Walczak
I Słupski Marsz Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-10
Słupsk, Krzysztof Walczak
I Słupski Nocny Bieg
[acrobat]
2012-11-10
Lubliniec, Krzysztof Szwed
VII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-10
Kielce, DataSport
V Bieg Niepodległości
[acrobat]
2012-11-10
Radziechowy, Janusz Sobkowski
V Maraton Beskidy
[acrobat]
2012-11-10
Wrocław, STS-Timing
Wrocław zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-10
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XXIII Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2012-11-10
Tczew, Jan Salewski
XXII Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2012-11-09
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-09
Legnica, Ultimasport.pl
Marsz i Biegi Niepodległości
[acrobat]
2012-11-09
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
XX Biegi Niepodległościowe
[word]
2012-11-09
Zakopane, Leszek Behounek
XX Sztafetowy Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-09
Kamienna Góra, Organizator
Zdobywca Góry Parkowej
[acrobat]
2012-11-08
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-08
Czarnków, Organizator
XIV Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-07
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-06
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-05
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-04
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Dycha Aktywnych
[acrobat]
2012-11-04
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Dycha Aktywnych - Nordic Walking
[acrobat]
2012-11-04
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-04
Kąty Wrocławskie, Jan Salewski
II Bieg Bystrzycki
[acrobat]
2012-11-04
Otwock, Tomasz Cymerman
II Bieg Otwocki
[word]
2012-11-04
Węgorzewo, Organizator
II Półmaraton Niepodległości
[acrobat]
2012-11-04
Łódź, Mariusz Kotelnicki
I Bieg w Botaniku
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Dycha
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Dycha - Seniorzy
[acrobat]
2012-11-04
Serock, Rafał Gliwa
I Serocka Piątka
[acrobat]
2012-11-04
Orło, Zbigniew Rosiński
Leśny Półmaraton Niepodległości
[excel]
2012-11-04
Katowice, August Jakubik
Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2012-11-04
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2012-11-04
Kościan, STS-Timing
VIII Półmaraton Kościański - Bieg Coccodrillo
[acrobat]
2012-11-04
Kościan, STS-Timing
VIII Półmaraton Kościański - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - minimaraton
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - m.m. kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - półmaraton
[acrobat]
2012-11-04
Radom, DataSport
VII Radomski Maraton Trzeźwości - pół. m. kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Mini Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Wodzisławski Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2012-11-04
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VI Wodzisławski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2012-11-04
Okonek, Michał Matusewicz
XIII Bieg Niepodległości
[word]
2012-11-04
Węgierska Górka, Grzegorz Wadas
XIV Cross Beskidzki
[acrobat]
2012-11-03
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-03
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
2012-11-03
Forst, Slawomir Cwirko
Forster Halbmarathon
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - kobiety
[acrobat]
2012-11-03
Frydek-Mistek, Ryszard Tasarek
Hornicka Desitka - mężczyźni
[acrobat]
2012-11-03
Poznań, Sts-Timing
Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2012-11-03
Złoty Stok, Organizator
Bieg po Złoto
[acrobat]
2012-11-02
Zgorzelec, Organizator
7 Bieg przy Pochodniach - 4km
[acrobat]
2012-11-02
Zgorzelec, Organizator
7 Bieg przy Pochodniach - 8km
[acrobat]
2012-11-02
Bydgoszcz, Piotr Wojciechowski
Dziesięciomaraton Bydgoski
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 158


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768