redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2014-11-30
Wysowa Zdrój, Grzegorz Rogowski
Bieg Andrzejkowy
[word]
2014-11-30
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łodź - bieg 1
[acrobat]
2014-11-30
Bydgoszcz, Organizator
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-30
Szczecin, Jacek Kozłowski
III Grand Prix Szczecina
[acrobat]
2014-11-30
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
I Puszczykowski Bieg po Ciacho
[acrobat]
2014-11-30
Chorzów, Józef Łyscarz
Wskrzeszony NIC - 3 edycja
[excel]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
2 Bałtyckie Mistrzostwa Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
2 Bałtyckie Mistrzostwa Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2014-11-29
Łeba, Krzysztof Walczak
Bałtyckie Mistrzostwa w biegach przełajowych
[acrobat]
2014-11-29
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-29
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa
[acrobat]
2014-11-29
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - drużynowo
[acrobat]
2014-11-29
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - Dzieci
[acrobat]
2014-11-29
Kokotek k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
XI Maraton Komandosa - Kategorie
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - kategorie
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - kobiety
[acrobat]
2014-11-29
Konin, Tomasz Kubasik
XXIII Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2014-11-23
Bełchatów, DataSport.pl
18 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2014-11-23
Dolina Charlotty, Barbara Pawliczuk
Bieg na Fali
[acrobat]
2014-11-23
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin- bieg 2
[acrobat]
2014-11-23
Gdynia, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 2
[acrobat]
2014-11-23
Lublin, STS-timing
II Dycha do Maratonu
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
II Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, KS MARATON
II Ostrowska Jesień Biegowa - 15km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, KS MARATON
II Ostrowska Jesień Biegowa - 6.5km
[acrobat]
2014-11-23
Ostrów Wielkopolski, PulsarSport.pl
II Ostrowska Jesień Biegowa - drużynowe
[acrobat]
2014-11-23
Otwock, STS-timing
IV Bieg Otwocki
[acrobat]
2014-11-23
Nowy Dwór, Rafał
I Sztafeta z Łabędziem
[acrobat]
2014-11-23
Goleszów, Przemysław Sikora
VI DInO Ekspres
[acrobat]
2014-11-22
Wrocław, ultimasport.pl
44 Bieg Z Okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Wrocław, ultimasport.pl
44 Bieg Z Okazji Dnia Podchorążego - OPEN
[acrobat]
2014-11-22
Warszawa, Entre.pl Team
9 Bieg Entre
[acrobat]
2014-11-22
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 2
[acrobat]
2014-11-22
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2014-11-22
Warszawa, Magdalena Maszewska
IV Nocne Manewry SKPB
[acrobat]
2014-11-22
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #151
[acrobat]
2014-11-22
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 11
[excel]
2014-11-22
Strzelin, Krzysztof Lucima
VII Strzeliński Rogaining
[excel]
2014-11-22
Bydgoszcz, Tomasz Chmurzyński
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Drużyny
[acrobat]
2014-11-22
Bydgoszcz, Ultimasport.pl
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Bydgoszcz, Ultimasport.pl
XIX Leśny Bieg Kolejarski - Mężczyźni
[acrobat]
2014-11-22
Gryfino, Małgorzata Kabzińska
XVI GP Gryfina w Biegach Górskich
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - Kobiety
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - Niepołnosprawni
[acrobat]
2014-11-22
Gracze, PulsarSport.pl
XX Barbórkowy Bieg Skalnika - OPEN
[acrobat]
2014-11-16
Wrocław, Ultimasport.pl
40 Bieg Politechniki Wrocławskiej - kobiety
[acrobat]
2014-11-16
Wrocław, Ultimasport.pl
40 Bieg Politechniki Wrocławskiej - OPEN
[acrobat]
2014-11-16
Łódź, InesSport.pl
Decathlon Run
[acrobat]
2014-11-16
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2014-11-16
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-11-16
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2014-11-15
Chorzów, Natalia Krupa
Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, DataSport
Bieg o Puchar J.M. Rektora PW - kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, DataSport
Bieg o Puchar J.M. Rektora PW - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Mysłowice, Tomasz Katan
Charytatywny Bieg dla Basi
[acrobat]
2014-11-15
Łeba, Good-Time
Duathlon Na Wydmach
[acrobat]
2014-11-15
Wisła, Michał Kucewicz
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-15
Wisła, Michał Kucewicz
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2014-11-15
Gubin, PulsarSport.pl
II Bieg BiegamBoLubię Bez Granic - kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Gubin, PulsarSport.pl
II Bieg BiegamBoLubię Bez Granic - OPEN
[acrobat]
2014-11-15
Kocierz, Marcin Zwoliński
II Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2014-11-15
Węgorzewo, Władysław Żerucha
IV Półmaraton Niepodległości
[word]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 21km
[acrobat]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 21km kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Mietków, Ultimasport.pl
I Półmaraton Zalewu Mietkowskiego - 5km
[acrobat]
2014-11-15
Gdynia, Robert
parkrun Gdynia #150
[acrobat]
2014-11-15
Lubin, SuperSport.com.pl
VI GP Zagłębia Miedziowego - bieg nr 1 Kobiety
[acrobat]
2014-11-15
Lubin, SuperSport.com.pl
VI GP Zagłębia Miedziowego - bieg nr 1 Mężczyźni
[acrobat]
2014-11-15
Sztum, Good-Time
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - bieg 1
[acrobat]
2014-11-15
Sztum, Good-Time
XVI Zimowy Grand Prix Sztumu - bieg 1 Juniorzy
[acrobat]
2014-11-15
Wrocław, Dominik Krumin
XXV Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2014-11-14
Gdynia, Wojciech Szczybelski
XII SPIROS - Gdyński Maraton Na Orientację
[acrobat]
2014-11-11
Luboń, Ultimasport.pl
4. Luboński Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Luboń, Ultimasport.pl
4. Luboński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Darłowo, Piotr Kołodziejczyk
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Oborniki Wlkp., Tomasz Prus
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2014-11-11
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg Niepodległości z wąsem - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Wrocław, Jacek Urbanowicz
Bieg Niepodległości z wąsem - OPEn
[acrobat]
2014-11-11
Kępno, ultimasport.pl
Bieg Uliczny św. Marcina - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Kępno, ultimasport.pl
Bieg Uliczny św. Marcina - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Ludwikowice, Adam Gadacz
III Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, Karol Cząstka
III Bieg Niepodległości - Bieg Hobby 3km
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, SuperSport
III Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Żagań, SuperSport
III Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
III Dobromiejski Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
III Niepodległościowa Jedenastka - małżeństwa
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 10km kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-11
Nowy Sącz, ultimasport.pl
II Bieg Niepodległości - 5km kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Rzeszów, STS-timing
II Bieg Niepodległości - Rzeszowska Dycha
[acrobat]
2014-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
II Rydzyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
II Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Brzeg, ZmierzymyCzas.pl
IV Brzeski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - Gmina Godów
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - niepełnosprawni
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Krostoszowice, Organizator
IV Festiwal Nordic Walking - rodziny
[acrobat]
2014-11-11
Lubliniec, Krzysztof Szwed
IX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Jelenia Góra, Hieronim Olejniczak
I Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - kategorie
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Skawina, DataSport
I Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
I Zakopiański Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Łódź, inesSport
Łódzki Bieg Niepodległości - bieg
[acrobat]
2014-11-11
Łódź, inesSport
Łódzki Bieg Niepodległości - marsz
[acrobat]
2014-11-11
Słupsk, Domtel-Sport
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VIII Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-11
Świdnik, STS-Timing
XII Uliczny Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Borzytuchom, Organizator
XIX Bieg Niepodległości
[word]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - 4km
[acrobat]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - 7.5km
[acrobat]
2014-11-11
Baranowo, Katarzyna Polańska
XI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Pigża, STS-Timing
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Ruda Śląska, Krzysztof Święczyk
XXI Biegi Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Góra, PulsarSport.pl
XXI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-11
Warszawa, DataSport
XXVI Bieg Niepodległości - wózki
[acrobat]
2014-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVI Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2014-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
XXVI Goleniowska Mila Niepodległości - mila
[acrobat]
2014-11-11
Turek, Good-Time
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-10
Legnica, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-10
Legnica, Ultimasport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Żórawina, ultimasport.pl
8. Bieg Bogunów - Żórawina - kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Żórawina, ultimasport.pl
8. Bieg Bogunów - Żórawina - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - kategorie 10km
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - kategorie 4km
[acrobat]
2014-11-09
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Biegi Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 1
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Kraków, ultimasport.pl
Krakowski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Mundurowi
[acrobat]
2014-11-09
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2014-11-09
Wodzisław, Piotr Ruczka
VIII Wodzisławski Półmaraton
[acrobat]
2014-11-09
Kielce, DataSport
VII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-09
Gniewkowo, STS-Timing
XX Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich
[acrobat]
2014-11-09
Kościan, STS-Timing
X Półmaraton Kościański - 6.2km
[acrobat]
2014-11-09
Kościan, STS-Timing
X Półmaraton Kościański - półmaraton
[acrobat]
2014-11-08
Bielsko-Biała, Michał Dębowski
Bieg Niepodległości
[excel]
2014-11-08
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 1
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km
[acrobat]
2014-11-08
Poznań, Organizator
Grand Prix Dziewiczej Góry - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-08
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawy - bieg 9
[excel]
2014-11-08
Gliwice, Joanna Sarre
III Gliwicki Bieg Tureta
[acrobat]
2014-11-08
Kraków, Marcin Leśnicki
III Grand Prix - 12km
[acrobat]
2014-11-08
Kraków, Marcin Leśnicki
III Grand Prix - 6km
[acrobat]
2014-11-08
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
II Edycja Pierwszej Klubowej Mili
[acrobat]
2014-11-08
Sedranki, Marcin Brynda
II Leśny Cross Niepodległości
[word]
2014-11-08
Szczecin, Karol Radzimski
I Bieg im. Jerzego Kortza
[word]
2014-11-08
Świdnica, Organizator
I Bieg Książąt Śląskich
[word]
2014-11-08
Odolanów, Organizator
I Bieg Uliczny
[excel]
2014-11-08
Gdynia, Robert Zajączkowski
parkrun Gdynia
[acrobat]
2014-11-08
Sanok, Organizator
VIII Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 2.5km
[word]
2014-11-08
Sanok, Organizator
VIII Bieg Sokoli - Niepodległościowy - 5km
[word]
2014-11-08
Radziechowy k.Żywca, Maraton Beskidy
VII Beskidy Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2014-11-08
Radziechowy k.Żywca, Maraton Beskidy
VII Beskidy Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-11-08
Drzewianowo, Tomasz Sojer
VI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-08
Białystok, UKS Bacieczki Białystok
XIV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2014-11-08
Tczew, Good-Time
XXIV Bieg Sambora
[acrobat]
2014-11-08
Ustroń, Rafał Błahut
XXV Bieg Legionów
[acrobat]
2014-11-07
Zgorzelec, Organizator
9. Bieg przy Pochodniach
[acrobat]
2014-11-02
Bystra, Jarek Gniewek
Bieg o Złotą Szyszkę
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 183


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768