redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2016-11-27
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 11. Etap
[acrobat]
2016-11-27
Katowice, DataSport.pl
Altus Cup
[acrobat]
2016-11-27
Poznań, Jarek Nowotny
Bieg charytatywny
[acrobat]
2016-11-27
Szczecin, Waldemar Kowalczyk
Bukowy Kros Górski - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-27
Łódź, CityTrail
GP CITY TRAIL Łódź - bieg 2
[acrobat]
2016-11-27
Gdańsk, CityTrail
GP CITY TRAIL Trójmiasto - bieg 3
[acrobat]
2016-11-27
Puszczykowo, Marcin Stachowiak
III Bieg po Ciacho
[acrobat]
2016-11-27
Woźniki, Ireneusz Górnik
II Woźnicki Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-11-27
Woźniki, Ireneusz Górnik
II Woźnicki Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - OPEN
[acrobat]
2016-11-27
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Power Walk
[acrobat]
2016-11-27
Andrychów, Józef Łyscarz
Nic Andrychowski - Ultra
[excel]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking -Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Dzieci
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Kobiety
[acrobat]
2016-11-27
Lubin, Zbigniew Harendarz
VII Mistrzostwa Polski w NW - Niepełnosprawni
[acrobat]
2016-11-27
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 66.maraton
[excel]
2016-11-27
Bogdanka, Ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - Kobiety
[acrobat]
2016-11-27
Bogdanka, Ultimasport.pl
X Bieg Barbórkowy - OPEN
[acrobat]
2016-11-27
Żory, Marcin Miśków
Żorski Półmaraton Leśny - 10km
[acrobat]
2016-11-27
Żory, Marcin Miśków
Żorski Półmaraton Leśny - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - 10km NW
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - 5km NW
[acrobat]
2016-11-26
Łeba, Good-Time
Bałtyckie Mistrzostwa w Biegach Przełaj. - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Bieg Andrzejkowy - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-26
Biała Podlaska, Łukasz Węda
Bieg Andrzejkowy - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Warszawa, Robert Gadomski
Bieg Ostoja Zwierząt
[acrobat]
2016-11-26
Czyżowice, Barbara Kowalczyk
Bieg Wieczorny Pod Księżycem - drużyny
[acrobat]
2016-11-26
Czyżowice, Organizator
Bieg Wieczorny Pod Księżycem - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Łódź, Radosław Sekieta
Decathlon RUN 3
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 1
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 2
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 3
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - etap 4
[acrobat]
2016-11-26
Ustroń, b4sport.pl
Górska Masakra - Eliminator - OPEN
[acrobat]
2016-11-26
Olsztyn, CityTrail
GP CITY TRAIL Olsztyn - bieg 3
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 10km bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - 5km bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Czerwonak, Organizator
III Grand Prix Dziewiczej Góry - NW bieg 2
[acrobat]
2016-11-26
Siemiątkowo, Mateusz Kownacki
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo
[acrobat]
2016-11-26
Podkowa Leśna, Organizator
IV Noc STO-nogi
[acrobat]
2016-11-26
Pielgrzymka, Marek Dłubała
VIII Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - bieg 1
[acrobat]
2016-11-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Maraton Komandosa - kategorie
[acrobat]
2016-11-26
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
XIII Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2016-11-25
Ryki, Organizator
24-godzinna Charytatywna Sztafeta Andrzejkowa
[acrobat]
2016-11-24
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 8 bieg
[acrobat]
2016-11-24
Jarosławiec, Datasport
Grand Prix PSB
[acrobat]
2016-11-20
Białystok, Krzysztof Skowera
17. Bieg Godzinny - Kobiety
[acrobat]
2016-11-20
Białystok, Krzysztof Skowera
17. Bieg Godzinny - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-20
Kędzierzyn-Koźle, Michał Piotrowicz
1. Dycha Pomarańczowej Pomocy
[acrobat]
2016-11-20
Bełchatów, DataSport.pl
20 Bełchatowska Piętnastka - 5km
[acrobat]
2016-11-20
Bełchatów, DataSport.pl
20 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2016-11-20
Gniezno, PlusTiming
Bieg Drogą S5
[acrobat]
2016-11-20
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-20
Lublin, Organizator
Druga Dycha do Maratonu
[acrobat]
2016-11-20
Bydgoszcz, CityTrail
GP CITY TRAIL Bydgoszcz - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-20
Szczecin, CityTrail
GP CITY TRAIL Szczecin - Bieg 2
[acrobat]
2016-11-20
Sopot, Good-Time
Grand Prix Trójmiasta - etap 2
[acrobat]
2016-11-20
Sopot, Good-Time
Grand Prix Trójmiasta - etap 2 NW
[acrobat]
2016-11-20
Poznań, Marcin Stachowiak
III Olszak Półmaraton
[acrobat]
2016-11-20
Toruń - Olek, Sławek Baliński
II Bieg Przełajowy Olek
[acrobat]
2016-11-20
Swarzedz, PlusTiming
IV Bieg Agrobex Leśna Piątka
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 10
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 11
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 12
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 13
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 14
[acrobat]
2016-11-20
Wrocław, DataSport.pl
Stadium Gym Race - godzina 9
[acrobat]
2016-11-20
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 64. maraton
[excel]
2016-11-20
Żabnica, Józef Łyscarz
ŻabNICa nic górski
[excel]
2016-11-19
Wrocław, Ultimasport
Bieg Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Wrocław, Ultimasport
Bieg Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2016-11-19
Sątopy, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2016-11-19
Poznań, CityTrail
GP CITY TRAIL Poznań - bieg 2
[acrobat]
2016-11-19
Leszczyny, Organizator
II Leszczyński Bieg Leśny - bieg dodatkowy
[excel]
2016-11-19
Leszczyny, Organizator
II Leszczyński Bieg Leśny - OPEN
[excel]
2016-11-19
Przełęcz Kocierska, BGTimeSport
IV Jesienny Bieg Potrójnej
[acrobat]
2016-11-19
Tarnów Opolski, Paweł Kampa
I Bieg Tarnowski
[acrobat]
2016-11-19
Gdynia, Lidia Bebel
Puchar Gdyni
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 12 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 12 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 42 km kobiety
[acrobat]
2016-11-19
Srebrna Góra, Ultimasport
Silver Run Srebrna Góra - 42 km OPEN
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Maraton - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Półmaraton NW - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Biedrusko, Good-Time
Warta Challenge - Półmaraton - bieg 1
[acrobat]
2016-11-19
Kamiennik k.Nysy, Organizator
XI Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2016-11-19
Sztum, Good-Time
XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu - 4 km
[acrobat]
2016-11-19
Sztum, Good-Time
XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu - 9 km
[acrobat]
2016-11-19
Gracze, PulsarSport.pl
XXII Barbórkowy Bieg Skalnika
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 100
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 25
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TP 50
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TR 150
[acrobat]
2016-11-18
Świerzawa, Organizator
Kaczawska Wyrypa - TR 75
[acrobat]
2016-11-17
Gdynia, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 7 bieg
[acrobat]
2016-11-15
Wrocław, Maciek Ciesielski
5 Bieg Rektora
[acrobat]
2016-11-13
Kielce, DataSport.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-13
Lesznowola, DataSport.pl
Duathlon XTB Lesznowola
[acrobat]
2016-11-13
Katowice, CityTrail
GP CITY TRAIL Katowice - bieg 2
[acrobat]
2016-11-13
Otomin, Maciej Hewelt
Hardcorowy Motylek
[acrobat]
2016-11-13
Odolanów, Ultimasport.pl
III Bieg o puchar Burmistrza Gminy i Miasta
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
III Marceliński Bieg Jesienny - 10km
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
III Marceliński Bieg Jesienny - 5km
[acrobat]
2016-11-13
Janówek, Krzysztof Szymborski
II Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-13
Police, Wojciech Bobrowski
II Idziemy i biegniemy dla Krystiana
[acrobat]
2016-11-13
Poznań, PlusTiming
Maltańskie Kieretyny - edycja III
[acrobat]
2016-11-13
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Silesia Run - Kobiety
[acrobat]
2016-11-13
Jastrzębie-Zdrój, DataSport.pl
Silesia Run - OPEN
[acrobat]
2016-11-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross Bieg VII - FINAŁ
[excel]
2016-11-13
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - klasyfikacja ogólna
[excel]
2016-11-13
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - Trójmaraton OPEN
[excel]
2016-11-12
Choroszcz, Wojciech Jastrzębski
2. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-12
Wisła, ZmierzymyCzas.pl
Górska Przygoda - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Wrocław, CityTrail
GP CITY TRAIL Wrocław - bieg 2
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 NW 10km
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 NW 5km
[acrobat]
2016-11-12
Pleszew, Good-Time
III Korona Wielkopolski - etap 3 OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-12
Działdowo, Jacek Cytlał
II Działdowskie Biegi Niepodległości - Młodzież
[acrobat]
2016-11-12
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Witkowski
I Powiatowy Bieg Niepodległościowy
[acrobat]
2016-11-12
Warszawa, Organizator
Piątka z Piłsudskim - Mila Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Warszawa, Organizator
Piątka z Piłsudskim - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Pruszcz Gdański, Good-Time
Pruszczański bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-12
Góra Szybowcowa, Edward Fedyczkowski
RuneXTreme Ledwie Dycha
[acrobat]
2016-11-12
Ogonki, Domtel-Sport.pl
VI Półmaraton Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-12
Ogonki, Domtel-Sport.pl
VI Półmaraton Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-12
Ustroń, Rafał Błahut
XXVII Bieg Legionów
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Domtel-Sport.pl
16. Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Domtel-Sport.pl
16. Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Niepodległości - drużyny
[acrobat]
2016-11-11
Białystok, Krzysztof Skowera
16. Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Poznań, PlusTiming
1 Poznański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Krosno, Roman Żdan
20 Krośnieński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Turek, Organizator
27 Biegi Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Warszawa, DataSport.pl
28. Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Warszawa, DataSport.pl
28. Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Rzeszów, STS-Timing
4. PKO Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Zduńska Wola, Michał Piotrowicz
5. Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Żagań, SuperSport.com.pl
5. Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Żagań, SuperSport.com.pl
5. Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Luboń, PlusTiming
6. Luboński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - GP
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - NW
[acrobat]
2016-11-11
Gdynia, STS-Timing
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Wrocław, DataSport.pl
Bieg Niepodległości z wąsem
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Czerwonak, PlusTiming
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Oborniki Wlkp., Plus Timing
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - 3km
[acrobat]
2016-11-11
Czerwonak, PlusTiming
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Oborniki Wlkp., Plus Timing
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Gniezno, DataSport.pl
Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Piła, Leszek Sipa
Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Gniezno, DataSport.pl
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Piła, Leszek Sipa
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Elbląg, Good-Time
Bieg Niepodległości - Sztafety
[acrobat]
2016-11-11
Bydgoszcz, Tomasz Dobrowolski
Bydgoski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
Chełmski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Jelenia Góra, DataSport.pl
III Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Jelenia Góra, DataSport.pl
III Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Drużyny
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Kępno, Marek Kłoczaniuk
III Bieg Uliczny św. Marcina - Mundurowi Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Skawina - Mogilany, DataSport.pl
III Górski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Łódź, InesSport.pl
III Łódzki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Zakopane, Leszek Behounek
III Zakopiański Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
II Komprachcicka Niepodległościowa Dycha
[acrobat]
2016-11-11
Susz, STS-Timing
II Suski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Radom, Jarek Wojtuniak
IV Radomski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
IV Rydzyński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Rydzyna, Sławek Zygner
IV Rydzyński Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
IV Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ząbki, Organizator
IX Bieg Listopadowy
[acrobat]
2016-11-11
Wegrów, Domtel-Sport.pl
IX Węgrowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Chojnów, Maciek Ciesielski
I Chojnowski Bieg Tkacza
[acrobat]
2016-11-11
Oświęcim, Organizator
Jedenastka na 11 Listopada
[acrobat]
2016-11-11
Kołobrzeg, Janusz Czyżewski
Kołobrzeski Bieg Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Kołobrzeg, Janusz Czyżewski
Kołobrzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Kraków, STS-Timing
Krakowski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Cedynia, Domtel-Sport.pl
Narodowy Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
Ostrowieckie Biegi Niepodegłości
[acrobat]
2016-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicki Biegowy Festyn Niepodległości - FUN
[acrobat]
2016-11-11
Słubice, Maratończyk Pomiar Czasu
Słubicki Biegowy Festyn Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Ryki, Organizator
VII Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-11
Ryki, Organizator
VII Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-11
Brzeg k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
VI Brzeski Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-11
Brzeg k.Opola, ZmierzymyCzas.pl
VI Brzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-11
Jerzmanowa, STS-Timing
V Bieg Gęsi
[acrobat]
2016-11-11
Dobre Miasto, Wojciech Gajewski
V Dobromiejski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
V Górski Bieg Niepodległości - Miasto
[excel]
2016-11-11
Nowa Ruda, Piotr Kozak
V Górski Bieg Niepodległości - OPEN
[excel]
2016-11-11
Biały Kościół, PulsarSport.pl
V Niepodległościowa Jedenastka
[acrobat]
2016-11-11
Lubliniec, WKB Meta Lubliniec
XI Bieg Niepodległości
[excel]
2016-11-11
Kosakowo, Paweł Tusk
XI Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XXIII Biegi Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Góra k.Leszna, PulsarSport.pl
XXIII Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XXIII Bieg Niepodległości - Biegi Młodzieżowe
[acrobat]
2016-11-11
Bydlin, Organizator
XXII Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów
[acrobat]
2016-11-11
Stalowa Wola, Piotr Aniol
XXIV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Goleniów, Domtel-Sport.pl
XXVIII Goleniowska Mila Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-11
Goleniów, Domtel-Sport.pl
XXVIII Goleniowska Mila Niepodległości - Mila
[acrobat]
2016-11-11
Malbork, Good-Time
XXVI Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Czechowice-Dziedzice, Bartłomiej Karas
XXV Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-11
Łubianka, STS-Timing
XX Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-10
Legnica, DataSport.pl
Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-06
Okonek, b4sport.pl
Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2016-11-06
Brzeźnica k.Radłowa, Good-Time
Bieg Radłowa - NW
[acrobat]
2016-11-06
Brzeźnica k.Radłowa, Good-Time
Bieg Radłowa - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - NW
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Szczecin, Kamil Dzietczyk
Chodzimy, Biegamy, Kasi Pomagamy - Sztafety
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Drużyny
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
Finał GP Woj. Kujawsko Pomorskiego - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-06
Warszawa, CityTrail
GP CITY TRAIL Warszawa - bieg 2
[acrobat]
2016-11-06
Chorzów, Natalia Krupa
III Bieg Dwóch Szybów
[acrobat]
2016-11-06
Ostrów Mazowiecka, Organizator
I Ostrowski Półmaraton Wolności - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Ostrów Mazowiecka, Organizator
I Ostrowski Półmaraton Wolności - Mężczyźni
[acrobat]
2016-11-06
Reda, Michał Pusdrowski
I Zimowe Grand Prix Redy - Etap 2
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2016-11-06
Szczytno, SuperCzas.pl
Szczycieński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Tarnów, Kacper Piech
Tarnowska Dyszka
[acrobat]
2016-11-06
Otwock, Ryszard Myśliwski
VI Bieg Otwocki - Dzieci
[acrobat]
2016-11-06
Otwock, Ryszard Myśliwski
VI Bieg Otwocki - OPEN
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 11km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 23km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 3.7km
[acrobat]
2016-11-06
Kraków, Grzegorz Wójcik
V Grand Prix Krakowa 1/5 - 5.7km
[acrobat]
2016-11-06
Widacz, Radosław Sidor
Widacki Bieg Niepodległości
[acrobat]
2016-11-06
Kościan, STS-Timing
XII Międzynarodowy Kościański Półmaraton
[acrobat]
2016-11-06
Gniewkowo, STS-Timing
XXII Gniewkowski bieg im.Rodziny Milewskich
[acrobat]
2016-11-06
Puławy, PulsarSport.pl
XXVII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 10km
[acrobat]
2016-11-06
Puławy, PulsarSport.pl
XXVII Ogólnopolski Bieg Niepodległości - 5km
[acrobat]
2016-11-06
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
X Wodzisławski Półmaraton
[acrobat]
2016-11-05
Rogoźno, Datasport
2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II
[acrobat]
2016-11-05
Świdnica, Datasport
2 RST Półmaraton Świdnicki - kobiety
[excel]
2016-11-05
Świdnica, Datasport
2 RST Półmaraton Świdnicki - OPEN
[excel]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - Maraton MTB Mega
[acrobat]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - Maraton MTB Mini
[acrobat]
2016-11-05
Łeba, Good-Time
5. Duathlon Na Wydmach - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Olkusz, Asia Szczepanek
Bieg Szlakiem Orlich Gniazd
[acrobat]
2016-11-05
Warszawa, STS-Timing
Cross Bielański
[acrobat]
2016-11-05
Lublin, CityTrail
GP CITY TRAIL Lublin - bieg 2
[acrobat]
2016-11-05
Trzemeszno, Maratończyk Pomiar Czasu
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 NW
[acrobat]
2016-11-05
Trzemeszno, Maratończyk Pomiar Czasu
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Nowa Sarzyna, Jacek Wojdałowicz
II Bieg Niepodległości - NW
[acrobat]
2016-11-05
Nowa Sarzyna, Jacek Wojdałowicz
II Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Gubin, PulsarSport.pl
IV Bieg Biegambolubię Bez Granic
[acrobat]
2016-11-05
Sedranki k.Olecka, Marcin Brynda
IV Leśny Cross Niepodległości
[word]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - NW
[acrobat]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Radziechowy, BGTimeSport
IX Maraton Beskidy - rajd
[acrobat]
2016-11-05
Aleksandrów Kujawski, STS-Timing
I Półmaraton Przemytnika
[acrobat]
2016-11-05
Leśnica, Piotr Orian
Leśnicka Piątka - NW
[acrobat]
2016-11-05
Leśnica, Piotr Orian
Leśnicka Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-11-05
Poznań, DomTel-Sport
Runmageddon Rekrut
[acrobat]
2016-11-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 11
[excel]
2016-11-05
Witostowice, Jacek Szpunt
Tuzin dla Olka
[acrobat]
2016-11-05
Mysłowice, Rafał Kontowicz
V Myslowicka Liga Crossowa - Bieg VI
[acrobat]
2016-11-05
Tczew, Good-Time
XXVI Uliczny Bieg Sambora
[acrobat]
2016-11-04
Leźnica Wielka, Datasport
VI Bieg Szwoleżera
[acrobat]
2016-11-04
Korfantów, Organizator
XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe
[word]
2016-11-03
Czwartek, Rafał Plewiski
Czwartkowe Biegi Śledzia - 6 bieg
[acrobat]
2016-11-01
Toruń, Jadwiga Wichrowska
GP Torunia - Generalka
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 277


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768