redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2014-05-31
Kobiór k.Tych, Piotr Szałasny
1. Kobiórski Bieg Bez Celu
[acrobat]
2014-05-31
Piaski k.Gostynia, Rafał Talarczyk
31 Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
Cross Błędowa
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Królewska, Andrzej Mathiak
III Bieg pod Górę - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Dąbrowa Królewska, Andrzej Mathiak
III Bieg pod Górę - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Luzino, Piotr Czarnecki
III Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2014-05-31
Police, Zbigniew Pokrzywiński
II Bieg po zdrowie
[acrobat]
2014-05-31
Sobieszów, Daniel Chojnacki
II Chojnik Maraton
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, Organizator
II Grand Prix Parków Wrocławskich - 3 bieg
[acrobat]
2014-05-31
Giełczyn k.Łomży, Jacek Dłużniewski
II Leśny Półmaraton w Giełczynie
[excel]
2014-05-31
Kozienice k.Radomia, Piotr Łapiński
IV Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
[acrobat]
2014-05-31
Sokołowsko, Mateusz Zieliński
IV Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Szelkowski Bieg Długodystansowy - Kob.
[acrobat]
2014-05-31
Szelków k.Makowa Maz, Krzysztof Jastrzębski
IV Szelkowski Bieg Długodystansowy - Men.
[acrobat]
2014-05-31
Mazańcowice k.B-B, Wojciech Zawada
I Bieg po Zdrowie - kat.
[acrobat]
2014-05-31
Mazańcowice k.B-B, Wojciech Zawada
I Bieg po Zdrowie - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Wyszyna, Inessport
I Bieg Wyszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-31
Wyszyna, Inessport
I Bieg Wyszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Kędzierzyn-Koźle, Organizator
I Przełajowy Bieg Pamięci Powstań Śląskich
[acrobat]
2014-05-31
Zalesie Górne, Organizator
I Zaleskie Biegi Górskie
[acrobat]
2014-05-31
Jantar, Good-Time
Jantarowy Przełaj
[acrobat]
2014-05-31
Łeba, Marcin Jank
Kaszubski Rajd na Orientację
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - bieg rodzinny
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - Krasnoludki
[acrobat]
2014-05-31
Piaseczno, DataSport
Piaseczyńska Piątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Wrocław, DataSport
Sky Tower Run - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Rzeszów, Organizator
Ultramaraton Podkarpacki
[acrobat]
2014-05-31
Strzebiń k.Lublińca, Organizator
VIII Bieg Św Urbana - NW
[acrobat]
2014-05-31
Strzebiń k.Lublińca, Organizator
VIII Bieg Św Urbana - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Skorzewo, Good-Time
VI Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2014-05-31
Nieżychowo k.Wyrzysk, Marcin Starszak
VI Cross Nieżychowski
[acrobat]
2014-05-31
Szczytno, Organizator
V Szczycieńska Piętnastka
[word]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - Gmina kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - Gmina mężczyźni
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - kategorie
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2014-05-31
Sobótka, DataSport
XXI Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2014-05-31
Twardogóra, Piotr Cych
I Echa Doliny Baryczy
[acrobat]
2014-05-30
Gdynia, Daniel Kowalski
II Bieg Pięć Mil
[acrobat]
2014-05-30
Gdynia, Daniel Kowalski
II Bieg Pięć Mil - drużynowo
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - bieg sportowy 2.4km
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - dzieci
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - mieszkańcy
[acrobat]
2014-05-25
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
14 Europejskie Biegu Uliczne - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - drużyny
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - kob.
[acrobat]
2014-05-25
Janowiec Wlkp, DataSport
26 Biegi im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Krotoszyn, Organizator
35 Bieg Krotosa
[acrobat]
2014-05-25
Borki k.Wolsztyna, Michał Sokół
Bieg Konwaliowa 5-ka
[acrobat]
2014-05-25
Tarnów, Organizator
Bieg na Zamek po Miecz Spycymira
[acrobat]
2014-05-25
Dąbrówka k.Poznania, Marcin Napierała
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki - nw
[acrobat]
2014-05-25
Dąbrówka k.Poznania, Marcin Napierała
Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Rybnik, DataSport.pl
Bieg Wiosny - Polska Biega
[acrobat]
2014-05-25
Sopień, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg III kob.
[acrobat]
2014-05-25
Sopień, Łukasz Murawski
Cross Liga 2014 - bieg III men.
[acrobat]
2014-05-25
Kozłów Biskupi, Józef M. Brzezina
Grand Prix Kozłowa Biskupiego
[word]
2014-05-25
Wisła, Marek Cieślar
II Bieg Cieślarów
[acrobat]
2014-05-25
Kuchary k.Płońska, Andrzej Świercz
II Bieg Kwitnących Ogrodów - 10km
[acrobat]
2014-05-25
Kuchary k.Płońska, Andrzej Świercz
II Bieg Kwitnących Ogrodów - 5km
[acrobat]
2014-05-25
Nakło nad Notecią, STS - Timing
II Bieg Przełajowy Doliną Noteci
[acrobat]
2014-05-25
Kraków, Rafał Oświęcimka
II Bieg Swoszowicki - 5KM
[acrobat]
2014-05-25
Kraków, Rafał Oświęcimka
II Bieg Swoszowicki - mila
[acrobat]
2014-05-25
Janów k.Częstochowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar Nordic Walking
[word]
2014-05-25
Gdańsk, Dariusz Lulewicz
IX Cross Grupy Trójmiasto
[acrobat]
2014-05-25
Rawa Mazowiecka, Grzegorz Stefaniak
I Rawski Bieg
[acrobat]
2014-05-25
Jastrzębie-Zdrój, DataSport
Kobiety na 5+ - Jastrzębie
[acrobat]
2014-05-25
Jastrzębie-Zdrój, DataSport
Kobiety na 5+ - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Rostkowo, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2014-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój - kobiety
[acrobat]
2014-05-25
Jedlina Zdrój, Grzegorz Kalinowski
Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój - mężczyźni
[acrobat]
2014-05-25
Zgorzelec, STS - Timing
Triathlon Łużycki - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Zgorzelec, STS - Timing
Triathlon Łużycki - sztafety
[acrobat]
2014-05-25
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Etap III
[excel]
2014-05-25
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XII Międzynarodowy Bieg Wenedów - mila
[acrobat]
2014-05-25
Koszalin, Arkadiusz Kozak
XII Międzynarodowy Bieg Wenedów - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Człuchów k.Chojnic, Bartosz Buczko
XVI Mały Bieg Tura
[acrobat]
2014-05-25
Człuchów k.Chojnic, Bartosz Buczko
XXI Bieg Tura
[acrobat]
2014-05-25
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXII Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2014-05-25
Lidzbark Warmiński, Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - GP Warmii kob.
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - GP Warmii men.
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - Kobiety
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warm., Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - lidzbarczanie
[acrobat]
2014-05-25
Lidzbark Warmiński, Piotr Suszyński
X Lidzbarski Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 10km
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 15km
[acrobat]
2014-05-25
Giżycko, Domtel-Sport
Giżyckie 5-10-15 - 5km
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Łódź, DataSport.pl
12 Bieg Ulicą Piotrkowską - wózki
[acrobat]
2014-05-24
Siechnice k.Wrocławi, Organizator
Biegaj w Siechnicach - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Siechnice k.Wrocławi, Organizator
Biegaj w Siechnicach - PRO RUN
[acrobat]
2014-05-24
Dolsk k.Śremu, Witek Opielewicz
Dolska dycha
[acrobat]
2014-05-24
Żyrowa, Organizator
Gala Sportu
[acrobat]
2014-05-24
Miłomłyn k.Ostródy, Organizator
Grand Prix Miłomłyna w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2014-05-24
Mysłowice, Rafal Kontowicz
III Myslowicka Liga Crossowa - Bieg III
[acrobat]
2014-05-24
Poznań, Plus-timing.pl
III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza
[acrobat]
2014-05-24
Siemiatycze , Good-Time
III. Siemiatycka Wieczorna Dycha
[acrobat]
2014-05-24
Juchnowiec Dolny, Marek Muszyński
II Bieg Konopielki
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - 15km
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - 6.5 km
[acrobat]
2014-05-24
Września, Maciej Szygenda
II Charytatywny Piknik Sportowy - NW
[acrobat]
2014-05-24
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
II Podkowiańska Dycha
[acrobat]
2014-05-24
Podkowa Leśna, Domtel-Sport
II Podkowiańska Dycha - 2.5km
[acrobat]
2014-05-24
Golina k.Konina, Grażyna Łechtańska
IV Bieg Konwaliowy
[acrobat]
2014-05-24
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
IV Półmaraton Leśny
[acrobat]
2014-05-24
Chyrowa k.Krosna, Jakub Rygiel
Marszobieg
[excel]
2014-05-24
Ostrowiec Świętokrzy, Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-05-24
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Piątka Pileckiego
[acrobat]
2014-05-24
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Polska biega
[acrobat]
2014-05-24
Poręba k.Krakowa, Organizator
Półmaraton Mustanga
[acrobat]
2014-05-24
Złoty Stok k.Kłodzka, Paweł Bonk
Puchar Polski w Dogtrekkingu
[acrobat]
2014-05-24
Słupsk, Slawomir Cwirko
Szybki Kilos
[acrobat]
2014-05-24
Lublin, Damian Ruta
Test Coopera dla wszystkich
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - drużyny
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - kategorie
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Kwidzyn, DataSport
V Bieg Papiernika - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Koszwice k.Lublińca, Mateusz Wrzyciel
V Edycja Akcji Polska Biega
[acrobat]
2014-05-24
Sławno, Krzysztof Kowalczyk
XVIII Bieg Święców
[acrobat]
2014-05-24
Kosakowo k.Gdyni, Organizator
XVII Grand Prix Powiatu Puckiego
[word]
2014-05-24
Cieśle k.Krasocina, Hieronim Olejniczak
XXII Półmaraton Świętokrzyski - kat.
[acrobat]
2014-05-24
Cieśle k.Krasocina, Hieronim Olejniczak
XXII Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2014-05-24
Nowa Sól, SuperSport
XXXI Półmaraton Solan
[acrobat]
2014-05-24
Nowa Sól, SuperSport
XXXI Półmaraton Solan - Kobiety
[acrobat]
2014-05-24
Lublin, Sylwia Krasuska
XXXVII Bieg Kwitnącej Wiśni
[word]
2014-05-24
Tarnów, Maciej Pokorny
X Bieg Sanguszków
[acrobat]
2014-05-24
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Zielona Dycha - 10km
[acrobat]
2014-05-24
Żyrowa k.Zdziszowic, Organizator
Żyrowik 2014 - V Crossduathlon
[acrobat]
2014-05-23
Ożarowice, Katarzyna Kwiecień
Bieg na 5565m
[acrobat]
2014-05-23
Zakopane, Leszek Behounek
Polska biega
[excel]
2014-05-23
Brzeszcze, Beata Jagiełło
Polska Biega- Brzeszcze
[word]
2014-05-23
Żyrowa k.Zdziszowic, Organizator
VII Annogórskie Biegi Przełajowe
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - mund. kobiety
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - mund. mężczyźni
[word]
2014-05-23
Szczecin, Janusz Żywicki
XI Dąbski Bieg Uliczny - OPEN
[word]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - kategorie wiekowe
[acrobat]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Kraków, DataSport
13 Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Bielsko-Biała, DataSport
22 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Bielsko-Biała, DataSport
22 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Murowaniec k.Kalisza, Mariusz Kurzajczyk
Bieg 10-lecia
[excel]
2014-05-18
Puławy, Pulsar Sport
Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły - 10km
[acrobat]
2014-05-18
Puławy, Pulsar Sport
Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły - 5km
[acrobat]
2014-05-18
Bydgoszcz, Marta Grzelczak
Bieg po zdrowie [2014]
[excel]
2014-05-18
Sieroszewice, Jan Hyhs
Duathlon Sieroszewice
[excel]
2014-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
III Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
III Bieg Lwa - Pogoń Lwa
[acrobat]
2014-05-18
Piekary Śląskie, Karolina Planeta
II Piekarski Festiwal Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-18
Toruń, Robert Mazurowski
Test Coopera
[acrobat]
2014-05-18
Wysoka Wieś, Good-Time
VII Letni Bieg Sasinów - 5km
[acrobat]
2014-05-18
Wysoka Wieś, Good-Time
VII Letni Bieg Sasinów - półmaraton
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-18
Działoszyn, DataSport
V Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Chojnice, Good-Time
XXX Tur de Chojnice
[acrobat]
2014-05-18
Łobżenica k.Piły, inesSport
XX Bieg im. Alojzego Graja
[acrobat]
2014-05-18
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Z Siódemką na 7-mkę - bieg z mistrzem
[acrobat]
2014-05-18
Częstochowa, Grzegorz Wlem
Z Siódemką na 7-mkę - OPEN
[acrobat]
2014-05-18
Kostrzyn, Plus Timing
2 Kurdeszowa (Za)Dyszka
[acrobat]
2014-05-17
Myślibórz, Grzegorz Dąbrowski
10-tka Myśliborska
[acrobat]
2014-05-17
Wrocław, Dominik Krumin
17 Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2014-05-17
Rawicz, Daniel Knopisz
24-godzinny Festiwal Sportu - indywidualnie
[acrobat]
2014-05-17
Rawicz, Daniel Knopisz
24-godzinny Festiwal Sportu - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Chodzież, STS-Timing
31 Bieg Grzymalitów
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Krystian Cempa
Biegiem po Wichrowskich Lasach - Kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Krystian Cempa
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Wrocław, Organizator
Bieg Firmowy
[acrobat]
2014-05-17
Lublin, Anna Skóra
Bieg na szczyt UMCS
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - kat.
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, Grzegorz Wlem
Bieg Radia RMF FM - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - ed. II 10km
[acrobat]
2014-05-17
Gdynia, Marcin Richert
GP w biegach górskich - ed. II 5km
[acrobat]
2014-05-17
Nowy targ, Agnieszka Czajkowska
II Bieg o Puchar Rektora PPWSZ
[acrobat]
2014-05-17
Olecko, Good-Time
II Olecka Trzynastka
[acrobat]
2014-05-17
Krusze k.Tłuszczu, Artur Dzięcioł
IV Bieg Cichociemnych - kob.
[acrobat]
2014-05-17
Krusze k.Tłuszczu, Artur Dzięcioł
IV Bieg Cichociemnych - men.
[acrobat]
2014-05-17
Sielpia k. Końskie, Wojtek Pasek
IX Cross maraton przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - drużyny
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - kateg.
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Kraków, DataSport
IX Mini Cracovia Maraton im. P.Gładkiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Świecie, GoodTime
I Bieg Rycerski
[acrobat]
2014-05-17
Łódź, inesSport
LCJ Run
[acrobat]
2014-05-17
Łochowice k.Bydg., Dariusz Warylewski
Łochowicka Piątka
[acrobat]
2014-05-17
Łaziska Górne, Organizator
VII Bieg o Łaziskie Liście
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - Gniezno
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Gniezno, DataSport
XII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Hajnówka, PulsarSport.pl
XIV Półmaraton Hajnowski - Kobiety
[acrobat]
2014-05-17
Hajnówka, PulsarSport.pl
XIV Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2014-05-17
Konin, Plus Timing
XVI Bieg Milowego Słupa
[acrobat]
2014-05-17
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XXII Polsko-Czeski Półmaraton
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - kob.
[acrobat]
2014-05-17
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - kategorie
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - kobiety
[acrobat]
2014-05-16
Kraków, DataSport
I Bieg Nocny 10km - OPEN
[acrobat]
2014-05-16
Biel k.Ostrów Maz., Regina Klimaszewska
Leśna 90-tka
[acrobat]
2014-05-14
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - bieg 5
[excel]
2014-05-13
Skorzewo, Organizator
VI Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - Bieg Europejczyka
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Białystok, DataSport
2 Białystok Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Gliwice, Tomasz Kozicki
2. Piknik Sportowy Biegamy z Sercem - nw
[acrobat]
2014-05-11
Gliwice, Tomasz Kozicki
2. Piknik Sportowy Biegamy z Sercem - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Rydzyna k.Leszna, Organizator
3-R-PWSZ dla Regionu
[acrobat]
2014-05-11
Swarzędz, Plus Timing
3 Bieg Szpot
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - 10km
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - 3km
[acrobat]
2014-05-11
Gdańsk, Jakub Piotrkowski
Bieg Prześcignę raka II - nordic walking
[acrobat]
2014-05-11
Wrząsowice k.Krakowa, Grzegorz Musił
Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego - bieg otwarty
[acrobat]
2014-05-11
Wrząsowice k.Krakowa, Grzegorz Musił
Bieg Rotmistrza Witolda Pileckiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Lubaczów, czasomierzyk.pl
III Roztoczański Maraton
[acrobat]
2014-05-11
Mietków, Ultimasport.pl
II Bieg Mietkowski
[acrobat]
2014-05-11
Lublin, STS-Timing
II Maraton Lubelski
[acrobat]
2014-05-11
Żory, DataSport.pl
II Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2014-05-11
Duszniki Wlkp., Michał Włodarczyk
IV Dusznickie Przełaje
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - Bieg Festiwalowy
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - kategorie
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
IV Maraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Katowice, August Jakubik
IV Panewnicki Dziki Bieg
[excel]
2014-05-11
Leszno k.Warszawy, Domtel-Sport
I Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK
[acrobat]
2014-05-11
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg III
[word]
2014-05-11
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-11
Dąbrowa Górnicza, ZmierzymyCzas.pl
Szóstka Pogorii - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2014-05-11
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VIII Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Konstantynów Łódzki, inesSport
VII Bieg Wdzięczności
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
V Półmaraton Opolski - kobiety
[acrobat]
2014-05-11
Opole, DataSport
V Półmaraton Opolski - OPEN
[acrobat]
2014-05-11
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XVIII Bieg Magurki
[excel]
2014-05-11
Wleń k.Jeleniej Góry, Tomasz Kołodziej
XXIII Memoriał im. Michała Fludra
[acrobat]
2014-05-11
Gołdap, Organizator
XXXVIII Bieg Zwycięstwa
[acrobat]
2014-05-11
Ostrołęka, STS - Timing
XX Jubileuszowy Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - gmina
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - kat.
[acrobat]
2014-05-11
Rudniki, DataSport.pl
XX Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Koszalin, Michał Bieliński
10 lat w Unii Europejskiej
[acrobat]
2014-05-10
Katowice, Marcin Siwek
Bieg Charytatywny Schodami po schody
[acrobat]
2014-05-10
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2014-05-10
Warszawa, Organizator
Cała Polska biega z mapą
[acrobat]
2014-05-10
Poznań, Organizator
Dziewicza Góra Biega - 10km
[acrobat]
2014-05-10
Poznań, Organizator
Dziewicza Góra Biega - 5km
[acrobat]
2014-05-10
Grodzisk Wlkp., Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 110km
[acrobat]
2014-05-10
Grodzisk Wlkp., Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 55km
[acrobat]
2014-05-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Wyspiańskiego - kat.
[acrobat]
2014-05-10
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
IX Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Ropczyce, Maciek Sąsiadek
I Zadaniowy Rajd na Orientację
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - 10km
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - 5km
[acrobat]
2014-05-10
Strzałkowo, Honorata łysiak
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo - NW
[acrobat]
2014-05-10
Chyrowa k.Krosna, Michał Szopa
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim
[acrobat]
2014-05-10
Kielce, Marcin Maculewicz
Test Coopera
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - drużynowa
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Złotów k.Piły, Andrzej Przybylski
VIII Bieg Zawilca - rodzinna
[acrobat]
2014-05-10
Inowrocław, PulsarSport
VII Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2014-05-10
Inowrocław, PulsarSport
VII Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-10
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Skawina, DataSport.pl
XII Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2014-05-10
Skawina, DataSport.pl
XII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2014-05-10
Olesno, zmierzymyczas.pl
XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju
[acrobat]
2014-05-10
Grajewo, Good-Time
XVI Bieg Wilka
[acrobat]
2014-05-10
Warszawa, Organizator
X Accreo Ekiden
[acrobat]
2014-05-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia - Bieg 3
[excel]
2014-05-09
Kovel - Ukraina, STS - Timing
IX Półmaraton Kowelski - 8km
[acrobat]
2014-05-09
Kovel - Ukraina, STS - Timing
IX Półmaraton Kowelski - OPEN
[acrobat]
2014-05-09
Ojców k.Krakowa, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon
[acrobat]
2014-05-09
Jastrzębie-Zdrój, Jakub Staśkiewicz
V Jastrzębski Test Coopera
[acrobat]
2014-05-04
Toruń, STS-Timing
10 km Run Toruń
[acrobat]
2014-05-04
Jarocin, Wiśniewski Wojciech
Atlas Run
[acrobat]
2014-05-04
Puszczykowo, Organizator
CAS na Bieganie!
[excel]
2014-05-04
Pionki, Organizator
GP Pionek - wiosna
[acrobat]
2014-05-04
Limanowa, Stowarzyszenie Frikaj.pl
II Bieg Alpejski FRIKAJ
[acrobat]
2014-05-04
Serock k.Legionowa, Rafał Gliwa
II Bieg Wojciechowy
[acrobat]
2014-05-04
Kołobrzeg, Łukasz Sobczyk
II Kołobrzeg Maraton
[acrobat]
2014-05-04
Poraj k.Częstochowy, Ania Kozik
IV Jurajski Puchar NW
[acrobat]
2014-05-04
Kraków, ultimasport.pl
IX Bieg Kraków-Skotniki - marszobieg
[acrobat]
2014-05-04
Kraków, ultimasport.pl
IX Bieg Kraków-Skotniki - OPEN
[acrobat]
2014-05-04
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Mila Cygana
[acrobat]
2014-05-04
Ostrowiec Świętokrzy, Jarosław Słodkiewicz
MosirGutwinRun
[acrobat]
2014-05-04
Piaseczno, Wiesław Paradowski
Piaseczyńska Mila Konstytucyjna
[acrobat]
2014-05-04
Olsztyn, Organizator
Piątka Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2014-05-04
Katowice, Daniel Wójcik
SilesiaMan 2014
[acrobat]
2014-05-04
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 2 - kat.
[acrobat]
2014-05-04
Warszawa, Jan Goleń
Szybko po Woli - bieg 2 - OPEN
[acrobat]
2014-05-04
Poznań, Andrzej Przybylski
Wings for Life World Run (7MB)
[acrobat]
2014-05-04
Pszczew, Organizator
XXXI Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2014-05-04
Wiączyń k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
IV Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2014-05-04
Góra k.Leszna, Organizator
I Bieg Leśny 100% Pasji
[acrobat]
2014-05-03
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
100 Maraton Prezesa
[acrobat]
2014-05-03
Gryfino, Domtel-Sport
39 Bieg Transgraniczny
[acrobat]
2014-05-03
Świnoujście, Good-Time
Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Bytom, Mirosław Kolonko
Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2014-05-03
Szczecin, Łukasz Rokicki
Bieg Konstytucji 3 Maja - 5km
[acrobat]
2014-05-03
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Warszawa, DataSport.pl
Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Czarna Dąbrówka, Organizator
Bieg Orłów
[acrobat]
2014-05-03
Szczecin, Łukasz Rokicki
Bieg Unii Europejskiej - 10km
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - 10 km kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - 10 km OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton kategorie
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Jelenia Góra, DataSport
II Półmaraton Jeleniogórski - półmaraton OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - Gru.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - kat.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - kob.
[acrobat]
2014-05-03
Grudziądz, DataSport
II Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Rawa Mazowiecka, Grzegorz Stefaniak
II Rawski Bieg Konstytucji
[acrobat]
2014-05-03
Zajączki Drugie, Organizator
IX Bieg Zajączkowski
[acrobat]
2014-05-03
Zajączki Drugie, Organizator
IX Bieg Zajączkowski - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-03
Supraśl, Wioleta Zalewska
I Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Grębocice, Bogdan Kuliński
I Bieg o puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - 10km
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - 3km
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - bieg młodzieżowy
[acrobat]
2014-05-03
Racibórz, Beata Szyjka
VII Bieg bez Granic - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
VI Bieg Uliczny Pomiędzy Zamkami
[excel]
2014-05-03
Radlin, Linder Rafał
XIX EKO-Bieg
[acrobat]
2014-05-03
Radziejów, Domtel-Sport
XI Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2014-05-03
Rudze k.Wadowic, Tomasz Wójcik
XVIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Kob.
[acrobat]
2014-05-03
Rudze k.Wadowic, Tomasz Wójcik
XVIII Bieg Konstytucji 3 Maja - Men.
[acrobat]
2014-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XVII Bieg Samorządowy - drużynowo
[acrobat]
2014-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XVII Bieg Samorządowy - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XVI Krośnieński Bieg Konstytucji
[acrobat]
2014-05-03
Mogilno-Trzemeszno, STS - Timing
XXIII Bieg im. Jana Kilińskiego
[acrobat]
2014-05-03
Mogilno-Trzemeszno, Edyta Koperska
XXIII Bieg im. Jana Kilińskiego
[excel]
2014-05-03
Zbąszynek, PulsarSport.pl
XXII Bieg Konstytucji - kobiety
[acrobat]
2014-05-03
Zbąszynek, PulsarSport.pl
XXII Bieg Konstytucji - OPEN
[acrobat]
2014-05-03
Stalowa Wola, Piotr Anioł
XXVI Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2014-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXIV Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2014-05-02
Pniewo, Arkadiusz Żyła
12 Bieg Po Słońce
[acrobat]
2014-05-02
Samborowo k.Ostródy, Marta Chocian
III Bieg Drwęcy
[acrobat]
2014-05-02
Trzemeszno, Justyna Stankowska
III Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzemeszno
[word]
2014-05-02
Warszawa, Paweł Zach
II Bieg Flagi
[acrobat]
2014-05-02
Warszawa, Paweł Zach
II Bieg Flagi - Nordic Walking
[acrobat]
2014-05-02
Wieleń k.Czarnkowa, Martyna Drab
IV Bieg Papieski
[word]
2014-05-02
Zamość, Michał biały
I Bieg Wokół Twierdzy
[excel]
2014-05-02
Tczew, Szymon Bloch
Silgan - Ćwierćmaraton
[acrobat]
2014-05-02
Wągrowiec, Marcin Nawrocki
Wągrowiecka Dziewiątka
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - kobiety
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2014-05-02
Węgorzewo, ultimasport.pl
X Półmaraton Węgorza - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Włocławek, Organizator
32 Bieg Kujawiaka - Kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Włocławek, Organizator
32 Bieg Kujawiaka - Męzczyźni
[acrobat]
2014-05-01
Rosnowo k.Koszalina, Cezary Famulski
4 bieg majowy - dzieci
[excel]
2014-05-01
Rosnowo k.Koszalina, Cezary Famulski
4 bieg majowy - OPEN
[excel]
2014-05-01
Miłomłyn k.Ostródy, Organizator
Biegowa Majówka
[acrobat]
2014-05-01
Resko, Sebastian Wierzbicki
Bieg o Strzałę Widanta
[acrobat]
2014-05-01
Przeźmierowo, Good-Time
Bieg Unijny
[acrobat]
2014-05-01
Smołdzino, Marek Stawicki
Dycha po Piachu - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Smołdzino, Marek Stawicki
Dycha po Piachu - 13.7km
[acrobat]
2014-05-01
Koluszki, Organizator
GP Koluszek
[word]
2014-05-01
Lisowice, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - dzieci
[excel]
2014-05-01
Lisowice k.Lublińca, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Lisowice k.Lublińca, ultimasport
III Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Piła, Pulsar Sport
III Ćwierćmaraton Muzyczny
[acrobat]
2014-05-01
Brudzeń Duży, ultimasport.pl
III Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Brudzeń Duży, ultimasport.pl
III Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Święcany, Organizator
III Półmaraton im. Stanisława Zająca - 21km
[acrobat]
2014-05-01
Święcany, Organizator
III Półmaraton im. Stanisława Zająca - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - Nordic Walking 3km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - Nordic Walking 8km
[acrobat]
2014-05-01
Brzoza k.Bydgoszczy, Zbigniew Wiśniewski
II Bieg Papieski - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Dąbrowa Górnicza, Mariusz Ziach
II Bieg Przodownika
[acrobat]
2014-05-01
Legnickie Pole, Pulsar Sport
Majowe Biegi Przełajowe - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Legnickie Pole, Pulsar Sport
Majowe Biegi Przełajowe - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Poznań, Organizator
ProTouch Interrun - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Poznań, Organizator
ProTouch Interrun - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Kraków, Ryszard Machlowski
Ultramaraton Trzy Korony
[excel]
2014-05-01
Świdnica, Organizator
VI Bieg Goplany
[excel]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - dzieci 1
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - dzieci 2
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2014-05-01
Gaszynk. Wielunia, Robert Olek
V Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - kobiety
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, ANDYCOM BIS
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - Nordic Walking 10km
[acrobat]
2014-05-01
Jelcz-Laskowice, DataSport
XIII Maraton Jelcz-Laskowice - OPEN
[acrobat]
2014-05-01
Chełmża, Iwona Niedzielska
XII Półmaraton Chełmżyński
[acrobat]
2014-05-01
Sianów, Organizator
XVII Bieg im.Ryszarda Tarrgaszewskiego - 10km
[acrobat]
2014-05-01
Sianów, Organizator
XVII Bieg im.Ryszarda Tarrgaszewskiego - 5km
[acrobat]
2014-05-01
Krapkowice, zmierzymyczas.pl
XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2014-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny - biegi młodzie.
[acrobat]
2014-05-01
Kępno, Organizator
I Kępiński Bieg Uliczny
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 398


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768