redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2013-11-30
Jarosławiec, Jan Salewski
Bieg Powitanie Zimy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-30
Jarosławiec, Jan Salewski
Bieg Powitanie Zimy - OPEN
[acrobat]
2013-11-30
Poznań, Organizator
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton komandosa - Drużyny
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Kategorie
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Kobiety
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - OPEN
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Data Sport
Maraton Komandosa - Służby mundurowe
[acrobat]
2013-11-30
Lubliniec, Krzysztof Szwed
Wielki Szlem
[acrobat]
2013-11-30
Konin, Data Sport
XXII Bieg o Lampkę Górniczą - Kobiety
[acrobat]
2013-11-30
Konin, Data Sport
XXII Bieg o Lampkę Górniczą - OPEN
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - drużyny
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - kobiety
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - OPEN
[acrobat]
2013-11-27
Gdynia, Daniel Kowalski
I Bieg Pięć Mil - Puchar Dowódcy DOB
[acrobat]
2013-11-24
Katowice, Piotr Kozak
Altus Cup
[excel]
2013-11-24
Gdynia, Organizator
Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-24
Lublin, STS-Timing
II Dycha do Maratonu
[acrobat]
2013-11-24
Szczecin, STS-Timing
II Grand Prix Szczecin - Run Expert
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - AZS kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - AZS mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Wrocław, Ultimasport
43 Bieg z okazji Dnia Podchorążego - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Kraków, Organizator
Bieg o Smoka
[excel]
2013-11-23
Olsztyn, Organizator
Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-23
Lubin, Marek Dłubała
MMP w biegach przełajow - Grand Prix
[acrobat]
2013-11-23
Toruń, Organizator
Top-Cross Torunia
[excel]
2013-11-23
Lublin, Marek Dłubała
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - kobiety
[acrobat]
2013-11-23
Lublin, Marek Dłubała
V Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-23
Huta Palędzka, Maciej Wąsowski
V Nocne Zawody na Orientację NOCEK
[acrobat]
2013-11-23
Sztum, Jan Salewski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 4.7km
[acrobat]
2013-11-23
Sztum, Jan Salewski
XV Zimowe Grand Prix Sztumu - 9.4km
[acrobat]
2013-11-20
Warszawa, Jacek Morawski
Warszawa Nocą - Etap1
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - 5km kobiety
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - 5km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - kategorie
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - mieszkańcy Bełchatowa
[acrobat]
2013-11-17
Bełchatów, DataSport
17 Bełchatowska Piętnastka - OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Gorzów Wielkopolski, Organizator
Grand Prix Gorzów Wielkopolski zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-17
Warszawa, Organizator
Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-17
Otwock, Organizator
III Bieg Otwocki
[acrobat]
2013-11-17
Serock, Czasomierzyk.pl
II Serocka Dycha - OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Serock, Czasomierzyk.pl
II Serocka Dycha - Serocki Champion
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - 15km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - 5km OPEN
[acrobat]
2013-11-17
Ostrów Wielkopolski, Milena Dera
Ostrowska Jesień Biegowa - drużyny
[acrobat]
2013-11-17
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg VIII
[word]
2013-11-17
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VII Wodzisławski Półmaraton - 21.097km
[acrobat]
2013-11-17
Wodzisław Śląski, Pulsar Sport
VII Wodzisławski Półmaraton - 3.5km
[acrobat]
2013-11-17
Gniewkowo, Krzysztof Sosnowski
XIX Bieg Gniewkowski
[acrobat]
2013-11-16
Warszawa, Andrzej Ignatowicz
1 Klubowa Mila TTT
[acrobat]
2013-11-16
Lublin, Organizator
Grand Prix Lublin zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-16
Oświęcim, Andrzej Obstarczyk
Grand Prix Oświęcimia
[acrobat]
2013-11-16
Warszawa, Krzysztof Lisak
III Nocne Manewry SKPB
[acrobat]
2013-11-16
Słupsk, Slawomir Cwirko
Słupskie Dzikie Biegi
[acrobat]
2013-11-16
Wrocław, Dominik Krumin
XXIV Mały Maraton Złotnicki
[acrobat]
2013-11-15
Wrocław, Ultimasport
39 Bieg Uliczny o Puchar J.M.Rektora - kobiety
[acrobat]
2013-11-15
Wrocław, Ultimasport
39 Bieg Uliczny o Puchar J.M.Rektora - OPEN
[acrobat]
2013-11-15
Warszawa, Ryszard Woźniak
VIII Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszaw.
[excel]
2013-11-11
Oświęcim, Marian Bukowczan
11-tka na 11-go listopada - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
Bieg Gaz-System S.A. - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Ludwikowice Kłodzkie, Organizator
Bieg Niepodległości
[word]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Oborniki, Ultima Sport
Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Goleniów, Organizator
Goleniowska Mila Niepodległości - Dzieci
[excel]
2013-11-11
Goleniów, DomTel-Sport
Goleniowska Mila Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Brzeg, Czasomierzyk
III Brzeski Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Brzeg, Czasomierzyk
III Brzeski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Jerzmanowa, Bogdan Kuliński
II Bieg Gęsi
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - Małżeństwa
[acrobat]
2013-11-11
Biały Kościół, Pulsar Sport
II Niepodległościowa Jedenastka - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - Kategorie
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2013-11-11
Rytro, Organizator
I Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Bieg Niepodległości - WKB
[acrobat]
2013-11-11
Rydzyna, Organizator
I Rydzyński Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wolsztyn, Marcin Koziołek
I Wolsztyński Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-11-11
Luboń, Super Sport
Luboński Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Luboń, Super Sport
Luboński Bieg Niepodległości - Mężczyźni
[acrobat]
2013-11-11
Słupsk, DomTel-Sport - OPEN
Słupski Bieg Niepodległości
[acrobat]
2013-11-11
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VII Bieg i V Marsz Niepodległości - OPEN, NW
[excel]
2013-11-11
Piła, Sławomir Marczewski
VII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Wrocław, Organizator
Wrocławski Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Bydlin, Czesława Mentlewicz
XIX Bieg Szlakiem Walk Legionistów
[word]
2013-11-11
Krosno, Sławomir Kukulski
XVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Łubianka, STS-TIMING
XVII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Gdynia, STS-TIMING
XVI Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Gdynia, STS-TIMING
XVI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, Data Sport
XXV Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Warszawa, STS-TIMING
XXV Bieg Niepodległości - Wózki
[acrobat]
2013-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XX Bieg Niepodległości - 3km, 6km, NW
[word]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-11
Ruda Śląska, August Jakubik
XX Bieg Niepodległości - OPEN/Kategorie
[excel]
2013-11-11
Góra, Ryszard Wawer
XX Bieg Niepodległości - Powiat
[acrobat]
2013-11-10
Kościan, STS-TIMING
Bieg Coccodrillo - 6.5km
[acrobat]
2013-11-10
Kąty Wrocławskie, Jan Salewski
III Bieg Bystrzycki
[acrobat]
2013-11-10
Żagań, Karol Cząstka
II Bieg Niepodległości - kobiety
[acrobat]
2013-11-10
Żagań, Karol Cząstka
II Bieg Niepodległości - mężczyźni
[acrobat]
2013-11-10
Kościan, STS-TIMING
IX Półmaraton Kościański -OPEN
[acrobat]
2013-11-10
Trzebnica, Pulsar Sport
I Mistrzostwa Trzebnicy w Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2013-11-10
Trzebnica, Pulsar Sport
I Mistrzostwa Trzebnicy w Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2013-11-10
Kielce, Data Sport
VI Bieg Niepodległości - Kobiety
[acrobat]
2013-11-10
Kielce, Data Sport
VI Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-10
Jelenia Góra, Paulina Janik
XV Bieg Niepodległości
[word]
2013-11-10
Góra Kalwaria, Paweł Maciejewski
XXI Biegi Niepodległości - OPEN
[word]
2013-11-09
Gubin, Pulsar Sport
BiegmBoLubię BezGranic - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Sedranki k.Olecka, Marcin Brynda
I Leśny Cross Niepodległości
[word]
2013-11-09
Rzeszów, STS-TIMING
Rzeszowska Dycha - open
[acrobat]
2013-11-09
Sanok, Organizator
VII Bieg Sokoli - 2.5km
[word]
2013-11-09
Sanok, Organizator
VII Bieg Sokoli - 5km
[word]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - kategorie
[acrobat]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - Nordic Walking
[acrobat]
2013-11-09
Radziechowy k.Żywca, Tomasz Pyzik
VI Maraton Beskidy - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Białystok, Paweł Kalinowski
XIII Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-09
Tczew, Jan Salewski
XXIII Bieg Sambora
[acrobat]
2013-11-09
Ustroń, Łukasz Kanafek
XXIV Bieg Legionów - Kategorie
[acrobat]
2013-11-09
Wrocław, Organizator
zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-08
Legnica, Pulsar Sport
Legnicki Bieg Niepodległości - OPEN
[acrobat]
2013-11-08
Zakopane, Leszek Behounek
XXI Sztafetowy Bieg Niepodległości - drużyny
[word]
2013-11-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Bydgoszcz zBiegiemNatury
[acrobat]
2013-11-03
Wodzisław Śląski, Zmierzymiczas.pl
II Półmaraton Baszta
[acrobat]
2013-11-03
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Myslowicka Liga Crossowa - punktowo
[word]
2013-11-03
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2013-11-03
Świdwin, Organizator
Świdwiński Test Coopera
[acrobat]
2013-11-03
Katowice, Mateusz Banaś
Test Coopera - OPEN
[acrobat]
2013-11-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań zBiegiemNatury
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 134


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768