redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2012-05-30
Warszawa, Jacek Morawski
Szybko Mózg 2012 Park Szymańskiego
[acrobat]
2012-05-27
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
19 Bieg Tura - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Człuchów, Agnieszka Prądzińska
19 Bieg Tura - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - MP Kobiet
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - MP Lekarzy
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - Pracownik Fiat Auto Poland
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - Pracownik Sistema Poland
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, DataSport
20 Bieg Fiata - wózki
[acrobat]
2012-05-27
Warszawa, Organizator
Accreo Ekiden
[excel]
2012-05-27
Tarnowo Podgórne, Jan Salewski
Bieg Lwa - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Dąbrówka, DataSport
Bieg o Koronę Dąbrówki
[acrobat]
2012-05-27
Kozłów Biskupi , Organizator
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-27
Jaszkowa Dolna, Kazimierz Fafrowicz
IX Bieg Górski
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Wolsztyn, Krzysztof Moskwa
I Wolsztyńska Dziesiątka - Powiat
[acrobat]
2012-05-27
Koszalin, Organizator
Koszaliński Test Coopera
[acrobat]
2012-05-27
Sosnowiec, Domtel-Sport
Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny, LPP
[acrobat]
2012-05-27
Kraków, Organizator
PRO TOUCH Cracovia INTERRUN - 10km
[acrobat]
2012-05-27
Kraków, Organizator
PRO TOUCH Cracovia INTERRUN - 5km
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, Karol Czaj
Puchar Beskidów - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Bielsko-Biała, Karol Czaj
Puchar Beskidów - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera
[excel]
2012-05-27
Sochaczew, Emanuel Zimny
Sochaczewski Test Coopera - łącznie
[excel]
2012-05-27
Luboń k.Poznania, Organizator
VII Bieg Luboński z okazji Dnia Dziecka
[acrobat]
2012-05-27
Truskaw k.Warszawy, Maciek Buczkowski
V Bieg Truskawki
[excel]
2012-05-27
Toruń, Rafał Kowalski
V Bieg Zamkowy
[excel]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kategorie
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-27
Rudniki, Hieronim Olejniczak
XVIII Bieg Masowy Pętla Rudnicka - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - strażacy kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XVIII Półmaraton Jaworski - strażacy mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Mińsk Mazowiecki, SuperSport
XVII Mazowiecka Piętnastka - kobiety
[acrobat]
2012-05-27
Mińsk Mazowiecki, SuperSport
XVII Mazowiecka Piętnastka - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-27
Janowiec Wlkp., TimePro
XXIV Bieg im.Tomasza Hopfera - OPEN
[acrobat]
2012-05-27
Krotoszyn, Szymon Chyba
XXXIII Bieg Krotosa
[acrobat]
2012-05-27
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXX Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny
[word]
2012-05-26
Kalisz, Mariusz Kurzajczyk
100. Maraton Mariusza Mirzy Kurzajczyka
[excel]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - grupy specjalne
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Łódź, DataSport
10 Bieg Ulicą Piotrkowską - VIP
[acrobat]
2012-05-26
Piaski, Rafał Talarczak
29 Bieg im.Edmunda Bojanowskiego
[acrobat]
2012-05-26
Gdańsk, Domtel-Sport
40 Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Hewllet-Packard
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - I Ty...
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Mieszkańcy Siechnic
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - open
[acrobat]
2012-05-26
Siechnice, pulsarsport
Biegaj w Siechnicach - Pro-Run Wrocław
[acrobat]
2012-05-26
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
Bieg Górski na Ślężę - mieszkańcy Sobótki
[acrobat]
2012-05-26
Sobótka, Bogusław Tomaszewski
Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Chorzów, Rafał Adamczyk
Bieg Natury - Zobacz Nas
[word]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
Bukowa - miesz.woj.Świętokrz
[acrobat]
2012-05-26
Waganiec, Organizator
DogTrekking Waganiec
[acrobat]
2012-05-26
Włocławek, Agnieszka Nowakowska
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - dzieci
[word]
2012-05-26
Włocławek, Organizator
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - NW
[word]
2012-05-26
Włocławek, Organizator
Festiwal Biegowy o Uśmiech Dziecka - OPEN
[word]
2012-05-26
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Maraton nad Urwiskiem
[excel]
2012-05-26
Lubin - Śnieżka, Jan Doleziński
III Marsz na Śnieżkę
[excel]
2012-05-26
Szczytno, Organizator
III Szczycieńska Piętnastka - OPEN
[word]
2012-05-26
Krusze, Rafał Mathik
II Bieg Cichociemnych
[acrobat]
2012-05-26
Poczesna k.Częstocho, Marek Dors
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - II runda
[acrobat]
2012-05-26
Szelków, Krzysztof Jastrzębski
II Półmaraton Szelkowski - 10 km
[word]
2012-05-26
Szelków, Krzysztof Jastrzębski
II Półmaraton Szelkowski - półmaraton
[word]
2012-05-26
Nieżychowo, Marek Bramorski
IV Cross Nieżychowski
[acrobat]
2012-05-26
Luzino, Izabella Mockało
I Kaszubska Piętnastka
[acrobat]
2012-05-26
Chyrowa, AZS Krosno
Marszobieg Ziemią Dukielską
[excel]
2012-05-26
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa
[word]
2012-05-26
Mysłowice, Rafał Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - łącznie po 3 imp. K
[word]
2012-05-26
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Mysłowicka Liga Crossowa - łącznie po 3 imp. OPEN
[word]
2012-05-26
Dąbrowa Górnicza, Ultimasport
Szóstka Pogorii - bieg
[acrobat]
2012-05-26
Dąbrowa Górnicza, Ultimasport
Szóstka Pogorii - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-26
Strzebiń, KB Strzebiń
VI Parafialny Bieg św.Urbana
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Aquathlon Open
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Crosstriathlon
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Triathlon
[acrobat]
2012-05-26
Wąsosze - Ślesin, tomasz brett
XIX Kolski TrikoloAquaMan - Aquathlon MMM
[acrobat]
2012-05-26
Słupsk - Ustka, Organizator
XVI Mistrzostwa Policji w Półmaratonie
[acrobat]
2012-05-26
Sianów k.Koszalina, Organizator
XV Bieg Uliczny im.Ryszarda Targaszewskiego
[acrobat]
2012-05-26
Zgierz, Organizator
XXIX Bieg o Srebrne Czułenko Włókniarskie
[acrobat]
2012-05-26
Nowa Sól, Grzegorz Marszałkowski
XXIX Półmaraton Solan - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - kategorie
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - kobiety
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - OPEN
[acrobat]
2012-05-26
Bukowa, Hieronim Olejniczak
XX Półmaraton Świętokrzyski - wózki
[acrobat]
2012-05-26
Jedlina-Zdrój, Ryszard Klimas
X Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 10km
[word]
2012-05-26
Jedlina-Zdrój, Ryszard Klimas
X Bieg Górski Szlakiem Uzdrowiskowym - 5km
[word]
2012-05-26
Oświęcim, Marian Bukowczan
Zielona Dycha
[excel]
2012-05-26
Rytro k.Nowego Sącza, Organizator
Grand Prix Sądeczanina IV - Rytro
[word]
2012-05-26
Gliwice, Organizator
III Gliwicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - open
[acrobat]
2012-05-25
Limanowa, Organizator
IX MEMP Kierat 2012 - kobiety
[acrobat]
2012-05-23
Katowice, Aleksy Szablicki
NIC 5/2012
[word]
2012-05-23
Kutno, Domtel-Sport
VIII Mityng o Różę Kutna
[acrobat]
2012-05-22
Warszawa, Organizator
Warsaw Track Cup II edycja
[acrobat]
2012-05-20
Rochna k.Koluszek, Organizator
8 Edycja Polska Biega w Koluszkach
[word]
2012-05-20
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Bolesławiec, Hieronim Olejniczak
Europejskie Biegi Uliczne - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Pasłęk, Organizator
III Bieg wokół Murów Obronnych
[word]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - Gmina
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - NW Kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - NW Open
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Działoszyn, AndyCom.pl
III Działoszyńska Dziesiątka - Powiat
[acrobat]
2012-05-20
Kozienice, Domtel-Sport
II Memoriał Marka Łuczyńskiego
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - Gmina Czernica
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-20
Nadolice Wielkie, Bogusław Tomaszewski
IV Bieg wokół Rancza - OPEN
[acrobat]
2012-05-20
Siadło Dolne , DataSport
I Bieg w Pogoni za Bielikiem - kategorie
[acrobat]
2012-05-20
Siadło Dolne , DataSport
I Bieg w Pogoni za Bielikiem - open
[acrobat]
2012-05-20
Lubaczów - Jaworów, Dorota Lorenc
I Międzynarodowy Maraton Lubaczów-Jaworów
[word]
2012-05-20
Koszalin, Mirosław Bierkus
I Mistrzostwa Polski Sztafet w Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-20
Szczecin, Organizator
Polska Biega
[excel]
2012-05-20
Sieraków, Wojciech Kruczyński
Triathlon Sieraków - dzieci
[excel]
2012-05-20
Sieraków, Wojciech Kruczyński
Triathlon Sieraków - open
[acrobat]
2012-05-20
Kraków, Dariusz Baran
VII Bieg Kraków - Skotniki - 13km
[acrobat]
2012-05-20
Kraków, Dariusz Baran
VII Bieg Kraków - Skotniki - 2.5km
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 10km mężczyzn
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km kobiety
[acrobat]
2012-05-20
Klimontów k.Sandomie, Organizator
VII Integracyjny Bieg Klimontowski - 21km mężczyzn
[acrobat]
2012-05-20
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Dylewski Cross Sasinów - 21km
[acrobat]
2012-05-20
Wysoka Wieś, Tomasz Pecka
V Dylewski Cross Sasinów - 4.5km
[acrobat]
2012-05-20
Gdynia, Krzysztof Walczak
XIII Bieg Chartów
[acrobat]
2012-05-20
Elbląg, Robert Bieńkowski
XI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
[excel]
2012-05-20
Łobżenica k.Piły, Marek Bramorski
XVIII Bieg im.Alojzego Graja
[acrobat]
2012-05-20
Ciechanów, Zenon Lewandowski
XXVII Grand Prix Ciechanowa - bieg 5
[word]
2012-05-20
Toruń, STS-Timing
XXX Maraton Toruński - maraton
[acrobat]
2012-05-20
Toruń, STS-Timing
XXX Maraton Toruński - półmaraton
[acrobat]
2012-05-20
Koszalin, Jan Salewski
X Bieg Wenedów
[acrobat]
2012-05-20
Będzin, Organizator
41 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Polska
[excel]
2012-05-20
Szczecin, Organizator
9 Grand Prix Szczecina
[excel]
2012-05-20
Katowice, August Jakubik
Biegowa Korona Ziemi Maraton Kilimandżaro
[excel]
2012-05-19
Nadleśnictwo Wichrow, Wojciech Gajewski
Biegiem po Wichrowskich Lasach
[excel]
2012-05-19
Parzymiechy k.Często, Sebex
Bieg Abstynenta
[word]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - eliminacje kobiet
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - eliminacje mężczyzn
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał kobiet
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Bieg Na Szczyt Rondo 1 - finał mężczyzn
[acrobat]
2012-05-19
Świdnica, Organizator
Bieg Ratuszowy
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, Michał Rachwał
Bieg Szczęścia
[acrobat]
2012-05-19
Stargard Szczeciński, Organizator
Grand Prix Stargardu Szczecińskiego - bieg
[acrobat]
2012-05-19
Kwidzyn, STS-Timing
III Bieg Papiernika
[acrobat]
2012-05-19
Katowice, Domtel-Sport
III Mityng Lekkoatletyczny AWF Katowice
[acrobat]
2012-05-19
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Polska Biega w Koszwicach - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Koszwice k.Lublińca, Artur Wrzyciel
III Polska Biega w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Rawicz, sts-timing
II 24 godzinny Sztafetowy Bieg Plantami
[acrobat]
2012-05-19
Golina k.Konina, Organizator
II Bieg Konwaliowy
[excel]
2012-05-19
Bolewice k.Nowego To, Marcin Ratajczyk
II Bieg Uliczny im.Arkadego Fiedlera
[word]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 7km
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 7km Mistrzostwa Klubu
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - 800m dzieci
[acrobat]
2012-05-19
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Półmaraton Leśny - półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Świnoujście, Czarek
IV Bieg Przełajowy im. Pawła Dodka
[excel]
2012-05-19
Chorzów, August Jakubik
IV Chorzowski Bieg Rodzinny
[word]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross 10.5km
[acrobat]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Duathlon
[acrobat]
2012-05-19
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Łochowice k.Bydgoszc, Justyna Bialogłowy
I Łochowicki Bieg Przełajowy
[word]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - 10km
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Wilkowice k.Leszna, Krzysztof Moskwa
I Towarzyski Półmaraton - półmaraton
[acrobat]
2012-05-19
Iwonicz-Zdrój, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim
[excel]
2012-05-19
Iwonicz-Zdrój, Andrzej Puchacz
Mistrzostwa Polski w Biegu Anglosaskim - bieg otw.
[excel]
2012-05-19
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Mistrzowska Szóstka
[excel]
2012-05-19
Mrągowo, Organizator
Mrągowski Bieg Wiosny Polska Biega
[excel]
2012-05-19
Plewiska k.Poznania, Iwona Rasińska
Plewiska Biegają
[word]
2012-05-19
Mysłowice, Jacek Księżyk
Polska Biega
[word]
2012-05-19
Zabrze, Beata Wrońska
Polska Biega - Bieg Wiosny
[word]
2012-05-19
Warszawa, Organizator
Puchar Maratonu Warszawskiego
[excel]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 10km
[acrobat]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 20km
[acrobat]
2012-05-19
Inowrocław, DataSport
Puchar Polski Nordic Walking 2012 - 5km
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - juniorzy
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Warszawa, DataSport
Samsung Irena Run - seniorzy
[acrobat]
2012-05-19
Kraków, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wyspiańskiego - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
VII Bieg Wyspiańskiego - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Sielpia, Wojciech Pasek
VII Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
[acrobat]
2012-05-19
Brześć - Terespol, Łukasz Pogorzelski
VII Międzynarodowy Bieg Przyjaźni
[word]
2012-05-19
Złotów k.Piły, Organizator
VI Złotowski Bieg Zawilca
[acrobat]
2012-05-19
Złotoryja , Organizator
Wulkany 24h
[excel]
2012-05-19
Hajnówka, PulsarSport
XII Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - juniorzy K
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - juniorzy M
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - masters K
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - masters M
[acrobat]
2012-05-19
Konin, Rafał Makuła
XIV Bieg Milowego Słupa - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Sławno, Jan Salewski
XVI Bieg Święców
[acrobat]
2012-05-19
Wrocław, Hieronim Olejniczak
XV Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy
[acrobat]
2012-05-19
Chodzież, Organizator
XXIX Bieg Grzymalitów - 5.3km kobiety
[acrobat]
2012-05-19
Gorzów Wlkp., Organizator
XXXI Bieg Słowiański
[acrobat]
2012-05-19
Maków Podhalański, Katarzyna Bartyzel
XX Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej
[word]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - kateg.K
[acrobat]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - kateg.M
[acrobat]
2012-05-19
Kudowa Zdrój, Łukasz Żuliński
XX Polsko - Czeska Dwudziestka - OPEN
[acrobat]
2012-05-19
Częstochowa, Organizator
Polska Biega
[acrobat]
2012-05-19
Chodzież, Organizator
XXIX Bieg Grzymalitów - 5.3km mężczyźni
[acrobat]
2012-05-18
Bydgoszcz, Domtel-Sport
Akademickie Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2012-05-18
Swadzim k.Poznania, Organizator
III Grand Prix Poznania Maraton na Raty
[acrobat]
2012-05-18
Żyrowa k.Zdzieszowic, Piotr Orian
I Annaberg-Run-Cross Polska Biega
[word]
2012-05-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Polska Biega Inaguracja Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - 40km
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - 60km
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - trasa nawigacyjna
[excel]
2012-05-18
Wołów k.Wrocławia, Maciej Gaczoł
Tropiciel 8 - trasa rowerowa
[excel]
2012-05-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 5/12
[excel]
2012-05-15
Chorzów, Rafał Adamczyk
Wiosenny Test Coopera
[word]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - Mistrz Swarzędza
[acrobat]
2012-05-13
Swarzędz, Piotr Szukała
10-tka Chevrolet Szpot - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 10 mil OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Kąty Wrocławskie, Jacek Gołębiewski
8 Bieg o Puchar Burmistrza - 5.4km
[acrobat]
2012-05-13
Bojanowo k.Rawicza, Organizator
Bieg Zwycięstwa
[excel]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - open
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - Seria 1
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
Go Run - Seria 2
[acrobat]
2012-05-13
Duszniki k. Poznania, Michał Włodarczyk
II Dusznicki Bieg Przełajowy Larix Polonica
[excel]
2012-05-13
Wiączyń k.Łodzi, Bartłomiej Sobecki
II Majowy Piknik Sportowy
[acrobat]
2012-05-13
Kraków, Organizator
I Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej - 12km
[acrobat]
2012-05-13
Kraków, Organizator
I Bieg Akademii Górniczo-Hutniczej - 6km
[acrobat]
2012-05-13
Dąbrowa Górnicza, Organizator
I Bieg Aktywnych
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - absolwenci
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - rolki
[acrobat]
2012-05-13
Biała Podlaska, Piotr Fedorczuk
I Piknik Biegowy Biała Biega - studenci
[acrobat]
2012-05-13
Wodzisław Śląski, Organizator
Majówka z Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-13
Gorlice, ?
Maraton Naftowy
[acrobat]
2012-05-13
Katowice, Organizator
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-05-13
Szczecin, Zbigniew Flisek
Szczecińska Liga Biegowa - bieg IV
[word]
2012-05-13
Kielce, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-13
Poznań, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-13
Warszawa, DataSport
UP HILL FAAS TEST
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - kategorie
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - kobiety
[acrobat]
2012-05-13
Bartków, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg Lupusa - OPEN
[acrobat]
2012-05-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - bieg
[acrobat]
2012-05-13
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - nordic walking
[acrobat]
2012-05-13
Poznań, Dartosz Budych
XDU 2012
[acrobat]
2012-05-13
Ostrołęka, STS-Timing
XVIII Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2012-05-13
Bielsko-Biała, Piotr Kozak
XVI Górski Bieg Magurki
[excel]
2012-05-13
Jelenia Góra, Grzegorz Pogorzelski
XXIV Cross Cieplicki
[word]
2012-05-13
Wysowa, Bogusław Michalik
X Bieg Naftowy - BIEG
[acrobat]
2012-05-13
Wysowa, Bogusław Michalik
X Bieg Naftowy - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-12
Jastrowie, Marek Bramorski
16 Bieg o Uśmiech Dziecka
[excel]
2012-05-12
Szklarska Poręba, Organizator
1 Otwarte Mistrzostwa Supermaratonu
[word]
2012-05-12
Szczawno Zdrój, Jarosław Słomowicz
5 Bieg na Chełmiec
[excel]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - ratownicy
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - samorządowcy
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski Gdyni - strażacy
[acrobat]
2012-05-12
Kraków, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Kraków
[acrobat]
2012-05-12
Limanowa, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Limanowa
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Łódź
[acrobat]
2012-05-12
Poznań, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Poznań
[acrobat]
2012-05-12
Rzeszów, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Rzeszów
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Cała Polska Biega z Mapą - Warszawa
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix Gdyni po 2 biegach - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Gdynia, Piotr Suchenia
Grand Prix Gdyni po 2 biegach - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-12
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznania
[acrobat]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
IV Wrocławski Bieg Charytatywny - Kobiety
[word]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 100km OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 100km szczegółowo
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 50km OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Grójec, Jan Salewski
I Setka na Stadionie - 50km szczegółowo
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Domtel-Sport
Mistrzostwa Polski AZS
[acrobat]
2012-05-12
Gliwice, Organizator
Rajd Miejski 360° Gliwice
[acrobat]
2012-05-12
Olsztyn, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Lublin, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Opole, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Leszno, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Kraków, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Ustka, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Gdańsk, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Bydgoszcz, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Biała Podlaska, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Zielona Góra, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Toruń, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Szczecin, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Rzeszów, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Płock, Organizator
Test Coopera
[acrobat]
2012-05-12
Katowice, Organizator
Test Coopera - stadion AWF Katowice
[acrobat]
2012-05-12
Katowice, Organizator
Test Coopera - stadion KS Rozwój
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Test Coopera - stadion Orzeł
[acrobat]
2012-05-12
Warszawa, Organizator
Test Coopera - stadion SKRA
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Textilcross - 10km
[acrobat]
2012-05-12
Łódź, Organizator
Textilcross - 2.5km
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - samorządowcy
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd aktywny
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd bezpośredni
[acrobat]
2012-05-12
Inowrocław, Marcin Gralak
V Bieg Piastowski - wózki napęd pośredni
[acrobat]
2012-05-12
Stara Miłosna k.Wars, Anna Pawłowska-Pojawa
Wesoła Stówa
[excel]
2012-05-12
Radom, Robert Piaseczny
Wiosenne Bieganie nad Zalewem - kobiety
[excel]
2012-05-12
Radom, Robert Piaseczny
Wiosenne Bieganie nad Zalewem - mężczyźni
[excel]
2012-05-12
Pawłowiczki, Adam Kot
XIII Bieg Herbowy
[acrobat]
2012-05-12
Grajewo, Organizator
XIV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - dzieci
[word]
2012-05-12
Grajewo, Organizator
XIV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka - open
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - kategorie
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - kobiety
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - mieszkańcy Olesna
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - mundurowi
[acrobat]
2012-05-12
Olesno, Hieronim Olejniczak
XVII Oleskie Biegi Pokoju - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Przysucha k.Radomia, Sławomir Stancelewicz
XXXII Bieg Szlakiem Walk Hubalczyków
[word]
2012-05-12
Gorlice, Wiktor Bubniak
X Bieg Naftowy 5km Wysowa
[acrobat]
2012-05-12
Skawina, DataSport
X Międzynarodowy Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2012-05-12
Trzcianka, Waldemar Łastowski
X Powiatowy Bieg Przełajowy im.T.Zielińskiego
[word]
2012-05-12
Wrocław, Organizator
IV Wrocławski Bieg Charytatywny - Mężczyźni
[word]
2012-05-11
Kraków, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon - maraton
[acrobat]
2012-05-11
Kraków, Ewelina Kapusta
Koniczynka Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2012-05-11
Stare Bosewo, Piotr Janowski
XIV Długodystansowy Rajd na Orientację DYMnO 2012
[acrobat]
2012-05-11
Racławice Śląskie, Justyna Świdzińska
XVIII Rajd Setka z Hakiem
[acrobat]
2012-05-09
Toruń, Jadwiga Wichrowska
Grand Prix Torunia
[excel]
2012-05-09
Gliwice, Marcin Szczurek
Mistrzostwa Politechniki Śląskiej w biegu przełajo
[excel]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - 10km
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - 6km
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - biegi dzieci i młodzieży
[acrobat]
2012-05-09
Kovel (Ukraina), DataSport
VII Bieg Zwycięstwa - kategorie
[acrobat]
2012-05-06
Bydgoszcz, Piotr Horodyski
Bydgoszcz. Na start
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
III Maraton Opolski - sztafeta firm
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
III Półmaraton Opolski
[acrobat]
2012-05-06
Opole, PulsarSport
II Maraton Opolski
[acrobat]
2012-05-06
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - anglosaski
[excel]
2012-05-06
Pszczew, Grzegorz Marszałkowski
XXIX Pszczewska Dwudziestka
[word]
2012-05-06
Wleń, Tomasz Kołodziej
XXI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra
[excel]
2012-05-05
Pruchnik, Organizator
II Pruchnicki Azymut
[acrobat]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - 10km
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - maraton
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - Nordic Walking
[excel]
2012-05-05
Sandomierz, Piotr Kozak
II Sandomierski Sportowy Weekend - półmaraton
[excel]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking- niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 10km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 20km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km
[acrobat]
2012-05-05
Polanica Zdrój, DataSport
Mistrzostwa Polski Nordic Walking - kategorie
[acrobat]
2012-05-05
Poznań, Damian Brodnicki
Mistrzostwa Poznania Amatorów w biegu na 5000m
[acrobat]
2012-05-05
Białogard, Mirek Bierkus
Miting otwarcia sezonu 2012 - la
[acrobat]
2012-05-05
Chojnice, Organizator
XXVIII Chojnickie Biegi Strażackie
[excel]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP100
[acrobat]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP200
[acrobat]
2012-05-04
Rudawy Janowickie, Organizator
Rudawska Wyrypa - TP50
[acrobat]
2012-05-03
Piaseczno, DataSport
12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Piaseczno, DataSport
12 Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-03
Czarna Dąbrówka, Józef Natkaniec
22 Bieg Orłów
[acrobat]
2012-05-03
Gryfino, Domtel-Sport
35 Bieg Transgraniczny Doliną Dolnej Odry
[acrobat]
2012-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg Bez Granic - 10 km
[excel]
2012-05-03
Racibórz, Piotr Kozak
Bieg Bez Granic - 3 km
[excel]
2012-05-03
Ostrów Mazowiecki, Arkadiusz Rosiński
II Ostrowskie Uliczne Biegi 3-cio Majowe
[word]
2012-05-03
Radziejów, Grzegorz Lipiński
IX Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2012-05-03
Janoszyce, Sebastian Dymek
I Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii
[acrobat]
2012-05-03
Czarnków k.Poznania, Małgorzata Chęś
Otwarte Mistrzostwa Czarnkowa
[word]
2012-05-03
Katowice, STS-Timing
Silesia Maraton - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Katowice, STS-Timing
Silesia Maraton - półmaraton
[acrobat]
2012-05-03
Krosno, Sławomir Kukulski
XIV Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-03
Rudze, Marian Bukowczan
XVI Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-03
Skarszewy , Grażyna Lerke
XV Biegi Uliczne im.Jana Kielasa
[word]
2012-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XV Bieg Samorządowy
[acrobat]
2012-05-03
Łubianka, Łukasz Rząd
XV Bieg Samorządowy - szczegółowe
[excel]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - dzieci
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - PKO
[acrobat]
2012-05-03
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Konstytucji 3 Maja - wózki
[acrobat]
2012-05-03
Sztum, Jan Salewski
XXII Sztumski Bieg Solidarności
[acrobat]
2012-05-03
Stalowa Wola, Pasieczny Robert
XXIV Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja
[excel]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - drużyny
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - kategorie
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - kobiety
[acrobat]
2012-05-03
Trzemeszno, DataSport
XXI Bieg im. Jana Kilińskiego - OPEN
[acrobat]
2012-05-03
Zbąszynek, Darek Duda
XX Bieg Konstytucji
[acrobat]
2012-05-02
Pniewo, Organizator
X Bieg po Słońce
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - 10km
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - 10km Powiat
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Jelcz-Laskowice, Hieronim Olejniczak
11 Maraton Jelcz - Laskowice - Powiat
[acrobat]
2012-05-01
Rochna k.Koluszek, Antoni Tomczyk
1 Majowy Bieg Przełajowy Ludzi Nauki i Pracy
[word]
2012-05-01
Rosnowo, Michał Bieliński
2 Bieg Majowy nad Jeziorem
[excel]
2012-05-01
Bielsko-Biała, Viola Piecha
Górska Majówka - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Bielsko-Biała, Viola Piecha
Górska Majówka - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Wieleń nad Notecią, Organizator
II Bieg Papieski
[acrobat]
2012-05-01
Świdnica, Organizator
IV Bieg Goplany nad Zalewem Witoszówka
[acrobat]
2012-05-01
Opinogóra, Zenon Lewandowski
IV Bieg Uliczny pomiędzy Zamkami
[excel]
2012-05-01
Ślesin, Maciej Brzeziński
I Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
[acrobat]
2012-05-01
Lisowice k.Lublińca, Organizator
I Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2012-05-01
Limanowa - Stara Wie, Organizator
I Bieg Ziemi Limanowskiej
[acrobat]
2012-05-01
Szklarska Poręba, DataSport
V Memoriał Jurka Zawadzkiego
[acrobat]
2012-05-01
Szklarska Poręba, DataSport
V Memoriał Jurka Zawadzkiego - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Włocławek, SuperSport
XXX Bieg Kujawiaka - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Włocławek, SuperSport
XXX Bieg Kujawiaka - mężczyźni
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - gmina Krapkowice
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - niepełnosprawni
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - powiat Krapkowicki
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Agnieszka Szczyglewska
XXX Bieg Uliczny - województwo opolskie
[acrobat]
2012-05-01
Krapkowice, Małgorzata Meisner
XXX Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[word]
2012-05-01
Gaszyn k.Wielunia, Organizator
III Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - kategorie
[acrobat]
2012-05-01
Gaszyn k.Wielunia, Organizator
III Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego - open
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 423


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768