redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2012-07-29
Rytro, Organizator
BeskidSki Maraton 2012
[acrobat]
2012-07-29
Mysłowice, Rafal Kontowicz
Bieg Jubileuszowy
[word]
2012-07-29
Gilowice k.Żywca, Beata Kantyka
I Zbójnicki Bieg o Puchar Wójta Gminy Gilowice
[excel]
2012-07-29
Międzygórze, Organizator
Mistrzostwa Polski Młodzików w Biegu Anglosaskim
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Dzieci
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Kobiety
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Mężczyźni
[acrobat]
2012-07-29
Sława, sts-timing
Triathlon Sława - Sztafeta
[acrobat]
2012-07-29
Łódź, Organizator
Biegam po Łodzi
[acrobat]
2012-07-29
Żarki k.Częstochowy, Organizator
II Jurajski Puchar w Nordic Walking - IV runda
[acrobat]
2012-07-28
Krasna Mohelnice, Szamot
27. Beh na Lysou Horu
[excel]
2012-07-28
Chechło k.Olkusza, Łukasz Mentlewicz
Bieg Herosa
[word]
2012-07-28
Kraków, Ryszard Machlowski
Górski Maraton nad Urwiskiem
[word]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - NW kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - NW Open
[acrobat]
2012-07-28
Gąsawa, Ultimasport
IV Maraton im. Gustawa Mądroszyka - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Puck, Bartosz Pis
IV Półmaraton Ziemi Puckiej - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Międzygórze, Organizator
MP w biegach góskich
[excel]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Drużyny
[acrobat]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Kazimierz Biskupi, Organizator
VIII Bieg pod tysiącletnimi dębami - Mężczyźni
[acrobat]
2012-07-28
Muszyna, Organizator
VI Grand Prix Sądeczanina
[acrobat]
2012-07-28
Moryń, Ultimasport
XIII Bieg Dookoła Morynia - kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Moryń, Ultimasport
XIII Bieg Dookoła Morynia - OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Toruń, Rafał Kowalski
XI Toruński TopCross Maraton im. Jurka Stawskiego
[excel]
2012-07-28
Dąbrówka, pulsarsport
XVII Bieg ku Słońcu - Kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Dźwirzyno , pulsarsport
XVII Bieg ku Słońcu - Open
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km Adwokaci
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km firmy
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 10km PKO
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km Adwokaci
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km firmy
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km kobiety
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km OPEN
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - 5km PKO
[acrobat]
2012-07-28
Warszawa, DataSport
XXII Bieg Powstania Warszawskiego - wózki
[acrobat]
2012-07-28
Międzygórze, Organizator
XX Bieg Śnieżnicki
[excel]
2012-07-28
Wzgórza Strzelińskie, Organizator
II Strzeliński Rogaining
[acrobat]
2012-07-28
Janowiec k.Puław, Michał Bielecki
Triplon Janowiecki
[excel]
2012-07-27
Międzyrzecz, Organizator
XIII Maraton Sztafet
[acrobat]
2012-07-22
Brzeziny k.Kielc, Damian Zegadło
3 Bieg o Laur Brzezin
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kategorie
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Kobiety
[acrobat]
2012-07-22
Bielawa, DataSport
4 Bieg Masowy Ulicami Bielawy - Open
[acrobat]
2012-07-22
Koniaków k.Istebnej, Przemysław Krupa
Bieg na Tyniok - kobiety
[excel]
2012-07-22
Koniaków k.Istebnej, Przemysław Krupa
Bieg na Tyniok - mężczyźni
[excel]
2012-07-22
Kozłów Biskupi, Organizator
Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Frydman k.Czorsztyna, Organizator
III Frydman Triathlon
[acrobat]
2012-07-22
Wałcz, Michał Bieliński
II Wałecki Bieg Filmowy
[acrobat]
2012-07-22
Lubatowa k.Krosna, Organizator
IX Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej
[word]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - kategorie
[acrobat]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Piwniczna - Zdrój, Mateusz Mikulski
I Bieg Piwniczanki - OPEN
[acrobat]
2012-07-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Bieg
[acrobat]
2012-07-22
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross - Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-22
Mława, Organizator
V Trail Half Marathon
[acrobat]
2012-07-22
Korbielów, Piotr Kozak
XII Bieg na Szczyt Pilska
[excel]
2012-07-22
Sasnówka, Mateusz Witulski
X Bieg Górski Do Dobrego Źródła
[acrobat]
2012-07-22
Okonek, Michał Bieliński
XXV Półmaraton Lipcowy
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Kategorie
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Bielawa, DataSport
4 Bieg po Schodach Wieży Kościoła - Open
[acrobat]
2012-07-21
Korbielów, Piotr Kozak
Bieg na Halę Miziową
[excel]
2012-07-21
Złoty Stok, Organizator
Bieg na Jawornik
[acrobat]
2012-07-21
Brodnica, Jan Salewski
Dycha Anny Wazówny
[acrobat]
2012-07-21
Hel, Bartek Sokołowski
Grand Prix Ziemi Puckiej
[word]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - INSIDE kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - INSIDE mężczyźni
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Wyszanów k.Kępna, UltimaSport
II Bieg Rzeką Prosną - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Pszczew, SuperSport
I Bieg z Marysieńką - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Puchar Grupy Krotoski-Cichy - Ćwierćmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Chrzypsko Wielkie, sts-timing
Puchar Grupy Krotoski-Cichy - Półmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - 10 km
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - 5 km
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - maraton
[acrobat]
2012-07-21
Otwock / Józefów, Jan Salewski
Świder Trail Marathon - półmaraton
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, Janusz Szafarczyk
VII Dobrodzieńska Dycha - dzieci
[word]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - kategorie
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - kobiety
[acrobat]
2012-07-21
Dobrodzień, DataSport
VII Dobrodzieńska Dycha - OPEN
[acrobat]
2012-07-21
Lębork, Jan Salewski
XII Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap.
[acrobat]
2012-07-21
Radków, sts-timing
Radków Triathlon - dystans długi
[acrobat]
2012-07-21
Radków, sts-timing
Radków Triathlon - dystans olimpijski
[acrobat]
2012-07-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek
[acrobat]
2012-07-18
Toruń, Grzegorz Chudzik
Grand Prix Stawek - generalna
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - gmina
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - kat.
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - m.czasy
[acrobat]
2012-07-15
Pobiedziska, DataSport
23 Bieg Jagiełły Półmaraton Pobiedziska - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - Ekiden
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Wałbrzych, Grzegorz Kalinowski
8 Sztafeta Ekiden - Toyota
[acrobat]
2012-07-15
Czeladź, Organizator
Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź
[word]
2012-07-15
Łódź, Szymon Drab
II Sztafetowy Maraton Szakala
[word]
2012-07-15
Warszawa, PulsarSport
I Bieg Morskie Oko - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Warszawa, PulsarSport
I Bieg Morskie Oko - OPEN
[acrobat]
2012-07-15
Konopiska, STS-Timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie - kobiety
[acrobat]
2012-07-15
Konopiska, STS-Timing
Mistrzostwa Polski w Triathlonie - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-15
Katowice, Krzysztof Majek
Panewnicki Dziki Bieg
[acrobat]
2012-07-15
Kudowa Zdrój, Mariusz Łopusiewicz
XXIV Bieg Homolan im.Józefa Duba - OPEN
[acrobat]
2012-07-14
Stare Objezierze, Organizator
13 Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej
[acrobat]
2012-07-14
Tuchola, Ziemowit Paech
25 Lat Biegania Marka Wojtasa
[acrobat]
2012-07-14
Police nad Metuji, Adam Klimczak
Běh na Hvězdu
[excel]
2012-07-14
Istebna, Przemysław Krupa
Bieg Przełajowy Doliną Olzy - kobiety
[excel]
2012-07-14
Istebna, Przemysław Krupa
Bieg Przełajowy Doliną Olzy - mężczyźni
[excel]
2012-07-14
Świdnica, Organizator
IV Bieg Wieżyczkowy
[acrobat]
2012-07-14
Płóczki Górne, Marek Bialic
IX Bieg Szlakiem Agatowym
[acrobat]
2012-07-14
Gródek nad Dunajcem, Ryszard Kobajło
I Bieg im. Józefa Szudego
[acrobat]
2012-07-14
Gdynia, Jan Salewski
Mad Race
[acrobat]
2012-07-14
Karpacz, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg na Śnieżkę - Men
[acrobat]
2012-07-14
Karpacz, Organizator
Mountain Marathon 2012 Bieg na Śnieżkę - Women
[acrobat]
2012-07-14
Skórcz, Jan Salewski
V Turystyczny Bieg Czterech Jezior - NW
[acrobat]
2012-07-14
Skórcz, Jan Salewski
V Turystyczny Bieg Czterech Jezior - OPEN
[acrobat]
2012-07-14
Rowy k.Ustki, Jan Huruk
XII Bieg 10 Mil Szlakiem Zwiniętych Torów
[acrobat]
2012-07-14
Jeleśnia, Organizator
XIX Bieg uliczny o puchar Wójta Gminy
[acrobat]
2012-07-14
Zielona Góra, Piotr Łużyński
XX Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza
[acrobat]
2012-07-14
Zielona Góra, Piotr Łużyński
XX Bieg sztafetowy od Ratusza do Ratusza - drużyny
[acrobat]
2012-07-14
Kasina Wielka, Organizator
Beskid Ski Maraton
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 25km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 50km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 100km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 150km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa piesza 100km
[acrobat]
2012-07-13
Trzciel , Organizator
Maraton na Orientację Szaga - trasa rowerowa 50km
[acrobat]
2012-07-11
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross edycja 7/12
[excel]
2012-07-08
Goworowo k.Ostrołęk, Jacek Mulawka
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - policja
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - pracownicy samorządowi
[acrobat]
2012-07-08
Jarosławiec, PulsarSport
XXII Bieg po Plaży - straż graniczna
[acrobat]
2012-07-08
Kołaczkowo, SuperSport
XXXI Bieg o Złoty Kłos - kobiety
[acrobat]
2012-07-08
Kołaczkowo, SuperSport
XXXI Bieg o Złoty Kłos - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-08
Dobieszyn k.Krosna, Dominik Pernal
XX Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej
[acrobat]
2012-07-08
Tychy, Organizator
X Triathlon Tyski - OPEN
[acrobat]
2012-07-08
Goworowo k.Ostrołęki, Marek Karczewski
I Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo - OP
[acrobat]
2012-07-08
Studzianka k.Lublina, Łukasz Węda
Tatarska Piątka
[word]
2012-07-07
Pasterka k.Kłodzka, Monika Strojny
III Maraton Gór Stołowych - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Dwa Serca
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kategorie
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Rybnik
[acrobat]
2012-07-07
Rybnik, DataSport
III Rybnicki Półmaraton Księżycowy - Sztafeta Firm
[acrobat]
2012-07-07
Sława, Sebastian Domański
IV Bluesobiegi Sławskie
[acrobat]
2012-07-07
Budy Iłowskie , Organizator
Mistrzostwa Mazowsza w Nordic Walking - Dog Orient
[acrobat]
2012-07-07
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Ostrów Wlkp., Marta Szczypkowska
Szczęśliwa Szóstka
[excel]
2012-07-07
Niesulice, PulsarSport
VII Niesulicka Piątka - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Niesulice, PulsarSport
VII Niesulicka Piątka - mężczyźni
[acrobat]
2012-07-07
Lubiewo k.Tucholi, Krzysztof Walczak
V Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Boram
[acrobat]
2012-07-07
Kretowiny, Ultimasport
XIV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - NW
[acrobat]
2012-07-07
Kretowiny, Ultimasport
XIV Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Prostki k. Ełku, Janusz Krause
XIV Bieg Szlakiem Tatarskim
[excel]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - dzieci młodzież
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - Imielin
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - kategorie
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - kobiety
[acrobat]
2012-07-07
Imielin, Hieronim Olejniczak
XIX Imieliński Cross Ekologiczny - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opinogóra, Organizator
XXXII Ciechanowska Piętnastka
[excel]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - Mistrzostwa Sławna 10km
[acrobat]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - Mistrzostwa Sławna 5km
[acrobat]
2012-07-07
Sławno, Jan Salewski
X Bieg 12 Mostów - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opole, STS-Timing
X Bieg Opolski - OPEN
[acrobat]
2012-07-07
Opole, STS-Timing
X Bieg Opolski - Prądobieg
[acrobat]
2012-07-07
Susz, DataSport
Herbalife Triathlon Susz - Half Ironman
[acrobat]
2012-07-07
Susz, DataSport
Herbalife Triathlon Susz - Sprint
[acrobat]
2012-07-07
Budy Iłowskie , Organizator
Mistrzostwa Mazowsza w Nordic Walking
[acrobat]
2012-07-06
Lubniewice, Marta Kurek
Rajd przygodowy ON-SIGHT Adventure Race
[excel]
2012-07-06
Kraków, Organizator
Transjura 2012 - open
[acrobat]
2012-07-06
Kraków, Organizator
Transjura 2012 - punkty kontrolne
[excel]
2012-07-05
Pigża k.Łubianki, Organizator
Grand Prix Łubianka Cross VII Edycja
[excel]
2012-07-01
Oborniki, Ultimasport
Bieg o Puchar Złotej Pyry - kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Oborniki, Ultimasport
Bieg o Puchar Złotej Pyry - OPEN
[acrobat]
2012-07-01
Kartuzy, Organizator
Cartusia CC Triathlon
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Kategorie
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Nordic Walking Kobiety
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Nordic Walking Open
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Open
[acrobat]
2012-07-01
Zielona Góra, SuperSport
Parszywa Dwunastka II Cross Zielonogórski - kob.
[acrobat]
2012-07-01
Zielona Góra, SuperSport
Parszywa Dwunastka II Cross Zielonogórski - men.
[acrobat]
2012-07-01
Limanowa, DataSport
IV Limanowa Forrest - Mundurowi
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 189


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768