redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2008-08-31
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
27 Bieg Kazimierzowski - Kobiety
[acrobat]
2008-08-31
Pyzdry, Hieronim Olejniczak
27 Bieg Kazimierzowski - Mężczyźni
[acrobat]
2008-08-31
Jatrzębie-Zdrój, Dawid Flasz
Bieg Porozumień Sierpniowych
[acrobat]
2008-08-31
Łeba, Krzysztof Pruszak
Bieg po Muszlę Świętego Jakuba - kategorie
[excel]
2008-08-31
Łeba, Krzysztof Pruszak
Bieg po Muszlę Świętego Jakuba - OPEN
[word]
2008-08-31
Krosno, Sławomir Kukulski
IV Bieg o Skarb Portiusa
[excel]
2008-08-31
Ostróda, Aleksander Reiff
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Cable Wakeboard
[word]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - kategorie
[acrobat]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - mieszkańcy
[acrobat]
2008-08-31
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Siódemka - OPEN
[acrobat]
2008-08-31
Rychnov nad Kneznou, Aleksy Szablicki
Rychnov Classic Maraton 2008
[acrobat]
2008-08-31
Żabnica, Maciej Majer
VIII Bieg na Szczyt Rysianki
[acrobat]
2008-08-31
Zamość, organizator
XXII Bieg Pokoju - etap 4
[word]
2008-08-31
Szczecin, Jacek Kozłowski
XXIX Szczeciński Półmaraton Gryfa
[acrobat]
2008-08-31
Żywiec, Mirosław Dziergas
Złota 50-tka - klasyfikacja końcowa
[excel]
2008-08-30
Bartne k.Gorlic, Gabrysia
Bieg ku Madonnie
[acrobat]
2008-08-30
Golub-Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2008-08-30
Koszalin, Arkadiusz Kozak
I Cross Góry Chełmskiej
[word]
2008-08-30
Ostróda, Aleksander Reiff
Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2008
[word]
2008-08-30
Krasnobród-Zamość, organizator
XXII Bieg Pokoju - etap 3
[word]
2008-08-29
Zwierzyniec, OSiR Zamość
XXII Bieg Pokoju - etap 2
[word]
2008-08-28
Zamość-Zwierzyniec, OSiR Zamość
XXII Bieg Pokoju - etap 1
[word]
2008-08-24
Łobez, Marcin Horbacz
Grand Prix Łobza Cztery Pory Roku 3/4
[word]
2008-08-24
Parzęczew, organizator
V Półmaraton Rekreacyjny Puchatka
[excel]
2008-08-23
Ustroń, Leszek Gortal
18 Bieg Romantyczny Parami - kategorie
[acrobat]
2008-08-23
Ustroń, Barbara Muzyka
18 Bieg Romantyczny Parami - OPEN
[acrobat]
2008-08-23
Kurowo, Witold Sikorski
Setny Maraton Witolda Sikorskiego
[acrobat]
2008-08-23
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Wąsowski
VIII Półmaraton Rejów - OPEN
[acrobat]
2008-08-23
Skarżysko-Kamienna, Tomasz Wąsowski
VIII Półmaraton Rejów - szczegółowo
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 160km
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 242km
[acrobat]
2008-08-23
Wojcieszyce, Rafał Grzegorzewski
VII Gorzowski Maraton Rowerowy - 82km
[acrobat]
2008-08-22
Końskie, Wojciech Pasek
VII Supermaraton Pieszy na 100 km
[word]
2008-08-17
Dziwnów, Grzegorz Lipiński
10 Bieg Cztery Mile Jarka - biegi towarzysz.
[acrobat]
2008-08-17
Dziwnów, Grzegorz Lipiński
10 Bieg Cztery Mile Jarka - bieg główny
[acrobat]
2008-08-17
Arturówek, Bartłomiej Sobecki
II Bieg Lata
[excel]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
II Mistrzostwa Polski w biegu tyłem
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
II Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - kobiety
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - FINAŁ
[acrobat]
2008-08-17
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - FINAŁ (kobiety)
[acrobat]
2008-08-17
Brody, Sylwester Dudek
IX Bieg im. St. Staszica
[acrobat]
2008-08-17
Widziszewo, Dawid Talikadze
XXII Bieg Przyjaźni
[word]
2008-08-16
Milicz, Hieronim Olejniczak
28 Bieg Baryczan
[acrobat]
2008-08-16
Szczytna k.Kłodzka, Zbigniew Drygalski
3 Bieg Górski Szczytna 2008
[acrobat]
2008-08-16
Chwarszczany, Andrzej Brzozowski
Bieg Śladami Bitwy pod Sarbinowem
[excel]
2008-08-16
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
II Bieg Małego Katorżnika
[word]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
II Galernik TEAM
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 11:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 12:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 13:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 14:00
[acrobat]
2008-08-16
Lubliniec, ChampionChip
IV Bieg Katorżnika - bieg eliminacyjny 15:00
[acrobat]
2008-08-16
Wilno (LTV), organizator
Vilnius 2008
[acrobat]
2008-08-16
Trzęsacz, Grzegorz Lipiński
XVII Bieg na Fali
[acrobat]
2008-08-16
Prostki k.Ełku, Janusz Krause
X Jubileuszowy Bieg Szlakiem Tatarskim
[word]
2008-08-15
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
MTB Cross Katorżnik
[word]
2008-08-15
Radzymin, Beata Jusińska
Półmaraton z okazji 88 rocznicy Bitwy Warszawskiej
[excel]
2008-08-15
Gdańsk, Krzysztof Bartkiewicz
XIV Maraton Solidarności
[acrobat]
2008-08-15
Gdańsk, organizator
XIV Maraton Solidarności - Rolki
[acrobat]
2008-08-15
Kobylin, organizator
XVII Bieg im.J.Piłsudskiego
[acrobat]
2008-08-10
Międzygórze, BCKF
16 Bieg Śnieżnicki - juniorzy
[excel]
2008-08-10
Międzygórze, BCKF
16 Bieg Śnieżnicki - seniorzy
[excel]
2008-08-09
Rybnik, Grzegorz Wnuk
6 ECOL Maraton Energetyków
[excel]
2008-08-09
Bogdaniec, Dariusz Duda
IV Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
[acrobat]
2008-08-09
Rajec (SVK), Aleksy Szablicki
Rajecky Maraton
[word]
2008-08-03
Wieleń, Dariusz Duda
29 Masowy Bieg im. Józefa Nojiego
[acrobat]
2008-08-03
Czechy, Roman Bogdał
Beh Svinnou
[word]
2008-08-03
Ciechanów, Zenon Lewandowski
GP Ciechanowa 2008/5
[word]
2008-08-03
Ljubljana (SLV),
ME Weteranów - maraton drużynowo
[acrobat]
2008-08-03
Ljubljana (SLV),
ME Weteranów - maraton indyw.
[acrobat]
2008-08-03
Opalenica, Bartłomiej Przybylski
XVII Bieg Opalińskich
[word]
2008-08-03
Bochnia, Tomasz Głód
XV Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - kategorie
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - kobiety
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - MaratonyPolskie.PL TEAM
[excel]
2008-08-02
Jaworzno, Marek Hanaczewski
13 Bieg Uliczny - OPEN
[excel]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - amatorzy
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - ELITA
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - kobiety
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - VIP
[acrobat]
2008-08-02
Gdańsk, Grzegorz Lipiński
15 Bieg Św.Dominika - wózkowicze
[acrobat]
2008-08-02
Ostrów Wlkp., Jacek Matysiak
Grand Prix Ostrowa Wlkp.
[excel]
2008-08-02
Słowacja, Czesław Wizner
SlovakMan Triathlon
[acrobat]
2008-08-02
Toruń, Rafał Kowalski
VII Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[word]
2008-08-02
Zielonka, Bogdan Piątek
VI Mistrzostwa Lechitów w Triathlonie Olimpijski
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 85


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768