redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2016-08-31
Zamość, Organizator
XXIX Bieg Pokoju Pamięci Zamojszczyzny - etap 1
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
1. Praska Piątka
[acrobat]
2016-08-28
Szczecin, Domtel-Sport.pl
37. PKO Półmaraton Szczecin - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Szczecin, Domtel-Sport.pl
37. PKO Półmaraton Szczecin - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
3. BMW Półmaraton Praski - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Warszawa, DataSport.pl
3. BMW Półmaraton Praski - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Prusice, Przemysław Burchacki
4 Edycja Prusice Biegają - 8. Etap
[acrobat]
2016-08-28
Zdrój, Maciej Wróbel
Biatlon Letni - drużyny
[acrobat]
2016-08-28
Zdrój, Maciej Wróbel
Biatlon Letni - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 23km
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 23km patrole
[acrobat]
2016-08-28
Gumniska, Organizator
Bieg Partyzant - 7km
[acrobat]
2016-08-28
Pawłowice, Marcelina Opyd
Bieg Pawłowicki
[acrobat]
2016-08-28
Wieluń, Ultimasport.pl
Bieg Pokoju i Pojednania - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Wieluń, Ultimasport.pl
Bieg Pokoju i Pojednania - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Bieg Wakacyjny
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Krościenko Wyżne, Rafał Przymusiński
Dycha Siekiernika - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-28
Katowice, STS-Timing
Etixx Silesiaman Triathlon Katowice - 1/2 IM
[acrobat]
2016-08-28
Katowice, STS-Timing
Etixx Silesiaman Triathlon Katowice - 1/4 IM
[acrobat]
2016-08-28
Ruda Śląska, Organizator
II Bieg Pamięci Górników
[acrobat]
2016-08-28
Racibórz, DataSport.pl
II Rafako Półmaraton Racibórz - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Racibórz, DataSport.pl
II Rafako Półmaraton Racibórz - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Suchedniów, Daria Miernik
IV Bieg o Puchar Kruka - 11km
[acrobat]
2016-08-28
Suchedniów, Daria Miernik
IV Bieg o Puchar Kruka - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Ostrowiec Św., Jarosław Słodkiewicz
IV MosirGutwinRun 2016 - 4. runda
[acrobat]
2016-08-28
Opatów, Adam Kościolek
I Dycha Ziemi Opatowskiej
[acrobat]
2016-08-28
Skierniewice, Jakub Szaforski
I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego
[excel]
2016-08-28
Skierniewice, Jakub Szaforski
I Skierniewicki Bieg - Triada
[acrobat]
2016-08-28
Jednaczewo, Mariusz Nizinski
Jednaczewska Dycha
[excel]
2016-08-28
Korbielów, Józef Łyscarz
KorbiNICelów - Nic Ultra
[excel]
2016-08-28
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Krosno Odrzańskie, Łukasz Kamerduła
Krośnieńska Dziesiątka - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-28
Murowana Goślina, Plus Timing
Murowana Dycha - 10km
[acrobat]
2016-08-28
Murowana Goślina, Plus Timing
Murowana Dycha - 5km
[acrobat]
2016-08-28
Wilczogęby, Organizator
Nadbużańska 6 - Kobiety
[acrobat]
2016-08-28
Wilczogęby, Organizator
Nadbużańska 6 - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-28
Oborniki, Plus Timing
Oborniki Triathlon
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Dzieci
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Młodziaki
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Olsztyn, SuperCzas.pl
Olsztyn Biega #4 - Starszaki
[acrobat]
2016-08-28
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - NW
[acrobat]
2016-08-28
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Siedlce, Domtel-Sport.pl
VII Bieg Siedleckiego Jacka - 5 KM
[acrobat]
2016-08-28
Siedlce, Domtel-Sport.pl
VII Bieg Siedleckiego Jacka - OPEN
[acrobat]
2016-08-28
Rydułtowy, Rafał Błahut
XXIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2016-08-28
Pyzdry, Marcin Chwiłkowski
XXXV Bieg Kazimierzowski
[acrobat]
2016-08-27
Jaworzno, DataSport.pl
21.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Jaworzno, DataSport.pl
21.Międzynarodowy Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Międzychód, Krzysztof Suszka
4 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą
[acrobat]
2016-08-27
Zełwągi, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek - finał
[acrobat]
2016-08-27
Golub-Dobrzyń, STS-Timing
Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-08-27
Świerklaniec, STS-Timing
Bieg Świerklaniecki - Piona Gwidona
[acrobat]
2016-08-27
Bodzentyn, Organizator
CROSSRUN - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Bodzentyn, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka Het Na Grape -21km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka Maraton -42km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Bieg o Puchar Radia/Stacji -5km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Góralska Wycierucha -8km
[acrobat]
2016-08-27
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Rombanica Na Pół Setki -52km
[acrobat]
2016-08-27
Białystok, Good-Time
Hero Run
[acrobat]
2016-08-27
Jastarnia, Good-Time
III Bałtycki Półmaraton brzegiem morza
[acrobat]
2016-08-27
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
III Bieg - 10 Ząbkowicka - Kobiety
[acrobat]
2016-08-27
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport.pl
III Bieg - 10 Ząbkowicka - OPEN
[acrobat]
2016-08-27
Owińska, Plus Timing
III Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2016-08-27
Rzgów, Organizator
IV Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2016-08-27
Kolbudy, Good-Time
IV Kolbudzka 10
[acrobat]
2016-08-27
Bąkowo k.Kolbud, Good-Time
IV Kolbudzka 10 - Małe Kaszuby Biegają
[acrobat]
2016-08-27
Ozimek, Roman Jarosiński
IV Triatlon Turystyczny
[acrobat]
2016-08-27
Oborniki Śląskie, DataSport.pl
I Bieg Oborygena
[acrobat]
2016-08-27
Rychtal, PulsarSport.pl
I Gminny Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-08-27
Karpacz, STS-Timing
Kill the Devil Hill - eliminacje
[acrobat]
2016-08-27
Karpacz, STS-Timing
Kill the Devil Hill - finał
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 20km
[acrobat]
2016-08-27
Kunice, DataSport.pl
Kunicki Bieg Reggae - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Chorzów, Katarzyna Zazgórnik
Mila Parkowa
[word]
2016-08-27
Nisko, Organizator
Nisko na Piątkę
[acrobat]
2016-08-27
Szczecin, Piotr Mania
Obejdziem Szczecin
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg czapli
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg perkoza
[acrobat]
2016-08-27
Giżycko, Karolina Wojnarowska
Potrójna Pętla Mazurska - bieg żurawia
[acrobat]
2016-08-27
Warszawa, Szymon Głąb
Puchar Maratonu Warszawskiego na 25 km
[excel]
2016-08-27
Inowrocław, Organizator
Solankowy Koszmar - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Inowrocław, Organizator
Solankowy Koszmar - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Niedzica, Maria Habieda
Tatraman 2016
[acrobat]
2016-08-27
Jastarnia, Good-Time
VII Bałtycki Maraton brzegiem morza
[acrobat]
2016-08-27
Góra, PulsarSport.pl
VII Bieg z Policją
[acrobat]
2016-08-27
Łódź, InesSport.pl
VI Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2016-08-27
Orzesze, Organizator
V Orzeski Bieg Uliczny - 10km
[acrobat]
2016-08-27
Orzesze, Organizator
V Orzeski Bieg Uliczny - 5km
[acrobat]
2016-08-27
Gusiew - Gołdap, SuperCzas.pl
XXII Półmaraton Gusiew - Gołdap - kobiety
[acrobat]
2016-08-27
Gusiew - Gołdap, SuperCzas.pl
XXII Półmaraton Gusiew - Gołdap - OPEN
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 15km
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 2km
[acrobat]
2016-08-27
Szczawnica, Eliza Czyżewska
Z Biegiem Nocy - 6km
[acrobat]
2016-08-26
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Dycha Cy Nie Dycha?
[acrobat]
2016-08-26
Białka Tatrzańska, Timekeeper
Goniacka - Goniacka Za Dutkiem 5km
[acrobat]
2016-08-21
Stępnica, Monika Dyker-Woźniak
5 km dla Marcelinki
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - drużyny
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - Powiat
[acrobat]
2016-08-21
Błonie, Datasport
6. Półmaraton im. J.Kusocińskiego - Samorząd
[acrobat]
2016-08-21
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Zakrzówek! - 10km
[acrobat]
2016-08-21
Kraków, Rafał Oświęcimka
Biegiem na Zakrzówek! - 3km
[acrobat]
2016-08-21
Tczew, Elektronicznezapisy.pl
III Dycha nad Wisłą
[acrobat]
2016-08-21
Poznań, Marcin Stachowiak
III Wieczorna Marcelińska Dycha
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, Zdzisław Stępień
II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, Pasieczny Robert
II Bieg o Miecz Zawiszy Czarnego Z Garbowa
[acrobat]
2016-08-21
Żerków, Przemek Matan
II Bieg Uliczny Górka Żerkowska
[acrobat]
2016-08-21
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Diecezjalny Bieg Trzeźwości - Kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Tarnów, Krzysztof Gondek
II Diecezjalny Bieg Trzeźwości - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-21
Warszewice, STS-Timing
Łubianka Grand Prix Cross - Bieg 8
[acrobat]
2016-08-21
Skawinki, Robert Celiński
Memoriał Lucka Chorążego
[acrobat]
2016-08-21
Gdańsk, Organizator
Park Tour - I etap
[acrobat]
2016-08-21
Borówno, Zbigniew Kapuściński
Triathlon Polska
[acrobat]
2016-08-21
Sandomierz, STS-Timing
VIII Triathlon Ziemi Sandomierskiej
[acrobat]
2016-08-21
Żarki, Rafał Kozik
VI Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-21
Lubawa k.Olsztyna, DomTel-Sport
VI Lubawska Dycha
[acrobat]
2016-08-21
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - 58.maraton
[excel]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km drużyny
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km kategorie
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21 km OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 km kobiety
[acrobat]
2016-08-21
Wałbrzych, Datasport
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 7 km OPEN
[acrobat]
2016-08-21
Kołobrzeg, Piotr Kołodziejczyk
XXVII Bieg Solidarności
[acrobat]
2016-08-20
Jaworzno, Grzegorz Gębski
10.Jaworzno Triathlon
[acrobat]
2016-08-20
Krempna, Organizator
2. Ultramaraton Magurski
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - kategorie
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - kobiety
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - OPEN
[acrobat]
2016-08-20
Sobóka, Datasport.pl
3. Bieg Niezłomnych - wojskowi
[acrobat]
2016-08-20
Suwałki, Krzysztof Skowera
4. Maraton Wigry
[acrobat]
2016-08-20
Stare Sady, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek 4/5
[acrobat]
2016-08-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - dzieci
[excel]
2016-08-20
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg Wiewiórki - OPEN
[excel]
2016-08-20
Kluszkowice, Organizator
IceBug Summer Trail - 14km
[acrobat]
2016-08-20
Kluszkowice, Organizator
IceBug Summer Trail - 28km
[acrobat]
2016-08-20
Brześć Kujawski, SuperSport.com.pl
III Memoriał im. Czesława Wasielewskiego
[acrobat]
2016-08-20
Płock, SuperCzas.pl
I Bieg im. Obrońców Płocka 1920r
[acrobat]
2016-08-20
Kozienice, STS-Timing
Kozienice Triathlon
[acrobat]
2016-08-20
Pobiednik Mały, S. Jazgar
Pobiednicki Półmaraton
[word]
2016-08-20
Suwałki, Krzysztof Skowera
Pogoń za Bobrem
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - długi
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - krótki
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - sprint
[acrobat]
2016-08-20
Wolsztyn, Peter Nonn
PolskaMan - średni
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - dzieci młodsze
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - dzieci starsze
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - fun race
[acrobat]
2016-08-20
Chmielno, Arkadiusz Kozak
Triathlon Chmielno - OPEN
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 10.5 km
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 10.5 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 21 km
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 21 km Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-20
Leszno, Ultimasport
VII Maratn Leszno - 42 km
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Duża Beczka
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Mała Beczka
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Maraton Tygrysi
[acrobat]
2016-08-20
Orzysz, Domtel-Sport.pl
VI Bieg Tygrysa - Saper Tygrysi
[acrobat]
2016-08-20
Krasnystaw, InesSport.pl
V Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2016-08-20
Krasnystaw, Szczepan Olchowski
V Półmaraton Chmielakowy - kategorie
[word]
2016-08-20
Krasnystaw, Szczepan Olchowski
V Półmaraton Chmielakowy - statystyki
[word]
2016-08-20
Białasy, Jakub Grodzicki
Wakacyjny Leśny Cross - Bieg
[excel]
2016-08-20
Białasy, Jakub Grodzicki
Wakacyjny Leśny Cross - Marsz
[excel]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - kategorie
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - kobiety
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - małżeństwa
[acrobat]
2016-08-20
Skarżysko-Kamienna, Datasport.pl
XVI Półmaraton WTÓRPOL - OPEN
[acrobat]
2016-08-17
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top Cross Torunia - Bieg 8
[excel]
2016-08-15
Aleksandrów Łódzki, Karolina Kaszuba
4. Bieg Aleksandrowski - 21km
[acrobat]
2016-08-15
Aleksandrów Łódzki, Karolina Kaszuba
4. Bieg Aleksandrowski - 5km
[acrobat]
2016-08-15
Kowary, Organizator
Bieg Kowary_Okraj
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - NW Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - NW Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-15
Gorlice, Organizator
Gorlicka Piątka z Regatta - OPEN
[acrobat]
2016-08-15
Sieraków, Ultimasport.pl
III Cross Sierakowski - Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Sieraków, Ultimasport.pl
III Cross Sierakowski - OPEN
[acrobat]
2016-08-15
Bodzanów, Justyna Kołodziejska
II Bodzanowski Bieg
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - Kobiety
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - nordic walking
[acrobat]
2016-08-15
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
VI Bieg do Pani Fatimskiej - rolki
[acrobat]
2016-08-15
Gdańsk, Organizator
XXII Maraton Solidarności
[acrobat]
2016-08-15
Kobylin, Julia Grobelna
XXV Bieg im.Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2016-08-15
Radzymin, Organizator
XXV Jubileuszowy Pólmaraton Cud nad Wisłą
[acrobat]
2016-08-14
Szczecin, Puszczyk Bukowy
2. Bieg Pod Prąd
[acrobat]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
3 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej
[acrobat]
2016-08-14
Brenna, Krzysztof Gawlas
4. Bieg o Breńskie Kierpce
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - drużyny
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - kategorie
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - MP Weteranów
[acrobat]
2016-08-14
Ludwikowice Śląskie, Datasport
7. Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - drużyny
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - kategorie
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Starachowice, Datasport
Biegiem z pomocą Dla Mai i Bartusia - OPEN
[acrobat]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
Cross Sztafeta 4 x 9 km
[acrobat]
2016-08-14
Wodzisław Śląski, Ireneusz Górnik
Grand Prix Trzech Wzgórz
[acrobat]
2016-08-14
Działdowo, Organizator
II Urodzinowa Działdowska Dycha - Kobiety
[acrobat]
2016-08-14
Działdowo, Organizator
II Urodzinowa Działdowska Dycha - Mężczyźni
[acrobat]
2016-08-14
Oława, Arkadiusz Tołłoczko
II Zaodrzańska Agrafka
[acrobat]
2016-08-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
I Zaniemyska Piętnastka
[acrobat]
2016-08-14
Zaniemyśl, Marcin Stachowiak
I Zaniemyska Półpiętnastka
[acrobat]
2016-08-14
Lgota Murowana, Rafał Galiński
Kobiety na 5-tkę - Etap 2
[acrobat]
2016-08-14
Przejmy k.Przasnysza, Organizator
Korona Ziemi Przasnyskiej
[excel]
2016-08-14
Błędów, Rafał Kowalski
Półmaraton Suhara
[acrobat]
2016-08-14
Żukowo, Adrian Sosnowski
Puchar Bałtyku w Duathlonie Żukowo
[acrobat]
2016-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XVII Bieg im.Stanisława Staszica - dzieci
[word]
2016-08-14
Brody, Sylwester Dudek
XVII Bieg im.Stanisława Staszica - OPEN
[excel]
2016-08-13
Rybaki, Krzysztof Skowera
Charytatywna Jedenastka - 11km
[acrobat]
2016-08-13
Rybaki, Krzysztof Skowera
Charytatywna Jedenastka - 5km
[acrobat]
2016-08-13
Oświęcim, Organizator
IV Biegać Jest Bosko
[acrobat]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 10km
[excel]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 21km
[excel]
2016-08-13
Rymanów Zdrój, Karol Kłosowski
I Biegi Między Zdrojami - 5km
[excel]
2016-08-13
Śliwice, DomTel-Sport
I Śliwicka Dyszka
[acrobat]
2016-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 15km
[acrobat]
2016-08-13
Koszalin, Arkadiusz Kozak
Koszaliński Bieg Górski - 5km
[acrobat]
2016-08-13
Zakopane, Magdalena Ziaja
Tatra Fest Bieg
[acrobat]
2016-08-13
Zakopane, Magdalena Ziaja
Tatra Vertical
[acrobat]
2016-08-13
Stare Jabłonki, STS-Timing
Ultra Mazury - 10 km
[acrobat]
2016-08-13
Stare Jabłonki, STS-Timing
Ultra Mazury - 70 km
[acrobat]
2016-08-13
Chorzów, August Jakubik
VIII Bieg do Słońca
[acrobat]
2016-08-13
Szarlejka, Kamil Radomski
VI Pozytywny Bieg Przełajowy
[acrobat]
2016-08-13
Henryków, Sport-Time
V V SGB GBS Półmaraton Henrykowski - OPEN
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - bieg Babci i Dziadka
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Galernik Team
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Galernik Team indywidualnie
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - kobiety
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mały katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mikro katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Mini katorżnik
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - Ucieczka Skazańców
[acrobat]
2016-08-13
Lubliniec, Datasport
XII Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2016-08-13
Jastaria, Teresa Jaskułka
XIX Biegowe Grand Prix Pow. Puckiego
[word]
2016-08-12
Osieczna, Michał Esteban Łojko
II Bieg św. Maksymiliana
[acrobat]
2016-08-12
Niedzica, Organizator
Ultrajanosik - 50km
[acrobat]
2016-08-12
Niedzica, Organizator
Ultrajanosik - 80km
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - drużyny
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - Kobiety
[acrobat]
2016-08-12
Łódź, Szymon Drab
V Wycie Szakala o Północy - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wodzisław Śląski, Organizator
10 Cross Wodzisławski - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-07
Wodzisław Śląski, Organizator
10 Cross Wodzisławski - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Krasnopol, Krzysztof Skowera
2. Bieg Wśród Krasnych Pól - nordic walking
[acrobat]
2016-08-07
Krasnopol, Krzysztof Skowera
2. Bieg Wśród Krasnych Pól - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - NW
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - OPEN
[acrobat]
2016-08-07
Wieleń, Maratończyk Pomiar Czasu
37. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - rolki
[acrobat]
2016-08-07
Mysłowice, Tomasz Katan
ECO Maraton Radości
[acrobat]
2016-08-07
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
II Szczecinecki Weekend Biegowy - 15 km
[acrobat]
2016-08-07
Szczecinek, Piotr Kołodziejczyk
II Szczecinecki Weekend Biegowy - maraton
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 15 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 15 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 1 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 1 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 500 m kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 500 m mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 7 km kobiety
[acrobat]
2016-08-07
Ostrołęka, Dariusz Arkadia
IV Bieg Przełajowy - 7 km mężczyźni
[acrobat]
2016-08-07
Uniszowa, Jarosław Makowiec
Regatta Pogórzański Cross
[acrobat]
2016-08-07
Opalenica, Plus Timing
XXV Bieg Opalińskich
[acrobat]
2016-08-07
Widziszewo, Maratończyk Pomiar Czasu
XXX Jubileuszowy Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg Kobiet 5km
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg Mężczyzn 5km
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - Bieg VIP
[acrobat]
2016-08-06
Gdańsk, Domtel-Sport.pl
23. Bieg św. Dominika - MP Mężczyzn 10km
[acrobat]
2016-08-06
Faszcze, Organizator
Biegowe Grand Prix Mikołajek
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 21km
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 57km
[acrobat]
2016-08-06
Kazimierz Dolny , Karol Czajka
Bieg Szlak Trafi Ultra - 7km
[acrobat]
2016-08-06
Kraków, Organizator
Bieg Śladem Jury
[excel]
2016-08-06
Kraków, Organizator
Bieg Śladem Jury
[excel]
2016-08-06
Morawica, Organizator
CROSSRUN - 10 km
[acrobat]
2016-08-06
Morawica, Organizator
CROSSRUN - Półmaraton
[acrobat]
2016-08-06
Stara Łubianka, Organizator
III Bieg i Marsz Trzeźwości
[acrobat]
2016-08-06
Czastary, Ultimasport
III Czastarska Piątka - kobiety
[acrobat]
2016-08-06
Czastary, Ultimasport
III Czastarska Piątka - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Przeworsk, Organizator
II Bieg Montera - kategorie wiekowe
[acrobat]
2016-08-06
Przeworsk, Timekeeper
II Bieg Montera - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - 21 km
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - 7 km
[acrobat]
2016-08-06
Ruda Śląska, STS-Timing
II Rudzki Półmaraton Industrialny - Nordic Walking
[acrobat]
2016-08-06
Wdzydze, Good-Time
IV Półmaraton Stolema
[acrobat]
2016-08-06
Kamień Pomorski, Sport-time
I Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego
[acrobat]
2016-08-06
Kleszczele, Edward Terebun
Królewski Bieg Uliczny
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - kryształowy odcinek
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - półmaraton
[acrobat]
2016-08-06
Jakuszyce, DataSport.pl
Letni Bieg Piastów - ultramaraton
[acrobat]
2016-08-06
Ciechocinek, Michał Senger
Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
[acrobat]
2016-08-06
Prudnik, Józef Łyscarz
Rajd pieszy Prudnik - Pradziad
[acrobat]
2016-08-06
Słupca, PlusTiming
VIII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - małżeństwa
[acrobat]
2016-08-06
Słupca, PlusTiming
VIII Bieg o Laur Św.Wawrzyńca - OPEN
[acrobat]
2016-08-06
Toruń, Tomasz Pokorniecki
XV Top-Cross Maraton
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 306


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768