redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2009-08-31
Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamość - KOŃCOWA
[word]
2009-08-30
Rydułtowy, Michał Kondrot
17 Bieg o Puchar Burmistrza Miasta
[acrobat]
2009-08-30
Łabiszyn/Szubin, Adam Zaręba
21 Bieg im. Stefana Bąka
[word]
2009-08-30
Pyzdry, Bogusław Tomaszewski
27 Bieg Kazimierzowski - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Pyzdry, Bogusław Tomaszewski
27 Bieg Kazimierzowski - mężczyźni
[acrobat]
2009-08-30
Szczecin, Jacek Kozłowski
30 Jubileuszowy Szczeciński Półmaraton Gryfa
[acrobat]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - 3.6km
[word]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - 4.8km
[word]
2009-08-30
Poznań, Józef Miecznik
4 Rekreacyjny Bieg Chartowo 2009 - rodzinny
[word]
2009-08-30
Svinnou, Łukasz Bogdał
Běh Svinnou
[word]
2009-08-30
Żabnica, Tomasz Chwastek
Bieg na Rysiankę - kategoriami
[acrobat]
2009-08-30
Żabnica, Tomasz Chwastek
Bieg na Rysiankę - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Czarnowiec, Marek Karczewski
I bieg Amatorskiej Grupy bez limitu
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
I Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
I Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kategorie
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - kobiety
[acrobat]
2009-08-30
Blachownia, Hieronim Olejniczak
Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2009-08-30
Krosno, Sławomir Kukulski
V Biegu o Skarb Portiusa
[excel]
2009-08-30
Łeba, Kazimierz Duwe
XIII Bieg po muszlę św. Jakuba
[acrobat]
2009-08-30
Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 4
[word]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - kategorie
[acrobat]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - kobiety
[acrobat]
2009-08-29
Oświęcim, Hieronim Olejniczak
4 Bieg Pokoju o Puchar Prezydenta - OPEN
[acrobat]
2009-08-29
Golub - Dobrzyń, Paweł Majcher
Cztery Pory Roku
[excel]
2009-08-29
Świdnica, organizator
I Świdnicki Bieg Dekoria
[acrobat]
2009-08-29
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Maraton Sierpniowy
[acrobat]
2009-08-29
Gdańsk, Grzegorz Pawelec
Półmaraton Sierpniowy
[acrobat]
2009-08-29
Krasnobród - Zamość, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 3
[word]
2009-08-28
Zwierzyniec - Krasn., Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 2
[word]
2009-08-27
Zamość, Mariusz Kurzajczyk
Puchar Polski w ultramaratonach - po dwóch biegach
[excel]
2009-08-27
Zamość - Zwierzyniec, Organizator
XXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zam. - etap 1
[word]
2009-08-26
Chorzów, Aleksy Szablicki
NIC 8/2009
[word]
2009-08-23
Gusiew-Gołdap, Lech Kowalczyk
15 Bieg Gusiew-Gołdap
[word]
2009-08-23
Gusiew-Gołdap, Lech Kowalczyk
15 Bieg Gusiew-Gołdap
[word]
2009-08-23
Widziszewo, Dawid Talikadze
23 Bieg Przyjaźni Widziszewo 2009
[excel]
2009-08-23
Boguszów-Gorce, Paweł Stanisz
2 Boguszowska Dwudziestka - 10km
[acrobat]
2009-08-23
Boguszów-Gorce, Paweł Stanisz
2 Boguszowska Dwudziestka - 21km
[acrobat]
2009-08-23
Łobez, Marcin Horbacz
Bieg o Puchar Prezesa TKKF
[acrobat]
2009-08-23
Skorzewo, organizator
Dozynkowe Biegi
[acrobat]
2009-08-22
Ustroń, Zbyszek Słowiński
19. Bieg Romantyczny Parami
[acrobat]
2009-08-22
Kościelna Wieś, Mariusz Kurzajczyk
3. Kaliska Fiesta Biegowa
[word]
2009-08-22
Skarżysko-Kamienna, Marek Zieliński
9. Półmaraton Rejów
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Kategoriami
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Kobiety
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - Mężczyźni
[acrobat]
2009-08-22
Piwniczna Zdrój, Krzysztof Szwed
Bieg na Radziejową - OPEN
[acrobat]
2009-08-22
Koszalin, Arkadiusz Kozak
II Cross Góry Chełmskiej
[word]
2009-08-22
Bobolice, Witold Sikorski
II Maraton Bobolicki
[excel]
2009-08-22
Korbielów, Tomasz Dobosz
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - Kategoriami
[acrobat]
2009-08-22
Korbielów, Tomasz Dobosz
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - Kategorie dodat.
[acrobat]
2009-08-22
Korbielów, Piotr Kozak
IX Bieg Górski na szczyt Pilska - OPEN
[excel]
2009-08-16
Brody, Szymon Dudek
10 Bieg Stanisława Staszica
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - Dzieci
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - Kategoriami
[word]
2009-08-16
Dziwnów, Jerzy Janawa
11 Bieg Cztery Mile Jarka - OPEN
[word]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata
[excel]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata - canicross - kobiety
[acrobat]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
III Bieg Lata - canicross - mężczyżni
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
III Bieg Małego Katorżnika - Chłopcy
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
III Bieg Małego Katorżnika - Dziewczęta
[acrobat]
2009-08-16
Ustka, Mieczysław Nycz
II Bieg Leśno-Plażowy
[word]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Kobiety OPEN
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Kolarstwo
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Mężczyźni OPEN
[acrobat]
2009-08-16
Limanowa, Mateusz Wroński
Limanowa Forrest - Nordic Walking
[acrobat]
2009-08-16
Lub, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 13:00 - KOBIETY
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2009-08-16
Lubliniec, ChampionChip
V Bieg Katorżnika - GALERNIK TEAM
[acrobat]
2009-08-16
Arturówek, KB Arturówek Łódź
V Grand Prix Arturówka 2009 po 4 biegach
[excel]
2009-08-15
Kobylin, Paweł Wasielewski
18 Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[excel]
2009-08-15
Dolni Morava-Czechy, Kazimierz Kordziński
Cena firmy Iscarex
[excel]
2009-08-15
Lubliniec, ChampionChip
III Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - Kobiety
[acrobat]
2009-08-15
Lubliniec, ChampionChip
III Mistrzostwa Polski w biegu tyłem - Mężczyźni
[acrobat]
2009-08-15
Radzymin - Ossów, Krzysztof Bartkiewicz
XVIII Półmaraton - Cud Nad Wisłą
[acrobat]
2009-08-15
Gdańsk, Małgorzata Lesniewicz
XV Energa Maraton Solidarności
[acrobat]
2009-08-09
Sedliská (Slowacja), Jarosław Prokopiuk
Sedliscanska patnastka
[excel]
2009-08-08
Rajec (Slowacja), Kazimierz Kordziński
3. Rajecký Polmaratón
[excel]
2009-08-08
Rybnik, Grzegorz Wnuk
7 ECOL Maraton Energetyków
[acrobat]
2009-08-08
Ostrów Wlkp., Tomasz Ławniczak
Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego
[excel]
2009-08-08
Pustynia Siedlecka , Marek Zieliński
I Bieg Pustynny - Pustynna10 - 5 km
[acrobat]
2009-08-08
Pustynia Siedlecka, Marek Zieliński
I Bieg Pustynny - Pustynna 10 - 10 km
[acrobat]
2009-08-08
Rajec (Slowacja), Kazimierz Kordziński
Rajecký Maratón 2009
[excel]
2009-08-08
Toruń, Rafał Kowalski
VIII Top Cross Maraton z Tadeuszem Spychalskim
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - ELITA
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - kobiety
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - mężczyźni
[acrobat]
2009-08-08
Gdańsk, Marek Hanaczewski
XVI Bieg Św. Dominika - VIP
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorki Młodsze
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorzy
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Juniorzy Młodsi
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Seniorki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Seniorzy
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani A
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani B
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weterani C
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Mistrzostwa Polski w BG - Weteranki
[acrobat]
2009-08-07
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
VIII Mistrzostwa Podkarpacia w BG - zespołowo
[acrobat]
2009-08-02
Bochnia, Marek Hanaczewski
16 Memoriałowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2009-08-02
Radomyśl Wielki, Grzegorz Fedak
29 Bieg Radomyski im.Jacka Kozioła
[word]
2009-08-02
Wieleń, Bogdan Piątek
30 Masowy Bieg im.Józefa Nojiego
[excel]
2009-08-02
Tychy, Karolina Wilczyńska-Miler
Dziesiąta Perła Paprocan
[word]
2009-08-02
Rabka-Zdroj, Stanislaw Kowalcze
Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Rabki-Zdroj
[acrobat]
2009-08-02
Opalenica, Dariusz Duda
XVIII Bieg Opalińskich
[excel]
2009-08-01
Moryń, Zbigniew K.
10 Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko
[word]
2009-08-01
Kodeń,
10 Jubileuszowy Bieg Sapiechów
[excel]
2009-08-01
Jaworzno, Marek Hanaczewski
14 Bieg Uliczny
[acrobat]
2009-08-01
Szrenica-Śnieżka, Tomasz Dobosz
I Maraton Karkonoski - KATEGORIE
[acrobat]
2009-08-01
Szrenica-Śnieżka, Tomasz Dobosz
I Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2009-08-01
Zielonka, Bogdan Piątek
VII Mistrzostwa LECHITÓW w Triathlonie Olimpijskim
[word]
2009-08-01
Kazimierz Biskupi, Jacek Bąkowski
V Bieg pod Tysiącletnimi Dębami
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
2015201620172018


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 115


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768