POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH

Ostatnio zalogowany

2006-11-28, 09:50
 BRAWO POLSCY SIATKARZE!
Po 2 pierwszych przegranych setach polska drużyna podniosła się i w pięknym stylu pokonała Ruskich!!!!Brawo!!!!!:-)))

SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

2006-11-28, 10:07

Wspaniała gra i zwycięstwo, przyznaje się że zwątpiłem po przegraniu dwóch pierwszych setów. Tym większe gratulacje dla naszych zawodników i trenera Lozano. To kolejny trener z zagranicy osiągający sukcesy z naszymi sportowcami.Wielkie brawa

Hura Hura Hura !!!!
Niesamowite emocje ! Byłem w pracy, ale ti-break śledziłem... przez telefon komórkowy :-) Zadzwoniłem do kolegi który oglądał mecz w TV i poprosiłem go, aby położył słuchawkę przy telewizorze :-) Gdy meczyk sie zakończył i wygraliśmy omal nie zapaliłem papierosa z chłopakami z pracy zapominając, że przecież nie palę :-)))

Brawo!!!
A ja ostatniego seta oglądałam nieomalże na kolanach. Gdy wygraliśmy, tak się cieszyłam, że skakałam prawie do sufitu, tylko pies dziwnie mi się przyglądał...

Witam

Tez słuchałem relacji przekazywamnych mi przez żonę i córkę na komórkę. Z kolegami w pracy mieliśmy sporo emocji. Aby tak dalej!

Serbia
Teraz pozostało wygra z Serbiom no i pozostanie walka o złoto.

PRZECZYTAJ MÓJ BLOG (26 wpisów)
  ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (1 sztuk)

ANONIM

(zbyhoo)

2006-11-28, 19:20
 No to teraz embarga na kiełbasę Rosjanie nie zniosą ;-)
2006-11-28, 09:50 - jarekurbi napisał/-a:

Teraz to zupełnie nie ma szans, żeby Putin zniósł embargo na polskie kiełbasy ;-)
Najpierw veto w UE, teraz wygrany mecz, ale narozrabialiśmy ;-)

maratonczyk

2024-05-03
19:22

2006-11-28, 19:33
 Sport to nie polityka i rządzi się swoimi prawami.

Telegram do Putina

Gratulujemy wygranego meczu STOP Ropa STOP Gaz STOP :-)

2006-11-28, 21:44
 Serbia i Czarnoróra
2006-11-28, 17:08 - maratonczyk napisał/-a:

Tak powinna brzmieć kolego nazwa,ponieważ w siatkówce mimo już 2. odrębnych państw podpisano umowę z FIVB ,że drużyna jeszcze na tych M.Ś.wystąpi pod taką "firmą".
A co do meczu z S.iCz. to nawet po zwycięstwie naszych to do walki o "złoto" jeszcze daleka droga. Wtedy nasi zajmą 1.miejsce w grupie E ( choć na zwyciestwo po dzisiejszym bardzo szczęśliwym ,jutro nie mamy żadnych szans )ale załużmy,że wygramy to po 2. dniach będzie dopiero mecz półfinałowy w/g krzyza : 1. z gr.E z 2. gr.F i na odwrót a więc gdyby jutro naszym się udało jutro wygrać to w 1/2 finału będą walczyć albo z Brazylią albo z Bułgarią a dopiero zwycięzcy tamtych meczy zagrają o to "Twoje" "złoto".
Mimo wszystko jestem pewny,że zajmiemy to 4. miejsce.
A w niedzielę Ci ten fakt przypomnę kolego zbyt pewny siebie. A przypomnę Ci,że jeszcze dziś rano po 2. setach "płakałeś" i byłeś zrezygnowany jak większość Polaków i jak komentatorzy meczu w Polsacie ( takiej rezygnacji i krytyki naszych to ja jeszcze w życiu nie słyszałem ).

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (30 sztuk)

ANONIM

(Znawca siatkówki)

2006-11-28, 21:59
 S.iCz. - Rosja 3:0
2006-11-28, 21:44 - Piotr 63 napisał/-a:

Możliwe,przecież Oni z Rosjanami ( a nie jak w sporcie w Telexpressie i w Wiadomościach ) powiedział ( chyba zbyt buńczucznie po udanej wygranej a po tych 2. pierwszych setach też może "srał" w "gacie" ) G. Szymański - "Ruskimi" , wygrali pewnie 3:0 . Ten Szymański to potwierdził polską "maksymę" - ...mądry Polak po fakcie.

2006-11-28, 19:50 - Admin napisał/-a:

...kurde chyba to OD Putina dla Kaczynskiego a nie odwrotnie -:) chyba ze to Polska na gazie i ropie siedzi i bąki zbija -:)

swoją droga to.... tez ten mecz przeżywałem ... o 8:15 wychodzę z domu ..dogorywa drugi set .... o 9:00 jestem w pracy - jadę do przychodni właczam radio a tu TAIBREK wiec ... wracam do apteki zapalam telewizor .... i czerwony ze złości dlaczego nie ma anteny i sam snieżek widać- pozostał konktat komórkowy ... heh co byśmy bez nich zrobili -:) tzn. bez tak świetnych siatakarzy - moze w koncy obalą ten MIT ze the beściaki to skórokopy choć i tym teraz tez sie powodzi -:)

kurde gdzie nie spojrzeć jak sie bierze za kadre ktos z POZA układu od razu ma efekty! Benhaker, Lozano, Lepisto w skokach ... ino na Listkiewicza nie ma rady -:)

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (25 sztuk)

ANONIM

(kibic)

2006-11-29, 00:28
 Jedyny złoty z Meksyku z 1974.
2006-11-28, 22:53 - Jans napisał/-a:

W polskim narodzie prawie nikt nie pamięta MŚ 1974 r. z MEKSYKU gdzie nasi zdobyli ZŁOTY medal 1. i jak dotąd jedyny . TAK już zostanie . Wtedy to srebrny zdobyli siatkarze ZSRR ,a brązowy JAPONIA. Każdy myli IO w MONTREALU 1976 r. Niestety powtórki z przed 32. lat napewno nie będzie.

ANONIM

(KIBIC od lat.)

2006-11-29, 00:37

2006-11-29, 00:28 - kibic napisał/-a:

To prawda w polsce kibicuje się tylko tam gdzie sukces bo to w danej chwili modne

Jans

2024-03-12
23:07

2006-11-29, 09:30
 Nie jestem tego taki pewny!

"TAK już zostanie "- jak piszesz? hmm

Po wygranynm 3:0 meczu z Serbią Twe słowa nie brzmią przekonująco, ale obym sie mylił ..

GRATULACJE 3:0!!! oby tak dalej!!!

2006-11-29, 09:35
 ...
2006-11-29, 00:37 - KIBIC od lat. napisał/-a:

Tak jest ( kibicu od lat ).O dziwo i z Serbią i Cz. też wygrają i w 1/2 finału z Bułgarią a ewentualne zwycięstwo w tamtym meczu to dopiero walka w finale.
Ale tu masz zdecydowanie rację z tym kibicowaniem.
U nas przy złym sestemie sportowym ale i przy "lenistwie" społeczeństwa ( 5 % tylko regularnie uprawie jakiś sport ) kibicujemy jakimś tam sukcesom od przypadku do przypadku.
Najpierw był ( i na szczęście jest i dalej odnosi w/w ) Małysz,potem jakieś tam niby "złotka",które stały się dziś li tylko "brązkami","brązkami"? - śmiech poprostu nikim w siatkówce a piłkarze?, dwoma zwycięstwami w elim. do ME ( jednym b.szczęśliwym po bramce z odepchnięcia rywala,którego nie zauważył poprostu sędzia i po "obronie Częstochowy a i przecież wygrana w Ałmacie też wzbudza wiele kontrowersji ) stali się idolami ci co w ost. latach przynosili nam tylko ujmę ( kompromitacje na Mundialach, w elim. ME i bramki ze 100. m )a tacy drugo-ligowi choćby "Suomi" pokazali im miejsce w szyku.
Jedyną Firmą z prawdziwego zdarzenia oprócz Małysza to był "Korzeń" ( 10 medali z najważniejszych imprez: IO,MŚ,ME - 9 zł. i 1 br.) a reszta to jak piszesz od przypadku do przypadku i myślę że jeśli siatkarze zdobęda medal ( o co będzie b. trudno ) to już na następnej imprezie moga skończyć tak jak siatkarki,na "dnie".

2007-09-07, 16:24
 Siatkówka , ME w Moskwie

No i wróciliśmy do swojego szeregu. Szanujący sie zespół ( Rosja ) nie przegrywa z 75. drużyną w rankingu FIVB. A cały czas powtarzałem, że wtedy w listopadzie Rosjanie mieli naszym "pieprznąć" 3. - go seta i było by wtedy do "zera' i walka o miejsca 5. - 8. , a tak jakiimś cudem drużyna, która już wtedy ( choćby w finale z Brazylią niewiele grała )zdobyła srebrny medal M.Ś. - to nieprawdopodobne !, przecież naszych miejsce w siatkarskim szeregu zawsze ( oprócz drużyny Wagnera ) było tam gdzie dziś. Gra o medal ale "drewniany" chyba.
Teraz niech wygrają z Rosjanami, to będzie można mówić o Polskich v-ce mistrzach świata ( "śmiech" - chyba v-ce mistrzach Polski )i o wielkiej druzynie.
Czy dopiero Belgowie musieli pokazać naszym ich miejsce w szyku.
A w niedzielę "dopłaczemy" z Rosjanami tamten ( po 2. setach ), płacz z Japonii.
I tak jest z naszym sportem wogóle : od przypadku do przypadku ( Radwańska, Osaka, koszykówka, piłka nożna i teraz sport "sztandarowy" niby ), "zżarły" go pieniądze i "zawodowstwo".
Wyobraźcie sobie, że np. w piłce nożnej, choćby w Czechach nie ma sytuacji ażeby podczas relacji z meczu piłki nożnej "OE" w TVP nie wolno nawet 5 godz. po meczu pokażać choćby jednego podania na boisku tylko : jak zawodnicy wychodzą z tunelu, ławkę rezerwowych, kibiców na trybunie, wywiad z zawodnikiem czy trenerem i na ekranie tablice z "gołym" wynikiem. Wszystko byle by nie jaką kolwiek akcję z boiska, bo nie wolno. Albo zauważcie państwo, że np. zapowiadający redaktor sportowy z TVP jakąś relację broń Boże by zaprosił kibiców do obejrzenia jej w Polsacie czy TVN i na odwrót. Niedługo ta komercjalizacja "zeżre" cały nasz sport i dlatego ja wogóle nie kibicuję Polskiemu sportowi, a cieszę się jak naszym "łupią" tak jak dziś ( w TVN z tej relacji nic nie pokazali tylko o niej red. w sporcie opowiedział ).
Gdyby tak jutro chcieli naszym "golnąć" Turcy to by było napewno do domu, a nie "medal" czy wspominany wszem i wobec FINAŁ z Rosją.

2007-09-07, 17:30

2007-09-07, 16:24 - Piotr 63 napisał/-a:

Dziś pokazali:-(.Jestem ciekaw czy się podniosą po dzisiejszej porażce.Uważam że nie podeszli za poważnie do tego meczu na początku i to się zemściło.Belgia zagrała koncertowo i nie mogliśmy ich dzisiaj zatrzymać.Czekajmy jednak do końca mistrzostw.