redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2019-09-29
Kraków, Datasport
13. PZU Bieg Trzech Kopców - kategorie
[acrobat]
2019-09-29
Kraków, Datasport
13. PZU Bieg Trzech Kopców - kobiety
[acrobat]
2019-09-29
Kraków, Datasport
13. PZU Bieg Trzech Kopców - OPEN
[acrobat]
2019-09-29
Słupsk, DomTel-Sport
3 Słupski Półmaraton Biegiem do Jantara
[acrobat]
2019-09-29
Warszawa, STS-Timing
41 PZU Maraton Warszawski
[acrobat]
2019-09-29
Bielany Wrocławskie, Datasport
6. Bieg Bielański - 10 km
[acrobat]
2019-09-29
Bielany Wrocławskie, Datasport
6. Bieg Bielański - 5 km
[acrobat]
2019-09-29
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny - Wieczorne Bieganie Po Tartanie 1
[acrobat]
2019-09-29
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Godzinny - Wieczorne Bieganie Po Tartanie 2
[acrobat]
2019-09-29
Warszawa, Michał Kowalski
Bieg na piątkę
[acrobat]
2019-09-29
Wolin, B4sport.pl
Bieg Wikinga - 10 km
[acrobat]
2019-09-29
Wolin, B4sport.pl
Bieg Wikinga - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-29
Katowice, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-09-29
Łódź, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-09-29
Opole, Time-Sport
III Bieg Grudzicki
[acrobat]
2019-09-29
Piekary Śląskie, Organizator
III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - Nordic Walk.
[acrobat]
2019-09-29
Piekary Śląskie, Organizator
III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - OPEN
[acrobat]
2019-09-29
Rybnik, Datasport
III. Kamień Extreme
[acrobat]
2019-09-29
Syców, Bogusław Tomaszewski
II Bieg Sycowska Pogoń
[acrobat]
2019-09-29
Połczyn Zdrój, Łukasz Goliński
Impreza Charytatywna dla Maćka
[acrobat]
2019-09-29
Środa Śląska, PulsarSport
IV HMT Bieg o Skarb Średzki
[acrobat]
2019-09-29
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
IV Toyota Półmaraton Crossowy - 10 km
[acrobat]
2019-09-29
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
IV Toyota Półmaraton Crossowy - 21 km
[acrobat]
2019-09-29
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
IV Toyota Półmaraton Crossowy - NW
[acrobat]
2019-09-29
Strzelin, Ultimasport
Strzelińska Dziesiątka
[acrobat]
2019-09-29
Dąbrowa Górnicza, Organizator
VIII Cross Czwórki - 15 km
[acrobat]
2019-09-29
Dąbrowa Górnicza, Organizator
VIII Cross Czwórki - 8 km
[acrobat]
2019-09-29
Dąbrowa Górnicza, Organizator
VIII Cross Czwórki - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-29
Branice, Organizator
VII Bieg Branicki
[acrobat]
2019-09-29
Bydgoszcz, DomTel-Sport
ZaDyszka Bydgoska - 10 km
[acrobat]
2019-09-29
Bydgoszcz, DomTel-Sport
ZaDyszka Bydgoska - 5 km
[acrobat]
2019-09-28
Grudziądz, DomTel-Sport
38 Biegi im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2019-09-28
Soczewka, Datasport
39. Bieg Soczewka z BOP - 11.6 km
[acrobat]
2019-09-28
Soczewka, Datasport
39. Bieg Soczewka z BOP - 5.8 km
[acrobat]
2019-09-28
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
BarbarianRace - Arrow
[acrobat]
2019-09-28
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
BarbarianRace - Arrow Finał
[acrobat]
2019-09-28
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
BarbarianRace - drużynowo
[acrobat]
2019-09-28
Ustroń, ZmierzymyCzas.pl
BarbarianRace - Opener
[acrobat]
2019-09-28
Przemków, STS-Timing
Bieg po Miód
[acrobat]
2019-09-28
Wrocław, Datasport
Bieg Uniwersytetu Medycznego
[acrobat]
2019-09-28
Poznań, B4sport.pl
Bieg zaBIEGaj o FUNdusze - 10.8 km
[acrobat]
2019-09-28
Poznań, B4sport.pl
Bieg zaBIEGaj o FUNdusze - 5.4 km
[acrobat]
2019-09-28
Kozłowo k.Świecia, STS-Timing
GdzieTaMeta II - mężczyźni
[acrobat]
2019-09-28
Bydgoszcz, Justyna Grzywaczewska
Grand Prix CITY TRAIL
[acrobat]
2019-09-28
Izabelin, ZmierzymyCzas.pl
III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 17 km
[acrobat]
2019-09-28
Izabelin, ZmierzymyCzas.pl
III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA - 8.5 km
[acrobat]
2019-09-28
Stalowa Wola, Timekeeper
II Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy - 20 km
[acrobat]
2019-09-28
Stalowa Wola, Timekeeper
II Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy - 7 km
[acrobat]
2019-09-28
Warszawa, Datasport
IV Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
[acrobat]
2019-09-28
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
IV Zielonogórskie Biegi Górskie - 10 km
[acrobat]
2019-09-28
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
IV Zielonogórskie Biegi Górskie - 21 km
[acrobat]
2019-09-28
Zawadzkie k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
VII Cross Doliny Małej Panwi - 12.5 km
[acrobat]
2019-09-28
Zawadzkie k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
VII Cross Doliny Małej Panwi - 7 km
[acrobat]
2019-09-28
Wrocław, Jakub Horbaczewski
VI Bieg Wielkiej Wyspy - OPEN
[acrobat]
2019-09-28
Wrocław, Jakub Horbaczewski
VI Bieg Wielkiej Wyspy - rekreacyjny
[acrobat]
2019-09-28
Skarżysko-Kamienna, Ultimasport
XI Memoriał K. Wolińskiegoc
[acrobat]
2019-09-28
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Zdążyć przed Rakiem - drużyny
[acrobat]
2019-09-28
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Zdążyć przed Rakiem - OPEN
[acrobat]
2019-09-27
Mielec, Timekeeper
25 Biegi Uliczne
[acrobat]
2019-09-25
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-09-22
Zbąszyn, STS-Timing
32. Bieg Zbąskich
[acrobat]
2019-09-22
Parzymiechy, Zmierzymyczas.pl
41 Bieg Jesienny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-22
Parzymiechy, Zmierzymyczas.pl
41 Bieg Jesienny - OPEN
[acrobat]
2019-09-22
Żarów, Datasport
4. Żarowskie Biegi Strefowe - 10 km
[acrobat]
2019-09-22
Żarów, Datasport
4. Żarowskie Biegi Strefowe - 5 km
[acrobat]
2019-09-22
Białystok, Datasport
Białystok Biega - Szybka Dycha
[acrobat]
2019-09-22
Kraków, STS-Timing
Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2019-09-22
Warszawa, B4sport.pl
Bieg przez Most
[acrobat]
2019-09-22
Galiny, Datasport
Festiwal Biegowy Warmów - 10 km
[acrobat]
2019-09-22
Galiny, Datasport
Festiwal Biegowy Warmów - 5 km
[acrobat]
2019-09-22
Brzoza, B4sport.pl
IX Bieg Trzeźwości - 10 km
[acrobat]
2019-09-22
Brzoza, B4sport.pl
IX Bieg Trzeźwości - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-22
Łobez, Łukasz Goliński
I Powiatowy Bieg po Żniwo
[acrobat]
2019-09-22
Zabrze, Zmierzymyczas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk
[acrobat]
2019-09-22
Gdańsk, B4sport.pl
Ląduj na Osowej
[acrobat]
2019-09-22
Mieroszów, Ultimasport
Lesista Trzydziecha
[acrobat]
2019-09-22
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run Toyota - 10 km
[acrobat]
2019-09-22
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run Toyota - 5 km
[acrobat]
2019-09-22
Katowice, Datasport
Piątka w Biegu Po Zdrowie
[acrobat]
2019-09-22
Pula, Michał Walczewski
Pula Marathon - maraton
[acrobat]
2019-09-22
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
VII Kluczborski Bieg Przełajowy - 10 km
[acrobat]
2019-09-22
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
VII Kluczborski Bieg Przełajowy - 6 km
[acrobat]
2019-09-22
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
VII Kluczborski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-22
Świdwin, Łukasz Goliński
VI Świdwińska Mila
[acrobat]
2019-09-22
Busko Zdrój, Ultimasport
XVIII Bieg Zdrojowy
[acrobat]
2019-09-22
Knurów, Timekeeper
XXVII Bieg Uliczny - MP Górników
[acrobat]
2019-09-22
Knurów, Timekeeper
XXVII Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2019-09-22
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXV Bieg Uliczny - kobiety
[acrobat]
2019-09-22
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXV Bieg Uliczny - mężczyźni
[acrobat]
2019-09-22
Łowicz, STS-Timing
XXXVIII Łowicki Półmaraton Jesieni
[acrobat]
2019-09-21
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
8 Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-09-21
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
8 Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-09-21
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
8 Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-21
Białystok, Datasport
Białystok Biega - Nocna Piątka
[acrobat]
2019-09-21
Bytów, B4sport.pl
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - 10 km
[acrobat]
2019-09-21
Bytów, B4sport.pl
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - 21 km
[acrobat]
2019-09-21
Bytów, B4sport.pl
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - 42 km
[acrobat]
2019-09-21
Szczutowo, Józef Topolewski
IV Bieg Dwóch Jezior
[acrobat]
2019-09-21
Sękocin Stary, Jacek Kulik
IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa
[acrobat]
2019-09-21
Wieruszów, Organizator
IV Integracyjny Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-09-21
Puławy, Datasport
IV Puławski Bieg Trzeźwości
[acrobat]
2019-09-21
Stare Jabłonki, STS-Timing
IV Ultra Mazury - 100 km
[acrobat]
2019-09-21
Stare Jabłonki, STS-Timing
IV Ultra Mazury - 10 km
[acrobat]
2019-09-21
Stare Jabłonki, STS-Timing
IV Ultra Mazury - 30 km
[acrobat]
2019-09-21
Stare Jabłonki, STS-Timing
IV Ultra Mazury - 70 km
[acrobat]
2019-09-21
Jastrzębie Zdrój, B4sport.pl
Jastrzębska Dziesiątka
[acrobat]
2019-09-21
Komorów, Datasport
Półmaraton Lasy nad Utratą - 21 km
[acrobat]
2019-09-21
Komorów, Datasport
Półmaraton Lasy nad Utratą - 5 km
[acrobat]
2019-09-21
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-21
Marciszów, Bogusław Tomaszewski
Rozbiegana Gmina - OPEN
[acrobat]
2019-09-21
Świebodzin, Super-sport.com.pl
Świebodzińska Dziesiątka
[acrobat]
2019-09-21
Bielawa, Paulina Wojtanowska
VIII memoriał im. Michała Wojtanowskiego
[word]
2019-09-21
Kętrzyn, Superczas.pl
VI Kętrzyńskie Biegi - 10 km
[acrobat]
2019-09-21
Kętrzyn, Superczas.pl
VI Kętrzyńskie Biegi - 21 km
[acrobat]
2019-09-21
Kętrzyn, Superczas.pl
VI Kętrzyńskie Biegi - 5 km
[acrobat]
2019-09-21
Otusz, Henryk Rogoziński
VI Otuski Bieg Przełajowy
[acrobat]
2019-09-21
Otusz, Henryk Rogoziński
VI Otuski Bieg Przełajowy - dzieci
[acrobat]
2019-09-21
Otusz, Henryk Rogoziński
VI Otuski Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-21
Niemodlin, Datasport
V Bieg Uliczny Niemodlińska Dycha
[acrobat]
2019-09-21
Chełmża, STS-Timing
Wielki Tour Piątek
[acrobat]
2019-09-20
Szczecin, DomTel-Sport
IX Bieg na K2
[acrobat]
2019-09-20
Podlesice, Organizator
Jurajski Festiwal Biegowy - 100 km
[acrobat]
2019-09-20
Podlesice, Organizator
Jurajski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-09-20
Podlesice, Organizator
Jurajski Festiwal Biegowy - 200 km
[acrobat]
2019-09-20
Podlesice, Organizator
Jurajski Festiwal Biegowy - 25 km
[acrobat]
2019-09-20
Podlesice, Organizator
Jurajski Festiwal Biegowy - 50 km
[acrobat]
2019-09-18
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-09-18
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - drużyny
[excel]
2019-09-18
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - OPEN
[excel]
2019-09-18
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia - razem
[excel]
2019-09-15
Ustroń, Organizator
26 Marszobieg na Czantorię
[acrobat]
2019-09-15
Sochaczew, Organizator
36 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - Wierni lechici
[acrobat]
2019-09-15
Kleosin, Krzysztof Skowera
5. Bieg Uliczny Przybij Piątkę
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Pleszew, DomTel-Sport
9 Bieg Przemysława - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Pleszew, DomTel-Sport
9 Bieg Przemysława - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Inowrocław, Organizator
III Bieg Souvre - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Inowrocław, Organizator
III Bieg Souvre - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Wielka Nieszawka, STS-Timing
III Bieg Wałem Wiślanym - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Wielka Nieszawka, STS-Timing
III Bieg Wałem Wiślanym - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Ruda Śląska, Zmierzymyczas.pl
Rudzka Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Ruda Śląska, Zmierzymyczas.pl
Rudzka Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Chełmno - Świecie, STS-Timing
VIII Półmaraton Mondi
[acrobat]
2019-09-15
Zapowiednik, Piotr Paczyński
VII Maraton Fundacji DASZRADE
[excel]
2019-09-15
Lipno, STS-Timing
V Lipnowski Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-09-15
Rudawa, Organizator
XIII EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2019-09-15
Kłobuck, Zmierzymyczas.pl
XVII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza Wieniawa
[acrobat]
2019-09-15
Bydgoszcz, DomTel-Sport
X Jubileuszowy Biegu Męczeństwa i Pamięci Narodowe
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 19 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 35 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 65 km
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - kategorie
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - kobiety
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2019-09-14
Boniewo k.Włocławka, Roman Torzewski
III Bieg Pamięci - open
[acrobat]
2019-09-14
Głuchołazy, PulsarSport
II Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2019-09-14
Konin, Łukasz Jarząbek
Rozbiegani z Ferio - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Konin, Łukasz Jarząbek
Rozbiegani z Ferio - 5 km
[acrobat]
2019-09-14
Piwniczna Zdrój, Ultimasport
Silver Run - 14 km
[acrobat]
2019-09-14
Piwniczna Zdrój, Ultimasport
Silver Run - 26 km
[acrobat]
2019-09-14
Czerwionka-Leszczyny, Organizator
VIII Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 15 km
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 2 km
[acrobat]
2019-09-14
Zakopane, Piotr Kozak
XII Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2019-09-14
Głuchołazy, PulsarSport
XVII Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2019-09-14
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
XXXV Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2019-09-14
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
XXXV Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - mężczyźni
[acrobat]
2019-09-14
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - OPEN
[acrobat]
2019-09-14
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - po 5 biegach
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 24 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 53 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 81 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 9 km
[acrobat]
2019-09-11
Gdynia, Mirosława Augustyniak
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-09-08
Nieboczowy, Organizator
10 Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - kategorie
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - kobiety
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - MP kobiety
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - MP mężczyźni
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - OPEN
[acrobat]
2019-09-08
Bogatynia, Datasport
Bogatyńska 10 - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Bogatynia, Datasport
Bogatyńska 10 - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Chodzież, DomTel-Sport
IV Chodzieska Zadyszka
[acrobat]
2019-09-08
Iława, DomTel-Sport
IX Iławski Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2019-09-08
Iława, DomTel-Sport
IX Iławski Półmaraton - 2.5 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - wózki
[acrobat]
2019-09-08
Kąty Wrocławskie, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Kąty Wrocławskie, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Rydzewo, Sławomir Kubiński
XXXIV Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
[excel]
2019-09-07
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
100 - lecie Klubu Sportowego Soła
[acrobat]
2019-09-07
Sosnowiec, DomTel-Sport
15tka z Sosnowca do Katowic
[acrobat]
2019-09-07
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
34. Nocny Bieg Bachusa - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
34. Nocny Bieg Bachusa - OPEN
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - 21 km
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - 42 km
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - sztafety
[acrobat]
2019-09-07
Gdańsk, DomTel-Sport
54.Festiwal Chodu - bieg
[acrobat]
2019-09-07
Poznań, Krzysztof Lipiński
6 Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 15 km
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - duety rodzinne
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Wąbrzeźno, Datasport
IV Wąbrzeska Dziesiątka
[acrobat]
2019-09-07
Zielonka, Bogdan Piątek
Mikro Badwater
[excel]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Zagwiździe k.Opola, Organizator
VIII Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka
[acrobat]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - dzieci
[excel]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - NW
[excel]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[excel]
2019-09-07
Milicz, Datasport
VII Bieg Karpia
[acrobat]
2019-09-07
Lubiewo, Organizator
XII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież...
[acrobat]
2019-09-07
Żabieniec, Datasport
XI Frog Race - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Żabieniec, Datasport
XI Frog Race - 5 km
[acrobat]
2019-09-04
Gdynia, Mirosława Augustyniak
Cykliczny Bieg Śledzia
[excel]
2019-09-04
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-09-01
Tomaszów Mazowiecki, Datasport
38 Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2019-09-01
Jeleniów, PulsarSport
Bieg Jelenia
[acrobat]
2019-09-01
Wrocław, Organizator
Bieg na koniec lata
[acrobat]
2019-09-01
Kalisz, STS-Timing
Calisia Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-09-01
Kalisz, STS-Timing
Calisia Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-09-01
Spychowo, Superczas.pl
Dycha Juranda
[acrobat]
2019-09-01
Spychowo, Superczas.pl
II Spychowski Półmaraton
[acrobat]
2019-09-01
Braniewo, Organizator
IV Braniewski Bieg Hozjusza
[acrobat]
2019-09-01
Krasiejów, ZmierzymyCzas.pl
IV Jura Run
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 10 km
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 15 km
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 5 km
[acrobat]
2019-09-01
Swarzędz, Plus-Timing
IV Półmaraton Szpot Swarzędz
[acrobat]
2019-09-01
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Triathlon
[acrobat]
2019-09-01
Krynica Zdrój, B4sport.pl
Triathlon Krynica - 1/4 IM
[acrobat]
2019-09-01
Krynica Zdrój, B4sport.pl
Triathlon Krynica - 1/8 IM
[acrobat]
2019-09-01
Kamieniec, Organizator
V Bieg Rolnika
[acrobat]
2019-09-01
Racibórz, Datasport
V RAFAKO Półmaraton Racibórz
[acrobat]
2019-09-01
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Koguta - drużynowo
[acrobat]
2019-09-01
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
2020


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 264


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768