redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2019-03-31
Warszawa, STS-Timing
14 Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
Biegi przełajowe Powitanie Wiosny
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - bike
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - MAX
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - MIN
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
III Mini Maraton Manhatan
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
III Mini Maraton Manhatan
[acrobat]
2019-03-31
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - drużyny
[acrobat]
2019-03-31
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
Półmaraton Pamięci Jana Bułkowskiego
[acrobat]
2019-03-31
Łódź, Datasport
Provident Run
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-30
Koszalin, B4sport.pl
Koszaliński Bieg Górski - 15 km
[acrobat]
2019-03-30
Koszalin, B4sport.pl
Koszaliński Bieg Górski - 5 km
[acrobat]
2019-03-30
Kraków, Organizator
Maraton na Raty
[excel]
2019-03-30
Jastrowie, Witold Sikorski
XI Maraton Jastrowski
[acrobat]
2019-03-30
Jastrowie, Witold Sikorski
XI Półmaraton Jastrowski
[acrobat]
2019-03-27
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-24
Kraków, STS-Timing
16. Krakowski Półmaraton Marzanny - 10 km
[acrobat]
2019-03-24
Kraków, STS-Timing
16. Krakowski Półmaraton Marzanny - 21 km
[acrobat]
2019-03-24
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy
[excel]
2019-03-24
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-24
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-24
Radzymin, Datasport
III Bieg Młodzika
[acrobat]
2019-03-24
Olsztyn k. Częstocho, Organizator
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-24
Kędzierzyn-Koźle, ANNA I PIOTR ORIAN
I Bieg na Powitanie Wiosny
[acrobat]
2019-03-24
Łódź, Michał Karwowski
Maraton na Zdrowie vol.2
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross
[excel]
2019-03-24
Tychy, Teresa Noga
XXXI Perła Paprocan
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - drużyny
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - IPA
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2019-03-23
Rybnik, Organizator
5 Bieg Kopernika
[acrobat]
2019-03-23
Olszyna, DomTel-Sport
91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2019-03-23
Okręglica k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active - Dzik
[acrobat]
2019-03-23
Okręglica k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active - Loszka
[acrobat]
2019-03-23
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-23
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 10 km
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 21 km
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 42 km
[acrobat]
2019-03-20
Gdynia, Cykliczny Bieg Śledzia
Cykli
[acrobat]
2019-03-17
Oborniki Śląskie, Datasport
2 Dycha z Górką
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mężczyźni
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mieszane
[acrobat]
2019-03-17
Mieszków, Super-Sport.pl
Bieg z Kulturą
[acrobat]
2019-03-17
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-17
Leszno, DomTel-Sport
IV Pólmaraton Leszno
[acrobat]
2019-03-17
Kraków, Organizator
Maraton na Raty z Dystansem do Wiosny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Łódź, Michał Karwowski
Urodzinowy Maraton na Zdrowie
[acrobat]
2019-03-17
Kołobrzeg, Cronochip
XXXIII Bieg Zaślubin
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - dzieci
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kategorie
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Połoski, Łukasz Węda
VII Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - drużyny
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - OPEN
[acrobat]
2019-03-13
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 2
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - po 5 weekendach
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Myślenice, Agnieszka Dzierzkowska
Myślenicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Radom, Organizator
XII Bieg Kazików - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Skała Kmity, Pulsarsport
XI Bieg ku Rogatemu Ranczu
[acrobat]
2019-03-09
Bochnia, STS-Timing
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2019-03-09
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 1
[acrobat]
2019-03-09
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 30 km
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 8 km
[acrobat]
2019-03-09
Chwaszczyno, Mariusz Kościelski
IV Chwaszczyńska 10
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - kobiety
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - mężczyźni
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - pary
[acrobat]
2019-03-09
Karpacz, PlusTiming
V Zimowy Ultramaraton Karkonoski
[acrobat]
2019-03-06
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-03
Jakuszyce, Jolanta Lipińska
Bieg Piastów - 25 km
[acrobat]
2019-03-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Susz, STS-Timing
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Kielce, Datasport
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Zakopane, Leszek Behounek
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Żyrardów, Michał Matysiak
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Supraśl, Damian Ruta
Tropem Wilczym 2019 - mężczyźni
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Toruń, STS-Timing
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 2 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 5.6 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Bełchatów, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 1 tura
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 2 tura
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 6 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 7.7 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - drużyny
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Racibórz, Piotrek Szulik
VIII Bieg Twardziela
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-02
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2019-03-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-02
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Malta Maraton edycja Polska
[acrobat]
2019-03-02
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Zielonym Szlakiem
[excel]
2019-03-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - drużyny
[acrobat]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - OPEN
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 30 km
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 6 km
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 178


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768