redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2019-03-17
Oborniki Śląskie, Datasport
2 Dycha z Górką
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mężczyźni
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mieszane
[acrobat]
2019-03-17
Mieszków, Super-Sport.pl
Bieg z Kulturą
[acrobat]
2019-03-17
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-17
Leszno, DomTel-Sport
IV Pólmaraton Leszno
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Kołobrzeg, Cronochip
XXXIII Bieg Zaślubin
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - dzieci
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kategorie
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Połoski, Łukasz Węda
VII Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - drużyny
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - OPEN
[acrobat]
2019-03-13
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 2
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - po 5 weekendach
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Myślenice, Agnieszka Dzierzkowska
Myślenicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Radom, Organizator
XII Bieg Kazików - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Skała Kmity, Pulsarsport
XI Bieg ku Rogatemu Ranczu
[acrobat]
2019-03-09
Bochnia, STS-Timing
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2019-03-09
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 1
[acrobat]
2019-03-09
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 30 km
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 8 km
[acrobat]
2019-03-09
Chwaszczyno, Mariusz Kościelski
IV Chwaszczyńska 10
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - kobiety
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - mężczyźni
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - pary
[acrobat]
2019-03-09
Karpacz, PlusTiming
V Zimowy Ultramaraton Karkonoski
[acrobat]
2019-03-06
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-03
Jakuszyce, Jolanta Lipińska
Bieg Piastów - 25 km
[acrobat]
2019-03-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Zakopane, Leszek Behounek
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Żyrardów, Michał Matysiak
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Kielce, Datasport
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Susz, STS-Timing
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Toruń, STS-Timing
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 2 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 5.6 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Bełchatów, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 1 tura
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 2 tura
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 6 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 7.7 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - drużyny
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Racibórz, Piotrek Szulik
VIII Bieg Twardziela
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-02
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2019-03-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-02
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Malta Maraton edycja Polska
[acrobat]
2019-03-02
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Zielonym Szlakiem
[excel]
2019-03-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - drużyny
[acrobat]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - OPEN
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 30 km
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 6 km
[acrobat]
2019-02-27
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
14 Bieg Twardziela
[acrobat]
2019-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
14 Bieg Twardziela - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2019-02-24
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Zimą - 10 km
[acrobat]
2019-02-24
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Zimą - 5 km
[acrobat]
2019-02-24
Wałbrzych, Datasport
Bieg Charytatywny dla Edka
[acrobat]
2019-02-24
Katowice, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL Katowice
[acrobat]
2019-02-24
Kraków, Organizator
Górski Cross Przełajowy
[excel]
2019-02-23
Jakuszyce, Jolanta Lipińska
43. Bieg Piastów - Rodzinna Jedenastka
[acrobat]
2019-02-23
Supraśl, Krzysztof Skowera
4. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej - 160 km
[acrobat]
2019-02-23
Supraśl, Krzysztof Skowera
4. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej - 80 km
[acrobat]
2019-02-23
Obidowa, STS-Timing
Bieg narciarski uphill Obidowa - Turbacz
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - kobiety
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - kobiety finał
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - mężczyźni finał
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - OPEN
[acrobat]
2019-02-23
Wrocław, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL Wrocław
[acrobat]
2019-02-23
Olsztyn k. Częstocho, ZmierzymyCzas.pl
II Cross wokół Małego Giewontu
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - 3.5 km
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - 7 km
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - 103 km
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - 56 km
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - duathlon drużyna
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - duathlon solo
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - sztafeta
[acrobat]
2019-02-20
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-17
Łapy, Krzysztof Skowera
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
[acrobat]
2019-02-17
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy
[acrobat]
2019-02-17
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-17
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-17
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty-bieg
[acrobat]
2019-02-17
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty-NW
[acrobat]
2019-02-17
Susz k.Iławy, STS-Timing
Zasuwaj I Bieg Przełajowy Susz - Iława
[acrobat]
2019-02-17
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon - expert
[acrobat]
2019-02-16
Trzebnica, Datasport
7. Cross Trzebnicki
[acrobat]
2019-02-16
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-16
Leszno, DomTel-Sport
IX Bieg Górski Leszno-Grzybowo
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 13 km
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 20 km
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 60 km
[acrobat]
2019-02-16
Przesieka, PulsarSport
VII Bieg Icemana
[acrobat]
2019-02-16
Mysłowice, Organizator
X Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2019-02-16
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon - rekrut
[acrobat]
2019-02-13
Gdynia, Brunon Retzlaff
99 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-10
Białystok, Datasport
1. Bieg Pamięci Sybiru
[acrobat]
2019-02-10
Koszalin, B4sport.pl
Bieg Walentynkowy
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie weekend
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - suma
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - drużyny
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - kobiety
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - mężczyźni
[acrobat]
2019-02-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasta CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-10
Koszalin, B4sport.pl
Jamneński Tour Biegowy
[acrobat]
2019-02-10
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
Zimowy Maraton na Raty - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-10
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
Zimowy Maraton na Raty - OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Mielno, B4sport.pl
Bieg Śniadaniowy
[acrobat]
2019-02-09
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-02-09
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - 4.6 km
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - 9 km
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - canicross
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - kobiety łącznie
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - mężczyźni łącznie
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-09
Trzemeszno, Datasport
XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior - 15 km OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 15 km
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 30 km
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 6 km
[acrobat]
2019-02-09
Wrocław, Organizator
Zimowy Bieg Piasta - OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Wrocław, Organizator
Zimowy Bieg Piasta - pary
[acrobat]
2019-02-08
Mielno, B4sport.pl
II Klubowe Mistrzostwa w Biegu Morsów Po Plaży
[acrobat]
2019-02-06
Gdynia, Brunon Retzlaff
98 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-03
Kielce, ZmierzymyCzas.pl
5. MARCIN M. RUN - 1 km
[acrobat]
2019-02-03
Kielce, ZmierzymyCzas.pl
5. MARCIN M. RUN - 5 km
[acrobat]
2019-02-03
Katowice, Datasport
Altus Cup
[acrobat]
2019-02-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-03
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 12 Prime
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 12 Rookie
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 6 Prime
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 6 Rookie
[acrobat]
2019-02-03
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2019-02-02
Wrocław, Datasport
4. Bieg Karnawałowy
[acrobat]
2019-02-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - indywidualnie dowolny
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - indywidualnie klasyk
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety damskie
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety męskie
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety mieszane
[acrobat]
2019-02-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-02-02
Mikołów, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Charytatywny - 10 km
[acrobat]
2019-02-02
Mikołów, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Charytatywny - 5 km
[acrobat]
2019-02-02
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXIX Bieg Jaćwingów - 10 km
[acrobat]
2019-02-02
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXIX Bieg Jaćwingów - 20 km
[acrobat]
2019-01-30
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 10 km
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 21 km
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 5 km
[acrobat]
2019-01-27
Chrośna, Artur Wodejko
Solec Maraton - Wilczym Tropem 2
[acrobat]
2019-01-27
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - drużyny
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - pary
[acrobat]
2019-01-26
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-01-23
Gdynia, Brunon Retzlaff
96 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-20
Warszawa, Datasport
Bieg Chomiczówki
[acrobat]
2019-01-20
Warszawa, Datasport
Bieg o Puchar Bielan
[acrobat]
2019-01-20
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-20
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-20
Krzyżkowice, Organizator
XI Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2019-01-20
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty
[acrobat]
2019-01-19
Płaska, Krzysztof Skowera
2. Nocny Bieg Powstańca
[acrobat]
2019-01-19
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-19
Szczecin, DomTel-Sport
Run Walk dla Eweliny
[acrobat]
2019-01-19
Pietrowice Wielkie, Ireneusz Górnik
VII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej
[acrobat]
2019-01-16
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-13
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
13 Bieg Policzy się z Cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Józefów, STS-Timing
2. Spontaniczna Aktywność Ruchowa dla WOŚP
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - 17 km
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - 5,65 km
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-13
Kraków, Datasport
7. Bieg Wielkich Serc
[acrobat]
2019-01-13
Leśnictwo Kępino, Organizator
8 Karnawałowa Leśna 10 z Bortexem
[excel]
2019-01-13
Kamień Śląski, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Policz się z Cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Radom, Jarosław Wojtuniak
Bieg WOŚP
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - razem
[acrobat]
2019-01-13
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-13
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-13
Turzno, Krzysztof Gregrowski
I Bieg dla WOŚP w Turznie
[acrobat]
2019-01-13
Żnin, Wojciech Urbanowski
I Żniński Bieg Powstańczy
[acrobat]
2019-01-13
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - 10 km
[acrobat]
2019-01-13
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - 5 km
[acrobat]
2019-01-13
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
VII Bieg Zimowego Dziadka
[acrobat]
2019-01-13
Opole, Zmierzymyczas.pl
VII Opolski Bieg Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Słupsk, DomTel-Sport
VII Słupski Bieg Orkiestrowy
[acrobat]
2019-01-13
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-12
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-01-12
Łódź, Organizator
Epokowe kilometry dla WOŚP
[acrobat]
2019-01-12
Sobótka, Datasport
Górski Zimowy Maraton Ślężański
[acrobat]
2019-01-12
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-12
Okonek, B4sport.pl
II Bieg i Marsz dla WOSP - bieg
[acrobat]
2019-01-12
Okonek, B4sport.pl
II Bieg i Marsz dla WOSP - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-12
Kraków, Organizator
IX Koleżeński KRAK Maraton
[excel]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - 9 km
[acrobat]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - juniorzy
[acrobat]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-09
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - kobiety
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - mieszkańcy Łodzi
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - OPEN
[acrobat]
2019-01-06
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Gdynia CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-06
Warszawa, Przemek
Maraton Mocy
[acrobat]
2019-01-06
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-06
Racibórz, Organizator
V Bieg Nadodrzański
[acrobat]
2019-01-06
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XI TOYOTA ZiMNaR- etap I Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-06
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XI TOYOTA ZiMNaR- etap I OPEN
[acrobat]
2019-01-05
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-05
Góra św. Anny, STARTER Pomiar Czasu
VI Pielgrzym
[acrobat]
2019-01-02
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
4. Noworoczny Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2019-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
4. Noworoczny Bieg Tura - 5 km
[acrobat]
2019-01-01
Lisowice, Krzysztof Brol
Bieg Noworoczny
[excel]
2019-01-01
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - Noworoczny
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 286


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768