redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
2019-09-15
Sochaczew, Organizator
36 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - kategorie
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Wrocław, Datasport
37. PKO Wrocław Maraton - OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - Gniezno
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - kategorie
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Gniezno, Datasport
42. Bieg Lechitów - Wierni lechici
[acrobat]
2019-09-15
Kleosin, Krzysztof Skowera
5. Bieg Uliczny Przybij Piątkę
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-09-15
Płock, Datasport
8. Półmaraton Dwóch Mostów - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-09-15
Pleszew, DomTel-Sport
9 Bieg Przemysława - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Pleszew, DomTel-Sport
9 Bieg Przemysława - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Wielka Nieszawka, STS-Timing
III Bieg Wałem Wiślanym - 10 km
[acrobat]
2019-09-15
Wielka Nieszawka, STS-Timing
III Bieg Wałem Wiślanym - 5 km
[acrobat]
2019-09-15
Chełmno - Świecie, STS-Timing
VIII Półmaraton Mondi
[acrobat]
2019-09-15
Zapowiednik, Piotr Paczyński
VII Maraton Fundacji DASZRADE
[excel]
2019-09-15
Lipno, STS-Timing
V Lipnowski Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-09-15
Rudawa, Organizator
XIII EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej
[acrobat]
2019-09-15
Bydgoszcz, DomTel-Sport
X Jubileuszowy Biegu Męczeństwa i Pamięci Narodowe
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2019-09-14
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
11 Bytomski Półmaraton - 5 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 19 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 35 km
[acrobat]
2019-09-14
Mielnik, DomTel-Sport
2. PGE Ultramaraton Nadbużański - 65 km
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - kategorie
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - kobiety
[acrobat]
2019-09-14
Gdańsk, Datasport
57. Bieg Westerplatte - OPEN
[acrobat]
2019-09-14
Głuchołazy, PulsarSport
II Bieg Przyjaźni
[acrobat]
2019-09-14
Konin, Łukasz Jarząbek
Rozbiegani z Ferio - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Konin, Łukasz Jarząbek
Rozbiegani z Ferio - 5 km
[acrobat]
2019-09-14
Czerwionka-Leszczyny, Organizator
VIII Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 10 km
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 15 km
[acrobat]
2019-09-14
Świeradów Zdrój, Datasport
VI 4F Świeradów RUN - 2 km
[acrobat]
2019-09-14
Zakopane, Piotr Kozak
XII Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
[excel]
2019-09-14
Głuchołazy, PulsarSport
XVII Bieg Służb Mundurowych
[acrobat]
2019-09-14
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
XXXV Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - kobiety
[acrobat]
2019-09-14
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
XXXV Bieg Uliczny o Memoriał B.Psujka - mężczyźni
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 24 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 53 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 81 km
[acrobat]
2019-09-13
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 9 km
[acrobat]
2019-09-11
Gdynia, Mirosława Augustyniak
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-09-08
Nieboczowy, Organizator
10 Bieg Przesiedleńczy
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - kategorie
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - kobiety
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - MP kobiety
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - MP mężczyźni
[acrobat]
2019-09-08
Piła, Datasport
29 Półmaraton Philips - OPEN
[acrobat]
2019-09-08
Bogatynia, Datasport
Bogatyńska 10 - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Bogatynia, Datasport
Bogatyńska 10 - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2019-09-08
Warszawa, Datasport
III Królewski Fastiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Chodzież, DomTel-Sport
IV Chodzieska Zadyszka
[acrobat]
2019-09-08
Iława, DomTel-Sport
IX Iławski Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2019-09-08
Iława, DomTel-Sport
IX Iławski Półmaraton - 2.5 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-08
Orzesze, ZmierzymyCzas.pl
VIII Orzeski Bieg Uliczny - wózki
[acrobat]
2019-09-08
Kąty Wrocławskie, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza - 10 km
[acrobat]
2019-09-08
Kąty Wrocławskie, ZmierzymyCzas.pl
XIII Bieg o Puchar Burmistrza - 5 km
[acrobat]
2019-09-08
Rydzewo, Sławomir Kubiński
XXXIV Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
[excel]
2019-09-07
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
100 - lecie Klubu Sportowego Soła
[acrobat]
2019-09-07
Sosnowiec, DomTel-Sport
15tka z Sosnowca do Katowic
[acrobat]
2019-09-07
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
34. Nocny Bieg Bachusa - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Zielona Góra, Super-Sport.com.pl
34. Nocny Bieg Bachusa - OPEN
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - 21 km
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - 42 km
[acrobat]
2019-09-07
Świnouiście, Janusz Michalski
40 Maraton Świnoujście - Wolgast - sztafety
[acrobat]
2019-09-07
Gdańsk, DomTel-Sport
54.Festiwal Chodu - bieg
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 15 km
[acrobat]
2019-09-07
Bardo, Ultimasport
Bardzka Piąteczka - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - duety rodzinne
[acrobat]
2019-09-07
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
Cała Oleśnica Biega - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Wąbrzeźno, Datasport
IV Wąbrzeska Dziesiątka
[acrobat]
2019-09-07
Zielonka, Bogdan Piątek
Mikro Badwater
[excel]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Katowice, Organizator
Ubiegamy się o zdrowie - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - 5 km
[acrobat]
2019-09-07
Kleczew, Łukasz Jarząbek
VIII Memoriał im. H. Warwasa - Nordic Walking
[acrobat]
2019-09-07
Zagwiździe k.Opola, Organizator
VIII Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka
[acrobat]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - dzieci
[excel]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - NW
[excel]
2019-09-07
Mszana, Piotr Kozak
VII Bieg 0 Kwitnący Kalosz Sołtyski - OPEN
[excel]
2019-09-07
Milicz, Datasport
VII Bieg Karpia
[acrobat]
2019-09-07
Lubiewo, Organizator
XII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież...
[acrobat]
2019-09-07
Żabieniec, Datasport
XI Frog Race - 10 km
[acrobat]
2019-09-07
Żabieniec, Datasport
XI Frog Race - 5 km
[acrobat]
2019-09-04
Gdynia, Mirosława Augustyniak
Cykliczny Bieg Śledzia
[excel]
2019-09-04
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-09-01
Tomaszów Mazowiecki, Datasport
38 Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego
[acrobat]
2019-09-01
Jeleniów, PulsarSport
Bieg Jelenia
[acrobat]
2019-09-01
Wrocław, Organizator
Bieg na koniec lata
[acrobat]
2019-09-01
Kalisz, STS-Timing
Calisia Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-09-01
Kalisz, STS-Timing
Calisia Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-09-01
Spychowo, Superczas.pl
Dycha Juranda
[acrobat]
2019-09-01
Spychowo, Superczas.pl
II Spychowski Półmaraton
[acrobat]
2019-09-01
Krasiejów, ZmierzymyCzas.pl
IV Jura Run
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 10 km
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 15 km
[acrobat]
2019-09-01
Trzemeszno, Datasport
IV Letni Bieg Trzech Jezior - 5 km
[acrobat]
2019-09-01
Swarzędz, Plus-Timing
IV Półmaraton Szpot Swarzędz
[acrobat]
2019-09-01
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Triathlon
[acrobat]
2019-09-01
Krynica Zdrój, B4sport.pl
Triathlon Krynica - 1/4 IM
[acrobat]
2019-09-01
Krynica Zdrój, B4sport.pl
Triathlon Krynica - 1/8 IM
[acrobat]
2019-09-01
Kamieniec, Organizator
V Bieg Rolnika
[acrobat]
2019-09-01
Racibórz, Datasport
V RAFAKO Półmaraton Racibórz
[acrobat]
2019-09-01
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Koguta - drużynowo
[acrobat]
2019-09-01
Oława, ZmierzymyCzas.pl
XII Bieg Koguta - OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Góra, Datasport
10. Bieg z Policją - kategorie
[acrobat]
2019-08-31
Góra, Datasport
10. Bieg z Policją - kobiety
[acrobat]
2019-08-31
Góra, Datasport
10. Bieg z Policją - MP Policji
[acrobat]
2019-08-31
Góra, Datasport
10. Bieg z Policją - OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Góra, Datasport
10. Bieg z Policją - Powiat
[acrobat]
2019-08-31
Namysłów, ZmierzymyCzas.pl
16 Bieg Namysłowian - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Namysłów, ZmierzymyCzas.pl
16 Bieg Namysłowian - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 15 km kategorie
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 15 km kobiety
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 15 km m.Jaworzna
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 15 km OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 9 km kobiety
[acrobat]
2019-08-31
Jaworzno, Datasport
24. Bieg Uliczny - 9 km OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Warszawa, Datasport
6 Półmaraton Praski - kobiety
[acrobat]
2019-08-31
Warszawa, Datasport
6 Półmaraton Praski - OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Międzychód, PulsarSport
7 Międzychodzka Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Międzychód, PulsarSport
7 Międzychodzka Dziesiątka - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Kraków, STS-Timing
8 Bieg Charytatywny Fundacji TESCO - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Kraków, STS-Timing
8 Bieg Charytatywny Fundacji TESCO - 3.5 km
[acrobat]
2019-08-31
Rybaki, Krzysztof Skowera
8. Bieg dla Hospicjum - 11 km
[acrobat]
2019-08-31
Rybaki, Krzysztof Skowera
8. Bieg dla Hospicjum - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Krzywiń, Plus-Timing
Bieg Liry
[acrobat]
2019-08-31
Gdynia, B4sport.pl
Bieg Morskiego Komandosa - 11 km
[acrobat]
2019-08-31
Gdynia, B4sport.pl
Bieg Morskiego Komandosa - 22 km
[acrobat]
2019-08-31
Bytom, Organizator
Bieg po Miechowickiej Ostoi Leśnej - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Bytom, Organizator
Bieg po Miechowickiej Ostoi Leśnej - Nordic Walk.
[acrobat]
2019-08-31
Golub Dobrzyń, STS-Timing
Bieg Solidarności
[acrobat]
2019-08-31
Nieporęt, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/2 IM
[acrobat]
2019-08-31
Nieporęt, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-08-31
Nieporęt, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-08-31
Poznań, Plus-Timing
III Bieg Enigmy - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Poznań, Plus-Timing
III Bieg Enigmy - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Malechowo, B4sport.pl
II Bieg Bez Spiny
[acrobat]
2019-08-31
Srocko, Kołek Patryk
IX Jurajski Puchar - 6 etap
[acrobat]
2019-08-31
Srocko, Kołek Patryk
IX Jurajski Puchar - po 6 etapach kobiety
[acrobat]
2019-08-31
Srocko, Kołek Patryk
IX Jurajski Puchar - po 6 etapach mężczyźni
[acrobat]
2019-08-31
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 20 km
[acrobat]
2019-08-31
Kunice, Datasport
Kunicki Bieg Reggae - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Gostyń, STS-Timing
RUNAWAY CITY - elita
[acrobat]
2019-08-31
Gostyń, STS-Timing
RUNAWAY CITY - OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Inowrocław, STS-Timing
Solankowy Koszmar - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Inowrocław, STS-Timing
Solankowy Koszmar - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Owińska, Plus-Timing
VI Triathlon Czerwonak
[acrobat]
2019-08-31
Okonek, B4sport.pl
V Cross na Wrzosach - 10 km
[acrobat]
2019-08-31
Okonek, B4sport.pl
V Cross na Wrzosach - 5 km
[acrobat]
2019-08-31
Rypin, B4sport.pl
XIV Rypiński Bieg po Zdrowie
[acrobat]
2019-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - drużynowo
[acrobat]
2019-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 OPEN
[acrobat]
2019-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 rolki
[acrobat]
2019-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 4 wózki
[acrobat]
2019-08-31
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - KOŃCOWE
[acrobat]
2019-08-30
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
Krostoszowicki Bieg Nocny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-30
Krostoszowice, Ireneusz Stachowski
Krostoszowicki Bieg Nocny - OPEN
[acrobat]
2019-08-30
Łódź, Organizator
Park na Zdrowiu 100
[acrobat]
2019-08-30
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 OPEN
[acrobat]
2019-08-30
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 rolki
[acrobat]
2019-08-30
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 3 wózki
[acrobat]
2019-08-29
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 OPEN
[acrobat]
2019-08-29
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 rolki
[acrobat]
2019-08-29
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 2 wózki
[acrobat]
2019-08-28
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-08-28
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 OPEN
[acrobat]
2019-08-28
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 rolki
[acrobat]
2019-08-28
Zamość, ZmierzymyCzas.pl
XXXII Czteroetapowy Bieg Pokoju - etap 1 wózki
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 21 km finisz
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 21 km kategorie
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km finisz
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-25
Siedlce, Datasport
10 Bieg Siedleckiego Jacka - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Szczecin, DomTel-Sport
40. PKO Półmaraton Szczecin - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-08-25
Szczecin, DomTel-Sport
40. PKO Półmaraton Szczecin - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Szczecin, DomTel-Sport
40. PKO Półmaraton Szczecin - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-08-25
Szczecin, DomTel-Sport
40. PKO Półmaraton Szczecin - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Pawłowice, PulsarSport
5. Bieg Pawłowicki - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-25
Pawłowice, PulsarSport
5. Bieg Pawłowicki - OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Jakuszyce, Datasport
7. Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Jedenastka
[acrobat]
2019-08-25
Święta Woda, Krzysztof Skowera
Bieg 300-lecia Santktuarium
[acrobat]
2019-08-25
Łódź, Organizator
I Dwumaraton Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2019-08-25
Krosno Odrzańskie, Super-Sport.com.pl
Krośnieńska Dziesiątka
[acrobat]
2019-08-25
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 8
[acrobat]
2019-08-25
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 8 - NW
[acrobat]
2019-08-25
Kozienice, STS-Timing
Triathlon Kozienice - aquathlon
[acrobat]
2019-08-25
Kozienice, STS-Timing
Triathlon Kozienice - OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Kozienice, STS-Timing
Triathlon Kozienice - sztafety
[acrobat]
2019-08-25
Kraśnik, STS-Timing
Triathlon Kraśnik - Olimpijski
[acrobat]
2019-08-25
Kraśnik, STS-Timing
Triathlon Kraśnik - Sprint
[acrobat]
2019-08-25
Mrągowo, STS-Timing
Triathlon Mrągowo - 1/2 IM
[acrobat]
2019-08-25
Mrągowo, STS-Timing
Triathlon Mrągowo - 1/4 IM
[acrobat]
2019-08-25
Mrągowo, STS-Timing
Triathlon Mrągowo - 1/8 IM
[acrobat]
2019-08-25
Wieluń, Ultimasport
V Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
[acrobat]
2019-08-25
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Przełajowa Ósemka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-25
Blachownia, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Przełajowa Ósemka - OPEN
[acrobat]
2019-08-25
Ciechanów, Sławomir Kubiński
XXXIV Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
[excel]
2019-08-24
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport
10 Ząbkowicka - 10 km
[acrobat]
2019-08-24
Ząbkowice Śląskie, Ultimasport
10 Ząbkowicka - 5 km
[acrobat]
2019-08-24
Oborniki Śląskie, Datasport
4. Bieg Oborygena
[acrobat]
2019-08-24
Jakuszyce, Datasport
7. Letni Bieg Piastów - Jakuszycki Półmaraton
[acrobat]
2019-08-24
Jakuszyce, Datasport
7. Letni Bieg Piastów - Jakuszycki Ultramaraton
[acrobat]
2019-08-24
Łódź, Inessport.pl
9. Bieg Fabrykanta
[acrobat]
2019-08-24
Włodary, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2019-08-24
Karłowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Miód - 10 km
[acrobat]
2019-08-24
Karłowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg po Miód - 5 km
[acrobat]
2019-08-24
Przechlewo, Datasport
Goodvalley Bieg Farmera - 7.5 km
[acrobat]
2019-08-24
Przechlewo, Datasport
Goodvalley Triathlon Przechlewo - 1/2 IM
[acrobat]
2019-08-24
Przechlewo, Datasport
Goodvalley Triathlon Przechlewo - 1/4 IM
[acrobat]
2019-08-24
Przechlewo, Datasport
Goodvalley Triathlon Przechlewo - 1/4 IM sztafety
[acrobat]
2019-08-24
Przechlewo, Datasport
Goodvalley Triathlon Przechlewo - 1/8 IM
[acrobat]
2019-08-24
Ryki, Organizator
III Bieg Ciołka - 10 km
[acrobat]
2019-08-24
Ryki, Organizator
III Bieg Ciołka - 2.5 km
[acrobat]
2019-08-24
Ryki, Organizator
III Bieg Ciołka - 5 km
[acrobat]
2019-08-24
Ryki, Organizator
III Bieg Ciołka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IX Pogrom Wichra - kobiety
[acrobat]
2019-08-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IX Pogrom Wichra - mężczyźni
[acrobat]
2019-08-24
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
IX Pogrom Wichra - weterani
[acrobat]
2019-08-24
Łódź, Organizator
I Dwumaraton Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2019-08-24
Szczecin, Organizator
Obejdziem Szczecin
[acrobat]
2019-08-24
Zachowice, ZmierzymyCzas.pl
Run4Vines III Bieg Dookoła Zachowic
[acrobat]
2019-08-24
Szczyrk, STS-Timing
Szczyrk Bussines Run
[acrobat]
2019-08-24
Karpacz, Datasport
Uphill Race Śnieżk
[acrobat]
2019-08-24
Krasnystaw, Ultimasport
VIII Półmaraton Chmielakowy
[acrobat]
2019-08-24
Skarżysko-Kamienna, Datasport
XIX Nocny Półmaraton Wtórpol - 10 km
[acrobat]
2019-08-24
Skarżysko-Kamienna, Datasport
XIX Nocny Półmaraton Wtórpol - 21 km
[acrobat]
2019-08-23
Radom, DomTel-Sport
95. PZLA Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2019-08-21
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-08-21
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-08-18
Błonie k.Warszawy, Datasport
9 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego - drużyny
[acrobat]
2019-08-18
Błonie k.Warszawy, Datasport
9 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego - kategorie
[acrobat]
2019-08-18
Błonie k.Warszawy, Datasport
9 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego - kobiety
[acrobat]
2019-08-18
Błonie k.Warszawy, Datasport
9 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego - OPEN
[acrobat]
2019-08-18
Police, B4sport.pl
Dziki Weekend - Ekstremalny Dzikobieg
[acrobat]
2019-08-18
Police, B4sport.pl
Dziki Weekend - razem
[acrobat]
2019-08-18
Białystok, STS-Timing
Elemental Tri Series - 10 km
[acrobat]
2019-08-18
Wolsztyn, B4sport.pl
PolskaMan Triathlon Wolsztyn - 113 km
[acrobat]
2019-08-18
Wolsztyn, B4sport.pl
PolskaMan Triathlon Wolsztyn - 226 km
[acrobat]
2019-08-18
Wolsztyn, B4sport.pl
PolskaMan Triathlon Wolsztyn - 51.5 km
[acrobat]
2019-08-18
Chorzów, August Jakubik
XI Bieg do Słońca
[word]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 10.5 km kobiety
[acrobat]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 10.5 km OPEN
[acrobat]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-08-18
Wałbrzych, Datasport
XX Toyota Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-08-18
Kraków, STS-Timing
Zielona 5
[acrobat]
2019-08-17
Warszawa, Organizator
3. Dwumaraton Biegam na Tarchominie
[acrobat]
2019-08-17
Warszawa, Organizator
3. Dwumaraton Biegam na Tarchominie - 17.08
[acrobat]
2019-08-17
Piotrowice, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Charytatywny w Piotrowicach
[acrobat]
2019-08-17
Police, B4sport.pl
Dziki Weekend - Bieg szlakiem Dzika
[acrobat]
2019-08-17
Kamień Śląski, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Św. Jacka
[acrobat]
2019-08-17
Orzysz, Superczas.pl
IX Bieg Tygrysa - Cross Poligonowy
[acrobat]
2019-08-17
Orzysz, Superczas.pl
IX Bieg Tygrysa - Duża Beczka
[acrobat]
2019-08-17
Orzysz, Superczas.pl
IX Bieg Tygrysa - Mała Beczka
[acrobat]
2019-08-17
Orzysz, Superczas.pl
IX Bieg Tygrysa - Zaprawa
[acrobat]
2019-08-17
Warszawa, Organizator
Półmaraton Biegam na Tarchominie
[acrobat]
2019-08-17
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności
[acrobat]
2019-08-17
Chełmża, STS-Timing
Wielki Tour Piątek
[acrobat]
2019-08-16
Warszawa, Organizator
3. Dwumaraton Biegam na Tarchominie
[acrobat]
2019-08-16
Police, B4sport.pl
Dziki Weekend - Nocny Bieg
[acrobat]
2019-08-15
Koszalin, B4sport.pl
III DecaRun - 10 km
[acrobat]
2019-08-15
Koszalin, B4sport.pl
III DecaRun - 5 km
[acrobat]
2019-08-15
Kobylin, Plus-Timing
XXVIII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
[acrobat]
2019-08-15
Gdańsk, Mariusz Kościelski
XXV ORLEN Maraton Solidarności
[acrobat]
2019-08-14
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-08-11
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
10. Bieg na Wielką Sowę - kategorie
[acrobat]
2019-08-11
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
10. Bieg na Wielką Sowę - kobiety
[acrobat]
2019-08-11
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
10. Bieg na Wielką Sowę - OPEN
[acrobat]
2019-08-11
Ustroń, Organizator
Bieg Świętego Dominika
[acrobat]
2019-08-11
Gdynia, Datasport
Enea Ironman 70.3 Gdynia - kategorie
[acrobat]
2019-08-11
Gdynia, Datasport
Enea Ironman 70.3 Gdynia - kobiety
[acrobat]
2019-08-11
Gdynia, Datasport
Enea Ironman 70.3 Gdynia - OPEN
[acrobat]
2019-08-11
Gniechowice, Zmierzymyczas.pl
I Bieg św. Filomeny - 10 km
[acrobat]
2019-08-11
Gniechowice, Zmierzymyczas.pl
I Bieg św. Filomeny - 2.5 km
[acrobat]
2019-08-11
Gniechowice, Zmierzymyczas.pl
I Bieg św. Filomeny - 5 km
[acrobat]
2019-08-11
Witunia, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - kategorie
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - kobiety
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - leśnicy
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - OPEN
[acrobat]
2019-08-10
Śliwice, DomTel-Sport
4. Śliwicka Dyszka - Powiat
[acrobat]
2019-08-10
Ujsoły k.Żywca, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 20.7 km
[acrobat]
2019-08-10
Ujsoły k.Żywca, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 53 km
[acrobat]
2019-08-10
Ujsoły k.Żywca, Organizator
Chudy Wawrzyniec - 83 km
[acrobat]
2019-08-10
Górzykowo, Super-sport.com.pl
Maraton Winnic
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 10 km kategorie
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 10 km kobiety
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 10 km sł.mundur.
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-08-10
Toruń, Datasport
Nocna Dycha Kopernika - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-08-10
Górzykowo, Super-sport.com.pl
Półmaraton Winnic
[acrobat]
2019-08-10
Wieruszów, Organizator
RunKayakBike
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 10:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 11:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 12:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 13:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 14:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - 15:00
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - biegi towarzyszące
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - drużyny
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - dziennikarze
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - Ucieczka Zakładników
[acrobat]
2019-08-10
Lubliniec, Zmierzymyczas.pl
XV Bieg Katorżnika - VIP
[acrobat]
2019-08-07
Warszawa, Janusz Kalinowski
Bieg Bitwy pod Falaise
[acrobat]
2019-08-07
Gdyni, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-08-04
Kruszwica, STS-Timing
Aquathlon Kruszwica
[acrobat]
2019-08-04
Kruszwica, STS-Timing
Aquathlon Kruszwica
[acrobat]
2019-08-04
Chodzież, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/2 IM
[acrobat]
2019-08-04
Chodzież, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-08-04
Chodzież, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-08-04
Chełmża, STS-Timing
Triathlon Chełmża - 1/2 IM
[acrobat]
2019-08-04
Chełmża, STS-Timing
Triathlon Chełmża - 1/4 IM
[acrobat]
2019-08-04
Chełmża, STS-Timing
Triathlon Chełmża - 1/8 IM
[acrobat]
2019-08-04
Tuchomie, DomTel-Sport
XII Bieg Uliczny Tuchomska Pętla - 10 km
[acrobat]
2019-08-04
Tuchomie, DomTel-Sport
XII Bieg Uliczny Tuchomska Pętla - 5 km
[acrobat]
2019-08-04
Bochnia, Organizator
XXVI Memorialowy Bieg Majora Bacy
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - 10 km Elita
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - 10 km Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - 5 km drużyny
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - 5 km mężczyźni
[acrobat]
2019-08-03
Gdańsk, DomTel-Sport
26. Bieg św. Dominika - VIP
[acrobat]
2019-08-03
Kolbuszowa, B4sport.pl
Aktywna Kolbuszowa - 10 km
[acrobat]
2019-08-03
Kolbuszowa, B4sport.pl
Aktywna Kolbuszowa - 5 km
[acrobat]
2019-08-03
Kolbuszowa, B4sport.pl
Aktywna Kolbuszowa - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-03
Kolbuszowa, B4sport.pl
Aktywna Kolbuszowa - Rolki
[acrobat]
2019-08-03
Kolbuszowa, B4sport.pl
Aktywna Kolbuszowa - wyścig kolarski
[acrobat]
2019-08-03
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 21 km
[acrobat]
2019-08-03
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 57 km
[acrobat]
2019-08-03
Parchatka, Super-Sport.com.pl
Bieg Szlak Trafi - 7 km
[acrobat]
2019-08-03
Ochotnica Dolna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 102 km
[acrobat]
2019-08-03
Ochotnica Dolna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 12 km
[acrobat]
2019-08-03
Ochotnica Dolna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 20 km
[acrobat]
2019-08-03
Ochotnica Dolna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 48 km
[acrobat]
2019-08-03
Ochotnica Dolna, B4sport.pl
Gorce Ultra-Trail - 84 km
[acrobat]
2019-08-03
Łopuszno, Datasport
II Impresje Biegowe - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-03
Łopuszno, Datasport
II Impresje Biegowe - OPEN
[acrobat]
2019-08-03
Koty, ZmierzymyCzas.pl
II Kotowski Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-03
Koty, ZmierzymyCzas.pl
II Kotowski Bieg - OPEN
[acrobat]
2019-08-03
Kamień Pomorski, Sport-Time
IV Bieg Szlakiem Zabytków - 10 km
[acrobat]
2019-08-03
Kamień Pomorski, Sport-Time
IV Bieg Szlakiem Zabytków - 5 km
[acrobat]
2019-08-03
Kamień Pomorski, Sport-Time
IV Bieg Szlakiem Zabytków - Nordic Walking
[acrobat]
2019-08-03
Szczecin, B4sport.pl
Runmageddon Szczecin - Clasic
[acrobat]
2019-08-03
Szczecin, B4sport.pl
Runmageddon Szczecin - Rekrut
[acrobat]
2019-08-03
Ustka, B4sport.pl
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
[acrobat]
2019-08-03
Czastary, Marek Dudka
VI Czastarska Piątka
[acrobat]
2019-08-03
Czastary, Ultimasport
VI Czastarska Piątka
[acrobat]
2019-08-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
XVIII Top- Cross Maraton im. Jurka Stawskiego
[word]
2019-07-28
Dąbki, DomTel-Sport
6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy
[acrobat]
2019-07-28
Ustka, STS-Timing
Formoza Challenge - 10 km
[acrobat]
2019-07-28
Ustka, STS-Timing
Formoza Challenge - 5 km
[acrobat]
2019-07-28
Ustka, STS-Timing
Formoza Challenge - ULTRA
[acrobat]
2019-07-28
Ogrodniczki, Datasport
Hero Run - Challange
[acrobat]
2019-07-28
Ogrodniczki, Datasport
Hero Run - Legend
[acrobat]
2019-07-28
Koszwice, Organizator
IX Bieg Kamienny
[acrobat]
2019-07-28
Krzanowice, Zmierzymyczas.pl
I Bieg Krzanowicki
[acrobat]
2019-07-28
Parpary, Tomasz Rychlewski
Półmaraton Szlakiem Bielika
[acrobat]
2019-07-28
Międzygórze, Ultimasport
Półmaraton Śnieżnicki - 21 km
[acrobat]
2019-07-28
Międzygórze, Ultimasport
Półmaraton Śnieżnicki - 6 km
[acrobat]
2019-07-28
Międzygórze, Ultimasport
Półmaraton Śnieżnicki - 9 km
[acrobat]
2019-07-28
Chmielno, B4sport.pl
Triathlon Chmielno 1/4
[acrobat]
2019-07-28
Chmielno, B4sport.pl
Triathlon Chmielno 1/8
[acrobat]
2019-07-27
Szklarska Poręba, Datasport
11 Maraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2019-07-27
Szklarska Poręba, Datasport
11 Maraton Karkonoski - Mistrzostwa Polski
[acrobat]
2019-07-27
Szklarska Poręba, Datasport
11 Maraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2019-07-27
Sobótka, Datasport
1. Bieg Świętej Anny - 10 km
[acrobat]
2019-07-27
Sobótka, Datasport
1. Bieg Świętej Anny - 5 km
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
29. Bieg Powstania Warszawskiego - 10 km kobiety
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
29. Bieg Powstania Warszawskiego - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
29. Bieg Powstania Warszawskiego - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
29. Bieg Powstania Warszawskiego - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-07-27
Kleszczele, Krzysztof Skowera
4. Bieg Królewski
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
6. Bieg Zdobycia PAST-y - Eliminacje
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
6. Bieg Zdobycia PAST-y - finał kobiet
[acrobat]
2019-07-27
Warszawa, Datasport
6. Bieg Zdobycia PAST-y - finał mężczyzn
[acrobat]
2019-07-27
Golczewo, STS-Timing
IX Golczewski Triathlon
[acrobat]
2019-07-27
Michałowice, Pulsarsport
Młyn Trail - 10 km
[acrobat]
2019-07-27
Michałowice, Pulsarsport
Młyn Trail - 23 km
[acrobat]
2019-07-27
Michałowice, Pulsarsport
Młyn Trail - 4 km
[acrobat]
2019-07-27
Wągrowiec, Aleksander Klaja
Nocna dwunastka
[acrobat]
2019-07-27
Szklarska Poręba, Datasport
Półmaraton Karkonoski - kategorie
[acrobat]
2019-07-27
Szklarska Poręba, Datasport
Półmaraton Karkonoski - OPEN
[acrobat]
2019-07-27
Puck, Adam Schröder
XI Półmaraton Ziemi Puckiej
[acrobat]
2019-07-27
Toruń, Tadeusz Spychalski
XVIII Top- Cross Maraton im. Jurka Stawskiego
[word]
2019-07-26
Łódź, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour
[acrobat]
2019-07-25
Katowice, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour
[acrobat]
2019-07-24
Wrocław, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour
[acrobat]
2019-07-23
Poznań, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Poznań
[acrobat]
2019-07-22
Szczecin, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Szczecin
[acrobat]
2019-07-21
Bielawa, Datasport
II Ultra Sowa - 12 km
[acrobat]
2019-07-21
Bielawa, Datasport
II Ultra Sowa - 21 km
[acrobat]
2019-07-21
Bielawa, Datasport
II Ultra Sowa - 53 km
[acrobat]
2019-07-21
Łódź, Organizator
Maraton na Zdrowie vol. 5
[acrobat]
2019-07-21
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/2 IM
[acrobat]
2019-07-21
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/4 IM
[acrobat]
2019-07-21
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - 1/8 IM
[acrobat]
2019-07-21
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - Tri Tour długi
[acrobat]
2019-07-21
Szczecin, STS-Timing
Triathlon Szczecin - Tri Tour krótki
[acrobat]
2019-07-21
Piwniczna Zdrój, Ultimasport
VIII Bieg Piwniczanki - 3.7 km
[acrobat]
2019-07-21
Piwniczna Zdrój, Ultimasport
VIII Bieg Piwniczanki - 9 km
[acrobat]
2019-07-21
Nierzym, Super-Sport.com.pl
VII Bieg Trzech Jezior
[acrobat]
2019-07-21
Wrocław, Datasport
Wrocławska Trzydziestka - 30 km
[acrobat]
2019-07-21
Wrocław, Datasport
Wrocławska Trzydziestka - 5 km
[acrobat]
2019-07-20
Kalisz, STS-Timing
2. Kaliski Półmaraton Nocny
[acrobat]
2019-07-20
Kalisz, STS-Timing
2. Kaliski Półmaraton Nocny
[acrobat]
2019-07-20
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - 5 km
[acrobat]
2019-07-20
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - 9.999 km
[acrobat]
2019-07-20
Wałcz, STS-Timing
Bieg Filmowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-20
Gąsiorowo, Organizator
Bieg Ganicą Warmii i Mazur - 13 km
[acrobat]
2019-07-20
Gąsiorowo, Organizator
Bieg Ganicą Warmii i Mazur - 3.3 km
[acrobat]
2019-07-20
Gąsiorowo, Organizator
Bieg Ganicą Warmii i Mazur - 33 km
[acrobat]
2019-07-20
Ustka, B4sport.pl
IV Grand Prix Ustki - 10 km
[acrobat]
2019-07-20
Ustka, B4sport.pl
IV Grand Prix Ustki - 5 km
[acrobat]
2019-07-20
Kalej, ZmierzymyCzas.pl
IX Pozytywny Bieg Przełajowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-20
Kalej, ZmierzymyCzas.pl
IX Pozytywny Bieg Przełajowy - OPEN
[acrobat]
2019-07-20
Szklarska Poręba, Datasport
Izerski Weekend Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-07-20
Szklarska Poręba, Datasport
Izerski Weekend Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-07-20
Szklarska Poręba, Datasport
Izerski Weekend Biegowy - półmaraton
[acrobat]
2019-07-20
Chrzypsko Wielkie, Organizator
VIII Półmaraton o Puchar Krotoski - 10 km
[acrobat]
2019-07-20
Chrzypsko Wielkie, Organizator
VIII Półmaraton o Puchar Krotoski - półmaraton
[acrobat]
2019-07-20
Zakopane, Leszek Behounek
VI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę
[acrobat]
2019-07-20
Dobrodzień, ZmierzymyCzas.pl
XIV Dobrodzieńska Dycha
[acrobat]
2019-07-20
Lębork, DomTel-Sport
XIX Bieg Uliczny Św. Jakuba
[acrobat]
2019-07-20
Moryń, DomTel-Sport
XX Bieg Dookoła Morynia - 15 km
[acrobat]
2019-07-20
Moryń, DomTel-Sport
XX Bieg Dookoła Morynia - 4 km
[acrobat]
2019-07-19
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Bydgoszcz
[acrobat]
2019-07-18
Gdańsk, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Trójmiasto
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 110 km
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 130 km
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 21 km
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 240 km
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 45 km
[acrobat]
2019-07-18
Lądek Zdrój, B4sport.pl
Dolnośląski Festiwal Biegów - 68 km
[acrobat]
2019-07-17
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Olsztyn
[acrobat]
2019-07-16
Warsz, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Warszawa
[acrobat]
2019-07-15
Lublin, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL onTour Lublin
[acrobat]
2019-07-14
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Latem - 10 km
[acrobat]
2019-07-14
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Latem - 5 km
[acrobat]
2019-07-14
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Latem - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-14
Sierakowo, B4sport.pl
Bieg Hobbita - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-14
Sierakowo, B4sport.pl
Bieg Hobbita - OPEN
[acrobat]
2019-07-14
Solec Kujawski, Artur Wodejko
Solec Maraton Wilczym Tropem 4
[acrobat]
2019-07-14
Gdańsk, Datasport
Triathlon Gdańsk
[acrobat]
2019-07-14
Kiekrz, STS-Timing
Triathlon Kiekrz - OPEN
[acrobat]
2019-07-14
Kiekrz, STS-Timing
Triathlon Kiekrz - sztafety
[acrobat]
2019-07-14
Miastko, DomTel-Sport
V Letni Bieg Hamera
[acrobat]
2019-07-14
Ciechanów, Organizator
XXXIV Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
[excel]
2019-07-14
Kudowa Zdrój, Ultimasport
XXXI Bieg Homolan
[acrobat]
2019-07-13
Bukowiec, B4sport.pl
Bukowiecka Dziesiątka
[acrobat]
2019-07-13
Susz, Datasport
III Nocny Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-07-13
Sokołów Małopolski, Ultimasport
II Triathlon Sokoła
[acrobat]
2019-07-13
Wąbrzeźno, Datasport
Swimrun Wąbrzeźno
[acrobat]
2019-07-13
Świerczyniec, Piotr Czesław Tomczyk
V Świerczyniecki Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - 102 km
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - 29 km
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - 32 km
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - 46 km
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - 71 km
[acrobat]
2019-07-12
Sobieszowo, B4sport.pl
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy - sztafety
[acrobat]
2019-07-12
Wicko, Ultimasport
V Magiczny Bieg przy Pochodniach
[acrobat]
2019-07-11
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg Festiwalowicza
[acrobat]
2019-07-10
Warszawa, Janusz Kalinowski
Bitwa o Anglię
[acrobat]
2019-07-07
Jarosławiec, Datasport
29 Bieg po Plaży - kategorie
[acrobat]
2019-07-07
Jarosławiec, Datasport
29 Bieg po Plaży - kobiety
[acrobat]
2019-07-07
Jarosławiec, Datasport
29 Bieg po Plaży - OPEN
[acrobat]
2019-07-07
Jarosławiec, Datasport
Samorządowy Bursztyn Jarosławca
[acrobat]
2019-07-07
Wejherowo, Inessport.pl
TriCity Trail - 21 km
[acrobat]
2019-07-07
Wejherowo, Inessport.pl
TriCity Trail - 42 km
[acrobat]
2019-07-07
Wejherowo, Inessport.pl
TriCity Trail - 80 km
[acrobat]
2019-07-07
Wejherowo, Inessport.pl
TriCity Trail - sztafety
[acrobat]
2019-07-06
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
100 maraton Roberta i Arkadiusza Radtke
[acrobat]
2019-07-06
Poznań, Marek Dorosz
4 Pętla Maltańska
[acrobat]
2019-07-06
Suwałki, Datasport
4. RESO Suwałki 10.5 - 10.5 km
[acrobat]
2019-07-06
Suwałki, Datasport
4. RESO Suwałki 10.5 - 3.5 km
[acrobat]
2019-07-06
Katowice, Organizator
Bieg 12h letni AWF Katowice
[acrobat]
2019-07-06
Dywity, Superczas.pl
Dywicka 5 - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-06
Dywity, Superczas.pl
Dywicka 5 - OPEN
[acrobat]
2019-07-06
Skórcz, Datasport
IGLOTEX XII Biegu Czterech Jezior - 15 km OPEN
[acrobat]
2019-07-06
Skórcz, Datasport
IGLOTEX XII Biegu Czterech Jezior - 2.5 km młodzi.
[acrobat]
2019-07-06
Skórcz, Datasport
IGLOTEX XII Biegu Czterech Jezior - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-06
Korbielów, Datasport
Półmaraton Harnasia
[acrobat]
2019-07-06
Janikowo, STS-Timing
VI Janikowska Dyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-06
Janikowo, STS-Timing
VI Janikowska Dyszka - OPEN
[acrobat]
2019-07-06
Wodzisław Śląski, Dawid Włodarczyk
V Nocny Bieg z Gwiazdami
[acrobat]
2019-07-06
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XVII Atlantis Bieg Opolski - 10 km
[acrobat]
2019-07-06
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XVII Atlantis Bieg Opolski - 5 km
[acrobat]
2019-07-06
Opole, ZmierzymyCzas.pl
XVII Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking
[acrobat]
2019-07-06
Korzybie, Piotr Kołodziejczyk
XXVI Bieg im. Elżbiety Garduły
[acrobat]
2019-07-03
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-06-30
Niepołomice, STS-Timing
Bieg w pogoni za Żubrem - 15 km
[acrobat]
2019-06-30
Niepołomice, STS-Timing
Bieg w pogoni za Żubrem - 8 km
[acrobat]
2019-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run Toyota Jaworski Four Colours - 10 km
[acrobat]
2019-06-30
Inowrocław, STS-Timing
Blue Run Toyota Jaworski Four Colours - 5 km
[acrobat]
2019-06-30
Berzyna, Marcin Koziołek
CHABER Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami
[acrobat]
2019-06-30
Bolesławiec, Datasport
Europejskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 10km
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 25km
[acrobat]
2019-06-30
Stężyca, STS-Timing
Garmin SwimRun - 5km
[acrobat]
2019-06-30
Libiąż, Ultimasport
Libiąska Dziesiąteczka nr 3
[acrobat]
2019-06-30
Kutno, DomTel-Sport
O Puchar Dyrektora MOSiR
[acrobat]
2019-06-30
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
V Rodzinne Podbiegi - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-30
Komprachcice, ZmierzymyCzas.pl
V Rodzinne Podbiegi - OPEN
[acrobat]
2019-06-29
Goniądz, Datasport
2. Biebrzański Bieg Łosia
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - mini
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - rodziny
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - sztafety
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - średni
[acrobat]
2019-06-29
Karpacz, STS-Timing
3 x Śnieżka - ultra
[acrobat]
2019-06-29
Warszawa, Datasport
5. Bieg im. Stanisława Tyma
[acrobat]
2019-06-29
Prusice, Datasport
9. Bieg III Wież
[acrobat]
2019-06-29
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-29
Wichrowo, Superczas.pl
Biegiem po Wichrowskich Lasach - OPEN
[acrobat]
2019-06-29
Chocianów, Ultimasport
Bieg Jagody
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/2 IM
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-29
Stężyca, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon Stężyca - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-29
Brody, PulsarSport
Leśna Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Brody, PulsarSport
Leśna Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Bytom Odrzański, Super-Sport.pl
Nadodrzańska Dziesiątka - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Bytom Odrzański, Super-Sport.pl
Nadodrzańska Dziesiątka - 2 km
[acrobat]
2019-06-29
Niesulice, Super-Sport.pl
Niesulicka Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-29
Niesulice, Super-Sport.pl
Niesulicka Piątka
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - eliminacje kobiet
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - eliminacje mężczyzn
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - finał kobiet
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - finał mężczyzn
[acrobat]
2019-06-29
Zakopane, STS-Timing
Red Bull 400 - sztafety
[acrobat]
2019-06-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski - 21 km
[acrobat]
2019-06-29
Chełm, ZmierzymyCzas.pl
VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Sokołów Małopolski, Ultimasport
XI Bieg Sokoła - 12 km
[acrobat]
2019-06-29
Sokołów Małopolski, Ultimasport
XI Bieg Sokoła - 5 km
[acrobat]
2019-06-29
Międzybrodzie Żywiec, BgTimesport
XXI Międzynarodowy Bieg Górski Żar
[acrobat]
2019-06-29
Złotów, DomTel-Sport
X Eco Cross Bieg wokół jeziora Miejskiego
[acrobat]
2019-06-29
Rybnik, Datasport
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 10 km
[acrobat]
2019-06-29
Rybnik, Datasport
X Rybnicki Półmaraton Księżycowy - 21 km
[acrobat]
2019-06-28
Gdynia, STS-Timing
Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-28
Poznań, STS-Timing
Super League Triathlon - Enduro
[acrobat]
2019-06-28
Poznań, STS-Timing
Super League Triathlon - Superspirnt
[acrobat]
2019-06-27
Białystok, Krzysztof Skowera
Pędzący Po Nocy
[acrobat]
2019-06-23
Cienin Zaborny, DomTel-Sport
8. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu Ulicz
[acrobat]
2019-06-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
Bieg Charytatywny Caritas
[acrobat]
2019-06-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
Cross Zielonogórski Parszywa 12
[acrobat]
2019-06-23
Milkowice, Super-sport.com.pl
Kolej na Bieg
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - OPEN
[acrobat]
2019-06-23
Poznań, STS-Timing
Lotto Poznański Czerwiec - rolki
[acrobat]
2019-06-23
Opole, Zmierzymyczas.pl
Triathlon Opole 1/4
[acrobat]
2019-06-23
Opole, Zmierzymyczas.pl
Triathlon Opole 1/8
[acrobat]
2019-06-23
Mysłowice, Organizator
VII Świętojański Bieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-23
Mysłowice, Organizator
VII Świętojański Bieg - OPEN
[acrobat]
2019-06-23
Konstancin Jeziorna, Datasport
V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
[acrobat]
2019-06-22
Okonin, DomTel-Sport
2. Okonińska Pętla - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-22
Okonin, DomTel-Sport
2. Okonińska Pętla - OPEN
[acrobat]
2019-06-22
Bolesławiec, Bogusław Tomaszewski
Cztery pory roku - biegaj z MOSiR
[acrobat]
2019-06-22
Unisław, STS-Timing
Dziesiątka Unisławska
[acrobat]
2019-06-22
Biała Nyska, Zmierzymyczas.pl
I Nocny Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-22
Oleśnica, Datasport
VI Bieg Szerszenia
[acrobat]
2019-06-22
Boguszyn, Ultimasport
V Bieg Boguszyński
[acrobat]
2019-06-22
Unisław, STS-Timing
XVI Półmaraton Unisławski
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - dzieci
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-22
Pogórze, Tomasz Strzelec
XXXI Cross Świętojański - OPEN
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 100 km
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 42 km
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 42 km maraton górski
[acrobat]
2019-06-21
Boguszów Gorce, Datasport
31 Sudecka Setka - 72 km
[acrobat]
2019-06-21
Piotrków Trybunalski, Datasport
V Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
[acrobat]
2019-06-21
Piotrków Trybunalski, Datasport
V Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur - 5km
[acrobat]
2019-06-20
Cięcina, Organizator
Biegniemy dla Mai
[acrobat]
2019-06-19
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km kobiety
[acrobat]
2019-06-16
Garwolin, Datasport
10 AVON kontra Przemoc! - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - 2 km OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-06-16
Śrem, Datasport
8. Śrem Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Bytom, Timing4U
Bieg Harpagana - Sprint 5km
[acrobat]
2019-06-16
Szczytno, Superczas.pl
Bieg z ok.100 rocznicy powst. Policji Państwowej
[acrobat]
2019-06-16
Szczytno, Superczas.pl
Bieg z ok.100 rocznicy powst. Policji Państwowej p
[acrobat]
2019-06-16
Wronki, Plus-Timing
III Wroniecki Marsz Nord Walking
[acrobat]
2019-06-16
Zakopane, Leszek Behounek
II Bieg Hasiora
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Bydgoszcz, DomTel-Sport
Sen Nocy Letniej - 5 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Milanówek, STS-Timing
VII Bieg STO-nogi - 3 km
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca -Dumne Warchoły
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca - lekarze
[acrobat]
2019-06-16
Radom, Jarek Wojtuniak
VII Półmaraton Radomskiego Czerwca - OPEN
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - 10 km
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - 5 km
[acrobat]
2019-06-16
Katowice, Piotr Czesław Tomczyk
V Bieg im. Janusza Sidły - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Półmaraton Wiślański
[acrobat]
2019-06-16
Wisła, Datasport
V Wiślańska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-16
Wronki, Plus-Timing
V Wroniecka Dycha
[acrobat]
2019-06-15
Warszawa, STS-Timing
13. Bieg Ursynowa
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 13 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Góra Kalwaria, Zmierzymyczas.pl
1. Górski Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Poznań, Marek Dorosz
3 Pętla Maltańska
[acrobat]
2019-06-15
Gdańsk, Jacek Grzybowski
6. Bieg do Źródeł
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-06-15
Wrocław, Datasport
7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-15
Osetnik, DomTel-Sport
Bieg Dwie Wieże
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Timing4U
Bieg Harpagana - Endurance 10km
[acrobat]
2019-06-15
Międzybrodzie Bialsk, Chronotex
Górski Bieg Frassatiego
[acrobat]
2019-06-15
Słupsk, DomTel-Sport
Grand Prix Biegamy razem w Słupsku
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Bytom, Zmierzymyczas.pl
III Bytomski Charytatywny Bieg Godności - NW
[acrobat]
2019-06-15
Złoty Potok, Ania Kozik
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-15
Szulmierz, Superczas.pl
Leśna ZaDyszka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 12 km
[acrobat]
2019-06-15
Strzegom, Super-sport.com.pl
VIII Strzegomska Dwunastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-15
Radziejów, DomTel-Sport
XVI Radziejowski Bieg Południowy
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - alfabetycznie
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - łącznie
[acrobat]
2019-06-15
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - OPEN
[acrobat]
2019-06-14
Siemianowice Śląskie, DomTel-Sport
XIV Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
[acrobat]
2019-06-12
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-09
Myszków, Ultimasport
40. Bieg V Stawów
[acrobat]
2019-06-09
Dąbrowa k.Namysłowa, ZmierzymyCzas.pl
4 Bieg po Gminie Świerczów
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 10 km
[acrobat]
2019-06-09
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
[acrobat]
2019-06-09
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Bieg Śladem Konia
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Ślesin, STS-Timing
Garmin Iron Triathlon - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - 5 km
[acrobat]
2019-06-09
Słupsk, DomTel-Sport
III Charytatywny Bieg z Nadzieją - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-09
Łabiszyn, B4sport.pl
IV Łabiszyński Bieg Świętojański
[acrobat]
2019-06-09
Gdańsk, Datasport
SKYWAYRUN Gdańsk Airport
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Mietków, Datasport
Triathlonowa Sztafeta Firmowa - sztafeta firmowa
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/4 IM
[acrobat]
2019-06-09
Starogard Gdański, STS-Timing
Triathlon Energy - 1/8 IM
[acrobat]
2019-06-09
Kielce, Datasport
VI Kielecki Bieg Górski
[acrobat]
2019-06-09
Świerklaniec, Timing4U
V Bieg Auchan Bytom
[acrobat]
2019-06-09
Sławków, Ultimasport
V Bieg Republiki Sławkowskiej
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Gmina
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kategorie
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - kobiety
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Grodzisk Wielkopolsk, Datasport
XIII Hunters Półmaraton Słowaka - Weterynarze
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - nauczyciele
[acrobat]
2019-06-09
Rudawa, PulsarSport
XV EKO Jurajski Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - dzieci
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - OPEN
[acrobat]
2019-06-09
Nowogrodziec, Bogusław Tomaszewski
XX Nowogrodziecka 10-tka - VIP + Ekiden
[acrobat]
2019-06-08
Gdańsk, DomTel-Sport
47. Memoriał Żylewicza
[acrobat]
2019-06-08
Katowice, Organizator
Bieg Fair Play
[acrobat]
2019-06-08
Sulejówek, Datasport
Bieg Marszałka
[acrobat]
2019-06-08
Osjaków, Ultimasport
Bieg Uliczny Mila Osjakowska
[acrobat]
2019-06-08
Pawełki k.Lublińca, Zbigniew Rosiński
III Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika
[excel]
2019-06-08
Radzionków, Timing4U
IV ECO CIDRY CROSS - bieg
[acrobat]
2019-06-08
Radzionków, Timing4U
IV ECO CIDRY CROSS - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Iwanowice, Rafał Kozik
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Szczecin, DomTel-Sport
NCDC Business Race
[acrobat]
2019-06-08
Krapkowice, Zmierzymyczas.pl
OKRrun
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-08
Osiek k.Torunia, STS-Timing
Run for The Beatles - półmaraton
[acrobat]
2019-06-08
Szamotuły, STS-Timing
Szamotulska Nocna Piątka
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 10 km
[acrobat]
2019-06-08
Bydgoszcz, Datasport
Terenowa Masakra - 15 km
[acrobat]
2019-06-08
Mietków k.Wrocławia, Datasport
Triathlon Mietków
[acrobat]
2019-06-08
Kędzierzyn-Koźle, Radosław Szymiczek
VII Bieg Azotowy
[acrobat]
2019-06-08
Nysa, Zmierzymyczas.pl
VII Bieg Nyski
[acrobat]
2019-06-08
Smolec, Zmierzymyczas.pl
VII Smolecka (za)Dyszka
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - drużyny
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - kobiety
[acrobat]
2019-06-08
Kietrz, Datasport
XII Półmaraton Kietrz & Rohov - OPEN
[acrobat]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - bieg główny
[excel]
2019-06-08
Wołczyn, Organizator
XVIII Bieg Uliczny - dzieci
[excel]
2019-06-07
Lisowice, ZmierzymyCzas.pl
XI Kwietny Bieg
[acrobat]
2019-06-05
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-06-05
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-06-02
Swinna Poręba, Paweł Franczak
1 Bieg na Zaporę
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - półmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Katowice, Datasport
2 Wizz Air Half Marathon - sztafety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - kobiety
[acrobat]
2019-06-02
Białystok, Datasport
5. Electrum Ekiden - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Kostrzyn, Plus-Timing
7. Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Swarzędz, Plus-Timing
8. Bieg 10 km Szpot
[acrobat]
2019-06-02
Mieroszów, Ultimasport
Bieg Mieszka i Dobravy
[acrobat]
2019-06-02
Pęcław, STS-Timing
II Duathlon Pęcław
[acrobat]
2019-06-02
Janczewo, STS-Timing
Janczewska Dziesiątka
[acrobat]
2019-06-02
Pszczyna, Organizator
VIII Carbo Asecura
[acrobat]
2019-06-02
Rakszawa k.Rzeszowa, Timekeeper
VII Rakszawski Ćwierćmaraton
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Maraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Opalenie k.Kwidzyna, Piotr Paczyński
VI Półmaraton Fundacji DASZRADE
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 10 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 1 km
[acrobat]
2019-06-02
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
Wybiegaj Życie - 5 km
[acrobat]
2019-06-02
Murowana Goślina, Plus-Timing
XXIII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
[acrobat]
2019-06-02
Łagów, Super-Sport.pl
XXV Bieg łagowskiego Lata
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - OPEN
[acrobat]
2019-06-02
Jawor, Bogusław Tomaszewski
XXV Półmaraton Jaworski - strażacy
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Siechnice, Datasport
10. Biegaj w Siechnicach - 5 km
[acrobat]
2019-06-01
Lublin, Datasport
7.PKO Półmaraton Solidarności
[acrobat]
2019-06-01
Łęknica, PulsarSport
Bieg 7 Mostów
[acrobat]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana
[excel]
2019-06-01
Strzebiń, Piotr Koza
Bieg Św. Urbana - Nordic Walking
[excel]
2019-06-01
Tarnowo Podgórne, Plus-Timing
Cross Duathlon
[acrobat]
2019-06-01
Potulice, Jarosław Nurkiewicz
IV Potulicka Piątka
[acrobat]
2019-06-01
Krośniewice, STS-Timing
I Krośniewicka Płaska Dycha po Asfalcie
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Ocypel, DomTel-Sport
Leśne Wandry - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Gałkowo, DomTel-Sport
Maraton Mazury - maraton
[acrobat]
2019-06-01
Dolina Charlotty, DomTel-Sport
Mud Max
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 10 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - 1 km drużyny
[acrobat]
2019-06-01
Strzelce Opolskie, ZmierzymyCzas.pl
MultiBieg - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2019-06-01
Wrocław, Arkadiusz Ciszewski
Piastowska Piętnastka - 6 km
[acrobat]
2019-06-01
Lusówko k.Poznania, Plus-Timing
Rozalińska 13
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - Nordic Walking
[acrobat]
2019-06-01
Kudypy, Superczas.pl
VI Grand Prix Warmii - OPEN
[acrobat]
2019-06-01
Bojadła, Super-Sport.pl
V Bieg Memoriałowy im. Piotra Szwajkowskiego
[acrobat]
2019-06-01
Gniewino, Mariusz Kościelski
XXXII Bieg Stolemów
[acrobat]
2019-06-01
Okuninka k.Włodawy, STS-Timing
Żelazny Triathlon
[acrobat]
2019-05-29
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-05-29
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
[excel]
2019-05-29
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - razem
[excel]
2019-05-26
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
24 Mazowiecka Piętnastka - 15 km
[acrobat]
2019-05-26
Mińsk Mazowiecki, ZmierzymyCzas.pl
24 Mazowiecka Piętnastka - 5 km
[acrobat]
2019-05-26
Szczytno, DomTel-Sport
30. Maraton Juranda
[acrobat]
2019-05-26
Szczytno, DomTel-Sport
Dyszka Jurandówny
[acrobat]
2019-05-26
Ostrołęka, Marek Karczewski
III Kurpiowska Dziesiątka
[acrobat]
2019-05-26
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk
[acrobat]
2019-05-26
Ruś, ZmierzymyCzas.pl
Leśne Run Warmia
[acrobat]
2019-05-26
Szczecin, Super-Sport.com.pl
Puszczygór - 15 km
[acrobat]
2019-05-26
Szczecin, Super-Sport.com.pl
Puszczygór - 55 km
[acrobat]
2019-05-26
Szczecin, Super-Sport.com.pl
Puszczygór - 70 km
[acrobat]
2019-05-26
Wrocław, Datasport
Sky Tower Run
[acrobat]
2019-05-26
Rzucewo, Janusz Skosolas
VI Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
[acrobat]
2019-05-26
Łomianki, DomTel-Sport
V Bieg Łomianek
[acrobat]
2019-05-26
Człuchów, DomTel-Sport
XXVI Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2019-05-26
Człuchów, DomTel-Sport
XXVI Bieg Tura - 5 km
[acrobat]
2019-05-26
Rudniki, ZmierzymyCzas.pl
XXV Bieg Masowy Pętla Rudnicka
[acrobat]
2019-05-26
Ostrołęka, Marek Karczewski
XXV Półmaraton Kurpiowski
[acrobat]
2019-05-26
Obliwice, Krzysztof Pruszak
XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy
[acrobat]
2019-05-25
Łódź, Datasport
17. Bieg Ulicą Piotrkowską - kategorie
[acrobat]
2019-05-25
Łódź, Datasport
17. Bieg Ulicą Piotrkowską - kobiety
[acrobat]
2019-05-25
Łódź, Datasport
17. Bieg Ulicą Piotrkowską - OPEN
[acrobat]
2019-05-25
Płaska, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Kanału Augustowskiego - 10 km
[acrobat]
2019-05-25
Płaska, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Kanału Augustowskiego - 21 km
[acrobat]
2019-05-25
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
3 SATISFASHION Bieg Lubliniecki
[acrobat]
2019-05-25
Kielce, Datasport
5.NOCNY sieBIEGA PÓŁMARATON
[acrobat]
2019-05-25
Juchnowiec Dolny, Krzysztof Skowera
7. Bieg Konopielki
[acrobat]
2019-05-25
Bolewice, Plus-Timing
Dziesiątka Fiedlerowska
[acrobat]
2019-05-25
Przemków, STS-Timing
IV Bieg Orła
[acrobat]
2019-05-25
Szklarska Poręba, Datasport
IV Dziesiątka Staropolanki - 10 km
[acrobat]
2019-05-25
Szklarska Poręba, Datasport
IV Interferie Run - 21 km
[acrobat]
2019-05-25
Iława, DomTel-Sport
IV IPB Nocny Bieg o Puchar Eugeniusza Jaremko
[acrobat]
2019-05-25
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków - 1/2 IM
[acrobat]
2019-05-25
Sieraków, STS-Timing
JBL Triathlon Sieraków - 1/8 IM
[acrobat]
2019-05-25
Wrocław, Zmierzymyczas.pl
Kilometry Pomocy dla Oliwiera - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-25
Wrocław, Zmierzymyczas.pl
Kilometry Pomocy dla Oliwiera - OPEN
[acrobat]
2019-05-25
Luzino, Mariusz Kościelski
Luzińska Dziesiątka
[acrobat]
2019-05-25
Piaseczno, Datasport
Piaseczyńska Piątka
[acrobat]
2019-05-25
Pielgrzymowice, PulsarSport
Pielgrzymowicko (za)Dyszka
[acrobat]
2019-05-25
Trzebnica, Datasport
Trzebnica Cross Race - 10 km
[acrobat]
2019-05-25
Trzebnica, Datasport
Trzebnica Cross Race - 5 km
[acrobat]
2019-05-25
Wolsztyn, Datasport
VIII Wolsztyńska Dziesiątka
[acrobat]
2019-05-25
Bystrzyca k.Oławy, Zmierzymyczas.pl
V Bieg Kresowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-25
Bystrzyca k.Oławy, Zmierzymyczas.pl
V Bieg Kresowy - OPEN
[acrobat]
2019-05-25
Łaziska Górne, Timekeeper
XII Bieg Uliczny o Łaziskie Liście
[acrobat]
2019-05-25
Ożarów Mazowiecki, PulsarSport
XXXI Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
[acrobat]
2019-05-25
Gliwice, Timekeeper
X Gliwicki Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-05-25
Gliwice, Timekeeper
X Gliwicki Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2019-05-25
Gliwice, Timekeeper
X Gliwicki Bieg Uliczny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-24
Marklowice, Ireneusz Stachowski
Marklowice Cross o Puchar Wójta
[acrobat]
2019-05-22
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-05-19
Warszawa, B4sport.pl
10 Bieg Wegański - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Warszawa, B4sport.pl
10 Bieg Wegański - 5 km
[acrobat]
2019-05-19
Warszawa, B4sport.pl
10 Bieg Wegański - półmaraton
[acrobat]
2019-05-19
Bielsko-Biała, Organizator
27. Bieg Fiata
[excel]
2019-05-19
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
5 Maraton Uśmiechu - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
5 Maraton Uśmiechu - 15 km
[acrobat]
2019-05-19
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
5 Maraton Uśmiechu - 5 km
[acrobat]
2019-05-19
Ostrów Wielkopolski, Ola Troszczyńska
5 Maraton Uśmiechu - 800 metrów
[acrobat]
2019-05-19
Osięciny, DomTel-Sport
Bieg Hrabiego Skarbka
[acrobat]
2019-05-19
Gdynia, STS-Timing
Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si
[acrobat]
2019-05-19
Chrzanów, Datasport
III Chrzanowski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Chrzanów, Datasport
III Chrzanowski Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2019-05-19
Kazimierz Dolny, Datasport
IV Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Kazimierz Dolny, Datasport
IV Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-05-19
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
IX Bieg Koziołków - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
IX Bieg Koziołków - 5 km
[acrobat]
2019-05-19
Polanica, Ultimasport
Łączy Nas Sport
[acrobat]
2019-05-19
Wrocław, ZmierzymyCzas.pl
Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-19
Pszczyna, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Triathlon Pszczyna
[acrobat]
2019-05-19
Rudy, Artur Wodejko
Solec Maraton Wilczym Tropem
[acrobat]
2019-05-19
Bydgoszcz, B4sport.pl
V Bieg Instalatora
[acrobat]
2019-05-19
Trzcinica, PulsarSport
V Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
[acrobat]
2019-05-19
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
V Pustynna Ośmiornica - bieg
[acrobat]
2019-05-19
Siedlec k.Częstochow, Rafał Kozik
V Pustynna Ośmiornica - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-19
Łowicz, STS-Timing
Wyprzedź Hejt!
[acrobat]
2019-05-19
Rybnik, Datasport
XII Bieg Wiosny
[acrobat]
2019-05-19
Gorlice, Datasport
XVII Bieg Naftowy - 10 km
[acrobat]
2019-05-19
Gorlice, Datasport
XVII Bieg Naftowy - 21 km
[acrobat]
2019-05-19
Gorlice, Datasport
XVII Bieg Naftowy - 5 km
[acrobat]
2019-05-18
Kowalewo Pomorskie, STS-Timing
19 Dycha Kowalewska - 10 km
[acrobat]
2019-05-18
Kowalewo Pomorskie, STS-Timing
19 Dycha Kowalewska - 5 km
[acrobat]
2019-05-18
Kowalewo Pomorskie, STS-Timing
19 Dycha Kowalewska - drużyny
[acrobat]
2019-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
19. Półmaraton Hajnowski - drużyny
[acrobat]
2019-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
19. Półmaraton Hajnowski - mieszkańcy powiatu
[acrobat]
2019-05-18
Hajnówka, Pulsarsport
19. Półmaraton Hajnowski - OPEN
[acrobat]
2019-05-18
Czersk k.Chojnic, DomTel-Sport
1. Borowiacka Dycha
[acrobat]
2019-05-18
Czersk k.Chojnic, DomTel-Sport
1. Borowiacka Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-18
Sobótka, Datasport
26. Bieg Górski na Ślężę - kobiety
[acrobat]
2019-05-18
Sobótka, Datasport
26. Bieg Górski na Ślężę - MP kobiety
[acrobat]
2019-05-18
Sobótka, Datasport
26. Bieg Górski na Ślężę - MP mężczyźni
[acrobat]
2019-05-18
Sobótka, Datasport
26. Bieg Górski na Ślężę - OPEN
[acrobat]
2019-05-18
Poznań, Organizator
2 Pętla Maltańska
[acrobat]
2019-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
8. Bieg Lwa - 10 km
[acrobat]
2019-05-18
Tarnowo Podgórne, STS-Timing
8. Bieg Lwa - półmaraton
[acrobat]
2019-05-18
Rawicz, Super-sport.com.pl
9 Rawicki Festiwal Sportu - indywidualnie
[acrobat]
2019-05-18
Rawicz, Super-sport.com.pl
9 Rawicki Festiwal Sportu - sztafety
[acrobat]
2019-05-18
Bystrzyca Kłodzka, Ultimasport
Bieg Bystrzycki - 10 km
[acrobat]
2019-05-18
Bystrzyca Kłodzka, Ultimasport
Bieg Bystrzycki - półmaraton
[acrobat]
2019-05-18
Kotla k.Głogowa, STS-Timing
Bieg Katorżniczy KotlActive Forest Run
[acrobat]
2019-05-18
Dobrzeń Wielki, Zmierzymyczas.pl
Bieg Od jeziora, do jeziora - 10 km
[acrobat]
2019-05-18
Dobrzeń Wielki, Zmierzymyczas.pl
Bieg Od jeziora, do jeziora - 5 km
[acrobat]
2019-05-18
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Sylwana
[acrobat]
2019-05-18
Przywidz, ZmierzymyCzas.pl
IV KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski - 100 Mm
[acrobat]
2019-05-18
Przywidz, ZmierzymyCzas.pl
IV KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski - 25 Mm
[acrobat]
2019-05-18
Przywidz, ZmierzymyCzas.pl
IV KRS Formoza Ultramaraton Kaszubski - 50 Mm
[acrobat]
2019-05-18
Lubrza, Super-sport.com.pl
I Lubrzańska Dziesiątka
[acrobat]
2019-05-18
Kluczbork, ZmierzymyCzas.pl
Kluczborski Bieg Nocny
[acrobat]
2019-05-18
Kwidzyn, Datasport
Kwidzyński Bieg Papiernika
[acrobat]
2019-05-18
Chełmiec k.Jawora, Datasport
Rzepakowa Dycha
[acrobat]
2019-05-18
Tarnowskie Góry, Organizator
VIII Bieg Tarnogórski - 10 km
[acrobat]
2019-05-18
Tarnowskie Góry, Organizator
VIII Bieg Tarnogórski - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2019-05-18
Tarnowskie Góry, Organizator
VIII Bieg Tarnogórski - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-18
Wrocław, STS-Timing
VII Bieg Firmowy - OPEN
[acrobat]
2019-05-18
Wrocław, STS-Timing
VII Bieg Firmowy - sztafety open
[acrobat]
2019-05-18
Olecko, Marcin Brynda
VII Olecka Trzynastka
[acrobat]
2019-05-18
Manowo, B4sport.pl
VI Bieg Wiosenny
[acrobat]
2019-05-18
Płock, STS-Timing
XIX Bieg Uliczny NSZZ Solidoarność Regionu Płock
[acrobat]
2019-05-18
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
XI Przełajowy Bieg Raculan - 4 km
[acrobat]
2019-05-18
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
XI Przełajowy Bieg Raculan - 8 km
[acrobat]
2019-05-18
Sławno, B4sport.pl
XXIII Bieg Święców
[acrobat]
2019-05-18
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2019-05-17
Modlin, B4sport.pl
Biegiem do koszar
[acrobat]
2019-05-15
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-05-15
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - łączni
[acrobat]
2019-05-15
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych - OPEN
[acrobat]
2019-05-12
Suchowola, Krzysztof Skowera
23. Cross Trzeźwości - kobiety
[acrobat]
2019-05-12
Suchowola, Krzysztof Skowera
23. Cross Trzeźwości - mężczyźni
[acrobat]
2019-05-12
Bydgoszcz, STS-Timing
4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[excel]
2019-05-12
Bydgoszcz, STS-Timing
4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[excel]
2019-05-12
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2019-05-12
Jedlina Zdrój, Datasport
6. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
[acrobat]
2019-05-12
Gdynia, STS-Timing
Bieg Europejski
[acrobat]
2019-05-12
Damnica, B4sport.pl
Bieg Pałacowy
[acrobat]
2019-05-12
Białobrzegi, Datasport
IV Bieg Pilicy - 10 km
[acrobat]
2019-05-12
Białobrzegi, Datasport
IV Bieg Pilicy - 3 km
[acrobat]
2019-05-12
Pyskowice, STARTER Pomiar Czasu
I Pyskowicki Bieg MAMUTA
[acrobat]
2019-05-12
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Nowej Wsi - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-12
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
VIII Bieg Nowej Wsi - OPEN
[acrobat]
2019-05-12
Bartków, Krzysztof Szczepaniak
XIII Bieg Lupusa - 10 km
[acrobat]
2019-05-12
Bartków, Krzysztof Szczepaniak
XIII Bieg Lupusa - 16 km
[acrobat]
2019-05-12
Bartków, Krzysztof Szczepaniak
XIII Bieg Lupusa - 5 km
[acrobat]
2019-05-12
Skawina, Datasport
XVII Bieg Skawiński - kobiety
[acrobat]
2019-05-12
Skawina, Datasport
XVII Bieg Skawiński - OPEN
[acrobat]
2019-05-12
Skawina, Datasport
XVII Bieg Skawiński - rolki
[acrobat]
2019-05-12
Bielsko-Biała, Organizator
XXIII Górski Bieg Magurki - kobiety
[acrobat]
2019-05-12
Bielsko-Biała, Organizator
XXIII Górski Bieg Magurki - mężczyźni
[acrobat]
2019-05-12
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
X Działoszyńska Dzięsiątka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-12
Działoszyn, ZmierzymyCzas.pl
X Działoszyńska Dzięsiątka - OPEN
[acrobat]
2019-05-12
Otyń, Super-Sport.pl
Zmień z nami Świat
[acrobat]
2019-05-11
Pasłęk, DomTel-Sport
14 Bieg Filipidesa
[acrobat]
2019-05-11
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
3. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy
[acrobat]
2019-05-11
Oleśnica, ZmierzymyCzas.pl
3. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy - dzieci
[acrobat]
2019-05-11
Opole, Datasport
9 Maraton Opolski - 10 km
[acrobat]
2019-05-11
Opole, Datasport
9 Maraton Opolski - 21 km
[acrobat]
2019-05-11
Opole, Datasport
9 Maraton Opolski - 42 km
[acrobat]
2019-05-11
Opole, Datasport
9 Maraton Opolski - sztafety
[acrobat]
2019-05-11
Warszawa, Janusz Kalinowski
Bieg Bitwy o Monte Cassino - generalna cyklu
[acrobat]
2019-05-11
Warszawa, Janusz Kalinowski
Bieg Bitwy o Monte Cassino - OPEN
[acrobat]
2019-05-11
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
Cross Duathlon Żyrowik
[acrobat]
2019-05-11
Leszno, Datasport
Cross z historią w tle
[acrobat]
2019-05-11
Mietków, Datasport
DASHRADE Run - 10 km
[acrobat]
2019-05-11
Mietków, Datasport
DASHRADE Run - 21 km
[acrobat]
2019-05-11
Stary Szelków, Organizator
IX Półmaraton Szelkowski
[acrobat]
2019-05-11
Inowrocław, STS-Timing
Piastowski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-05-11
Inowrocław, STS-Timing
Piastowski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-05-11
Inowrocław, STS-Timing
Piastowski Festiwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-11
Inowrocław, STS-Timing
Piastowski Festiwal Biegowy - Półmaraton
[acrobat]
2019-05-11
Inowrocław, STS-Timing
Piastowski Festiwal Biegowy - wózki
[acrobat]
2019-05-11
Nowa Wieś, ZmierzymyCzas.pl
Silesian Highland Marathon IV
[acrobat]
2019-05-11
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-05-11
Szczecin, DomTel-Sport
Szczeciński Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-05-11
Żyrowa k.Zdzieszowic, STARTER Pomiar Czasu
VIII Run Cross
[acrobat]
2019-05-11
Żory, Datasport
VII Żorski Bieg Ogniowy
[acrobat]
2019-05-11
Lubin, Super-Sport.pl
VI Bieg Papieski
[acrobat]
2019-05-11
Świecie, STS-Timing
VI Bieg Rycerski
[acrobat]
2019-05-11
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
V Tworogowska Dycha po Trowie - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-11
Tworóg, ZmierzymyCzas.pl
V Tworogowska Dycha po Trowie - OPEN
[acrobat]
2019-05-11
Katowice, DomTel-Sport
XII Katowicki Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-05-11
Katowice, DomTel-Sport
XII Katowicki Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2019-05-11
Katowice, DomTel-Sport
XII Katowicki Festiwal Biegowy - 42 km
[acrobat]
2019-05-11
Katowice, DomTel-Sport
XII Katowicki Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2019-05-11
Wrocław, Bogusław Tomaszewski
XIV Bieg Wyspiańskiego
[acrobat]
2019-05-11
Ostróda, Superczas.pl
XXIX Ostródzkie Biegi Uliczne
[acrobat]
2019-05-11
Pszczew, PulsarSport
XXXVI Pszczewska Dwudziestka
[acrobat]
2019-05-11
Pszczew, PulsarSport
XXXVI Pszczewska Dwudziestka - Bieg Katarzyny
[acrobat]
2019-05-10
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 110 km
[acrobat]
2019-05-10
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 165 km
[acrobat]
2019-05-10
Nowy Tomyśl, Ryszard Bronowicki
GWiNT Ultra Cross - 55 km
[acrobat]
2019-05-08
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-05-08
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-05-05
Starachowice, Datasport
3. Półmaraton Starachowicki
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kategorie
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 21 km WOT
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-05-05
Białystok, Datasport
7. PKO Białystok Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-05-05
Starachowice, Datasport
Dycha Starachowicka
[acrobat]
2019-05-05
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
II Bieg Floriana
[acrobat]
2019-05-05
Świdnica, Datasport
Marconi Duathlon Świdnica - Classic
[acrobat]
2019-05-05
Świdnica, Datasport
Marconi Duathlon Świdnica - Sprint
[acrobat]
2019-05-05
Łódź, Michał Karwowski
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #7
[acrobat]
2019-05-04
Piaseczno, Datasport
19. Piaseczyńska Mila Konstytucji
[acrobat]
2019-05-04
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
1. Sowiogórska Dycha
[acrobat]
2019-05-04
Jeroniki, Krzysztof Skowera
3. Bieg Konstytucji
[acrobat]
2019-05-04
Zawadzkie k.Lublińca, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Hutnika
[acrobat]
2019-05-04
Myślenice, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 13 km
[acrobat]
2019-05-04
Myślenice, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 27 km
[acrobat]
2019-05-04
Myślenice, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 51 km
[acrobat]
2019-05-04
Myślenice, STS-Timing
Garmin Ultra Race - 80 km
[acrobat]
2019-05-04
Żarnowiec, Mariusz Kościelski
IV Krokowska 10
[acrobat]
2019-05-04
Ryki, Organizator
VII Otwarte Mistrzostwa biegusiem.pl - 40 metrów
[acrobat]
2019-05-04
Ryki, Organizator
VII Otwarte Mistrzostwa biegusiem.pl - 8.7 km
[acrobat]
2019-05-04
Żórawina, Ultimasport
XI Bieg przełajowy w Żórawinie
[acrobat]
2019-05-04
Chojnice, DomTel-Sport
XXXV Chojnickie Biegi Strażackie
[acrobat]
2019-05-03
Bytom, ZmierzymyCzas.pl
13 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja
[acrobat]
2019-05-03
Zbąszynek, Super-Sport.pl
27 Bieg Konstytucji - 10 km
[acrobat]
2019-05-03
Zbąszynek, Super-Sport.pl
27 Bieg Konstytucji - 5 km
[acrobat]
2019-05-03
Warszawa, Datasport
29. Bieg Konstytucji 3 Maja - bieg z maskotką
[acrobat]
2019-05-03
Warszawa, Datasport
29. Bieg Konstytucji 3 Maja - kobiety
[acrobat]
2019-05-03
Warszawa, Datasport
29. Bieg Konstytucji 3 Maja - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-03
Warszawa, Datasport
29. Bieg Konstytucji 3 Maja - OPEN
[acrobat]
2019-05-03
Czarna Dąbrówka, DomTel-Sport
29. Bieg Orłów
[acrobat]
2019-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy 10km
[acrobat]
2019-05-03
Gryfino, DomTel-Sport
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy 21km
[acrobat]
2019-05-03
Grębocice, STS-Timing
6 Bieg o Puchar Wójta Gminy Grębocice
[acrobat]
2019-05-03
Szczecin, Organizator
Arkońska MILA
[acrobat]
2019-05-03
Łódź, Michał Karwowski
Bieg Konstytycji 3 Maja
[acrobat]
2019-05-03
Twardogóra, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Wokół Stadionu - 10 km
[acrobat]
2019-05-03
Twardogóra, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Wokół Stadionu - 5 km
[acrobat]
2019-05-03
Twardogóra, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Wokół Stadionu - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-03
Skarżysko-Kamienna, Datasport
III Bieg Konstytucji
[acrobat]
2019-05-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
V Bieg Konstytucji - 10 km
[acrobat]
2019-05-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
V Bieg Konstytucji - 5 km
[acrobat]
2019-05-03
Racibórz, Datasport
XII Bieg bez Granic - 5 km
[acrobat]
2019-05-03
Racibórz, Datasport
XII Bieg bez Granic - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2019-05-03
Racibórz, Datasport
XII Bieg bez Granic - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXIX Sztumski Bieg Solidarności - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-03
Sztum, Ryszard Mazerski
XXIX Sztumski Bieg Solidarności - OPEN
[acrobat]
2019-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km kobiety
[acrobat]
2019-05-03
Trzemeszno - Mogilno, Datasport
XXVIII Bieg im. Jana Kilińskiego - 3.5 km OPEN
[acrobat]
2019-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 10 km
[acrobat]
2019-05-02
Szubin, STS-Timing
Bieg Flagi - 5 km
[acrobat]
2019-05-02
Witków k.Wałbrzycha, Datasport
Półmaraton z flagą na Trójgarbie - 10 km
[acrobat]
2019-05-02
Witków k.Wałbrzycha, Datasport
Półmaraton z flagą na Trójgarbie - 21 km
[acrobat]
2019-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
37 Krapkowicki Bieg Uliczny - dzieci
[acrobat]
2019-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
37 Krapkowicki Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2019-05-01
Krapkowice, ZmierzymyCzas.pl
37 Krapkowicki Bieg Uliczny - sztafety zakładowe
[acrobat]
2019-05-01
Bakałarzew0, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Doliną Rospudy - 12 km
[acrobat]
2019-05-01
Bakałarzew0, Krzysztof Skowera
3. Półmaraton Doliną Rospudy - półmaraton
[acrobat]
2019-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
5. Zambrowski Bieg Uliczny - 10 km
[acrobat]
2019-05-01
Zambrów, Krzysztof Skowera
5. Zambrowski Bieg Uliczny - 5 km
[acrobat]
2019-05-01
Bydgoszcz, DomTel-Sport
8 Bydgoszcz na Start!
[acrobat]
2019-05-01
Kąty Wrocławskie, Ultimasport
III Mistrzostwa Kątów Wrocławskich w biegach
[acrobat]
2019-05-01
Chełmża, Organizator
Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka
[excel]
2019-05-01
Sianów k.Koszalina, B4sport.pl
Sianowski Bieg Ekstremalny - 10 km
[acrobat]
2019-05-01
Sianów k.Koszalina, B4sport.pl
Sianowski Bieg Ekstremalny - 5 km
[acrobat]
2019-05-01
Lisowice, Ultimasport
VIII Bieg Tropami Śląskich Dinozaurów
[acrobat]
2019-05-01
Grudziądz, Datasport
VII Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kategorie
[acrobat]
2019-05-01
Grudziądz, Datasport
VII Półmaraton Grudziądz - Rulewo - kobiety
[acrobat]
2019-05-01
Grudziądz, Datasport
VII Półmaraton Grudziądz - Rulewo - OPEN
[acrobat]
2019-05-01
Kępno, PulsarSport
VI Bieg Uliczny - mundurowi
[acrobat]
2019-05-01
Kępno, PulsarSport
VI Bieg Uliczny - OPEN
[acrobat]
2019-05-01
Czołpino, Organizator
VI Dycha po Piachu
[acrobat]
2019-05-01
Świdnica, Radosław Światowy
XI Bieg Goplany
[acrobat]
2019-05-01
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Toyota Maraton - 10 km
[acrobat]
2019-05-01
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Toyota Maraton - maraton
[acrobat]
2019-05-01
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Toyota Maraton - Nordic Walking
[acrobat]
2019-05-01
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Toyota Maraton - półmaraton
[acrobat]
2019-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XX Bieg Śladami Bogusława X - Bieg sołecki
[acrobat]
2019-05-01
Łącko, DomTel-Sport
XX Bieg Śladami Bogusława X - OPEN
[acrobat]
2019-04-28
Cieszyn, Datasport
11. Cieszyński FORTUNA Bieg - kategorie
[acrobat]
2019-04-28
Cieszyn, Datasport
11. Cieszyński FORTUNA Bieg - kobiety
[acrobat]
2019-04-28
Cieszyn, Datasport
11. Cieszyński FORTUNA Bieg - OPEN
[acrobat]
2019-04-28
Kraków, Datasport
18. Cracovia Maraton - kategorie
[acrobat]
2019-04-28
Kraków, Datasport
18. Cracovia Maraton - kobiety
[acrobat]
2019-04-28
Kraków, Datasport
18. Cracovia Maraton - OPEN
[acrobat]
2019-04-28
Żukowo, Organizator
28. Żukowski Przełaj
[excel]
2019-04-28
Szczecinek, Datasport
36 Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
[acrobat]
2019-04-28
Baranów k.Kępna, Organizator
3. Bieg Muratora
[acrobat]
2019-04-28
Pogorzałki, Krzysztof Skowera
3. Podlaski Bieg Wielkanocny
[acrobat]
2019-04-28
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2019-04-28
Częstochowa, ZmierzymyCzas.pl
6 Bieg Miłosierdzia
[acrobat]
2019-04-28
Toruń, STS-Timing
8. RUN TORUŃ - 10 km
[acrobat]
2019-04-28
Toruń, STS-Timing
8. RUN TORUŃ - 5 km
[acrobat]
2019-04-28
Warszawa, Datasport
Bieg SGH - 10 km
[acrobat]
2019-04-28
Warszawa, Datasport
Bieg SGH - 5 km
[acrobat]
2019-04-28
Siedlec, Ultimasport
III Bieg Uliczny im. Grześka Fieta
[acrobat]
2019-04-28
Chorzów, Witczak Adam
II Bieg Oko w Oko z Rakiem - 10 km
[acrobat]
2019-04-28
Chorzów, Witczak Adam
II Bieg Oko w Oko z Rakiem - 5 km
[acrobat]
2019-04-28
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Duathlon Katowice
[acrobat]
2019-04-28
Sławsko, B4sport.pl
VIII bieg Asi Kenig - 10 km
[acrobat]
2019-04-28
Sławsko, B4sport.pl
VIII bieg Asi Kenig - Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-28
Włocławek, Marcin Gabryelski
Vladislavia Cross
[excel]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
10. PZLA Mistrzostwa Polski w BG na Długim Dyst.
[acrobat]
2019-04-27
Kraków, Datasport
14. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego
[acrobat]
2019-04-27
Bełchatów, STS-Timing
3. Bełchatowski Bieg Nocny
[acrobat]
2019-04-27
Henryków, Datasport
3. Dycha Księgi Henrykowskiej
[acrobat]
2019-04-27
Henryków, Datasport
8. Półmaraton Henrykowski
[acrobat]
2019-04-27
Warszawa, Datasport
Bieg dookoła ZOO - 10 km
[acrobat]
2019-04-27
Warszawa, Datasport
Bieg dookoła ZOO - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-04-27
Warszawa, Datasport
Bieg dookoła ZOO - 5 km
[acrobat]
2019-04-27
Warszawa, Datasport
Bieg dookoła ZOO - 5 km drużyny
[acrobat]
2019-04-27
Ruda Śląska, August Jakubik
Bieg urodzinowy
[acrobat]
2019-04-27
Dolina Charlotty, DomTel-Sport
Charlotta Trail - nordic walking
[acrobat]
2019-04-27
Dolina Charlotty, DomTel-Sport
Charlotta Trail - OPEN
[acrobat]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
Chyża Durbaszka
[acrobat]
2019-04-27
Kraków, Datasport
Cracovia Maraton na rolkach
[acrobat]
2019-04-27
Dobra k.Szczecina, B4sport.pl
Dobra Piątka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-27
Dobra k.Szczecina, B4sport.pl
Dobra Piątka - OPEN
[acrobat]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
Dziki Groń
[acrobat]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
Hardy Rolling
[acrobat]
2019-04-27
Kotulin, Zmierzymyczas.pl
III Bieg im. Marka Pawłowskiego
[acrobat]
2019-04-27
Lubin, Super-Sport.pl
IV Bieg Kopernika - kobiety
[acrobat]
2019-04-27
Lubin, Super-Sport.pl
IV Bieg Kopernika - mężczyźni
[acrobat]
2019-04-27
Kartuzy, Mariusz Kościelski
Kartuskie Biegi Uliczne
[acrobat]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
Niepokorny Mnich
[acrobat]
2019-04-27
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2019-04-27
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2019-04-27
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festwal Biegowy - młodzieżowe
[acrobat]
2019-04-27
Boruja Kościelna, Ryszard Bronowicki
Olęderski Festwal Biegowy - Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-27
Bardo, Ultimasport
Silver Run - 12 km
[acrobat]
2019-04-27
Bardo, Ultimasport
Silver Run - 5 km
[acrobat]
2019-04-27
Bardo, Ultimasport
Silver Run - półmaraton
[acrobat]
2019-04-27
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
VII Bieg Pamięci poległych Żołnierzy Żandarmerii
[acrobat]
2019-04-27
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
VII Bieg Pamięci poległych Żołnierzy Żandarmerii..
[acrobat]
2019-04-27
Inowrocław, STS-Timing
VII Niebieski Bieg Świadomości
[acrobat]
2019-04-27
Ligota Piękna k.Wroc, PulsarSport
VI Wiszeńska (za)Dyszka
[acrobat]
2019-04-27
Słupsk, DomTel-Sport
V Bieg Biegamy z Ekonomikiem
[acrobat]
2019-04-27
Szczawnica, STS-Timing
Wielka Prehyba
[acrobat]
2019-04-27
Ruda Śląska, STS-Timing
XXI Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 H
[acrobat]
2019-04-27
Katowice - Sosnowiec, DomTel-Sport
XXVI Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego
[acrobat]
2019-04-25
Warszawa, Janusz Kalinowski
Bieg Bitwy o Bolonię
[acrobat]
2019-04-24
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-04-22
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Bieg z jajami
[excel]
2019-04-22
Januszkowice, STARTER Pomiar Czasu
II Bieg z Jajem
[acrobat]
2019-04-22
Łódź, Michał Karwowski
Lany Maraton na Zdrowie
[acrobat]
2019-04-22
Nowa Sól, Super-Sport.pl
VII Bieg do Pustego Grobu
[acrobat]
2019-04-17
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-04-17
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
[acrobat]
2019-04-14
Poznań, STS-Timing
12. PKO Poznań Półmaraton - nieoficjalne
[acrobat]
2019-04-14
Żary, PulsarSport
5. Dycha po Żarach
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - kobiety
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - OPEN
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - sztafety charytatywne
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - sztafety firmowe
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - sztafety kobiece
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - sztafety męskie
[acrobat]
2019-04-14
Gdańsk, Datasport
5. Gdańsk Maraton - sztafety mix
[acrobat]
2019-04-14
Warszawa, STS-Timing
Bieg OSHEE 10 km
[acrobat]
2019-04-14
Warszawa, STS-Timing
Orlen Warsaw Marathon - nieoficjalne
[acrobat]
2019-04-14
Puszcza Dulowska, Datasport
Puszcza Run
[acrobat]
2019-04-14
Opalenica, Jacek Flak-Marcinkowski
Wiosenny Test Coopera
[acrobat]
2019-04-14
Dąbrowa Górnicza, STS-Timing
XII Półmaraton Dąbrowski - nieoficjalne
[acrobat]
2019-04-13
Wrocław, Datasport
7. GO Bieg z fizjoterapią - 10 km
[acrobat]
2019-04-13
Wrocław, Datasport
7. GO Bieg z fizjoterapią - 5 km
[acrobat]
2019-04-13
Supraśl, Datasport
Akademickie MP w Biegach Przełajowych - 3 km K
[acrobat]
2019-04-13
Supraśl, Datasport
Akademickie MP w Biegach Przełajowych - 4 km M
[acrobat]
2019-04-13
Supraśl, Datasport
Akademickie MP w Biegach Przełajowych - 6 km K
[acrobat]
2019-04-13
Supraśl, Datasport
Akademickie MP w Biegach Przełajowych - 9 km M
[acrobat]
2019-04-13
Ustrzyki Dolne, Krzysztof Lachowski
Bieg Ekologiczny
[acrobat]
2019-04-13
Warszawa, DomTel-Sport
Bieg LDK! OWM 2019
[acrobat]
2019-04-13
Kamienna Góra, Datasport
Bieg przełajowy z historią w tle - 11 km
[acrobat]
2019-04-13
Kamienna Góra, Datasport
Bieg przełajowy z historią w tle - 5.5 km
[acrobat]
2019-04-13
Gdańsk, Datasport
Gdańsk na Piątkę - kobiety
[acrobat]
2019-04-13
Gdańsk, Datasport
Gdańsk na Piątkę - OPEN
[acrobat]
2019-04-13
Dąbrowa Zielona, Organizator
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-13
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska IV - maraton 3
[acrobat]
2019-04-13
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska IV - maraton 4
[acrobat]
2019-04-13
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska IV - maraton 5
[acrobat]
2019-04-13
Pruszków k.Opola, Marcin Szala
Prószkowski Bieg im. Piotra Blachucika
[acrobat]
2019-04-13
Kraków, STS-Timing
VII Bieg Pamiętaj z Nami
[acrobat]
2019-04-13
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic
[acrobat]
2019-04-13
Mysłowice, Jacek Księżyk
X Grand Prix Mysłowic - po 2 biegach
[acrobat]
2019-04-12
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska IV - maraton 1
[acrobat]
2019-04-12
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Korona Wituńska IV - maraton 2
[acrobat]
2019-04-10
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-04-07
Wrocław, Datasport
3. H2O Wrocław Półmaraton
[acrobat]
2019-04-07
Dębno, DomTel-Sport
46. Maraton Dębno - MP Kobiet
[acrobat]
2019-04-07
Dębno, DomTel-Sport
46. Maraton Dębno - MP Policjantów
[acrobat]
2019-04-07
Dębno, DomTel-Sport
46. Maraton Dębno - OPEN
[acrobat]
2019-04-07
Ostrzeszów, Datasport
55 Cross Ostrzeszowski - 4 km
[acrobat]
2019-04-07
Ostrzeszów, Datasport
55 Cross Ostrzeszowski - półmaraton
[acrobat]
2019-04-07
Łódź, STS-Timing
DOZ Maraton Łódź - 10 km
[acrobat]
2019-04-07
Łódź, STS-Timing
DOZ Maraton Łódź - maraton
[acrobat]
2019-04-07
Łódź, STS-Timing
DOZ Maraton Łódź - maraton małżeństwa
[acrobat]
2019-04-07
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
III OM Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie
[acrobat]
2019-04-07
Kulka, Superczas.pl
IV Mazurski Bieg na Kulce
[acrobat]
2019-04-07
Rybna, Kinga Kurlit-Heller
Lotomy przez Rybnom
[acrobat]
2019-04-07
Jelenia Góra, Datasport
VII Dziesiątka Jeleniogórska
[acrobat]
2019-04-07
Jelenia Góra, Datasport
VII Półmaraton Jeleniogórski
[acrobat]
2019-04-07
Żywiec, Datasport
XX Półmaraton dookoła Jez.Żywieckiego - kategorie
[acrobat]
2019-04-07
Żywiec, Datasport
XX Półmaraton dookoła Jez.Żywieckiego - kobiety
[acrobat]
2019-04-07
Żywiec, Datasport
XX Półmaraton dookoła Jez.Żywieckiego - OPEN
[acrobat]
2019-04-07
Żywiec, Datasport
XX Półmaraton dookoła Jez.Żywieckiego - WMA
[acrobat]
2019-04-07
Raszyn, Pulsarsport
X Bieg Raszyński - Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-07
Raszyn, Pulsarsport
X Bieg Raszyński - OPEN
[acrobat]
2019-04-06
Częstochowa, Zmierzymyczas.pl
11 Bieg Częstochowski
[acrobat]
2019-04-06
Stare Babice, Datasport
4. Dziesiątka Babicka - drużyny
[acrobat]
2019-04-06
Stare Babice, Datasport
4. Dziesiątka Babicka - kategorie
[acrobat]
2019-04-06
Stare Babice, Datasport
4. Dziesiątka Babicka - kobiety
[acrobat]
2019-04-06
Stare Babice, Datasport
4. Dziesiątka Babicka - Nordic Walking
[acrobat]
2019-04-06
Stare Babice, Datasport
4. Dziesiątka Babicka - OPEN
[acrobat]
2019-04-06
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski - 10 km
[acrobat]
2019-04-06
Chorzów, STS-Timing
Bieg Górski - 5 km
[acrobat]
2019-04-06
Inowrocław, STS-Timing
Green Run Toyota Jaworski Four Colours - 10 km
[acrobat]
2019-04-06
Inowrocław, STS-Timing
Green Run Toyota Jaworski Four Colours - 5 km
[acrobat]
2019-04-06
Supraśl, Datasport
MP w Biegu 24-godz. - licencje MP 24h
[acrobat]
2019-04-06
Supraśl, Datasport
MP w Biegu 24-godz. - open 12h
[acrobat]
2019-04-06
Supraśl, Datasport
MP w Biegu 24-godz. - open 24h
[acrobat]
2019-04-06
Supraśl, Datasport
MP w Biegu 24-godz. - open 6h
[acrobat]
2019-04-06
Poznań, Organizator
Pętla Maltańska
[acrobat]
2019-04-06
Chełmża, STS-Timing
Wielki Tour Piątek
[acrobat]
2019-04-06
Gniezno, Datasport
XVII Bieg Europejski - kategorie
[acrobat]
2019-04-06
Gniezno, Datasport
XVII Bieg Europejski - kobiety
[acrobat]
2019-04-06
Gniezno, Datasport
XVII Bieg Europejski - OPEN
[acrobat]
2019-04-03
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-04-03
Toruń, Organizator
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-04-03
Łódź, TIME4S
Zabiegana Łódź
[acrobat]
2019-03-31
Warszawa, STS-Timing
14 Półmaraton Warszawski - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - drużynowo
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-31
Sosnowiec, Organizator
6 Harpagańska Dycha - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Mińsk Mazowiecki, Zmierzymyczas.pl
Biegi przełajowe Powitanie Wiosny
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - bike
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - MAX
[acrobat]
2019-03-31
Uraz, Datasport
Cross Uraz Duathlon - MIN
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
III Mini Maraton Manhatan
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
III Mini Maraton Manhatan
[acrobat]
2019-03-31
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - drużyny
[acrobat]
2019-03-31
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Games - OPEN
[acrobat]
2019-03-31
Kędzierzyn-Koźle, STARTER Pomiar Czasu
Półmaraton Pamięci Jana Bułkowskiego
[acrobat]
2019-03-31
Łódź, Datasport
Provident Run
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - 10 km
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - 5 km
[acrobat]
2019-03-30
Nieporęt, Zmierzymyczas.pl
7 Bieg Zająca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-30
Koszalin, B4sport.pl
Koszaliński Bieg Górski - 15 km
[acrobat]
2019-03-30
Koszalin, B4sport.pl
Koszaliński Bieg Górski - 5 km
[acrobat]
2019-03-30
Kraków, Organizator
Maraton na Raty
[excel]
2019-03-30
Jastrowie, Witold Sikorski
XI Maraton Jastrowski
[acrobat]
2019-03-30
Jastrowie, Witold Sikorski
XI Półmaraton Jastrowski
[acrobat]
2019-03-27
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-24
Kraków, STS-Timing
16. Krakowski Półmaraton Marzanny - 10 km
[acrobat]
2019-03-24
Kraków, STS-Timing
16. Krakowski Półmaraton Marzanny - 21 km
[acrobat]
2019-03-24
Białystok, Krzysztof Skowera
5. Grand Prix Zwierzyńca
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km drużyny
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 21 km OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Pabianice, Datasport
9. Pabianicki Półmaraton - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Dziesięciomaraton Zimowy
[excel]
2019-03-24
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-24
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-24
Radzymin, Datasport
III Bieg Młodzika
[acrobat]
2019-03-24
Olsztyn k. Częstocho, Organizator
IX Jurajski Puchar Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-24
Kędzierzyn-Koźle, ANNA I PIOTR ORIAN
I Bieg na Powitanie Wiosny
[acrobat]
2019-03-24
Łódź, Michał Karwowski
Maraton na Zdrowie vol.2
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - drużyny
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-03-24
Ostrów Wielkopolski, Datasport
VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-03-24
Włocławek, Organizator
Vladislavia Cross
[excel]
2019-03-24
Tychy, Teresa Noga
XXXI Perła Paprocan
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - drużyny
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - IPA
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - kategorie
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - kobiety
[acrobat]
2019-03-23
Sobótka, Datasport
12. PANAS Półmaraton Ślężański - OPEN
[acrobat]
2019-03-23
Rybnik, Organizator
5 Bieg Kopernika
[acrobat]
2019-03-23
Olszyna, DomTel-Sport
91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2019-03-23
Okręglica k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active - Dzik
[acrobat]
2019-03-23
Okręglica k.Sieradza, STS-Timing
Armagedon Active - Loszka
[acrobat]
2019-03-23
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-23
Toruń, Krzysztof Gregrowski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 10 km
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 21 km
[acrobat]
2019-03-23
Wojtal, Hubert Szwankowski
VI Maraton Gocki - 42 km
[acrobat]
2019-03-20
Gdynia, Cykliczny Bieg Śledzia
Cykli
[acrobat]
2019-03-17
Oborniki Śląskie, Datasport
2 Dycha z Górką
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kategorie
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety kobiety
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mężczyźni
[acrobat]
2019-03-17
Gdynia, Datasport
4. Gdynia Półmaraton - sztafety mieszane
[acrobat]
2019-03-17
Mieszków, Super-Sport.pl
Bieg z Kulturą
[acrobat]
2019-03-17
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-17
Leszno, DomTel-Sport
IV Pólmaraton Leszno
[acrobat]
2019-03-17
Kraków, Organizator
Maraton na Raty z Dystansem do Wiosny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 10 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km drużyny
[acrobat]
2019-03-17
Pyrzyce, DomTel-Sport
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-03-17
Łódź, Michał Karwowski
Urodzinowy Maraton na Zdrowie
[acrobat]
2019-03-17
Kołobrzeg, Cronochip
XXXIII Bieg Zaślubin
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - dzieci
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kategorie
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - kobiety
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Datasport
6 Dziesiatka WROACTIV - OPEN
[acrobat]
2019-03-16
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności
[acrobat]
2019-03-16
Toruń, STS-Timing
Toruńskie Biegi Wolności - drużyny
[acrobat]
2019-03-16
Połoski, Łukasz Węda
VII Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - drużyny
[acrobat]
2019-03-15
Lubliniec, ZmierzymyCzas.pl
III Setka Komandosa - OPEN
[acrobat]
2019-03-13
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - drużyny
[acrobat]
2019-03-10
Poznań, PlusTiming
15 Recordowa Dziesiątka - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 2
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie
[acrobat]
2019-03-10
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - po 5 weekendach
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - biegi młodzieżowe
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Czaplinek, Piotr Tylman
IX Bieg Charytatywny - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Ruś k.Olsztyna, Zmierzymyczas.pl
Leśne Run Warmia - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Myślenice, Agnieszka Dzierzkowska
Myślenicki Bieg Uliczny
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Szczecin, Datasport
SANPROBI Bieg Kobiet - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-10
Koszwice, Zmierzymyczas.pl
V Dzień Kobiet w Koszwicach - OPEN
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Wrocław, Datasport
Wrocławska Dycha - 5 km
[acrobat]
2019-03-10
Radom, Organizator
XII Bieg Kazików - 10 km
[acrobat]
2019-03-10
Skała Kmity, Pulsarsport
XI Bieg ku Rogatemu Ranczu
[acrobat]
2019-03-09
Bochnia, STS-Timing
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy
[acrobat]
2019-03-09
Boruja Kościelna k.N, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - bieg 1
[acrobat]
2019-03-09
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 30 km
[acrobat]
2019-03-09
Chełm, Zmierzymyczas.pl
Hardcorowa Kumowa - 8 km
[acrobat]
2019-03-09
Chwaszczyno, Mariusz Kościelski
IV Chwaszczyńska 10
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - kobiety
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - mężczyźni
[acrobat]
2019-03-09
Warszawa, STS-Timing
Kobieta na Pięć - pary
[acrobat]
2019-03-09
Karpacz, PlusTiming
V Zimowy Ultramaraton Karkonoski
[acrobat]
2019-03-06
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-03-03
Jakuszyce, Jolanta Lipińska
Bieg Piastów - 25 km
[acrobat]
2019-03-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Radom, Jarosław Wojtuniak
IV Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Zakopane, Leszek Behounek
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Kielce, Datasport
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Susz, STS-Timing
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Żyrardów, Michał Matysiak
Tropem Wilczym
[acrobat]
2019-03-03
Supraśl, Damian Ruta
Tropem Wilczym 2019 - mężczyźni
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Toruń, STS-Timing
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 10 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Człuchów, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Gardeja, DomTel-Sport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 2 km
[acrobat]
2019-03-03
Chełm, STS-Timing
Tropem Wilczym - 5.6 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Legnica, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oświęcim, Krzysztof Skibicki
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Grodków, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Wolsztyn, Marcin Koziołek
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Bełchatów, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Kluczbork, Zmierzymyczas.pl
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Wrocław, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 1 tura
[acrobat]
2019-03-03
Warszawa, Datasport
Tropem Wilczym - 5 km 2 tura
[acrobat]
2019-03-03
Wałbrzych, Datasport
Tropem Wilczym - 6 km
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - 7.7 km
[acrobat]
2019-03-03
Brzozówka, Piotr Marach
Tropem Wilczym - drużyny
[acrobat]
2019-03-03
Oleśnica, Bogusław Tomaszewski
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Włocławek, Organizator
Tropem Wilczym - Nordic Walking
[acrobat]
2019-03-03
Racibórz, Piotrek Szulik
VIII Bieg Twardziela
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 1.963 km
[acrobat]
2019-03-03
Ostrołęka, Marek Karczewski
VII Bieg Tropem Wilczym - 5 km
[acrobat]
2019-03-02
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 50 km
[acrobat]
2019-03-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2019-03-02
Lubliniec, Zbigniew Rosiński
Malta Maraton edycja Polska
[acrobat]
2019-03-02
Chorzów, Józef Łyscarz
Nic Zielonym Szlakiem
[excel]
2019-03-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - drużyny
[acrobat]
2019-03-02
Gdańsk, STS-Timing
TORUS Triathlon - OPEN
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 30 km
[acrobat]
2019-03-01
Jakuszyce, Datasport
43 Bieg Piastów - 6 km
[acrobat]
2019-02-27
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
14 Bieg Twardziela
[acrobat]
2019-02-24
Wodzisław Śląski, Organizator
14 Bieg Twardziela - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - 5 km kobiety
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - 5 km OPEN
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - kobiety
[acrobat]
2019-02-24
Wiązowna, Datasport
39. Półmaraton Wiązowski - OPEN
[acrobat]
2019-02-24
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Zimą - 10 km
[acrobat]
2019-02-24
Chojnów, STS-Timing
BiegamBoLubię Lasy Zimą - 5 km
[acrobat]
2019-02-24
Wałbrzych, Datasport
Bieg Charytatywny dla Edka
[acrobat]
2019-02-24
Katowice, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL Katowice
[acrobat]
2019-02-24
Kraków, Organizator
Górski Cross Przełajowy
[excel]
2019-02-23
Jakuszyce, Jolanta Lipińska
43. Bieg Piastów - Rodzinna Jedenastka
[acrobat]
2019-02-23
Supraśl, Krzysztof Skowera
4. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej - 160 km
[acrobat]
2019-02-23
Supraśl, Krzysztof Skowera
4. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej - 80 km
[acrobat]
2019-02-23
Obidowa, STS-Timing
Bieg narciarski uphill Obidowa - Turbacz
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - kobiety
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - kobiety finał
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - mężczyźni finał
[acrobat]
2019-02-23
Warszawa, Datasport
Bieg na Szczyt RONDO 1 - OPEN
[acrobat]
2019-02-23
Wrocław, Piotr Książkiewicz
CITY TRAIL Wrocław
[acrobat]
2019-02-23
Olsztyn k. Częstocho, ZmierzymyCzas.pl
II Cross wokół Małego Giewontu
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - 3.5 km
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - 7 km
[acrobat]
2019-02-23
Borucice, Chronos
II Zimowy Bieg Morsów i Foczek - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - 103 km
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - 56 km
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - duathlon drużyna
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - duathlon solo
[acrobat]
2019-02-23
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
V Ultramaraton Zielonogórski - sztafeta
[acrobat]
2019-02-20
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-17
Łapy, Krzysztof Skowera
2. Grand Prix Cztery Pory Roku
[acrobat]
2019-02-17
Gdynia, STS-Timing
Bieg Urodzinowy
[acrobat]
2019-02-17
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-17
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-17
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty-bieg
[acrobat]
2019-02-17
Janików, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty-NW
[acrobat]
2019-02-17
Susz k.Iławy, STS-Timing
Zasuwaj I Bieg Przełajowy Susz - Iława
[acrobat]
2019-02-17
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon - expert
[acrobat]
2019-02-16
Trzebnica, Datasport
7. Cross Trzebnicki
[acrobat]
2019-02-16
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-16
Leszno, DomTel-Sport
IX Bieg Górski Leszno-Grzybowo
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 13 km
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 20 km
[acrobat]
2019-02-16
Bielice, Datasport
SGB Ultrabiel - 60 km
[acrobat]
2019-02-16
Przesieka, PulsarSport
VII Bieg Icemana
[acrobat]
2019-02-16
Mysłowice, Organizator
X Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
[acrobat]
2019-02-16
Warszawa, B4sport.pl
Zimowy Runmageddon - rekrut
[acrobat]
2019-02-13
Gdynia, Brunon Retzlaff
99 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-10
Białystok, Datasport
1. Bieg Pamięci Sybiru
[acrobat]
2019-02-10
Koszalin, B4sport.pl
Bieg Walentynkowy
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie weekend
[acrobat]
2019-02-10
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - suma
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - drużyny
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - kobiety
[acrobat]
2019-02-10
Toruń, Piotr Marach
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach - mężczyźni
[acrobat]
2019-02-10
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Trójmiasta CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-10
Koszalin, B4sport.pl
Jamneński Tour Biegowy
[acrobat]
2019-02-10
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
Zimowy Maraton na Raty - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-10
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
Zimowy Maraton na Raty - OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Mielno, B4sport.pl
Bieg Śniadaniowy
[acrobat]
2019-02-09
Wytomyśl, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-02-09
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - 4.6 km
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - 9 km
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - canicross
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - kobiety łącznie
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - mężczyźni łącznie
[acrobat]
2019-02-09
Sztum, Ryszard Mazerski
Grand Prix Sztumu - Nordic Walking
[acrobat]
2019-02-09
Trzemeszno, Datasport
XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior - 15 km OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 15 km
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 30 km
[acrobat]
2019-02-09
Nowy Targ, Ultimasport
X Bieg Podhalański - 6 km
[acrobat]
2019-02-09
Wrocław, Organizator
Zimowy Bieg Piasta - OPEN
[acrobat]
2019-02-09
Wrocław, Organizator
Zimowy Bieg Piasta - pary
[acrobat]
2019-02-08
Mielno, B4sport.pl
II Klubowe Mistrzostwa w Biegu Morsów Po Plaży
[acrobat]
2019-02-06
Gdynia, Brunon Retzlaff
98 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-02-03
Kielce, ZmierzymyCzas.pl
5. MARCIN M. RUN - 1 km
[acrobat]
2019-02-03
Kielce, ZmierzymyCzas.pl
5. MARCIN M. RUN - 5 km
[acrobat]
2019-02-03
Katowice, Datasport
Altus Cup
[acrobat]
2019-02-03
Bydgoszcz, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-03
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 12 Prime
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 12 Rookie
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 6 Prime
[acrobat]
2019-02-03
Piotrków Trybunalski, Datasport
Human Machine - 6 Rookie
[acrobat]
2019-02-03
Łódź, Organizator
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem
[acrobat]
2019-02-02
Wrocław, Datasport
4. Bieg Karnawałowy
[acrobat]
2019-02-02
Poznań, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Poznań CITY TRAIL
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - indywidualnie dowolny
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - indywidualnie klasyk
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety damskie
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety męskie
[acrobat]
2019-02-02
Jakuszyce, Datasport
Sztafeta Piastów - sztafety mieszane
[acrobat]
2019-02-02
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-02-02
Mikołów, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Charytatywny - 10 km
[acrobat]
2019-02-02
Mikołów, ZmierzymyCzas.pl
VI Bieg Charytatywny - 5 km
[acrobat]
2019-02-02
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXIX Bieg Jaćwingów - 10 km
[acrobat]
2019-02-02
Gołdap, ZmierzymyCzas.pl
XXIX Bieg Jaćwingów - 20 km
[acrobat]
2019-01-30
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 10 km
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 21 km
[acrobat]
2019-01-27
Mostki, Organizator
Puchar Powstańców Styczniowych - 5 km
[acrobat]
2019-01-27
Chrośna, Artur Wodejko
Solec Maraton - Wilczym Tropem 2
[acrobat]
2019-01-27
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - drużyny
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - OPEN
[acrobat]
2019-01-26
Mys, Tomasz Katan
12 Bieg Spełnionych Marzeń - pary
[acrobat]
2019-01-26
Katowice, Organizator
Bieg 12h zimowy AWF Katowice
[acrobat]
2019-01-26
Toruń, Tadeusz Spychalski
TOP CROSS Torunia
[excel]
2019-01-23
Gdynia, Brunon Retzlaff
96 Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-20
Warszawa, Datasport
Bieg Chomiczówki
[acrobat]
2019-01-20
Warszawa, Datasport
Bieg o Puchar Bielan
[acrobat]
2019-01-20
Katowice, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Katowice CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-20
Szczecin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-20
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-20
Krzyżkowice, Organizator
XI Bieg o Puchar Burmistrza
[acrobat]
2019-01-20
Miłoszyce, ZmierzymyCzas.pl
XI Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty
[acrobat]
2019-01-19
Płaska, Krzysztof Skowera
2. Nocny Bieg Powstańca
[acrobat]
2019-01-19
Wrocław, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Wrocław CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-19
Szczecin, DomTel-Sport
Run Walk dla Eweliny
[acrobat]
2019-01-19
Pietrowice Wielkie, Ireneusz Górnik
VII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej
[acrobat]
2019-01-16
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-13
Zielona Góra, Super-sport.com.pl
13 Bieg Policzy się z Cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Józefów, STS-Timing
2. Spontaniczna Aktywność Ruchowa dla WOŚP
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - 17 km
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - 5,65 km
[acrobat]
2019-01-13
Bieruń, Datasport
5 Bieruński Bieg Utopca - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-13
Kraków, Datasport
7. Bieg Wielkich Serc
[acrobat]
2019-01-13
Leśnictwo Kępino, Organizator
8 Karnawałowa Leśna 10 z Bortexem
[excel]
2019-01-13
Kamień Śląski, ZmierzymyCzas.pl
Bieg Policz się z Cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Radom, Jarosław Wojtuniak
Bieg WOŚP
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - łącznie
[acrobat]
2019-01-13
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski - razem
[acrobat]
2019-01-13
Łódź, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Łódź CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-13
Warszawa, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-13
Turzno, Krzysztof Gregrowski
I Bieg dla WOŚP w Turznie
[acrobat]
2019-01-13
Żnin, Wojciech Urbanowski
I Żniński Bieg Powstańczy
[acrobat]
2019-01-13
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - 10 km
[acrobat]
2019-01-13
Świdnica, Datasport
Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA - 5 km
[acrobat]
2019-01-13
Kuchary Królewskie, Andrzej Świercz
VII Bieg Zimowego Dziadka
[acrobat]
2019-01-13
Opole, Zmierzymyczas.pl
VII Opolski Bieg Policz się z cukrzycą
[acrobat]
2019-01-13
Słupsk, DomTel-Sport
VII Słupski Bieg Orkiestrowy
[acrobat]
2019-01-13
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-12
Jastrzębsko Stare, Ryszard Bronowicki
Dwumaraton Olęderski
[acrobat]
2019-01-12
Łódź, Organizator
Epokowe kilometry dla WOŚP
[acrobat]
2019-01-12
Sobótka, Datasport
Górski Zimowy Maraton Ślężański
[acrobat]
2019-01-12
Lublin, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Lublin CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-12
Okonek, B4sport.pl
II Bieg i Marsz dla WOSP - bieg
[acrobat]
2019-01-12
Okonek, B4sport.pl
II Bieg i Marsz dla WOSP - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-12
Kraków, Organizator
IX Koleżeński KRAK Maraton
[excel]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - 9 km
[acrobat]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - juniorzy
[acrobat]
2019-01-12
Sztum, Ryszard Mazerski
XX Jubileuszowe Zimowe Biegowe GP - Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-09
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - kobiety
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - mieszkańcy Łodzi
[acrobat]
2019-01-06
Łódź, Organizator
3. Biegu Trzech Króli - OPEN
[acrobat]
2019-01-06
Gdynia, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Gdynia CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-06
Warszawa, Przemek
Maraton Mocy
[acrobat]
2019-01-06
Mysłowice, Rafał Kontowicz
VI Śląski Czterobieg Zimowy
[acrobat]
2019-01-06
Racibórz, Organizator
V Bieg Nadodrzański
[acrobat]
2019-01-06
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XI TOYOTA ZiMNaR- etap I Nordic Walking
[acrobat]
2019-01-06
Chwałowice, ZmierzymyCzas.pl
XI TOYOTA ZiMNaR- etap I OPEN
[acrobat]
2019-01-05
Olsztyn, Piotr Książkiewicz
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL
[acrobat]
2019-01-05
Góra św. Anny, STARTER Pomiar Czasu
VI Pielgrzym
[acrobat]
2019-01-02
Gdynia, Brunon Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
[acrobat]
2019-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
4. Noworoczny Bieg Tura - 10 km
[acrobat]
2019-01-01
Bielsk Podlaski, Krzysztof Skowera
4. Noworoczny Bieg Tura - 5 km
[acrobat]
2019-01-01
Lisowice, Krzysztof Brol
Bieg Noworoczny
[excel]
2019-01-01
Witunia k.Bydgoszczy, Bogusław Maciejewski
Witunia Weekend Maraton - Noworoczny
[excel]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 1532


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768