redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 03 wrzesnia 2019, 12:35, 1361/152844Organizator
Czołowi zawodnicy OCR ambasadorami Przeszkodowego Biegu Hutnika

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 5: ARCHIWUM: WARSZAWA      

W promocję 3. edycji Przeszkodowego Biegu Hutnika włączyli się czołowi zawodnicy OCR w kraju. Ambasadorami tegorocznej odsłony zawodów, odbywających się na Hucie ArcelorMittal Warszawa zostali Wojciech Sobierajski oraz Iza Wysłuch.

Przeszkodowy Bieg Hutnika to jedyna impreza w kraju, odbywająca się na terenie działającej huty. Uczestnicy biegu zyskują możliwość eksploracji pracującego zakładu, hal oraz rozległych terenów leśnych należących do Huty ArcelorMittal Warszawa. Udział w zawodach stanowi nie lada wyzwanie dla miłośników ekstremalnych wrażeń oraz biegaczy.

OPŁATY STARTOWE:

 
39 pln

139 pln

159 pln

 
 
Bieg
Hutniczka

do 31
sierpnia

do 30
września
 

Limit uczestników: 300 (Bieg Hutnika) + 200 (Bieg Hutniczka)
 

Rosnąca popularność zawodów to zasługa m.in. ambasadorów biegu. W zeszłym roku twarzą imprezy był Tomasz Danielkiewicz, wielokrotny medalista zawodów Runmageddon, brązowy medalista Mistrzostw Świata w klasyfikacji drużynowej par mieszanych.

W tym roku jego obowiązki przejął startujący w barwach OCRA Polska Wojciech Sobierajski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego OCR. Lista jego sukcesów jest długa – jedenastokrotne zwycięstwo w zawodach Runmageddon Games, wiele wygranych w zawodach crossfitowych oraz trzy medale w OCR World Championships (mistrzostwa świata). Wizerunek Wojtka Sobierajskiego zostanie wykorzystany w kampanii promocyjnej wokół biegu. Już wkrótce powstanie kręcony na hucie spot promocyjny z udziałem ambasadora, który zapowiedział swój start w imprezie.

Z roku na roku rośnie zainteresowanie biegami OCR w gronie kobiet. Z tego powodu Organizatorzy zawodów na terenie huty zdecydowali się włączyć do działań promocyjnych Izę Wysłuch, która mimo młodego wieku zadomowiła się w krajowej czołówce biegów ekstremalnych. Licząca zaledwie 22-lata zawodniczka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w biegach przeszkodowych w 2018 roku. Była również uczestniczką zeszłorocznych Mistrzostw Świata OCR w Londynie.

Zawody odbędą się w dniu 6 października na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa. Dystans w biegu seniorskim wyniesie ok. siedmiu kilometrów, a trasa będzie wieść przez różne obszary huty. Zawodnicy przebiegną m.in. przez pracującą walcownię. Uczestnicy będą startować co kilkanaście minut w kilkudziesięcioosobowych grupach, co umożliwi sprawne pokonywanie przeszkód. Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa, gdzie do końcowego wyniku liczone będą cztery najlepsze rezultaty.

Swoich sił na torze przeszkód spróbują również dzieci w ramach Biegu Hutniczka, które pokonają dystans – w zależności od wieku – od 600 do 1600 metrów. Każdy z uczestników otrzyma medal i nagrodę.

Więcej informacji o biegu znajduje się na stronie www.bieghutnika.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku

Zapisy do biegu dorosłych - TUTAJ

Zapisy do biegu dla dzieci - TUTAJWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-11-20 - Bieg Przeszkodowy Hutnika 2020: weź udzi...
  2019-10-11 - Zmagania 3. edycji Przeszkodowego Biegu ...
  2019-08-22 - Kolejne industrialne wyzwanie na terenie...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768