redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Kartuzy k.Gdańska, 03 grudnia 2017, 06:00, 906/163338Karol Nowakowski
Biegacze zalewają listy startowe Santa Run Kartuzy! Moc atrakcji dla uczestników

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2016 ROKU
LINK 6: ARCHIWUM: KARTUZY K.GDAńSKA      Już za 2 tygodnie, 17 grudnia, odbędzie się największy bieg mikołajkowy w województwie pomorskim czyli Santa Run Kartuzy. Impreza zapowiada się wyśmienicie, z mnóstwem nagród i dobrej zabawy.

Na decyzję o starcie pozostało jedynie kilka dni. Zwłaszcza Ci, którzy po ciężkim sezonie wypełnionym pogonią za życiówkami pragną trochę sportowo zaszaleć i spędzić czas w miłym towarzystwie to w Kartuzach będzie właśnie taka możliwość! Mimo, że bieg ma charakter happeningu, wszystkim zawodnikom zostanie zmierzony pomiar czasu drogą elektroniczną, a najszybsi mogą liczyć na nagrody. Wszyscy natomiast wezmą udział w losowaniu wielu nagród, których pula wynosi ok. 4 tyś. złotych.

OPŁATY STARTOWE: Santa RUN Kartuzy

 
35 pln

45 pln

55 pln

 
 
pierwszych
400 zawodników

401-800
zawodników

801-1000
zawodników
 

Limit uczestników: 1000
 

Na listach startowych widnieje oficjalnie już 810 biegaczy z całego kraju, a zgłoszonych jest 940! To oznacza, że prawdopodobnie w biegu głównym zafiniszuje 300 zawodników więcej niż przed rokiem, podczas pierwszej edycji!

538
794
2016
2017
 
+48%
Historia frekwencji OPEN

Będzie kolorowo i radośnie

Punktualnie o godzinie 14:30 ruszy fala kolorowych biegaczy. W tym roku organizatorzy mobilizują startujących by celebrować bieg w stroju świątecznym lub jakimkolwiek, a to oznacza, że w Stolicy Kartuz zrobi się bajkowo i barwnie w całym mieście. Dla wszystkich, którzy zdecydują się pokonać 7 kilometrową trasę biegiem na mecie otrzymają specjalne nagrody wygodne czapki sportowe wykonana z elastycznego materiału.

Dla przebierańców przygotowany został także konkurs – wyłonimy 10 najładniejszych przebierańców i wręczymy zawodnikom nagrody, m.in. statuetki za miejsca 1-3 oraz nagrody rzeczowe i vouchery. Warto więc szykować nietuzinkowe przebranie. – zachęcają organizatorzy.

Na listach tłoczno

- Listy na biegi dziecięce w „Pogoni za Mikołajem” są już zamknięte. Wystartuje w nich 360 małych sportowców w wieku od 2 do 12 lat, którzy nie boją się pogody i spędzają z rodzicami czy trenerami czas aktywnie. Na mecie 6 biegów każdy uczestnik otrzyma upominki oraz stalowy medal. Ponadto przekazujemy, że niestety nie będzie możliwości zgłoszenia dzieci w dniu biegu. – informuje sztab organizacyjny.

Natomiast w bieg głównym Santa Run Kartuzy pozostało jedynie 190 pakietów startowych. Zgłoszenia będą aktywne do 10 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Na listach startowych znajdziemy wielu utytułowanych zawodników pochodzących z Kaszub: Dominikę Nowakowską, Marka Kowalskiego czy Łukasza Kujawskiego.

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Pakiet startowy w biegu głównym przedstawia się następująco:

- piękny, unikatowy medal
- ciekawa trasa
- świetna zabawa, solidna organizacja
- czapka mikołaja
- imienny numer startowy, pomiar chip
- CZAPKI SPORTOWE dla wszystkich przebranych biegaczy wręczane na mecie!
- baton i owoce w pakiecie
- woda po biegu
- posiłek po biegu (zupa klasyczna grochówka + barszczyk + pasztecik + bananowy shake)
- kawa, herbata w biurze zawodów
- opieka medyczna
- kupon na losowane nagród - pula wynosi kilka tysięcy złotych!
Równolegle trwają zgłoszenia na Paradę rowerową „Mikołaje na Rowerach”. Sympatycy dwóch kółek zwartą kolumną pokonają 10 kilometrową trasę głównymi i bocznymi ulicami Kartuz. Obowiązuje przebranie świąteczne.

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Bardzo smacznie na mecie!

Już po biegu dla wszystkich uczestników czekać będzie pyszna klasyczna wojskowa grochówka ufundowana przez firmę KASTEL TRANASPORT z Somonina. Ale to nie wszystko. Ponadto zawodnicy będą mogli posilić się po starcie barszczykiem i pasztecikiem, na który zaprasza LARY BAR z Kartuz, główny Partner gastronomiczny, który zaprasza kibiców także na swoje stanowisko gastronomiczne. Biegacze otrzymają również orzeźwiający i energetyczny bananowy shake przygotowany przez Catering Fifi. Zarówno przed biegiem, jak i po, wszyscy będą mogli skorzystać z bezpłatnej kawiarenki – wypić kawę lub herbatę.

Atrakcje i mnóstwo nagród dla uczestników

Od godziny 12:00 do 16:00 będzie możliwość wykonania bezpłatnych zdjęć w fotobudce! Ponadto bardzo atrakcyjnie zapowiadając się nagrody losowane w biegach dziecięcych i biegu głównym. Jedną z nich jest voucher dla dwojga w Dolinie Charlotty Resort and Spa. W całym katalogu nagród jest także AGD – mikrofalówka Beko oraz drukarka HP i sprzęt sportowy, są vouchery na pizze do Bemol Pizzeria, czy coś zupełnie odmiennego: vouchery na kwotę 500 zł i 300 zł na wykonanie tatuażu w studiu Inaczej w Kartuzach.

Miasteczko biegowe zlokalizowane jest w Parku Solidarności, a główną bazą jest Partner imprezy - Kartuskie Centrum Kultury przy ul. Klasztornej 1. Biuro zawodów czynne już od godziny 10:00.

Patronat Honorowy na wydarzeniem objęli:

• Wojewoda Pomorski – Dariusz Drelich
• Marszałek Województw Pomorskiego – Mieczysław Struk
• Burmistrz Kartuz – Mieczysław Grzegorz Gołuński
• Starosta Kartuski – Janina Kwiecień
• PKOL – Polski Komitet Olimpijski

Informacje i aktualności dostępne są na profilu na facebook oraz www.santarunkartuzy.plWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-12-22 - Santa Run Kartuzy – 800 biegaczy w...
  2017-11-04 - Pomorze mikołajki spędza na biegowo w K...Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2017-11-02, 20:38 napisał/-a:
To jest oficjalny wątek dyskusyjny biegu.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768