Chełmża, 01 maja 2008, 15:50, 1619/153256Iwona Niedzielska
Wyniki i zdjęcia z VI Półmaratonu Chełmżyńskiego

LINK 2: STARTOWAŁEŚ? WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: ZOBACZ MAPĘ UCZESTNIKÓW
LINK 4: ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
LINK 5: ARCHIWUM: CHEłMżA

Na zdjęciu: na chwilę przed startem... (Iwona Niedzielska)

Zamieszczamy wyniki VI Półmaratonu Chełmżyńskiego o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży, który odbył się w czwartek, 1 maja 2008 roku w Chełmży.

Dystans półmaratonu pokonało 99 zawodników. Zwyciężył Tomasz Drąg z KM Truchcik Łubianka (1:10:53), przed Markiem Wojtasem z Henkon-Chełmża (1:12:35) oraz Krzysztofem Pietrzykiem z LKS Koluszki (1:13:22)

Wśród kobiet pierwsza na metę wbiegła Dorota Pawłowska z ZTS Nowy Dwór Gdański (1:29:03). Druga była Wioletta Palacz (1:36:39), a trzecia Monika Glonek z LKS Koluszki (1:42:12)