Ukrainiec Taras Salo 2:18:04 we Wrocławiu

LINK 2: STARTOWALES? WYSTAW OCENE W RANKINGU !!!
LINK 3: GALERIA 530 ZDJEC ZE STARTU I TRASY
LINK 4: GALERIA 941 ZDJEC Z METY MARATONU
LINK 7: WYNIKI MARATONU KATEGORIAMI
LINK 8: WYNIKI MARATONU DRUZNOWO
LINK 9: WYNIKI MARATONU WÓZKARZE
LINK 10: ARCHIWUM: WROCłAW

Na zdjęciu: 25 Maraton Wrocławski - replikant greckiego hoplity na trasie maratonu (zbiory wlasne)

Zwycięzca sylwestrowego biegu w Nałęczowie i triumfator Półmaratonu Żywieckiego - Ukrainiec Taras Salo - wygrał dziś jubileuszowy 25 Maraton Wrocław. Tuż za nim finiszował jego rodak Wiktor Starodupcew. Dopiero czwartą lokate zajął najlepszy z Polaków, Jerzy Zawierucha, reprezentujacy barwy Chemia Hurt Rybnik

Wśród Pań zwyciężyła mieszkająca obecnie w Warszawie i reprezentująca klub AMD NTT System Katarzyna Dziwosz z Malborka. Kolejna Polka Lucyna Petka ze Starogardu Gdańskiego była trzecia.

Początkowo impreza rozgrywana byla jako maraton Ślęzan na trasie z Sobótki do Wrocławia. Dziś jako Maraton Wrocław, od 15-tu lat rozgrywana jest od startu do mety na rynku po uliczkach Wrocławia.

6. Irina Kandyba (Ukraina) 3:11.11

Dostepnych jest juz takze w naszym serwisie 1500 zdjec z maratonu podzielonych na dwie osobne galerie - start i trasa, oraz meta. Tradycyjnie fotografie przeznaczone sa do bezpłatnego pobrania w wysokich rozdzielczosciach. Galerie mozecie przegladac w 2 trybach - seryjnym (po 9 miniaturek) oraz prezentacji. Klikniecie na zdjecie powoduje jego powiekszenie w nowym oknie przegladarki, co pozwala na jego zaposanie na dysku komputera i przekazanie do fotolabu do wywolania.

2007-04-21 - Wyniki i zdjęcia Minimaratonu Wrocławski...
  2007-04-17 - Gorące wieści z 25 Maratonu Wrocławskieg...