redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Wronki k.Poznania, 17 kwietnia 2019, 08:11, 434/150446Zbigniew Garstka
V Wroniecka Dycha już za 2 miesiące!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ZOBACZ WYNIKI Z 2018 ROKU
LINK 5: ARCHIWUM: WRONKI K.POZNANIANajdrożsi, najwspanialsi biegacze/biegaczki. Zarówno Ci już zapisani, jak i Ci cały czas rozważający start w naszych zawodach...

Za nami już ponad dwa miesiące od rozpoczęcia zapisów na V Wroniecką Dychę i III Wroniecki marsz Nordic Walking, a dopiero co witaliśmy się z Wami na początku lutego informując o możliwości zarejestrowania się na nasze zawody. Czas jak widać leci nieubłaganie. Dla Was to zapewne okres intensywnych treningów czy też startów na innych imprezach biegowych. O dziwo dopuszczamy do siebie myśl, że nie biegniecie tylko we Wronkach i jesteśmy w stanie z tym żyć. Dla nas to czas ciężkiej pracy, której celem jest zorganizowanie imprezy, którą będziecie wspominać tylko pozytywnie i na którą będziecie chcieli wracać co roku.

Zatem co wydarzyło się od początku lutego? Lista startowa powoli zapełnia się biegaczami i chodziarzami, którzy już wiedzą, że spotkają się z nami razem 16 czerwca. Cały czas jest na niej miejsce dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają czy u nas wystartować. Gorąco zachęcamy! Wahającym się, tym, którym do podjęcia decyzji brakuje już tylko przysłowiowej kropki nad „i” chcemy przekazać informację bardzo ważną: przed nami jeszcze tylko kilka dni z najniższą opłatą startową. Już 23 kwietnia, a wiec za tydzień, podwyższamy wpisowe do 55zł. Ten próg utrzymamy dla Was do końca maja, by ostatecznie zmienić go na 60zł 01 czerwca. Ta kwota pozostanie z nami już do dnia imprezy.

OPŁATY STARTOWE: V Wroniecka Dycha - bieg

 
49 pln

55 pln

60 pln

 
 
do 16
kwietnia

do 31
maja

do 11
czerwca
 

Limit uczestników: 500 bieg + 50 marsz
 
Opłaty startowe dla uczestników marszu - patrz regulamin.

Jak zapewne pamiętacie Wroniecka Dycha to nie jedyne zawody, które współorganizujemy z naszymi partnerami. Już wkrótce drugie, po Biegu Noworocznym, wydarzenie z cyklu Grand Prix Wronek, czyli odbywający się w Lany Poniedziałek Bieg Wielkanocny. Zapisy na tę imprezę ruszyły w połowie marca. Miejsca zaś skończyły się w tempie ekspresowym. Jest to dla nas właśnie mocny, czytelny sygnał, że podoba się Wam to co robimy i przede wszystkim warto to robić dalej. Tym bardziej, że cały czas dostajemy wiadomości z zapytaniami o możliwość zapisania się. Niestety z ogromną przykrością wielu z was musimy odmówić.

Wracając do czerwcowej imprezy… tu oprócz pracy nad coraz lepszym produktem stawiamy oczywiście na sprawdzone rozwiązania. Po raz kolejny, od startu do mety, fantastyczna, atestowana trasa ukazująca piękno Wronek. Przebiegniemy m.in. wzdłuż jednego z największych zakładów karnych w Polsce – nie będziemy wchodzić do środka, następnie miniemy fabrykę sprzętu AGD Amica S.A., by po zobaczeniu osiedla Borek dobiec do mostu nad Wartą, z którego widać powstającą nad rzeką ścieżkę kreacyjną. Dalej trasa wiedzie przez przytulony do Puszczy Nadnoteckiej Zamość, by przewieszoną nad rzeką kładką pieszo-rowerową wrócić do miasta, gdzie na ostatnich metrach głośnym dopingiem do urwania jak największej ilości sekund z końcowego rezultatu zachęcać Was będą wronczanie.

W pakiecie startowym podobnie jak w latach ubiegłych znajdziecie miłą niespodziankę z logo naszego stowarzyszenia – Wronieckiego Klubu Biegacza. Nie zabraknie także małego gadżetu od Amici – głównego sponsora naszego biegu. Na Waszych szyjach zaś ponownie zawiśnie, będący analogicznie jak w ubiegłym roku częścią większej całości, medal. To informacja szczególnie ważna dla tych, którzy w planie mają ukończenie wszystkich pięciu biegów Grand Prix Wronek. Rok temu obiecywaliśmy bardziej przyjazną pogodę... i tu przyznajemy trochę nam nie wyszło, bo ponownie było odrobinę za ciepło, a więc po prostu może zachęcimy Was abyście nastawili się na gorącą atmosferę nie tylko ze strony wspomnianych już kibiców.

265
469
481
432
399
2015
2016
2017
2018
2019
 
+77%
+3%
-10%
-8%
Historia frekwencji OPEN

Zawsze podkreślaliśmy, że Wroniecka Dycha to impreza przygotowywana przez biegaczy dla biegaczy, a zatem oprócz działań stricte organizatorskich cały czas biegamy. Jako członkowie Wronieckiego Klubu Biegacza pojawiamy się na zawodach w całej Polsce. Być może wielu z Was miało okazję zobaczyć na trasie nasze białe koszulki klubowe z wroną na piersi czy też zbliżając się do mety ujrzeć baner – z logo imprezy i naszego sponsora Amica - zachęcający do zapisów na imprezę.

Kończąc już cały czas zachęcamy do śledzenia naszej strony klubowej i wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje związane z V Wroniecką Dychą i III Wronieckim Marszem Nordic Walking. Tam oprócz wspomnianych relacji z naszych startów, informacje o działaniach związanych z imprezą. To tam będziecie mogli dowiedzieć się co w trawie piszczy, czy poznać projekt medalu. Tam też krótko przed samymi zawodami umieścimy dla Was krótki informator z najważniejszymi wiadomościami „dnia biegowego”.

Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, proponujemy abyście polubili wydarzenie „Wroniecka Dycha”. W ten sposób na pewno nie przegapicie dnia, w którym należy przyjechać do Wronek, bo jak wszyscy wiemy Internet nie zapomina!WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-06-19 - V Wroniecka Dycha i III Marsz Nordic Wal...
  2019-06-07 - 5 Wroniecka Dycha: tydzień przed...
  2019-02-01 - Zapraszamy na V Wroniecką Dychę...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - 10 km

V Wroniecka Dycha - Wronki, 16.6.2018

1
2019-01-23
Biegi / Biegi - 10 km

2018 - IV Wroniecka Dycha

1
2018-01-11
Biegi / Biegi - 10 km

2017 - III Wroniecka Dycha

1
2017-03-02
Biegi / Biegi - 10 km

2016 - II Wroniecka Dycha

1
2016-03-03
Biegi / Biegi - 10 km

2015 - I Wroniecka Dycha

1
2015-05-15
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768