redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
18 stycznia 2018, 12:00, 2250/150714DoBiegania.pl
Kup buty Asics a drugą parę otrzymasz GRATIS

LINK 1: STRONA INTERNETOWA SKLEPU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI O AKCJI      

Sklep DoBiegania.pl organizuje wyjątkową promocję na buty biegowe Asics. Wybierając jeden, ze specjalnie oznaczonych modeli Gel-Nimbus 20 lub Gel-Kayano 24, otrzymasz buty biegowe Asics Kanmei MX Gratis.

Odpowiednie buty do biegania to podstawa. Aby czerpać przyjemność z tej formy aktywności oraz cieszyć się zdrowiem, dobrze jest dopasować model do własnych potrzeb. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stopień amortyzacji oraz stabilizacji obuwia.

Asics Gel-Nimbus 20, to najnowsza generacja znanego i cenionego buta dla supinatorów. Bardzo duża amortyzacja zapewnia odpowiedni komfort i ochronę przed przeciążeniami podczas treningów i startów na twardej nawierzchni. Nowa, rewolucyjna cholewka Jacquard Mesh zapewnia bardzo dobre trzmanie stopy oraz wentylację na niespotykanym dotąd poziomie.

Asics Gel-Kayano 24, to model dedykowany dla biegaczy długodystansowych. Sztywny zapiętek Clutch Counter zapewnia pełną stabilizację pięty. Dzięki wyjątkowo lekkiej piance FlyteFoam, waga buta została zredukowana, zapewniając ten sam poziom amortyzacji. Oczywiście producent nie zrezygnował z amortyzacji w postaci insertów żelowych na pięcie oraz śródstopiu. Najważniejsza cecha to system Dynamic Duomax, który stabilizuje stopę osób pronujących oraz podczas pronacji zmęczeniowej osób supinujących.

Tylko teraz wybierając jeden z powyższych modeli, możesz zgarnąć Asics Kanmei MX gratis.

Asics Kanmei MX to model który łączy dyskretny styl i sportową funkcjonalność. Kanmei MX jest butem o charakterze multisportowym. Jego górna, bezszwowa konstrukcja i jednoczęściowa podeszwa środkowa sprawiają, że wygląda świetnie zarówno podczas biegu jak i na codzień. Bezszwowa konstrukcja zmniejsza możliwość podrażnień i tarcia, a lekka i elastyczna podeszwa środkowa EVA wyposażona w wielokierunkowe rowki zapewnia naturalny zakres ruchu. Dodatkowo model ten, współgra z naturalnym ruchem stopy i amortyzuje wstrząsy powstałe podczas ruchu.

Zapoznaj się ze szczegółami akcji na stronie sklepu DoBiegania.pl

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-12-13 - Wyprzedaże Świąteczne w sklepie DoBiegan...
  2017-10-04 - Tylko teraz damska bluza Brubeck zamiast...
  2017-03-31 - Zegarki do biegania i pulsometry –...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768