redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Bielawa k.Wałbrzycha, 19 lipca 2017, 08:18, 605/145053Bolesław Kozłowicz
Górskie bieganie w Bielawie – II Półmaraton Kalenica już 23 lipca

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: BIELAWA K.WAłBRZYCHA      Organizatorzy cyklu Runner"s World Super Bieg mieli krótką przerwę, ale już za kilka dni wracamy na górskie biegowe ścieżki. Po czerwcowym IV Półmaratonie Sowiogórskim nadchodzi czas na Bielawę, czyli kolejną okazję do biegania w Górach Sowich. Wakacje, góry, woda – te trzy słowa są kluczem do tego lipcowego weekendu i miejsca, w którym odbędzie się kolejna edycja RWSB. Start i meta, jak zwykle, na terenie kompleksu wypoczynkowego „Sudety” w Bielawie, a potem już prosto w góry – i to nie byle jakie, bo właśnie od jednego z najwyższych szczytów w okolicy, Kalenicy, bieg wziął swoją nazwę.

Jeśli biegaliście w Półmaratonie Sowiogórskim i Ludwikowicach Kłodzkich to oczywiście zaliczyliście fantastyczne zawody na pięknej trasie, ale bieg w Bielawie pokaże Wam na pewno inną, drugą, nie mniej atrakcyjną twarz Gór Sowich.

Startujemy w niedzielę 23 lipca o 11:00 z OW „Sudety”. To już sprawdzony biegowy schemat – na każdym biegu RWSB mamy do wyboru półmaraton i bieg na 10 km, który akurat w przypadku Bielawy ewoluował w stronę dystansu nieco dłuższego – stąd możemy już mówić o Bielawskiej Dwunastce, bo właśnie tyle będzie mierzyła trasa krótszego z dwóch przygotowanych biegów.

OPŁATY STARTOWE: II Górski Półmaraton Bielawa

 
50 pln

70 pln

 
 
przez cały okres zapisów

w Biurze
Zawodów
 

Limit uczestników: brak
 
Jeśli ktoś zadebiutuje w cyklu – zapłaci dodatkowe 10 PLN za numer, który posłuży już przez cały sezon, na pozostałych biegach tego cyklu.

Jednak zasada RWSB pozostaje niezmienna – mamy dwa biegi i dwa dystanse do wyboru, tak aby każdy górski biegacz znalazł coś dla siebie.

Trasa biegu wyprowadza bezpośrednio w masyw Kalenicy i zatacza sporą pętlę na terenie Parku Krajobrazowego Gór Sowich. To również znak rozpoznawczy biegów cyklu RWSB – zawsze biegamy na jednej dużej pętli – i na dłuższym i na krótszym dystansie.

Pamiętajmy - mimo tego, że Kalenica Półmaraton pisze własną biegową historię Bielawy i Gór Sowich, to jest również jednym z biegów cyklu Runner"s World Super Bieg, a rywalizacja w klasyfikacji generalnej minęła już półmetek. Zbieranie punktów i wysokich lokat we wszystkich kategoriach wiekowych wciąż trwa i na pewno będzie procentować, a być może zdecyduje o wygranej lub klęsce, ale na to musimy poczekać do biegowego finału na Stogu Izerskim w Świeradowie – Zdroju. To dopiero w październiku, a w samym środku wakacji czas na Bielawę i II Kalenica Półmaraton.

Na biegu – jak zwykle – pakiety startowe z kolejnym upominkiem za kolejny start, medal i dyplom dla każdego, koszulka dla debiutantów w cyklu, na trasie i na mecie punkty odżywcze, ciepły posiłek, klasyfikacja open, w kategoriach wiekowych i drużynowych. Posiadacze numerów startowych z biegów RWSB, które już się odbyły, przypinają je do koszulek przed startem. Debiutanci zapłacą za numer 10 PLN i niech nie zapomną go zabrać na kolejne zawody.

312
331
2016
2017
 
+6%
Historia frekwencji OPEN

Informacje i zapisy na superbieg.pl. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia i opłaty online do soboty – potem zapłacić można za start w biurze zawodów przy ul. Wysokiej, kompleks sportowy „Sudety”. Biuro czynne będzie już w sobotę od godz. 17:00 do 20:00 (zaraz po zakończeniu Bike Maratonu, który gości w Bielawie w sobotę). W dniu biegu do biura zapraszamy od 8:00.WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-07-25 - Z Bielawy w Góry Sowie. Kolejny Półmarat...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi górskie / Biegi - polmaraton

II Półmaraton Górski Kalenica - Bielawa, 23.7.2017

1
2017-01-25
Biegi górskie / Biegi - polmaraton

2016 - Górski Półmaraton Bielawa

1
2016-02-03
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768