redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Przeczytano: 4348/596245 razy

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Nowości trailowe od Kalenji
Autor: Decathlon Polska
Data : 2017-09-07

Buty do biegania KIPRUN TRAIL MT, spodnie wodoodporne z membraną 10 000, kamizelka na softflaski. To tylko niektóre z propozycji, które marka Kalenji przygotowała dla biegaczy na sezon jesień-zima 2017.

KIRPUN TRAIL MT – 279,99 PLN

Model dedykowany do biegania po kamienistym podłożu. Został przetestowany przez grupę 70 międzynarodowych testerów, którzy „wykręcili” w nich łącznie ponad 18 000 kilometrów. Niektórzy z nich przebiegli w MT ponad 1000!

Cechą charakterystyczną KIPRUN MT jest wysoki poziom komfortu, jaki odczuwa się podczas biegu. Pięciomilimetrowe korki podeszwy zewnętrznej zapewniają dobrą przyczepność nawet na nierównym podłożu. But męski w rozmiarze 43 waży 360 gramów, czyli tyle samo, co KIPRUN XT6. Model w wersji damskiej i męskiej jest dostępny w wybranych sklepach stacjonarnych Decathlon i na decathlon.pl

Szczegółowe informacje o produkcie TUTAJ

Spodnie do biegania TRAIL 10 000 mm – 149,99 PLN

Spodnie o wodoodporności 10 000 w skali Schmerbera ze szwami dodatkowo uszczelnianymi. Wyposażone zostały w długi suwak w nogawkach pozwalający na zdjęcie/założenie spodni bez konieczności zdejmowania butów. Lekkie – w rozmiarze L (męskim) ważą jedynie 174 gramy. Całość można zwinąć i schować do specjalnej kieszonki.

Szczegółowe informacje o produkcie TUTAJ

Kamizelka do biegania na softflaski – 99,99 PLN

Przeznaczona do przenoszenia miękkich bidonów. Kieszenie przód/tył mają pakowność do 5 litrów. Kamizelka w rozmiarze XS (bez softflasków) waży 125 gramów. W porównaniu do zeszłorocznej wersji kamizelki w nowej został poprawiony system rzepów bocznych kieszeni.

Szczegółowe informacje o produkcie TUTAJ

Bluza do biegania Evolutiv TRAIL

Produkt w nowej wersji kolorystycznej. Przeznaczony jest dla osób biegających w terenie, na treningi i zawody w chłodne dni. Pozwala łatwo zarządzać wentylacją dzięki podwijanym rękawom z suwakami.

Szczegółowe informacje o produkcie TUTAJ

Sprawdź naszą kolekcję TRAIL Kalenji by Decathlon klikając w poniższy baner:Komentarze czytelników - brakskomentuj materiałSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768