Bieg na Empire State Building
Autor: Andrzej Puchacz
Data : 2002-02-10

5.02.2002, Nowy Jork

Jarosław Łazarowicz zajął 7 miejsce podczas biegu po schodach na Empire State Building. W roku 2001 był 6 z czasem 11:30. Zawodnicy mieli do pokonania 86 pięter, 1576 stopni. Zwyciężył po raz czwarty z rzędu Paul Crake z Australii. Drugie miejsce zajął Rudolf Reitberger z Austrii, który w grudniowym biegu na Poltegor we Wrocławiu zajął 10 miejsce. Czwarte miejsce zajął zwycięzca ubiegłorocznego biegu na Donauturm w Wiedniu - Marcus Zahlbruckner, który pokonał wówczas Reitbergera, a w roku ubiegłym w Nowym Jorku zajął 7 miejsce.

Zwraca uwagę doskonały czas Kerstin Harbich, która przybiegła zaledwie 33 sekundy za Łazarowiczem. Ciekawe jak w tej sytuacji wypadłaby Izabela Zatorska ? Bieg ukończyło 127 mężczyzn i 30 kobiet. Więcej na www.nyrcc.org

2. Rudolf Reitberger (AUT) - 10:36
3. Sproule Love (USA) – 11:09 4. Marcus Zahlbruckner (AUT) – 11:03 5. Arland Macasieb (USA) – 11:54 6. Scott Elliott (USA) - 12:00
7. Jarosław Łazarowicz - 12:13

Nadesłał: Andrzej Puchacz