redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
METRYKA WATKU DYSKUSYJNEGO
  Dyscyplina  
  Status  Wątek aktywny ogólnodostępny
  Wątek założył  Kamus (2018-04-12)
  Ostatnio komentował  domcab (2018-11-14)
  Aktywnosc  Komentowano 24 razy, czytano 4100 razy
  Lokalizacja
 Zagranica
Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona:    1  2  
Do tego tematu podpięte są artykuły:
Korona Największych Maratonów Świata zdobyta!(Jan Chmura, 2018-04-11)
 

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCHjulian42

Ostatnio zalogowany
2019-01-02
20:18

 2018-06-10, 21:14
 Co może dać nam starszakom twoje doświadczenie?
Wielka szkoda,że nie wpadłeś w moje ręce jak prowadziłem moich chłopców do sukcesów w Jeleniej Górze.Czy przez tyle lat zajmując się fizjologią wysiłku nie wiedziałeś o swoich wyjątkowych predyspozycjach,czy nigdy nie badałeś swojego pułapu?To nie jest nic nadzwyczajnego mając takie możliwości,poparte przemyślanym treningiem z takim zapleczem naukowym osiągnąć tak dobre wyniki.Ten roboczy tytuł twojej rozprawy już budzi moje obawy,że nam np.70-latkom może bardziej zaszkodzić niż pomóc . Po pierwsze,co to znaczy starszy wiek?naukowiec tak nie może wskazywać tytułu rozprawy naukowej!Chyba, że myślisz tylko wyłącznie o sobie a to Nam z przeciętnymi predyspozycjami,pozbawionymi podstawowych często badań dla biegaczy może,przynieś tylko szkody Ja mam już prawie 72 lata ciągle biegam i startuje,predyspozycje do biegania długiego marne.Chce biegać do swojego końca,tylko w tym widzę sens w swoim życiu.Czy Ty coś możesz wnieść jak to zrobić,abym mógł spełnić swoje i wielu podobnych takie marzenie?Ja wszystkie moje spostrzeżenia notuje na moim blogu -starylisbiega.blogspot.com od kiedy skończyłem 70 lat. Przemyśl swoje podejście do twojej przyszłej książki o bieganiu w " starszym wieku" Julian .

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA


szczypiorek
Szczypior Artur

Ostatnio zalogowany
2019-05-22
15:47

 2018-07-02, 13:33
 Gratulacje !!!
Czytam te wszystkie komentarze i oczom nie wierzę. Gratulacje dla Pana profesora za ukończenie tylu maratonów, w tak ciekawych miejscach, w takim wieku i w takich super wynikach (sam nie mam nawet takich wyników mając 33 lata :) - ale to typowo Polskie zachowanie. Prześcigający się w złośliwości biegacze-amatorzy, którzy myślą że jak już 3 h złamali w maratonie to już mają prawo dowalić innym. Zapominacie moi drodzy o jednym, że bieganie ma dawać radość, radość z uczestnictwa, radość z biegania w licznej grupie startujących i poznawania ludzi, radość z ukończenia maratonów chociażby w 6h, ale pokonania królewskiego dystansu. A wyniki to tak naprawdę interesują każdego z osobna swoje własne. Sami ze sobą rywalizujemy, tj. ze swoimi czasami. Sami siebie sprawdzamy. Sami siebie pokonujemy. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest to żeby po prostu biegać i móc brać udział w zawodach lub je nawet czasem organizować. Z tego czerpię radość. Ze spotkania z ludźmi, z tzw. "byciem na zawodach", ale większość to już chyba o tym zapomniała. Bo ważniejsza jest "dziadkowa" rywalizacja i dowalanie sobie nawzajem. Chyba nie o to chodzi w naszym wspólnym dążeniu do zdrowej formy. Biegajmy i bądźmy szczęśliwi, a nie zgryźliwi. Trenujmy, róbmy wyniki one też są ważne, ale dla nas samych.

Jeszcze raz szczerze gratuluję i podziwiam. Pozdrawiam wszystkich.:)

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA
  ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (2 sztuk)

 Arti
Kujawiński Artur

Ostatnio zalogowany
2019-05-20
23:58

 2018-07-02, 16:25
 
Dokładnie mój imienniku ;)

Ja ostatnio słyszałem publiczne "życzenia" aby mi się nie udało przy najbliższym projekcie ;) Ale to są tacy słabi ludzie co muszą sobie ulżyć wobec swoich niepowodzeń ;)
Pasja biegania płynie z serca i nawet złe życzenia kilku osób nie zmąci wspaniałego kibicowania setek serdecznych kolegów i koleżanek z biegowych tras ;)

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA
  PRZECZYTAJ MÓJ BLOG (12 wpisów)


domcab
Dominika

Ostatnio zalogowany
2019-05-27
08:07

 2018-11-14, 11:42
 
Gratulacje, to jest bardzo imponujące :)

  SKOMENTUJ CYTUJĄC
  NAPISZ LIST DO AUTORA

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :1  2  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768