2014-05-09
16:51

2012-08-23, 21:55
 GRAND PRIX WŁOCŁAWKA - VLADISLAVIA CROSS / I ETAP
I Etap Grand Prix Włocławka już za nami ! Na starcie I etapu stanęło 34 zawodników . Zwycięzcą I etapu wśród biegaczy został Igor Zalewski z Włocławka (17:26), który pokazał, że jest w bardzo dobrej formie i nie zrezygnuje z walki o zwycięstwo w całym cyklu GP. Drugie miejsce zajął Piotr Wiśniewski z Płomian (17:27) aktualny Mistrz Grand Prix Włocławka. Trzeci na mecie zjawił się Paweł Śliwiński z Cyprianki /WKB PLAST MIX Maratończyk (17:33).Wśród kobiet najlepsza okazała się Monika Szyling-Kłos (21:32) z Włocławka/WKB PLAST MIX Maratończyk . Drugą pozycję zajęła Aleksandra Matrasek (27:13) z Włocławek tuż za nią pojawiła się trzecia zawodniczka Halina Szafran (27:49) z Włocławka / WKB PLAST MIX Maratończyk. .

Wśród chodziarzy Nordic Walking pierwszą pozycję zajął Ryszard Dembkowski ( 36:27) z Torunia/TTCjadeToruń , tuż za nim pojwił się drugi zawodnik z Działdowa, Roman Sawek, który dystans 5 km pokonał w czasie (36:31).

Oficjalne Wyniki biegu są już dostępne na naszej stronie internetowej. Dziękujemy wszystkim za udział w biegu i zapraszamy na kolejny etap, które odbędzie się już 17 czerwca .