Żabnica k.Żywca

Zdjęcie pochodzi z newsa
Biegiem na szczyt Rysianki - Złota 50-tka zakończona

Do tego tematu podpięte są newsy:
Biegiem na szczyt Rysianki - Złota 50-tka zakończona(Mirosław Dziergas , 2010-09-10)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ W TYM WĄTKU

POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH

ANONIM

(wiadran)

2010-09-12, 00:27
Panie Mirku - drugi rok z rzędu dziękuję za organizację Złotej 50-tki i mam nadzieję w przyszłym roku ukończyć ją ponownie. Bardzo miła inicjatywa, a startowanie w okolicach Beskidu Żywieckiego to czysta przyjemność.
Moim małym sukcesem było osiągnięcie w tym roku 25tego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Tak na marginesie - czy wie ktoś jaki jest dokładny algorytm obliczania wyników za poszczególne biegi?

Złota 50-tka :-)
Witam :-) Niestety, chyba przez niedopatrzenie nie znalazłem się na liście zawodników,którzy ukończyli Złotą 50-tkę mimo ukończenia wymaganych biegów,pozdrawiam :-)

2010-09-12, 00:27 - wiadran napisał/-a:

Jak dobrze słyszałem za poszczególne biegi ułamek jest liczony następująco: twoje miejsce przez liczbę startujących zawodników. Czyli dla przykładu jesteś 10 na 100 zawodników. Więc Twój wynik za ten bieg to: 10/100 = 0,1