MŚ i ME w biegu na 100km(Andrzej Burek, 2007-09-10)

Ostatnio zalogowany
---

2007-09-12, 11:38
 MS i ME w biegu na 100km
Jedno sprostowanie. Franek Sójka (nie Sojka) nie został mistrzem świata M65, bo takiej kategorii nie było. A szkoda. Zajął ósme miejsce w M60.

2007-09-12, 11:38 - Mirza napisał/-a:

franc ma naprawde Sojka i był 1 w M65 ale w kategorii weterenów zgłoszonych przez organizacje weteranów, fakt, że był w tej kategorii sam i wystarczyło dobiec aby zostac mistrzem świata .... dla niektórych dobiec jest nieosiągalne

bur.an
Andrzej Burek

2024-05-17
22:18

2007-09-13, 22:50

W Winschoten kategorie były co pięć lat i mogę potwierdzić, że Franek stał na najwyższym podium w kategorii M65, razem odbieraliśmy medale a także gratulacje od Tadeusza Dziekońskiego.
W wynikach biegu w internecie wkradł się błąd i Franka zakwalifikowali w kategorii M 60.
Ciekawostką jest to że setkę ukończył biegacz, który miał ukończone 75 lat.

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (70 sztuk)

Mirza

---

2007-09-14, 08:25

2007-09-13, 22:50 - bur.an napisał/-a:

To gratulacje dla Franka. Korzystałem zarówno z wyników orgów, jak i z oficjalnej strony IAU. Pozdrowienia dla wszystkich setkowiczów i zapraszam do Kalisza.