redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 752 razy

 VI Pajęczański Bieg Niepodległości

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Pajęcznie

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


beskak

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Pajęczno k.Częstochowa

DATA  

 11-11-2019 (poniedzialek)

DYSTANS  

 5 km

TELEFON  

 343112587, 505268726

E-MAIL  

 beska@pajeczno.pl

STRONY WWW  

biurozawodow.pl/events/info/vi-pajeczans

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
bielu72
bielu72
heniek001
heniek001
M1chaLL
M1chaLL
sasu
sasu
szogun-pj
szogun-pj
andzia_sz
andzia_sz
mati260195
mati260195
Basianoga
Basianoga
luke27
luke27
lordedward
lordedward


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
10
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza wszystkich biegaczy oraz kibiców do wzięcia udziału w VI Pajęczańskim Biegu Niepodległości.Spotykamy się 11 listopada w Pajęcznie, sercem imprezy jest tradycyjnie Stadion Miejski i Pajęczański Dom Sportu. Do uczestnictwa w biegu głównym na dystansie 5 km zapraszamy biegaczy, którzy ukończyli 16 roku życia (szczegóły w regulaminie). Jak co roku pragniemy aktywnie i na sportowo uczcić Dzień Niepodległości, ale również przybliżyć wyjątkowe miejsca w centrum miasta. Trasa zawodów prowadzi obok jednego z najstarszych drzew w Polsce – 700-letniej LIPY, ponadto uczestnicy przebiegną m.in. obok zabytkowego Sanktuarium Matki Bożej Pajęczańskiej. W tym roku trasa biegu została odrobinę zmodyfikowana, tak aby uczestnicy mogli podziwiać efektowny mural rotmistrza Witolda Pileckiego. Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy postanowili oprócz klasyfikacji generalnej wprowadzić klasyfikacje wiekowe, oraz kategorię Nordic Walking. Oprócz Biegu Głównego organizatorzy przygotowali również zawody dla młodszych miłośników biegania – od godz. 13.00 na starcie staną uczniowie szkół podstawowych. Start biegu głównego nastąpi o godz. 14.00. Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród dla wszystkich uczestników VI PBN. Organizatorem zawodów Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie, oraz Urząd Gminy i Miasta Pajęczno. Oficjalnymi partnerami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Pajęcznie, Cementownia Warta, Powiatowy SZS w Pajecznie, Klub Off-Road 4×4 Pajęczno. Szczegółowe informacje (zapisy, regulamin) na stronie www.biurozawodow.pl (zakładka VI Pajęczański Bieg Niepodległości). Zapisy ruszają 20 września, o godz. 12.00. UWAGA! Tylko do końca września wpisowe w promocyjnej cenie – 30 zł. ZAPRASZAMY!


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawody

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768