redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 348 razy

 III Bieg Pogoń Raka
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Szczecinie

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


wojtekbiegacz

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Szczecin

 Zachodniopomorskie
 Powiat m. Szczecin
 gm.M. Szczecin

DATA  

 5-10-2019 (sobota)

DYSTANS  

 5 km

TELEFON  

 (+48) 91 813 62 88

E-MAIL  

 poczta@rakpluca.szczecin.pl

STRONY WWW  

www.biegpogonraka.pl/
www.kbdzik.pl

DYSCYPLINA  

    Biegi przełajowe

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Kravis
Kravis
Depesz1974
Depesz1974
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
III Bieg Pogoń Raka
Szczecin 05.10.2019

Już 5 października 2019 roku w sobotę, w samo południe z Polany Sportowej w Puszczy Wkrzańskiej wystartuje trzeci pięciokilometrowy bieg „POGOŃ RAKA”. Celem wydarzenia jest promowanie aktywnego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego, a także budowanie świadomości raka płuca oraz potrzeby regularnych badań profilaktycznych.


Eksperci od dawna alarmują, że rak płuca jest pierwszą przyczyną zgonów wśród Polaków. Zwykle nie daje wczesnych objawów, a niestety późno wykrywany, nie ma dobrych rokowań. Jak ustrzec się przed tym nowotworem? Główną przyczyną występowania raka płuca jest palenie tytoniu, jednak mało kto wie, że problem ten dotyka nie tylko palaczy. Dlatego odpowiedzią jest kompleksowa profilaktyka! Prowadzenie aktywnego trybu życia wolnego od dymu tytoniowego oraz poddawanie się regularnym badaniom może uchronić nas przed rakiem płuca. Właśnie do kształtowania takich postaw zachęcać będą organizatorzy biegu POGOŃ RAKA.

W tym roku na uczestników zostanie przygotowanych 600 pakietów startowych.
Podobnie jak przy dwóch poprzednich edycjach, na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, będą czekały oryginalne medale okolicznościowe, a także nagrody. Kibice z kolei będą mogli zajrzeć m.in. na stoisko edukacyjne Państwowej Inspekcji Sanitarnej, gdzie możliwe będzie wykonanie pomiaru wydolności płuc (badanie spirometryczne), a także pomiaru stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących. Dostępne będą również materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu. Młodsze dzieci, który przyjdą na bieg z rodzicami mogą liczyć na konkursy z drobnymi nagrodami.


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawody

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768