redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 1351 razy

 Wartka Dyszka i Wartka Piątka
Kategoria wydarzenia: 10-99 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:9/1

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Szamotułach

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁUCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Zielonagóra k.Szamotuł

 Wielkopolskie

DATA  

 3-5-2019 (piatek)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 662340043

E-MAIL  

 wartkadyszka@gmail.com

STRONY WWW  

zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/wart
www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
Andrzej S
Andrzej S
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
W imieniu LZS Gminy Obrzycko mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszą edycję Wartkiej Dyszki i Wartkiej Piątki. Jest to nasze pierwsze takie wydarzenie, ale w naszym Komitecie Organizacyjnym znajdują się same doświadczone osoby związane ze sportem i kulturą. Na pierwszy strzał chcielibyśmy Państwu zaproponować trasę 10-cio kilometrową dla bardziej doświadczonych i wytrzymałych biegaczy. Kolejną jest trasa 5-cio kilometrowa, która sprawdzi się dla wszystkich amatorów biegania. Te dwie trasy biegną wzdłuż rzeki Warty, terenami rekreacyjnymi Uniwersytetu Adama Mickiewicza - Zamek Raczyńskich oraz lasami Puszczy Noteckiej Na każdej z tras zapewnimy Państwu punkty z wodą oraz kurtyny wodne, gdyż będzie to jeden z ciepłych pierwszych dni maja. Przygotujemy dla Państwa również prysznice z których będzie można skorzystać po biegu.

Udostępniamy Wam również stronę internetową na której można zapisać się na naszą imprezę oraz przeczytać regulamin - https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/wartka-dyszka .

Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać zespół ratowników medycznych oraz wykwalifikowani do udzielania pierwszej pomocy strażacy z naszych gmin.

Po wielu spotkaniach na których rozmawialiśmy odnośnie ceny pakietu startowego doszliśmy do wniosku, że będzie to kwota 30zł, którą będziemy podnosić z coraz bliższym terminem imprezy. Dlatego zapisujcie się od razu.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji dotyczące biegu m.in. przebiegu trasy oraz zawartości pakietu startowego zapraszamy do śledzenia naszego fanpage Wartka Dyszka i Wartka Piątka


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawody

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768