redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 171 razy

 2. Henrykowski Maraton Rowerowy

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Ziębicach

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


swist84

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Henryków k.Ziębic

DATA  

 15-6-2019 (sobota)

DYSTANS  

 50 km

TELEFON  

 ?

E-MAIL  

 zawody@pro-run.pl

STRONY WWW  

www.rajdhenrykow.pro-run.pl/

DYSCYPLINA  

    Kolarstwo górskie / MTB

PLIKI  

 brak plików
  

WYNIKI   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze wynikami tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział WYNIKI.

Jeżeli dysponujesz wynikami tych zawodów przeslij je do nas na adres poczta@maratonypolskie.pl w formacie Word, Excel, Acrobat Reader (PDF) lub html, a na pewno je opublikujemy !!!

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy wybierali się na te zawody.

  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
Sport to zdrowie każdy powie. W zdrowym ciele zdrowy duch. Z tymi hasłami nie da się polemizować. Gdyż każdy docenia wartość aktywności fizycznej w procesie utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia. Od kilku lat daje się zauważyć wzrost zainteresowania wśród naszego społeczeństwa uprawianiem sportów biegowych na różnych dystansach oraz jazdy na rowerze od rekreacyjnej do udziału w zawodach.

Aktywność w tych dwóch dyscyplinach dotyka także duchownych i kandydatów do tego stanu. Wśród kleryków, nota bene przyszłych księży widać duże zainteresowanie aktywnością sportową w bieganiu czy jeździe na rowerze. Może właśnie dlatego 6 lat temu ks. Marian Augustyn – kapłan diecezji szczecińsko – kamieńskiej, postanowił wykorzystać aktywność rowerową do przeprowadzenia w Przyjezierzu (parafia Moryń) Mistrzostw Polski Księży w MTB. Co roku wyłaniano spośród duchownych naszego kraju mistrza w tej dyscyplinie. I Mistrzostwa Polski Księży w Kolarstwie Górskim wygrał ks. M. Grzegrzółka z Białej Podlaskiej.

Dzięki współpracy Krajowego Duszpasterza Sportowców: ks. Edwarda Plenia, wspomnianego już ks. Mariana Augustyna oraz Diecezjalnego Duszpasterza Sportowców Archidiecezji Wrocławskiej – ks. Roberta Jasika i ks. Krzysztofa Deji kolejna edycja Mistrzostw Polski Księży i Kleryków odbędzie się na terenie pocysterskiego kompleksu klasztornego w Henrykowie (Archidiecezja Wrocławska).

Trasa będzie biegła malowniczymi wzgórzami strzelińskimi o interwałowym charakterze. 50 km to dystans do przejechania i z ponad 1000m wskaźnikiem przewyższeń. To gwarantuje ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy lubią dwa kółka. Zapraszamy 15 czerwca 2019 r. na VI Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w MTB w Henrykowie w ramach 1 Henrykowskiego Maratonu Rowerowego.


Komentarze czytelników - brakskomentuj zawody

Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768