redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 2309 razy

 X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 1
 V Zimowy Półmaraton Na Raty Nordic Walking - Etap ...
 IV Zimowy Bieg Na Raty na 10 km dla Dzieci - Etap ...
 KLER SA

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:10/2

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Dobrodzieniu

LOKALIZACJA



ZAWODY DODAŁ


Szafar69

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓW



WSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Dobrodzień

DATA  

 7-1-2018 (niedziela)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 512422372

E-MAIL  

 szafar@poczta.onet.eu

STRONY WWW  

  ---

DYSCYPLINA  

    Biegi
    Nordic Walking

PLIKI  

DodałPlik
Szafar69
2017-12-22
regulamin.xls
  

WYNIKI   
Organizator
X Zimowy Maraton Na Raty - Etap 1

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Wg automatycznego wyszukiwania prawdopodobnie nie dysponujemy jeszcze galeriami zdjęć z tych zawodów. Na wszelki wypadek możesz ręcznie przeszukać dział ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
KKFM
KKFM
Krzysiek72
Krzysiek72
przemek300
przemek300
marwod1984
marwod1984
jimmy
jimmy
dorota k-k
dorota k-k
."RoBsoN".
."RoBsoN".
Szafar69
Szafar69
semprini
semprini
Artur Walkowiak
Artur Walk
vipsektor
vipsektor
marianzielonka
marianziel
AdamP
AdamP


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
16
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.


DODATKOWE INFORMACJE:
X ZiMNaR 2018 w terminie 07.01- 04.02.2018
Godzina startu / dystans :
bieg , 10 km ; godz.11.15
NW , 5 km, godz 11.00
Dzieci 2 km , godz. 11.15
Opłata startowa 7 zł za etap lub 25 zł za całość
dzieci - start gratis
Medal dla zainteresowanych - w cenie 10 zł extra.


Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 


 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:08 napisał/-a:
STATYSTYKA :
a) startujących 71 (52 BIEG + 9 NW + 10 DZIECI)
b) temperatura : + 6 stopni, dość silny wiatr, północny i północno-wschodni,zachmurzenie całkowite, słaby deszcz. Trasa czarna , mokra. Bardzo dobre warunki do biegania.
w tym :
c) Kobiet : 17 (9 Bieg + 5 NW + 3 Dzieci)
d) średnia wieku w latach : Ogółem 37,89 lat ( 42,63 Bieg ; 38,89 NW i 12,30 Dzieci)
e) średnia na 1 km BIEG : Ogółem 4 minuty 54 sekundy , w tym Kobiety 5 minut 28 sekund ; Mężczyźni 4 minuty 47 sekund
f) średnia na 1 km NW : Ogółem 7 minut 57 sekund , w tym Kobiety 8 minut 17 sekund ; Mężczyżni 7 minut 33 sekundy
g) średnia na 1 km Dzieci : Ogółem 4 minuty 38 sekund , w tym Dziewczyny 5 minut 43 sekundy ; Chłopcy 4 minuty 7 sekund
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:10 napisał/-a:
DZIECI - dystans 2 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 236 Mateusz Grobelny Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 2003 M15 2 00:07:27 00:03:44 1
2 59 Marcel Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:01 00:04:01 2
3 194 Tymoteusz Paliga Bzinica Nowa ISKRA BzinicaNowa M 2004 M15 2 00:08:16 00:04:08 3
4 38 Paskal Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2008 K15 2 00:08:19 00:04:10 4
5 57 Kamil Łuczak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2004 M15 2 00:08:34 00:04:17 5
6 5 Bartosz Runau Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2007 M15 2 00:08:36 00:04:18 6
1 102 Lena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:09:25 00:04:43 1
2 58 Oliwia Pasternak Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 2005 M15 2 00:10:05 00:05:03 2
3 181 Zuzanna Krawiec Opole Opole K 2007 M15 2 00:14:49 00:07:24 3
1 169 Aron Skoruppa Dobrodzień ASY Dobrodzień M 2010 M10 0,417 00:01:56 00:04:38 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:11 napisał/-a:
NORDIC WALKING - dystans 5 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 186 Marian Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 2004 M20 5 00:33:41 00:06:44 1
2 192 Zbigniew Kiwka Zawadzkie Zawadzkie M 1978 M40 5 00:34:19 00:06:52 1
3 98 Paweł Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 2000 M20 5 00:36:27 00:07:17 2
1 184 Elżbieta Kiwka Zawadzkie Zawadzkie K 1977 K40 5 00:37:31 00:07:30 1
2 224 Lidia Koj Dobrodzień Dobrodzień K 1962 K50 5 00:40:47 00:08:09 1
3 100 Izabela Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 5 00:41:58 00:08:24 2
4 229 Joanna Grejner Pludry Pludry K 1973 K40 5 00:42:53 00:08:35 3
5 96 Natalia Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1999 K20 5 00:43:57 00:08:47 1
4 212 Alfred Kaczmarek Dobrodzień Dobrodzień M 1941 M70 5 00:46:27 00:09:17 1
 

Szafar69
Autor: Szafar69, 2018-01-07, 16:12 napisał/-a:
BIEG - dystans 10 km
M-ce NR Startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Sportowy Płeć Rocznik Kategoria Dystans czas generalnie średnio na 1 km M-ce w kat.
1 109 Marcin Wodarczyk Poczołków KLER S.A M 1984 M30 10 00:37:23 00:03:44 1
2 113 Zenon Nowak Woźniki Mafia Team Lubliniec M 1971 M40 10 00:38:14 00:03:49 1
3 115 Marcin Zieliński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1972 M40 10 00:38:56 00:03:54 2
4 164 Artur Walkowiak Zawadzkie Mafia Team Lubliniec M 1972 M40 10 00:39:45 00:03:59 3
5 168 Damian Skoruppa Dobrodzień Start Dobrodzień M 1979 M30 10 00:39:53 00:03:59 2
6 226 Marcin Małczak Ciasna Mafia Team Lubliniec M 1978 M40 10 00:40:17 00:04:02 4
7 220 Martin Czyrnia Dobrodzień Dobrodzień M 1991 M20 10 00:40:56 00:04:06 1
8 108 Artur Kaczmarczyk Pawonków Mafia Team Lubliniec M 1984 M30 10 00:41:44 00:04:10 3
9 107 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1983 M30 10 00:41:47 00:04:11 4
10 110 Leszek Swoboda Solarnia Mafia Team Lubliniec M 1973 M40 10 00:41:55 00:04:12 5
11 119 Tomasz Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec M 1976 M40 10 00:43:24 00:04:20 6
12 246 Andrzej Konik Dobrodzień Dobrodzień M 1978 M40 10 00:43:42 00:04:22 7
13 193 Marek Słodkowski Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie M 1977 M40 10 00:43:49 00:04:23 8
14 195 Roman Paliga Bzinica Nowa Iskra Bzinica Nowa M 1980 M30 10 00:44:37 00:04:28 5
15 167 Henryk Kocyba Lubliniec Wymyślacz M 1955 M60 10 00:44:53 00:04:29 1
16 120 Bartłomiej Gucman Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1976 M40 10 00:45:08 00:04:31 9
17 111 Adam Petryk Lubecko Team Rum M 1974 M40 10 00:45:56 00:04:36 10
18 175 Nilo Trzęsiok Dobrodzień Dobrodzień M 2002 M20 10 00:45:58 00:04:36 2
1 211 Sabina Weinczyk Gosławice Be In Good Shape K 1989 K20 10 00:46:12 00:04:37 1
2 118 Dorota Kubisz Lubliniec WKB META Lubliniec K 1977 K40 10 00:46:32 00:04:39 1
19 4 Zbigniew Macoch Krzepice Krzepice M 1948 M70 10 00:47:05 00:04:43 1
20 240 Dominik Konieczko Kłodzko Kłodzko M 1975 M40 10 00:47:35 00:04:46 11
21 219 Krzysztof Czok Dobrodzień Orange Dobrodzień M 1972 M40 10 00:47:58 00:04:48 12
22 112 Piotr Michałowski Lubliniec SW M 1984 M30 10 00:48:04 00:04:48 6
23 40 Marek Latka Lubliniec WKB META Lubliniec M 1990 M30 10 00:48:14 00:04:49 7
24 182 Mirosław Dec Opole RajSport Active M 1977 M40 10 00:48:21 00:04:50 13
25 178 Przemysław Drozd Opole RajSport Active M 1972 M40 10 00:48:23 00:04:50 14
26 214 Henryk Brol Glinica Glinica M 1971 M40 10 00:48:27 00:04:51 15
3 215 Aneta Dmowska Gwoździany Gwoździany K 1976 K40 10 00:49:01 00:04:54 2
27 216 Marek Dmowski Gwoździany OSP Gwoździany M 1972 M40 10 00:49:01 00:04:54 16
28 106 Kazimierz Kordziński Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1958 M60 10 00:49:56 00:05:00 2
29 217 Jakub Garcorz Dzielna Dzielna M 2003 M20 10 00:50:16 00:05:02 3
30 222 Tomasz Oliwa Rzędowice Rzędowice M 1985 M30 10 00:50:59 00:05:06 8
31 228 Tomasz Grabiński Dobrodzień Meble Dobrodzień M 1976 M40 10 00:51:37 00:05:10 17
4 242 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry WKB META Lubliniec K 1969 K40 10 00:52:07 00:05:13 3
5 116 Mariola Młynarska Lisowice WKB META Lubliniec K 1971 K40 10 00:52:28 00:05:15 4
32 165 Waldemar Grejner Pludry Pludry M 1971 M40 10 00:52:30 00:05:15 18
33 78 Edmund Koprek Dobrodzień Dobrodzień M 1960 M50 10 00:52:30 00:05:15 1
34 213 Krzysztof Brol Lisowice Kwietny Bieg M 1965 M50 10 00:52:30 00:05:15 2
35 104 Robert Paterak Grodziec WKB META Lubliniec M 1986 M30 10 00:53:28 00:05:21 9
36 105 Mirosław Nahajowski Lubliniec Mafia Team Lubliniec M 1967 M40 10 00:53:31 00:05:21 19
37 230 Krzysztof Pacan Dobrodzień Strzelnica Dobrodzień M 1972 M40 10 00:53:32 00:05:21 20
38 101 Zygmunt Kansy Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1979 M30 10 00:54:51 00:05:29 10
6 103 Magdalena Gumienny Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 00:55:18 00:05:32 5
39 114 Jakub Strumiński Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki M 1975 M40 10 00:55:36 00:05:34 21
40 97 Bogdan Ciechomski Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia M 1951 M60 10 00:55:47 00:05:35 3
41 117 Rafał Kachel Lubliniec Team Rum M 1969 M40 10 00:57:10 00:05:43 22
42 245 Robert Wojtan Dobrodzień Dobrodzień M 1986 M30 10 01:00:35 00:06:03 11
43 225 Krzysztof Sowa Dobrodzień Harpagan Zębowice M 1974 M40 10 01:01:21 00:06:08 23
7 99 Iwona Ciechomska Stara Kuznia Zawisza Stara Kuznia K 1978 K40 10 01:01:41 00:06:10 6
8 196 Iwona Kostoń Zawadzkie Zawadzkie K 1972 K40 10 01:04:22 00:06:26 7
9 199 Danuta Eichorn Staniszcze Wielkie Mala Pana Zawadzkie K 1972 K40 10 01:04:22 00:06:26 8
 



Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768