Łódź, 28 kwietnia 2009, 13:01Dominika Nawrocka

LINK 1: STRONA INTERNETOWA MBANK MARATON
LINK 5: ZOBACZ OCENY W RANKINGU Z ROKU 2008
LINK 6: ZOBACZ WYNIKI Z ROKU 2008
LINK 7: ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ROKU 2008
LINK 8: ARCHIWUM: ŁóDź

Edyta Lewandowska i Henryk Szost - zawodnicy mBank Maraton Teamu zwyciężyli w krakowskim Mini Maratonie im. Piotra Gładkiego. Ponadto już za 18 dni wystartuje 6. mBank Łódź Maraton.

W rozgrywającym się 26 kwietnia 2009 roku Mini Maratonie im. Piotra Gładkiego w ramach 8 edycji Cracovia Maraton Edyta Lewandowska zajęła pierwsze miejsce, dobiegając do mety z czasem 00:14:39. W klasyfikacji mężczyzn na dystansie 4,2 km najlepszy okazał się Henryk Szost osiągając wynik 00:12:12. Pozostali członkowie grupy zdobyli równie wysokie lokaty. Paweł Ochal uplasował się na drugiej pozycji z czasem 00:12:43.

Ponadto start 6. mBank Łódź Maratonu odbędzie się w niedzielę, 17 maja br. na rynku Manufaktury, o godzinie 9:00. W tegorocznej edycji łódzkiego maratonu biegacze mają do wyboru 3 dystanse: maraton (42 km 195 m), półmaraton ( 21 km 97,5) oraz bieg na 10 kilometrów. Dochód z opłat startowych w najkrótszym biegu mBank przekaże na cel dobroczynny - kolonie letnie dla najuboższych dzieci z regionu łódzkiego, organizowane przez PCK.

Dodatkowo organizatorzy imprezy zapraszają łodzian na otwarte treningi z pracownikami mBanku. Pod okiem zapalonych maratończyków wielbiciele aktywnego trybu życia będą mogli przygotować się do łódzkiego maratonu. Do wspólnego biegania organizatorzy maratonu zachęcają w każdą środę w Parku im. ks. Poniatowskiego w Łodzi. Najbliższy trening odbędzie się w środę, 29 kwietnia o godz. 17:00.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin imprezy oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

2009-05-18 - Marcin Fehlau triumfuje w 6 mBank Łódź M...
  2009-05-16 - Łódź: 3,2,1... Start!...
  2009-04-16 - PCK partnerem społecznym 6. mBank Łódź M...
  2009-04-03 - mBank Łódź Maraton: kolejne informacje...