Gniezno, 01 maja 2006, 09:47Krzysztof Bartkiewicz
Wyniki IV Biegu Europejskiego w Gnieznie

LINK 3: WYNIKI MIESZKAŃCÓW GNIEZNA (PDF)
LINK 5: WYNIKI PRACOWNIKÓW VELUX (PDF)
LINK 6: POROZMAWIAJ W DYSKUSJACH
LINK 7: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 8: ARCHIWUM: GNIEZNO

Dariusz Kruczkowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) i Małgorzata Sobańska (Poznań) zwyciężyli w Gnieźnie w 4 Biegu Europejskim. 10-kilometrową trasę pokonało w deszczu 390 osób. Zawody miały bardzo dobrą obsadę - startowało kilkunastu medalistów mistrzostw Polski na długich dystansach oraz zawodnicy zza granicy. W gronie kobiet po raz czwarty z rzędu pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Sobańska, która o 10 sekund wyprzedziła Renatę Paradowską (KS Piaseczno). Dwie sekundy za Kruczkowskim linię mety minęli niemalże jednocześnie Jan Białk (KS Wejher Wejherowo) i Rafał Wójcik (KKL Fart Kielce). Taką też kolejność podali początkowo sędziowie, którzy mieli problemy z jej ustaleniem. Jednak po analizie odczytu na podstawie tzw. czipów drugie miejsce przyznano Wójcikowi. Wyniki dostarczył Grzegorz Lipiński z firmy DomTel-Sport (www.domtel.pl)