redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 22 lutego 2021, 09:45, 1535/886799
Admin
Michał
Walczewski
Obejrzyj debatę Sport Masowy po covid-19

LINK 1: ARCHIWUM: WARSZAWA      Zapraszam Was do obejrzenia zapisu video z debaty, która w miniony weekend odbywała się w Warszawie, a której tematem był "sport masowy po covid-19". Organizatorem blisko dwu godzinnej dyskusji był Związek Organizatorów Sportu Masowego o którego założeniu pisaliśmy już na naszych łamach kilkukrotnie.

Jakie jest Wasze stanowisko? Wasze poglądy? Czy wrócą jeszcze kiedyś wielkie, wielotysięczne imprezy biegowe / sportowe? A może ich czas po prostu już przeminął?Komentarze czytelników - 4podyskutuj o tym 
 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2021-02-22, 22:45 napisał/-a:
Michał, starałem się ale nie dałem rady. Streść nam tą debatę.
Przechodząc do meritum. Zgadzam się z Twoją opinią, że z pandemią przyjdzie nam żyć. Tracę wiarę w to, że się wyszczepimy, przechorujemy i będzie fajnie. Miałem nadzieje, że szczepionki ustabilizują sytuację. Niestety, nie stał się to. Mutacja brytyjska, południowo afrykańska, Podlaska i oczywiście żoliborska. Testem będzie okres maj-czerwiec dla imprez 10km-1/2 maraton. Tego typu zawody łatwiej jest zorganizować. Organizatorzy wielkich maratonów, pełni nadziei podają terminy jesienne. Co z tego wyjdzie? Ja nie wiem. Co z olimpiadą? Na ten moment to wszystko to wróżenie z fusów.

 

Admin

Autor: Admin, 2021-02-22, 23:10 napisał/-a:
No w skrócie, to mniej więcej tak: nic nie wiadomo, nic nie widziano, nic nie słyszano. I przestańcie do mnie dzwonić że jak byłem to pewnie coś wiem :-) Pogadali i poszli do domów...

 

Ryszard N.

Autor: Ryszard N., 2021-02-23, 12:44 napisał/-a:
Michał, przyszedł mi taki pomysł do głowy. Wiadomo jest, że częścią organizacji imprez, są medale i koszulki. Jeżeli jest są nich data imprezy to w przypadku odwołanie imprezy gadżety te się dezaktualizują i nie wiadomo co z nimi zrobić. Może jakimś rozwiązaniem w nie pewien okres było by nie wręczanie medali a ew. koszulki bez dat i numeru imprezy?

 

bartolini

Autor: bartolini, 2021-03-06, 13:04 napisał/-a:
Już od roku część imprez zamawia medale bez daty, do czego zresztą zachęcam w obecnych okolicznościach. Znam jeden bieg, który już kilka razy był odwoływany, medale czekają w szufladzie a organizator próbuje wstrzelić się z nowym terminem w okienko luzowania obostrzeń.

Nr edycji w dalszym ciągu można na medalach umieszczać, jeśli imprezę traktujemy jako przeniesioną a nie odwołaną i zachowujemy ciągłość numeracji dla odbytych edycji.

Wg mnie rozwiązaniem byłoby, gdyby w najbliższym czasie odbyły się jakieś wybory. Można by wtedy celować z imprezą w ten sam weekend, bo na dzień wyborów pandemia prawdopodobnie będzie odwołana.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768