redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
24 listopada 2020, 08:52, 1445/371507Edyta Indulska-Sałdacz
Dogoń Mikołaja i dołącz do paczki, co zbiera na paczki

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIEKtóż z nas w dzieciństwie nie marzył żeby go zobaczyć... Świętego Mikołaja z pełnym workiem prezentów, wdrapującego się przez okno lub zjeżdżającego kominem w dół prosto pod nasze łóżko albo chociaż galopującego w swoich saniach na tle księżyca albo...

W każdym razie Mikołaj w moich wyobrażeniach zawsze był w ruchu, zawsze gdzieś na trasie, ZABIEGANY, żeby zdążyć do każdego w tę jedną noc. Słowo (za)B I E G A N Y jest tutaj słowem kluczowym. Bo my biegacze podchwytujemy go w mig. Tym razem to my możemy stać się Świętym Mikołajem a już na pewno dołączyć do jego ekipy, niosąc pomoc w biegu.

Bo kto potrafi przemieszczać się z prędkością Mikołaja jak nie my biegacze?

1000 PACZEK DLA POTRZEBUJĄCYCH

W dniach 1-7.12.2020 r. odbędzie się prawdziwy wirtualny wyścig. Wyścig, który ma na celu wsparcie akcji „1000 paczek dla potrzebujących wrocławian”. Wsparcie dla osób, których sytuacja życiowa i społeczna jest bardzo trudna. Osób, które spotykały się na organizowanych przez Fundację Tratwa i Czasoprzestrzeń wigiliach.

DOGONIĆ MIKOŁAJA? - ALE JAK I GDZIE?

Dlatego zapraszam Was serdecznie do udziału w tym wirtualnym, indywidulanym biegu. To Wy decydujecie jaki dystans pokonać - 5 czy 10 km, w którym z tych dni i gdzie.

Podczas zawodów nie obowiązuje limit czasu jednak czasu jest niewiele żeby zdążyć trafić z pomocą. Dlatego Organizator biegu, Fundacja Wroactiv, przygotował dla nas dwa pakiety startowe. Pakiet podstawowy za kwotę 15 zł z wirtualnym certyfikatem i medalem oraz pakiet rozszerzony za kwotę 85 zł, który zawiera między innymi odlewany medal z hasłem przewodnim biegu „dołącz do paczki co zbiera na paczki” oraz okolicznościową koszulkę.

Zawody obsługuje Datasport. Tam znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje związane z wydarzeniem. Podczas zapisów osoby biorące udział w wydarzeniu wpłacają dowolną kwotę, która w całości zostanie przekazana Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA w ramach akcji „1000 paczek dla potrzebujących wrocławian”. To główny cel tego biegu. Suma zebranych środków zostanie opublikowana w terminie 7 dni od zakończenia imprezy.

O tym kto dogoni Świętego Mikołaja jako pierwszy dowiemy się dzięki klasyfikacji generalnej, którą podzielono na kilka kategorii. Wyścig to wyścig! Biegniemy, żeby pomóc, więc nie zatrzymujmy się po drodze i pomyślmy o tych wrocławianach, dla których wspólna Wigilia była niekiedy jedyną okazją do świętowania i jednocześnie namiastką normalności, którą 2020 rok skradł nam zupełnie.

Metryka biegu:

Termin: 1-7 grudnia 2020
Miejsce: cały świat
Organizator biegu: Fundacja WROACTIV
Organizator akcji „1000 paczek dla potrzebujących wrocławian”: Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA

Więcej informacji znajdziecie na stronie wroactiv.plKomentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768