redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
19 maja 2020, 08:00, 2042/290249Michał Rytlewski
Weź udział w 1. Biegowym Wirtualnym Grand Prix Polski
      

Zapraszamy na wirtualne ściganie! Jeśli tęsknicie za zawodami i chcecie się sprawdzić na biegowej trasie, weźcie udział w 1. Biegowym Wirtualnym Grand Prix Polski. Trzy biegi, trzy weekendy w czerwcu i trzy gadżety do zdobycia.

Na czym polega 1. Biegowe Wirtualne Grand Prix Polski? W czerwcu będziemy się ściągali przez trzy weekendy:

12-14 czerwca – bieg na 10 km,
19-21 czerwca – bieg na 5 km,
26-28 czerwca bieg na 10 km.

Biegi należy rejestrować urządzeniem do pomiaru (zegarek, telefon) i po ukończonym starcie wpisać do panelu naszego operatora. Po weekendzie biegowym opublikujemy wyniki z wirtualnego ścigania. Po trzech biegach zbierzemy wyniki całego cyklu.

Biegacze będą rywalizowali w kategorii open, wiekowych oraz w klasyfikacji drużynowej. Możecie wybrać sobie trasę, umówić się ze znajomymi lub swoją drużyną i pobiec rekreacyjnie lub na wyścigi. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie dołączonym do panelu rejestracyjnego.

Mimo że ścigamy się dla zabawy, organizatorzy zastrzegają sobie prawo sprawdzania wiarygodności wyników najszybszych zawodników. W tym celu mogą zażądać przesłania wykresu z zapisu tętna podczas wykonanego startu.

Jeśli zapiszecie się na cały cykl, otrzymacie trzy gadżety: medal, maseczkę i buff. Każdy z zapisanych na cykl zawodników to także jedna maseczka, którą organizator zakupi i przekaże Regionalnemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu, który został przemianowany na szpital zakaźny. Im będzie nas więcej, tym pomoc bardziej okazała.

Wszystkie ciuchy przygotowane na Grand Prix wyprodukowała polska firma Adrunaline. Jeśli podobają się Wam nasze grafiki, możecie zakupić specjalnie przygotowaną na naszą imprezę koszulkę lub top. W specjalnej cenie 49 zł. Ścigajmy się, biegajmy, chodźmy z kijami i pomagajmy służbie zdrowia.

Zapisy znajdziecie TUTAJ

Koszulki i topy możecie kupować przy zapisach lub u producenta TUTAJ

Więcej informacji o imprezie publikujemy na FACEBOOKKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768