redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
29 kwietnia 2020, 09:00, 1982/387353Artur Kujawiński
Jak przywrócić medalom blask?
      

Witajcie. Obecnie niestety biegacze mają czasu aż nadto. Przeglądamy zdjęcia z biegów, czytamy ubiegłoroczne relacje, próbujemy pocieszać się nawet czytając książki motywacyjne lub te o tematyce biegowej.

Jednym że sposobów na odświeżenie wspomnień jest przegląd medali. Jeżeli biegamy od kilku lat to na pewno mamy medale na których pojawił się osad, wystąpił nalot, ich blask trochę przyblakł.

Specjalnie dla Was przygotowałem materiał instruktażowy o tym jak przywrócić medalom dawny blask. Mam nadzieję,że skorzystacie i podzielicie się również spostrzeżeniami. Z najnowszych również zagranicznych komentarzy dodam, że miejsca trudno dostępne można wyczyścić starą szczoteczką do zębów i pastą do zębów. Dzięki temu dotrzecie w każdy zakamarek np. między literami.

Życzę udanej zabawy i tego aby w trakcie czyszczenia przypomniały się chwilę gdy na trasie walczyliście właśnie o tren medal;)

Zapraszam też na fb - www.facebook.com/arturkujawinskiultrarunner oraz na mój kanał YouTube

Pozdrawiam,
Artur Kujawiński

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

Arti

Autor: Arti, 2020-04-30, 20:10 napisał/-a:
LINK: https://www.youtube.com/channel/UCCREYtoQH17LBOoFD

Dziękuję za zainteresowanie filmem.  Ponad 500 osób zobaczyło jak przywrócić blask   Czekam na efekty waszych domowych robótek   Czy już kliknęliście w subskrypcję? Jeśli tak to bardzo dziękuję ponieważ pozwoli to na spersonalizowanie kanału i zmobilizujecie do kolejnych filmów i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem   Kolejne filmy w przygotowaniu. Pozdro ! I z góry dziękuję ! https://www.youtube.com/channel/UCCREYtoQH17LBOoFD8f5dVQ  

 

Collins

Autor: Collins, 2020-04-30, 21:17 napisał/-a:
Zawsze się zastanawiałem, czy "napój o czarnej barwie" potrafi odświeżyć medal? Teraz już znam odpowiedź, wielkie dzięki ;)

 

Arti

Autor: Arti, 2020-04-30, 23:44 napisał/-a:
;-) Ma wiele zastosowań ;)
Nie zamieściłem na filmie informacji aby napój potem wylać ;)

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768