redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
03 kwietnia 2020, 09:31, 2184/569957Paweł Żuk
Najlepsze wyniki Polskich biegaczy ultra w 2019 roku




      W oczekiwaniu na unormowanie się sytuacji na ¶wiecie i powrotu do tworzenia na nowo kalendarza startów, zerknijmy na rekordowe wyniki polskich biegaczy na dystansach ultra w roku 2019.

50 km

1. STELMACH Dominika 3:17:27 Brasov
2. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 3:36:10 Pabianice
3. JANIK Paulina 3:51:06 Brasov

1. KOSEK Paweł 3:05:13 Brasov
2. LUBIŃSKI Jarosław 3:07:47 Brasov
3. STACHYRA Piotr 3:14:11 Winschoten

100 km

1. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 7:55:19 Winschoten
2. JANIK Paulina 8:08:58 Pabianice
3. PADUSZYŃSKA Wioletta 8:36:29 Pabianice

1. KACZMAREK Damian 7:12:50 Pabianice
2. STACHYRA Piotr 7:26:24 Pabianice
3. NIED¬WIADEK Kamil 7:30:32 Pabianice

100 mil

1. PIOTROWSKI Andrzej 14:35:35 Taipei

6-godz.

1. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 65,707km Albi
2. PIASECKA-WSZOŁA Anna 65,340km Kraków
3. BEREZNOWSKA Patrycja 64,216 Albi

1. BĘDKOWSKI Jacek 75,936km Krajn-SLO
2. KUNZ Marcin 73,190km Kraków
3. PIOTROWSKI Andrzej 70,4km Taipei

12-godz

1. GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena 133,885km Provaglio
2. BIEGASIEWICZ Monika 131,560km Belgrad
3. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 131,311 Albi

1. BASA Przemysław 148,435km Ruda ¦l.
2. ¦LĘZAK Jakub 143,266km Ruda ¦l.
3. MEJER Jarosław 140,349km Ruda ¦l.

24-godz

1. BEREZNOWSKA Patrycja 247,723km Albi
2. NIWIŃSKA Aleksandra 238,379km Albi
3. PAZDA-POZORSKA Małgorzata 235,021km Albi

1. PIOTROWSKI Andrzej 267,964km Albi
2. KOT Rafał 251,398km Albi
3. BASA Przemysław 251,196km Supra¶l

48-godz

1. GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena 346,973km Pabianice
2. NEJFELD Hanna 311,45km Zabrze (bieżnia mech.)
3. BIAŁA Joanna 271,558km Balatonfured

1. RADZIKOWSKI Andrzej 362,0 km Ateny
2. ŻUK Paweł 354,280km Zabrze (bieżnia mech.)
3. WASZKIEWICZ Tomasz 348,0km Gols-AUT

6-dobowy

1. BIAŁA Joanna 630,274km Balatonfured
2. DAROWSKA Izabela 408,727km Balatonfured

1. WERESZCZAK Andrzej 757,546km Balatonfured
2. ŻUK Paweł 712,0 km Ateny
3. JANCZAK Mahasatya 646,312km New York

10-dobowy

1. ŻUK Paweł 1130km Ateny
2. JANCZAK Mahasatya 1016,888km New York

1000 km

1. ŻUK Paweł 8dni:18h:34min:39sek Ateny
2. JANCZAK Mahasatya 9dni:21h New York

1000 mil

1. ŻUK Paweł 14dni:20h:00min:14sek Ateny

¬ródło: dane z DUV Ultra Marathon Statistik

Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

henry

Autor: henry, 2020-04-03, 22:40 napisał/-a:
Fajne zestawienie, szkoda tylko, że nie podano w nawiasie miejsc jakie uzyskali na poszczególnych zawodach.

 



Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768