redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Poznań, 21 pazdziernika 2019, 09:24, 661/162314Zygmunt Waśkowski
Jeśli chcesz zorganizować profesjonalny bieg, to przyjedź do Poznania

LINK 1: STRONA INTERNETOWA WYDARZENIA
LINK 2: ARCHIWUM: POZNAńZostało już niewiele czasu, aby zarejestrować się na siódmą ogólnopolską konferencję pt. „Społeczno-ekonomiczne korzyści organizacji imprez biegowych”, która odbędzie się 6-7 listopada br. Około 80 uczestników kolejny raz będzie dyskutowało jak profesjonalnie organizować imprezy biegowe.

W tym roku swój udział zapowiedzieli m.in. Dominika Stelmach – nasza znakomita maratonka, której sympatykom biegania przedstawiać nie trzeba; Jerzy Górski – triathlonista, Mistrz Świata w Double Ironman, bohater filmu „Najlepszy”, prof. Krystian Zawadzki – ekspert w zakresie oceny wpływu imprez sportowych na rozwój i wizerunek destynacji; Jan Mazurczak – Prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, ekspert w zakresie oceny wpływu turystyki sportowej na rozwój miast i regionów; Łukasz Grass – Współzałożyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor m.in. biografii Jerzego Górskiego – „Najlepszy”.

Nie zabraknie też wielu dyrektorów prestiżowych biegów w Polsce i znakomitych biegaczy, z którymi będzie można podyskutować o tym jak biega się w Polsce, w Europie i na świecie.

Pełna lista prelegentów, program oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.konferencjabiegowa.pl

Do zobaczenia w Poznaniu
Zygmunt WaśkowskiKomentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768