redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
22 maja 2018, 10:00, 4304/192861nastopy.pl
2 pary w cenie 1 - Skarpety i Opaski Kompresyjne – 9 kolorów

LINK 1: OTWÓRZ PROMOCJĘ      

W sklepie internetowym Nastopy.pl trwa promocja skarpet Todo Running Raid w wersji Quarter i Low oraz Opasek Kompresyjnych. Płacisz za jedna parę, a druga otrzymasz Gratis. Link do promocji znajdziecie TUTAJ

Oddychające skarpety biegowe Todo Running Raid, modele 2018, zaprojektowano z myślą o treningach i startach w cieplejsze dni. W modelu tegorocznym, zwiększono powierzchnię oddychającą, zastosowano całkowicie płaski szew, udoskonalono system amortyzujący i poprawiono elastyczność w okolicach podbicia. Są bardzo elastyczne, a równocześnie odporne na ścieranie i rozrywanie. Dzięki użytym materiałom zapewnią świeżość oraz uczucie komfortu nawet podczas najtrudniejszych startów.

Opaski Todo Cooling Effect– Certyfikowane we Włoszech na szwajcarskich maszynach (patrz opis). Opaski zabezpieczają mięśnie przed zmęczeniem i bólem. Stosowane głównie w bieganiu i  triathlonie (ułatwiają ściąganie pianki) pływanie - rower - bieg.  Tegoroczna wersja PRO, wyprodukowana w najnowszej technologii, z przędzy Microlon - zabezpieczającego przed powstawianiem otarć i pęcherzy. Jednocześnie powodującego uczucie chłodzenia nóg.

Produkty przykuwają wzrok niebanalną kolorystyką i doskonale sprawdzą się w letnie dni. To modele stworzone z myślą o osobach aktywnych ceniących jakość i wygodę.

Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do momentu wyczerpania puli skarpet przewidzianych na promocję. Co ważne, dotyczy ona każdej zakupionej pary, a dodatkową parę można otrzymać w innym rozmiarze i w innym kolorze.Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Skoczek

Autor: Skoczek, 2018-05-22, 21:05 napisał/-a:
Kupiłem, po podsumowaniu zamówienia nie ma żadnego zapisu że druga para w gratisie, oraz jaki kolor i rozmiar skarpetek.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768